فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

روانشناسي مرگ

 • 70,000 تومان

مرگ را بشناسيد و از آن نهراسيد، اين است مضمون اصلي اين كتاب: - تحليلي ژرف از مفهوم مرگ از ديدگاه‌هاي فيزيولوژيك، اديان، فلسفه، روانكاوي و روانشناسي. - ريشه‌يابي هراس از مرگ و روش‌هاي علمي و ساده براي غلبه بر آن. - چگونه كودكان را با مفهوم مرگ آشنا سازيم تا از مرگ نزديكان خويش هراس نداشته باشند. - ترس از گورستان و مردگان و ريشه‌يابي علمي آن. - انواع خودكشي، علل و راه‌هاي جلوگيري از آن. - آيا انواع حيوانات نيز مفهوم مرگ را درك مي‌كنند؟ - بقاي روح، جهان آخرت، بهشت و دوزخ در اديان الهي. اثري عميق و تكان‌دهنده كه نه تنها هراس از مرگ را از ميان مي‌برد بلكه بسياري از تشويش‌ها و اضطرابات بي‌دليل از لحظات احتضار را تبديل به معنا دادن به زندگي و ايجاد اين بينش مي‌كند كه در واقع مرگ مرحله تكاملي حيات است، چرا كه مرگ در مفهوم مطلق آن هرگز وجود ندارد.

كاريز درون (10 گام تا رسيدن به زندگي روياهايتان)

 • 40,000 تومان

در «كاريز درون»، لوسيا كاپاچيونه، هنر درمان پيشرو در زمينه رشد شخصيت با كمك گرفتن از خلاقيت، نقشه راه تحقق رويا را نشان مي‌دهد و اين روند مي‌تواند براي سلامتي، روابط، شغل، خانه، و ساير زمينه‌هاي زندگي كاربرد داشته باشد. براي تحقق روياهاي خود، فقط نياز به يك قيچي و مقداري چسب داريد! لوسيا كاپاچيونه از اصول و مراحلي كمك مي‌گيرد كه طراحان از آن براي آوردن روياهاي خود به واقعيت استفاده مي‌كنند. شما هم مانند او از اين 10 مرحله كمك بگيريد: يك رويا را در نظر بگيريد. روي آن فكر كنيد و آن را پرورش دهيد. ابزار طراحي ايده را جمع آوري كنيد. فراينده توليد را شروع كنيد. طراحي را تكميل كنيد. يك تيم پشتيباني رويا را ايجاد كنيد. محصول نهايي را جشن بگيريد. اين طرح به وسيله عكس و كولاژ به تصوير كشيده شده است. اين كتاب به شما نشان مي‌دهد كه چگونه ايده را واقعي كنيد. اگر بتوانيد چيزي ا در رويا ببينيد، در واقعيت هم آن را مي‌بينيد.

10 كار نامعقولانه‌اي كه مردان با انجام دادن آن‌ها زندگي‌شان را آشفته مي‌سازند

 • 45,000 تومان

محتواي كتاب، از پشتوانه علمي و تجربي فراواني برخوردار است. با شيوه‌هاي علمي به مخاطبانش مي‌آموزد به چه شيوه‌اي رفتار كنند تا يك زندگي آرام، شاد و بدون چالش داشته باشند. دكتر اورا شلازينگر نثري ساده و روان دارد و خواننده هنگام مطالعه احساس مي‌كند در يكي از كارگاه‌هاي آموزشي او شركت كرده است.

مردان زن‌ستيز

 • 60,000 تومان

آيا با مردي به سر مي‌بريد كه زندگي و رفتار شما را كنترل مي‌كند؟ به خاطر او از افراد و فعاليت‌هايي كه دوست داريد دست شسته‌ايد؟ آيا او بي‌اندازه حسود است و عقايد، احساسات و پيشرفت‌هاي شما را كوچك مي‌شمارد؟ براي تنبيه شما از پول، عشق و تاييد كارهاي خوب شما دريغ مي‌ورزد و هر اتفاقي بيفتد شما را مقصر مي‌داند؟ اگر چنين است با يك مرد زن‌ستيز زندگي مي‌كنيد - مردي كه شما را دوست دارد ولي با رنجي كه به شما مي‌دهد چنان رفتار مي‌كند كه گويي از شما نفرت دارد. در اين كتاب، دكتر سوزان فوروارد صداي زناني را به گوش شما مي‌رساند كه در رابطه‌اي زيان‌بار گرفتار آمده‌اند. او به شما كمك مي‌كند تا رفتار ويرانگر همسرتان و نقش خود را در اين رابطه درك كنيد و اعتماد به نفس خود را بازيابيد.

