فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
چگونه حال خودمان را بهتر كنيم (چرا كوچك‌ترين آسيب‌هاي رواني بزرگ‌ترين پيامدها را دارند)
شكوفايي پس از سوگواري (روي ديگر اندوه)
 • 128,500 تومان
 • با تخفیف: 128,500 تومان
اضطراب در نوجوانان (رهايي از اضطراب و رسيدن به آرامش و اعتماد به نفس) مجموعه راهكارهاي فوري
وقتي بدن نه مي‌گويد (بدن چه هزينه‌اي براي فشار رواني پنهان مي‌پردازد)
موانع دلبستگي و صميميت (درك و درمان دلبستگي اجتنابي ، نفرت از خود و شرم)
تاب‌آوري براي نوجوانان (در سانحه‌ها ، تجربه‌هاي آسيب‌زا و ناخوشايند)
هزينه‌هاي نجومي نادوستي
 • 195,000 تومان
 • با تخفیف: 195,000 تومان
خواستم شد (گفت و گو با ليلي گلستان)
 • 49,500 تومان
 • با تخفیف: 49,500 تومان
زندگي با روان‌گسيختگي (اسكيزوفرني از زبان 1 روان‌گسيخته)
خودشفقتي براي نوجوانان (مهارت‌هاي ذهن‌آگاهي و كاهش رنج‌هاي دروني)
اين انتخاب شماست (فراخواني جهت تغيير رويه)
 • 89,500 تومان
 • با تخفیف: 89,500 تومان

چگونه حال خودمان را بهتر كنيم (چرا كوچك‌ترين آسيب‌هاي رواني بزرگ‌ترين پيامدها را دارند)

 • 177,500 تومان

اين كتاب مي‎تواند شما را از سقوط بي‎صدا در روزمرگي برهاند و شما را راهنمايي خواهد كرد تا روابط بادوام‎تر و هستي با كيفيت تري را در اين چند دهه‎ي زودگذر باقي مانده از عمر تجربه كنيد. ما هميشه نمي‎توانيم اتفاقات دنيا و چگونگي برخورد ديگران با خودمان را كنترل كنيم اما <نيكول لپرا> راهي نشانمان مي‎دهد تا با اقدام مستمر در مسير خودالتيام بخشي به آرامش دروني و صلح با خويشتن دست پيدا كنيم و گرفتاري هاي روحي و رواني به ارث برده از گذشته و نياكانمان را به نسل بعد منتقل نكنيم. البته اين كتاب بي‎نظير يا هر شاهكار ديگري تنها در صورتي مي‎تواند به شما كمك كند تا از درخت زندگي خود ميوه‎ي آرامش برداشت كنيد كه خودتان بخواهيد و انتخاب كنيد از عادت‎ها و افكار طوطي وار تاريخ گذشته و ناكارآمد دست بكشيد و با كسب آگاهي، معجزه‎ي <بودن> را درك كنيد. نيكول لپرا در اين كتاب با آغوش باز پذيراي شما در مسير تغيير و ادراك خويشتن حقيقي است.

شكوفايي پس از سوگواري (روي ديگر اندوه)

 • 128,500 تومان

جرج بونانو، از پژوهشگران برجسته ي حوزه عواطف انسان، در اين كتاب با ارائه ي جديد ترين يافته هاي علمي درباره فرايند سوگواري، مدل سنتي پنج مرحله ي سوگواري را زير سئوال مي برد و نشان مي دهد كه فقدان نه تنها براي همه انسان ها يكسان نيست، بلكه خيلي ها معناي مثبتي در اين فرايند مي يابند. تا چندي پيش، سوگواري را فرايندي پيش بيني پذير و سر راست مي دانستيم ؛ انكار، خشم، چانه زني، افسردگي و پذيرش. اما بونانو در اين كتاب نشان مي دهد كه اين نظريه تاب آوري همگاني انسان ها را در نظر نمي گيرد و هيچ استثنايي قائل نيست، بنابراين مي تواند آسيب زا باشد. او با گشت و گذاري جذاب دربرخي از آيين هاي سوگواري نقاط مختلف جهان و مصاحبه با افرادي كه عزيزانشان را حادثه ي يازده سپتامبر، بمباران هيروشيما و... از دست داده اند، نشان مي دهد كه ما در زمينه ي فقدان و داغداري از آنچه خيال مي كنيم توانا تريم. « كتابي جذاب و خواندني ... و چشم اندازي دقيق و معقول نسبت به فقدان » (نيويورك تايمز )

