فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
رابطه واقعي در روان‌درماني (مبناي پنهان تغيير)
 • 155,000 تومان
 • با تخفیف: 155,000 تومان
ارتباط (از دلبستگي تا بيناذهنيت)
 • 145,000 تومان
 • با تخفیف: 145,000 تومان
كاوش دروني (به كارگيري روياها و تخيل فعال براي رشد فردي)
زندگي از آغاز (دايره‌المعارف جامع فرزندپروري تا 12 سالگي) جلد 1
شرم‌كاوي (رها ساختن خود يافتن شعف و ساخت احساس ارزشمندي اصيل)
درمان‌هاي وجودي
 • 180,000 تومان
 • با تخفیف: 180,000 تومان
چرا اشتباهاتمان را تكرار مي كنيم
 • 76,000 تومان
 • با تخفیف: 76,000 تومان
وينيكات در قاب زندگي‌نامه
 • 130,000 تومان
 • با تخفیف: 130,000 تومان
پيش از آن كه بداني (دلايل ناهشيار كارهايي كه انجام مي‌دهيم)
ملاني كلاين (ريشه‌ها انديشه‌ها)
 • 99,000 تومان
 • با تخفیف: 99,000 تومان
ساختن زندگي‌اي كه ارزش زيستن دارد
 • 175,000 تومان
 • با تخفیف: 175,000 تومان
تپش هستي (درآمدي بر نظريه و متد بنيان)
 • 81,000 تومان
 • با تخفیف: 81,000 تومان

رابطه واقعي در روان‌درماني (مبناي پنهان تغيير)

 • 155,000 تومان

مفهوم رابطه واقعي يا شخصي ميان مراجع و درمانگر از آغاز روان‌درماني به عنوان يك حرفه وجود داشته است. پژوهش‌هاي روان‌درماني به‌جاي تمركز بر اين مفهوم، به‌طور عمده بر مفاهيم اتحاد كاري، انتقال و انتقال متقابل متمركزند. چارلز گلسو در اين كتاب، ارتباط رابطه واقعي با نتايج درماني را به بحث گذاشته است. او به طرز ماهرانه‌اي رشد اين مفهوم را از ريشه‌هاي آن در انديشه‌هاي روانكاوي رديابي مي‌كند و كاربرد كنوني آن را در بسياري از رويكردهاي مدرن‌درماني ازجمله درمان‌هاي انسان‌گراء هيجان‌مدار و شناختي- رفتاري با استناد به منابع مختلف نشان‌مي‌دهد. نويسندهء رابطه واقعي را با استفاده از نمونه‌هاي بسيار متنوعي كه از پژوهش‌هاي كنوني و همچنين تجربيات باليني گسترده خود استخراج كرده‌استء مورد بررسي قرار مي‌دهد.

ارتباط (از دلبستگي تا بيناذهنيت)

 • 145,000 تومان

ميچل در اين كتاب همۀ اهتمامش را به كار گرفته تا نظريات روانكاوانه را رهگيري كند و آن ها را به تكوين نظرگاه ارتباطي پيوند بزند. نگاه ارتباطي به ذهن در بافت سنت روانكاوانه استقرار يافته و از قِبَل آن، رويكردي بسيار رضايت‌بخش و يكپارچه‌نگر رشد كرده است كه براي ساير رويكردها نيز جالب توجه و روشنگر بوده است. نتيجۀ چنين كوششي يك نظريه روانكاوانه نوين و نافذ براي قرن 21 است. كتاب ارتباط دستاورد برجسته تفكري خلاق است كه بايستي توسط همه بالينگرانِ پويشي كه دغدغۀ رابطه‌مندي انسان را دارند مطالعه شود.»