23 گام به سوي كاميابي

 • 15,000 تومان

سراسر عمر ما، تلاشي است پيوسته براي دست يافتن به كاميابي و سعادت، در حالي كه شايد خوشبختي همين لحظه‌اي بود كه به آن مي‌انديشيديم. ويكتور هوگو (قطعه خوشبختي چيست) چند گام از گام‌هاي خوشبختي: برخوردار بودن از سلامتي بيشتر. افزايش دادن قدرت تمركز فكر و بهره‌مند بودن از يك حافظه بسيار قوي. برخورداري از صدائي گيرا و كلامي رسا. آرما‌ن‌هاي پيشرفته را در ذهن پروراندن. زندگي زناشويي سرشار از شادكامي داشتن. تلاش براي حل مشكلات. افق ذهني گسترده‌تر.

واقعيت‌درماني در روان‌پزشكي (روان‌درماني از راه شناساندن و وادار كردن درمان‌جو به پذيرش واقعيت‌ها يا درمان هدايت‌كننده به سوي واقعيت)

 • 35,000 تومان

توجه كافي و عشق ورزيدن به كودكان، براي سلامت روان آنان در آينده، بسيار بااهميت است. بعضي از افراد، در برهه‌هايي از دوران زندگي خود، به ويژه دوران كودكي و نوجواني، از دريافت درس عشق و انضباط و توجه كافي و صميمانه ديگران، به خصوص والدين خود، محروم بوده‌اند، لذا مسووليت را نمي‌پذيرد و به همين خاطر، در طول زندگي، رنج مي‌برند. اخلاق، يا بهتر است بگوييم: «درست و نادرست، حق و ناحق» اثري بسيار شگفت و عميق در روند «واقعيت‌درماني» دارد. فرهنگ و فرهيختگي كه پايه و اساس آن، آموزش و پرورش است، براي شناخت واقعيت و پذيرش آن و برخورداري از سلامت روان، نقش اساسي دارند.

بازي‌ها و سرگرمي‌هاي آموزشي كودكان پيش دبستاني

 • 3,000 تومان

براي ترتيب دادن بازي‌ها و سرگرمي‌ها جهت كودكان پيش دبستاني، نيازي به تدارك و تهيه‌ وسايل خاص نيست. زيرا اغلب اين وسايل در خانه و مهد كودك يافت مي‌شوند. كودكان براي يادگيري آن‌چه كه در پيرامون‌شان مي‌گذرد، آمادگي كامل دارند، و اگر براي آنان محرك‌هاي لازم فراهم نشود، خسته و بي‌حوصله‌ خواهند شد. لذا نقش بزرگسالان در ياري دادن و ايجاد انگيزش در كودك به منظور تمرين مهارتهاي جديد و بازي‌هاي خلاق، بسيار مهم و اساسي است. اين كتاب، مجموعه‌اي از صدها نوع بازي آسان، سريع و قابل دسترس است كه تصاوير فراوان، بر جذابيت آن‌ مي‌افزايد. اين كتاب، شامل اطلاعات بسيار مفيد و آموزنده در مورد اهميت اساسي انواع بازي در آموزش و رشد كودكان است.

سفر بيداري

 • 35,000 تومان

در زمانه ما، مراقبه به عنوان وسيله‌اي براي كسب آرامش، كارايي بيش‌تر و داشتن ذهني پويا مورد توجه بسياري از فرهنگ‌ها بخصوص فرهنگ غرب قرار گرفته است. در اين كتاب، رام داس، خوانندگان را با روش‌هاي گوناگون مراقبه آشنا مي‌كند. سفر بيداري، توجه انسان‌ها را از بيرون به درون مي‌كشاند و سعي دارد در عين برطرف كردن تمام اشكالاتي كه به هنگام مراقبه از هر نوع، مراقبه‌كنندگان پيش مي‌آيد، نشان دهد كه مراقبه مي‌تواند راهي براي دست يافتن به معرفت پروردگار باشد. عرفان در فرهنگ ملي ما، همواره پيچيده در رمز و راز بوده و درك آن اكثرا براي انسان‌هاي راحت‌طلب عصر حاضر همراه با دشواري است. باشد كه اين كتاب بتواند راهي براي مشتاقان آيين معرفت به كار آيد.