اضطراب در نوجوانان (رهايي از اضطراب و رسيدن به آرامش و اعتماد به نفس) مجموعه راهكارهاي فوري

 • 74,000 تومان

يكي از دغدغه‌هاي هر انساني در هر سني اين است كه در نظر ديگران چگونه جلوه مي‌كند و چه جايگاهي دارد و قابل انكار نيست كه اين نگراني در دوران نوجواني جدي‌تر است. اگر اين دست افكار و نگراني‌ها بيش از حد طبيعي باشد، به‌طوري كه زندگي اجتماعي شخص را مختل كند، به عنوان اضطراب اجتماعي شناخته مي‌شود و مانع عظيمي بر سر راه موفقيت فرد درگير با آن، خصوصا نوجوان، خواهد بود. چرا كه او در مسير تجربه اولين‌هاي زندگي خود است و اين ميزان از اضطراب اجتماعي شيريني حضور در هر جمعي را براي او به تلخي مبدل خواهد كرد. كتابي كه در دست داريد به بررسي اين پديده و راه‌حل‌هاي عملي آن مي‌پردازد و به صورت كاملا كاربردي و با بياني ساده و روان يكي از شناخته‌شده‌ترين درمان‌هاي اضطراب اجتماعي يعني درمان شناختي‌رفتاري را براي مخاطب خاص خود كه همان نوجوانان هستند توضيح داده است. به جرئت مي‌توان گفت علاوه بر نوجوانان، هر فردي كه علائم اضطراب اجتماعي را در خود احساس مي‌كند با پيروي از راهكارهاي عملي اين كتاب، گام به گام به سمت رهايي از اضطراب اجتماعي خواهد رفت و از آن پس از زندگي اجتماعي خود را لذت‌بخش‌تر خواهد يافت.

وقتي بدن نه مي‌گويد (بدن چه هزينه‌اي براي فشار رواني پنهان مي‌پردازد)

 • 199,500 تومان

كتاب «وقتي بدن نه مي‌گويد»، با تكيه بر تحقيقات علمي ژرف و كارهاي باليني دكتر گابور ماته، به پرسش‌هاي حياتي مربوط به رابطه ذهن و بدن و نقشي كه استرس و طبيعت عاطفي ما در انواع بيماري‌هاي شايع مثل آرتروز، سرطان، ديابت، بيماري قلبي، سندروم روده تحريك‌پذير و ام اس ايفا مي‌كنند پاسخ مي‌دهد. گابور ماته با انواع داستان‌ها و مطالعات موردي، مباني التيام و پيشگيري از بيماري‌هاي حاصل از استرس پنهان را آشكار مي كند.

موانع دلبستگي و صميميت (درك و درمان دلبستگي اجتنابي ، نفرت از خود و شرم)

 • 99,500 تومان

اين كتاب روايتي از دنياهاي خاموش است، دنياي خاموش مراجعاني كه به دليل تجارب ناديده گرفته شدن و غفلت در اوايل زندگي، جايي در ذهن ديگران نداشته و بي آنكه ديده شوند بزرگ شده‌اند. بزرگسالاني كه با دفاع‌هاي اجتنابي از خود مراقبت مي‌كنند وصميميت را در روابط كنار مي‌نهند و گاه خود را قانع مي‌كنند كه روابط چندان هم مهم نيستند. به درمان مراجعه مي‌كنند اما طوري رفتار مي‌كنند كه گويي نه به درمانگر و نه به هيچ‌كس ديگري نيازي ندارند، رفته رفته باعث مي‌شوند درمانگر هم احساس ناكارآمدي بكند، خسته و كسل شود و آنها را از ذهنش دور كند. و اين چنين است كه غفلت اوليه نگاره‌هاي دلبستگي بار ديگر در زندگي‌شان طنين‌انداز مي‌شود؛ نياز دلبستگي كه پشت سنگري از دفاع‌ها پنهان شده بود باز هم با نااميدي خود را در پيله‌اي از بي‌تفاوتي مي‌پوشاند. اما نويسندگان اين كتاب روزنه اميدي در درمان مراجعان اجتنابي گشوده‌اند؛ آنها تلاش كرده‌اند به ما نشان دهند كه چطور مي‌توان اين تجارب ناخوشايند را در درمان تاب آورد، چطور مي‌توان تحت تاثير فضاي بي‌تفاوتي و كرختي قرار نگرفت و چطور مي‌توان كودك كنار گذاشته ديروز را با پيوندي اصيل و انساني به تجارب عميق احساسي و خلق روايتي آكنده از هيجانات سوق داد.