كاوش دروني (به كارگيري روياها و تخيل فعال براي رشد فردي)

 • 158,000 تومان

«واقعا اين‌طوري شد يا در خواب ديدي؟» گويي كه خواب واقعي نيست. رابرت جانسون، روانشناس يونگي، در اين كتاب به ما نشان مي‌دهد كه چرا و چطور خواب و تخيل «واقعي‌تر از واقعي» است. اين كتاب نخست به رابطه ميان ناهشياري و هشياري مي‌پردازد و به خوبي جوهره مباحث نظري را به زندگي روزمره پيوند مي‌دهد؛ به نحوي كه خواننده مي‌تواند حضور ناهشيار را در زندگي روزمره خود احساس كند. درمي‌يابيم كه همه ما نه تنها ناگزير از درآغوش‌كشيدن ناهشيارمان هستيم بلكه بهره‌مندي از ثروت‌هايي كه در عمق وجودمان است، چه غفلت عظيمي مي‌تواند باشد. از نظرگاه يونگ، دو شاه‌راه مهم براي رفتن به قلمرو ناهشياري وجود دارد: رؤياها و تخيل فعال. ما ناگزيريم كه سراغ ناهشيار برويم؛ چراكه اگر چنين نكنيم، ناهشيارمان به شكل اختلال رواني، ناراحتي‌هاي جسماني، و روابط معيوب سراغ ما مي‌آيد.

زندگي از آغاز (دايره‌المعارف جامع فرزندپروري تا 12 سالگي) جلد 1

 • 182,000 تومان

ما به درازاي يك عمر محكوم به زندگي با باورهايي هستيم كه در دوران كودكي، به واسطه‌ سبك فرزندپروري پدر و مادرمان و اولين تجربه‌هايمان از مواجهه با جامعه و مدرسه، به صورت ناهشيار پذيرفته‌ايم. باور به اينكه من دوست‌داشتني نيستم، من بي‌كفايتم، من هميشه شكست مي‌خورم و تنها مي‌مانم، و بسياري باورهاي مخرب ديگر. اين كتاب تلاش كرده تا با آگاه‌سازي والدين و نزديكان كودك در سال‌هاي اوليه زندگي، نه ‌تنها زهرِ تربيت آسيب‌زاي احتمالي آنان را كاهش دهد، بلكه مسير شفاف و روشني را براي توسعه ذهن مشتاق و خلاق كودكان ترسيم كند و در يك كلام، همراه و مربي والدين در اين مسير پرچالش باشد.

شرم‌كاوي (رها ساختن خود يافتن شعف و ساخت احساس ارزشمندي اصيل)

 • 187,000 تومان

اين كتاب به بررسي عميق شرم مي پردازد كه اغلب پشت نقاب از خود بيزاري؛ بي نقص گرايي؛ بي بندوباري جنسي؛ كمرويي و پشيماني بخش هاي اجتناب ناپذير زندگي روزمره ماست كه گاه مي تواند پندآموز باشد و درس‌هايي در مورد ارزش‌ها، اهداف، و انتظاراتي كه از خودمان داريم به ما بدهد. در اين كتاب شرم را مجموعه هيجاناتي مي‌داند كه نقطه مشترك آن‌ها يك آگاهي دردناك نسبت به خود است. جوزف برگو در اين كتاب نظرگاه‌هاي رايج در مورد جنبش ارزش خود را به چالش مي‌كشد و معتقد است كه ارزش خود فقط از راه تعريف و تمجيدهاي بي‌وقفه افزايش نمي‌يابد، بلكه پرورش آن در گرو هدف‌گذاري، دستيابي به اهدافي كه از خودمان انتظاريم داريم، و در نهايت قسمت كردن احساس شادي حاصل از آن دستاوردها با عزيزانمان است. نويسنده از تجارب باليني سي وپنج ساله اش با مراجعان مختلف بهره برده است تا نشان دهد كه شرم ناديده گرفته شده اغلب به اشكال گوناگون در پس طيف وسيعي از اختلالات رواني از جمله اضطراب اجتماعي؛ خودشيفتگي؛ اعتياد و خودآزاري پنهان شده است. .

درمان‌هاي وجودي

 • 180,000 تومان

روان درماني وجودي در ايران به طور معمول با مكتب وجودي انسان گرايانه كه برند غالب درمان وجودي در ايالات متحده است وآن هم با خوانش يالوم از اين مكتب شناخته مي شود.از سوي ديگر امروزه برداشت غالب از روان درماني وجودي به كاربستي تقليل يافته است. كوپر با نگاهي نقادانه، تشابهات، و تمايزات اين رويكردها را آشكار مي سازد و از رهگذر مطالعه موردي، گستره‌اي متنوع از كاربست‌هايشان را در برابر ديدگان خواننده مي نهد.