بازي‌ها و سرگرمي‌هاي آموزشي كودكان پيش‌دبستاني

 • 30,000 تومان

براي ترتيب دادن بازي‌ها و سرگرمي‌ها جهت كودكان پيش‌دبستاني، نيازي به تدارك و تهية وسايل خاص نيست. زيرا، اغلب اين وسايل در خانه و مهدكودك يافت مي‌شوند. كودكان براي يادگيري آن چه در پيرامونشان مي‌گذرد آمادگي كامل دارند و اگر براي آنان محرك‌هاي لازم فراهم نشود، خسته و بي‌حوصله خواهند شد. لذا نقش بزرگسالان در ياري دادن و ايجاد انگيزش در كودك به منظور تمرين مهارت‌هاي جديد و بازي‌هاي خلاق، بسيار مهم و اساسي است. اين كتاب، شامل اطلاعات مفيد و آموزنده در مورد اهميت انواع بازي در آموزش و رشد كودكان و همچنين، مجموعه‌اي از ده‌ها نوع بازي آسان، سريع و قابل دسترس، مناسب براي كودكان 5/2 تا 5 ساله است.

چگونه استعداد رياضي كودكان خود را پرورش دهيم

 • 25,000 تومان

تحقيقات روانشناسي يادگيري در حيطه رياضيات، به اين نتيجه رسيده است كه يادگيري كودكان در مرحله پيش از دبستان، در خلال فعاليت‌هاي علمي (غيرذهني) صورت مي‌گيرد. در اين كتاب، سعي شده است مفاهيم رياضيات و ارتباط آن مفاهيم با يكديگر، به صورتي ساده و قابل درك، توضيح داده شود و براي هر يك از اين مفاهيم، بازي‌ها و فعاليت‌هاي شاد و عملي پيشنهاد شده است. اين كتاب، رياضيات را به محيط زندگي شما وارد و در جهت آموزش، از فعاليت‌هاي روزانه و معمولي استفاده مي‌كند.

هنر فكر كردن

 • 35,000 تومان

شما هم مي‌توانيد صاحب انديشه و فكر باشيد به شرط اين‌كه هنر فكر كردن را بدانيد: عوامل اصلي سازنده تفكر، نظير درون‌نگري جريان ذهني و فكري، بينش انفرادي، زنده كردن حس كنجكاوي و عوامل اصلي ديگر را بشناسيد. سپس موانع تفكر هم‌چون وسواس‌ها، عقده‌هاي حقارت، تقليد كوركورانه از ديگران و موانع ديگر تفكر را درون وجودتان بازيابي كنيد. در اين مرحله، به تقويت نيروي فكر از طريق تماس مستقيم با واقعيات، اختصاص دادن اوقاتي براي تفكر را در زندگي روزانه، تمرين‌هاي تمركز فكر، روش صحيح مطالعاتي كتاب و نشريات ارزشمند بپردازيد. با كمك 12 روش كاربردي و ساده‌اي كه در اين كتاب شرح داده شده است، شما به يقين خواهيد توانست از يك بينش و تفكر خلاق برخوردار شويد و حتي قدم به دنياي خيال‌انگيز نويسندگي بگذاريد. پس از مطالعه عميق اين اثر مشاهده خواهيد كرد كه به يك انسان انديشمند و آگاه تبديل شده‌ايد، چيزي كه آرزوي اكثر انسان‌هاست.

زن كامل

 • 25,000 تومان

شما هم مي‌توانيد يك زن كامل باشيد اگر: شوهر شما مطمئن شود كه مهم‌ترين شخص در زندگي شماست. تلاش كنيد كه شوهرتان خيلي بيشتر از آن چه كه انتظار دارد، پيشرفت نمايد. زندگي زناشويي را لذت بخش سازيد. هيچ زني يك مادر خوب به دنيا نمي‌آيد، مادران خوب، فرزندان مادران خوب هستند. زن كامل يك راه زندگي است، ديدگاهي نو درباره خودتان، همسرتان و فرزندانتان، راهي به سوي يك زندگي سعادتمندتر.

1  2  صفحه‌ی 1