تاب‌آوري براي نوجوانان (در سانحه‌ها ، تجربه‌هاي آسيب‌زا و ناخوشايند)

 • 59,500 تومان

اين كتاب ابزار قدرتمندي است كه به شما كمك مي‌كند قدرت‏‏ء اعتماد به نفس و انعطاف‌پذيري خودتان را افزايش دهيد. اگر تجربه‌ي آسيب‌زا و ناخوشايندي را تجربه كرده‌ايد يا از اختلال تنش پس از سانحه رنج مي‌بريدء بدانيد كه شما تنها نيستيد. بسياري از نوجوانان نيز با حداقل يك رويداد آسيب‌زا و ناخوشايند مثل مرگ يكي از عزيزانء تجربه‌ي بلاياي طبيعيء تجربه‌ي نا‌خوشايند در رويدادي خشونت‌آميزء تجاوز جنسي يا سوءاستفاده زندگي كرده‌اند. اما بايد بدانيد كه گام‌هاي درماني قابل اجرايي وجود دارد كه مي‌توانيد براي آغاز درمان و شروع بهترين زندگي خود برداريد. اين كتاب به شما براي آغاز درمان و شروع زندگي بهتر كمك مي‌كند. در اين كتابء كه يك راهنماي دلسوزانه استء ابزار‌هاي قدرتمندي براي كمك به بهبود اعتماد به نفس و انعطاف‌پذيري پس از تجربه‌ي آسيب‌زا و ناخوشايند وجود دارد. با خواندن اين كتاب شما ياد خواهيد گرفت كه چگونه با اضطراب مقابله كنيدء احساسات منفي را مديريت كنيدء با عود اختلال و كابوس‌ها كنار بياييد و روابط سالم و قابل اعتمادي را ايجاد كنيد، حتي اگر اعتماد شما به ديگران تا حد زيادي متزلزل شده باشد. چه مبتلا به اختلال استرس پس از سانحه تشخيص داده شده باشيد و چه با پيامد‌هاي رويدادي آسيب‌زا زندگي مي‌كنيدء اين كتاب به شما كمك مي‌كند تا قدرت خود را ارتقاء دهيد و بتوانيد با قدرت روبه جلو حركت كنيد.

هزينه‌هاي نجومي نادوستي

 • 195,000 تومان

كتاب حاضر با يك نگاه بين‌رشته‌اي و علمي نشان مي‌دهد كه «نادوستي» بين انسان‌ها، بين جوامع، بين كشور‌ها و بين انسان و محيط‌زيست به هيچ وجه عادي، طبيعي، جبري و ذاتي زندگي اين جهاني نيست؛ بلكه هزينه‌هاي عظيمي است كه جهان‌بيني‌هاي جاهلانه و نادوست بر قامت رشيد انسان انس‌خو تحميل و آن را خميده كرده است. جنگ‌‌ها جان مي‌گيرند. ايدئولوژي‌هاي نفرت‌محور روح آدمي را از درون مي‌كاهند. اما نا‌دوستي‌ها معناي زندگي و خوشبختي را از ساحت زندگي، ذهن، دل و جان زايل مي‌كنند.

خواستم شد (گفت و گو با ليلي گلستان)

 • 49,500 تومان

رنج با ما عجين است. درد با ما عجين است. بايد صبوري و تحمل كنيم. ما از زندگي طلبكار هستيم، در حالي كه بايد به زندگي بدهكار باشيم. زندگي هديه‌اي است كه به ما داده شده و بايد از آن نگهداري كنيم و به آن چيزي اضافه كنيم. در زندگي‌ام سعي كردم، زحمت كشيدم، مبارزه كردم، واقعا برايم طاقت‌فرسا بود، ولي وقتي به پشت سرم نگاه مي‌كنم مي‌بينم خدا را شكر، همه چيز خوب بود. از زندگي‌ام خيلي راضي هستم. خواستم،شد.