چرا اشتباهاتمان را تكرار مي كنيم

 • 76,000 تومان

ناهشيار هم آن رانه زندگي است كه ما را به تكرار رفتارهاي خوشايند سوق مي دهد‎‎‎ و هم آن رانه مرگي است كه ما را به تكرار اشتباهات قبلي مان مي كشاند. من تكرار مي‌كنم، پس هستم. زندگي ما بر اساس ضربان تكرارهايي شكل گرفته كه ناهشيارمان به ما تحميل مي‌كند. تكرار مي تواند مثبت باشد و به ما امكان دهد كه هر روز بيشتر بياموزيم و خودمان را اثبات كنيم. اما ممكن است منفي هم باشد و وادارمان كند اشتباهات قبلي‌مان را تكرار كنيم، در آزمون‌هاي تكراري شكست بخوريم، رفتارهاي اجبارگونه‌مان را بارها و بارها انجام‌دهيم، يا به الكل، مواد مخدر، رابطه جنسي يا بازي معتاد شويم.

وينيكات در قاب زندگي‌نامه

 • 130,000 تومان

د. و. وينيكات: در قاب زندگي‌نامه تا امروز، كتابي متقن است كه در شرح زندگي دانلد وودز وينيكات، روانكاو بريتانيايي به رشته تحرير درآمده است و به هنگام انتشار، برنده جايزه گراديوا شد كه از جوايز شاخص دنياي روانكاوي است. برِت كار در اين كتاب موضعي عالمانه و به دور از سرسپردگي به وينيكات و زندگي او دارد كه حاصل سال‌ها پژوهش و نزديك به هزار ساعت مصاحبه با كساني است كه به دلايل مختلف با وينيكات در تماس بوده‌اند و او را از نزديك مي‌شناختند. كتاب حاضر درآمدي به زندگي و زمانه وينيكات، تأثير سال‌هاي كودكي او بر شكل‌گيري انديشه و مناسبات حرفه‌اي‌اش و بسياري سرفصل‌هاي ديگر است و تصوير جامع، روشن و زنده‌اي از وي به دست مي‌دهد. فارغ از اختلاف نظرها درباره جايگاه وينيكات در تاريخ روانكاوي و تأثير او بر حال و آينده اين رشته، د. و. وينيكات: در قاب زندگي‌نامه در راستاي درك بسياري از زواياي انديشه وينيكات، كمك‌حال پژوهشگران و علاقمندان روانكاوي خواهد بود.

پيش از آن كه بداني (دلايل ناهشيار كارهايي كه انجام مي‌دهيم)

 • 185,000 تومان

چرا ما مي‌خواهيم خود را بهتر كنيم؟ از ديدگاه فردگرايانه پاسخ واضح است: چون كه مي‌توانيم خوشحال‌تر، سالم‌تر و موفق‌تر باشيم. هيچ منفعتي خود به ‌خود به وجود نمي‌آيد. همان‌طور كه امواج ديگران را دريافت مي‌كنيم، به همه جهات موج مي‌فرستيم. در شبكه‌هاي اجتماعي -مجازي يا حقيقي- ارتعاش امواج تعاملات دوستان، خانواده، آشنايان و غريبه‌ها وجود دارد. اگر واقعاً خودمان را بهتر كنيم، فرصتي براي بهتر شدن جامعه خواهيم داشت و به مرور زمان فرصتي براي خلق يك جهان بهتر پيدا مي‌كنيم. اما اين فرآيند به چيزي نياز دارد كه اغلب كمبود آن مشهود است: فروتني. فروتني براي پذيرش اينكه ما به طور كامل نمي‌توانيم دليل رفتارمان و دليل تداوم آن را درك كنيم. نمي‌گويم. اينطور نيست. همين كه اجازه دهيد اين ترديد در وجود شما شكل بگيرد -هرچند ممكن است ناراحت‌كننده باشد- ولي باعث مي‌شود ترديدهاي ديگري هم در درونتان رشد كند؛ ترديدهايي در مورد مفاهيمي مثل كنجكاوي، تعجب، ايده‌هاي جديد، زير سؤال بردن فرضيات بديهي، درك چيزهاي دشوار و درنهايت مفهوم تغيير. اين امكان فراهم مي‌شود كه دنيايي براي كودكانمان به‌جا بگذاريم كه بهتر باشد حتي اگر آن‌ها كتاب‌هايي را كه برايشان مي‌نويسيم نخوانند.

ملاني كلاين (ريشه‌ها انديشه‌ها)

 • 99,000 تومان

«ملاني كلاين: ريشه‌ها، انديشه‌ها» مدخلي بر زندگي و آثار ملاني كلاين در مقام متفكري‌ست كه يافته‌هايش موجب پيش‌برد يافته‌هاي فرويد و ديگر روانكاوان شد و درك ما را از ساحت ناهشيار روان آدمي عميق‌تر ساخت. اين كتاب متشكل از چهار بخش است و علاوه بر آن، فهرستي از منابع براي مطالعه بيشتر و فرهنگ‌نامه‌اي از واژگان كليدي دارد. بخش نخست به زندگي ملاني كلاين و اشتياق او به روانكاوي مي‌پردازد؛ بخش دوم سير بسط و تكوين فن روانكاوي كودكان و تأثير آن بر درك كلاين از كار با بزرگسالان را پي مي‌گيرد؛ بخش سوم بر يافته‌هاي نوين باليني در حوزه درمان روانكاوي تمركز دارد، به ويژه بر آن دسته از تحولات مربوط به درك و درمان آشفتگي‌هاي وخيم عاطفي، نظير روان‌پريشي و اختلالات شديد خلقي؛ بخش چهارم بر تحولات اخير در روانكاوي كلايني و پسا-كلايني و به ويژه آراء ويلفرد بي‌يان و تلويحات و كاربست‌هاي باليني، فرهنگي و اجتماعي-سياسي آنها متمركز است. هركس كه طالب درآمدي واضح و موجز به جهان ملاني كلاين باشد، مخاطب اين كتاب خواهد بود.

ساختن زندگي‌اي كه ارزش زيستن دارد

 • 175,000 تومان

لينهان روانشناس دراين زندگي‌نامه شخصي و مستدل‏ تاريخچه بيماري رواني خود وهمين‌طور روند پيشرفت روش‌هاي درماني‌اش را براي افرادي به اشتراك مي‌گذارد كه تمايل به خودكشي دارند... اين روايت شورانگيز و صادقانه براي خوانندگاني كه به دنبال غلبه برگذشته‌شان هستند الهام‌بخش خواهد بود.» -پابليشر ويكلي «زندگي‌نامه‌اي هوشمندانه نوشته يكي از برجسته‌ترين پيشروهاي تاريخ روان‌درماني.مارشا لينهان از هيچ‌چيزي فروگذاري نمي‌كند و به عهدي كه با خود در جواني بست‏، مبني بر اينكه از جهنم فرار كند و به ديگران كمك كند همين كار را بكنند، وفا كرده است.اين كتاب براي خوانندگان محتاطش حقيقتي عريان و توصيه‌هايي كارآمد دارد و به هر‌كسي كه براي ساختن زندگي‌اي ارزشمند تقلا مي‌كند، كمك مي‌كند.» -آنجلا داكورت «خواندن اين كتاب به معناي درك نحوه بنا نهادن زندگي است. در تاريكي روشنايي هست. همه‌چيز در زندگي مارشا لينهان و زندگي‌نامه فوق‌العاده‌اش نشان از تاريكي دارد: جهنم عدم رضايت از خود و جهنم حمايت ناكافي‎؛ و با طنز جزئي‌نگري در توصيف فرايند رشد و تقلايش، و با شجاعتش و ديدگاهش در رابطه با چگونگي ابداع درمان براي همه، حتي ناراضي‌ترين‌ها، ما را به سوي روشنايي مي‌برد.» -ايمي بلوم

تپش هستي (درآمدي بر نظريه و متد بنيان)

 • 81,000 تومان

در بازي زندگي هرآنچه تجربه كرده‌اي گذشته است و گذشته گذشت؛ هرآنچه را تجربه مي‌كني حال است و حال حضور دارد؛ و هر آنچه تجربه خواهي كرد آينده است و آينده بازاست. تو آزادي، آزاد براي نگاه كردن به گذشته، تجربه كردن حال، و ساختن آينده. از اين رو فردا‌هاي تو روشن است بدان‌سان كه تو بنيان مي‌نهي.

1  2  3  4  5  صفحه‌ی 1