زندگي با روان‌گسيختگي (اسكيزوفرني از زبان 1 روان‌گسيخته)

 • 95,000 تومان

((روان‌گسيختگي وحشت‌آفرين است. روان‌گسيختگي اختلال كهن الگويي جنون است. ديوانگي ما را مي‌ترساند؛ چون موجوداتي هستيم در آرزوي ساختار و معنا. ما روز‌هاي بي‌پايان را به سال‌ها‏، ماه‌ها و هفته‌ها تقسيم مي‌كنيم. اميد داريم كه به بخت نحس، بيماري، تلخكامي، ناراحتي و مرگ افسار بزنيم و مهارشان كنيم... مسائلي كه وانمود مي‌كنيم به هيچ وجه پيامد‌هايي محتوم و نا‌گذير نيستند. مردم طوري درباره‌ي مبتلايان به روان‌گسيختگي حرف مي‌زنند، پنداري آنها بي‌آنكه از دنيا رفت باشند مرده و براي هميشه از نظر و ديد اطرافيان محو و نا‌پديد شده‌اند. ما به نحوي دستخوش‌فرو‌پاشي و زوال مي‌شويم كه براي ديگران دردناك است. ديگر مصيبت‌هاي انساني مانند جنگ، آدم‌ربايي و مرگ را مي‌توان روايت كرد، اما آشوب و بلواي دروني‌شده‌ي شخص مبتلا به روان‌گسيختي هيج معنا و مفهومي ندارد. در اين مغاك بي‌روح و غمزده، نترسيدن كليد راهگشاست؛ چون ترس، با اينكه گريزي از آن نيست، فقط احساس هولناك گم‌گشتگي را تشديد مي‌كند.))

خودشفقتي براي نوجوانان (مهارت‌هاي ذهن‌آگاهي و كاهش رنج‌هاي دروني)

 • 69,500 تومان

خودشفقتي مجموعه‌اي از رو‌ش‌هاي شناختي، عاطفي و رفتاري است كه مسير نوجوانان را به تجربه‌ زندگي بهتر و مقابله موثر با چالش‌هاي اجتناب‌ناپذير زندگي هموار مي‌كند. نوجواناني كه خودشفقتي بيشتري دارندْ استرس، اضطراب و افسردگي كمتري را تجربه مي‌كنند، شادترند، رضايت بيشتري از زندگي دارند و در برابر چالش‌ها قوي‌تر و مقاوم‌تر هستند. دكتر كارن بلاث در اين كتاب ابزارهاي خودشفقتي را ارائه مي‌دهد تا وقتي احساس تنهايي مي‌كنيم، در شبكه‌هاي اجتماعي مقايسه مي‌شويم، هنگامي كه با استرس تحصيلي يا فشار همسالان روبرو مي‌شويم يا در حال عبور از هويت جنسي يا جنسيتي خود هستيم، آنها را در زندگي روزمره خود بگنجانيم. نكته‌ جالب در مورد بسياري از تمرين‌هاي موجود در اين كتاب اين است كه مي‌توانيم آنها را هر كجا كه هستيم در آرامش، در حال حركت و در لحظه درگيري و كشمكش- اجرا كنيم. انجام تمرين‌هاي منظم و عملي خودشفقتي اين كتاب به سلامت روان و احساس به زيستي ما كمك مي‌كند.

اين انتخاب شماست (فراخواني جهت تغيير رويه)

 • 89,500 تومان

در اين مورد كه آينده اين جهان چه شكلي خواهد داشتء نظر شما اهميت دارد. كپيتاليسم چهار موتورهء يا اقتصاد پايدار؟ "همان روش ها و روال‌هاي قديمي؟"يا: "يك راه جديد (لطفا)؟" واقعا اين پرسش پيش مي‌آيد كه آيا شما يك فرصت‌طلب آنالوگي هستيدء يا يك آينده‌نگر كارآمد؟ در انتهاي هر فصلء اين كتاب به شما كمك مي كند آزمايش كنيد و ببينيد جهت‌گيري‌تان به كدام سمت است؟ به خاطر اين‌كه در نهايت: اين انتخاب شماست!

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1