فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
تمركز (جاده‌اي پنهان به سوي تعالي)
 • 140,000 تومان
 • با تخفیف: 140,000 تومان
الفباي سوشال مديا
 • 75,000 تومان
 • با تخفیف: 75,000 تومان
آسيب‌شناسي و درمان بيماري كوويد 19
 • 51,000 تومان
 • با تخفیف: 51,000 تومان
آنچه بايد در رفتار با كودكان بيش‌فعال دانست
 • 29,000 تومان
 • با تخفیف: 29,000 تومان
مثلث سلامت (جلد 2)
 • 33,000 تومان
 • با تخفیف: 33,000 تومان
مثلث سلامت 1
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
هنر گويندگي و فن بيان
 • 115,000 تومان
 • با تخفیف: 115,000 تومان
روانشناسي معنويت
 • 20,000 تومان
 • با تخفیف: 20,000 تومان
بازي‌درماني كودك‌محور
 • 125,000 تومان
 • با تخفیف: 125,000 تومان
سبب‌شناسي پيشگيري و درمان اعتياد به مواد مخدر محرك اينترنت
فيزيولوژي عمومي
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان

تمركز (جاده‌اي پنهان به سوي تعالي)

 • 140,000 تومان

دانيل گلمن در اين كتاب در عصري كه عوامل مختلف باعث حواس‌پرتي و گيجي ما مي‌شوند و همواره در معرض بمباران اطلاعات هستيم، به تجزيه و تحليل توجه و تمركز مي‌پردازد. او به راز مهم عملكرد عالي، يعني توجه و تمركز مي‌پردازد. توجه و تمركز در واقع مثل يك عضله است. هرچقدر بيشتر از آن استفاده كنيد قوي‌تر مي‌شود. ولي اگر آن را كم به‌ كار بگيريد ضعيف‌تر خواهد شد. نويسنده معتقد است كساني كه مي‌خواهند در هر زمينه، از جمله ورزش، تحصيل، هنر و كسب‌و‌كار بر دنياي دروني خود، ديگري و جامعه تمركز خوبي داشته باشند، بايد به تمرين تمركز ذهني بپردازند و از شكست‌هاي خود درس بگيرند و عواطف مثبت داشته باشند. گلمن در اين كتاب همچنين به افراد توصيه مي‌كند كه نه تنها فقط به مشكلات شخصي خود، بلكه به مشكلات دنياي بيروني و آينده توجه داشته باشند.

الفباي سوشال مديا

 • 75,000 تومان

امير‌حسين رجبي در چهارم دي‌ماه 1372، در شهرستان رفسنجان به‌دنيا آمد. او فارغ‌التحصيل كارداني بازيگري حرفه‌اي سينما و تئاتر، فارغ‌التحصيل كارشناسي كارگرداني حرفه‌اي سينما و تلويزيون، با سابقه اجرا در سازمان صداو‌سيما است. او فعاليت حرفه‌اي خود را از سال 1389 در حوزه برنامه‌سازي و اجرا در تلويزيون آغاز كرده است. رجبي‏، مدير و موسس آژانس ديجيتال ماركتينگ مانا رسانه است كه از سال 1395 فعاليتش را به‌صورت حرفه‌اي در حوزه برندينگ در فضاي مجازي آغاز كرده است از ديگر فعاليت‌هاي او مي‌توان به توليد محتوا، كارگرداني، بازي‌گرداني، آموزش اجرا و فن‌بيان، تصويربرداري، نور‌پردازي و تدوين اشاره كرد.

آسيب‌شناسي و درمان بيماري كوويد 19

 • 51,000 تومان

بيماري كرونا (كويد 19) يا يك بيماري عفوني ويروسي است كه بوسيله ويرويس بوجود مي‌آيد. اين بيماري در سال 1399 ه.ش يا 2020 م دنياگير شده و تاكنون موجب مرگ و مير و خسارات بسيار سنگيني به دنياي بشريت شده است. مسلما رعايت تدابير بهداشت فردي و اجتماعي مفيد است ولي تنها راه مبارزه با اين بيماري نيست؛ بلكه راه اساسي، پيشگيري و درمان كويد 19، تقويت سيستم ايمني، بالاتر از قدرت بيماري‌زايي ويروس است كه اين مهم با تغيير سبك زندگي مردم و رعايت كامل دستورات مثلث سلامت امكان‌پذير مي‌باشد. از مهم‌ترين اين دستورات مي‌توان، مصرف مواد غذايي با SDA پايين (غذاهاي با برآيند انرژي بالاتر)، خواب بموقع (ساعت 21 واقعي) و ورزش منظم را نام برد.

آنچه بايد در رفتار با كودكان بيش‌فعال دانست

 • 29,000 تومان

يكي از وظايف مهم روان‌شناسان باليني اين است كه ببينند آيا رفتارهاي مخلي كه كودك به‌خاطر آن‌ها جهت درمان ارجاع شده بهنجار و موقتي است و يا در طول زندگي وي ادامه خواهد داشت آيا اين رفتارها ادامه مي‌يابند و شديدتر مي‌شوند يا نه؟ يكي از زمينه‌هايي كه در روان‌شناسي مرضي مورد توجه محققان قرار گرفه و تحقيقات مبسوطي را به خود جلب نموده است اختلال بيش‌فعالي همراه با نقص توجه و اختلال‌هاي همراه با آن است. اين اختلال به صورت الگوي پايدار كمبود توجه و يا رفتار بيش‌فعال و تكانه‌اي تعريف مي‌شود كه آن‌چه در كودكان كم سن و با سطح رشد مشابه ديده مي‌شود شديدتر باشد.

مثلث سلامت (جلد 2)

 • 33,000 تومان

درباره‌ي نويسنده و كتاب: دكتر حسن اكبري متخصص و دانشيار دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي و پژوهشگر طب سنتي اسلامي - ايراني است. ايشان حدود 20 سال است كه در زمينه‌ي پيشگيري، تشخيص و درمان بيماري‌ها به روش طب سنتي اسلامي - ايراني فعاليت دارند. به اعتقاد ايشان؛ سلول‌هاي بدن ما مانند موتورهاي بنزيني با مصرف سوخت كار مي‌كنند؛ همانگونه كه نوع سوخت در اين موتورها مهم است نوع سوخت سلول‌هاي بدن به‌مراتب مهم‌تر است. با مطالعه و عمل به محتواي اين اثر مي‌توانيم جلوي بروز بسياري از بيماري‌ها را بگيريم.

مثلث سلامت 1

 • 30,000 تومان

درباره‌ي نويسنده و كتاب: دكتر حسن اكبري متخصص و دانشيار دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي و پژوهشگر طب سنتي اسلامي - ايراني است. ايشان حدود 20 سال است كه در زمينه‌ي پيشگيري، تشخيص و درمان بيماري‌ها به روش طب سنتي اسلامي - ايراني فعاليت دارند. به اعتقاد ايشان؛ سلول‌هاي بدن ما مانند موتورهاي بنزيني با مصرف سوخت كار مي‌كنند؛ همان‌گونه كه نوع سوخت در اين موتورها مهم است نوع سوخت سلول‌هاي بدن به‌مراتب مهم‌تر است. با مطالعه و عمل به محتواي اين اثر مي‌توانيم جلوي بروز بسياري از بيماري‌ها را بگيريم.

هنر گويندگي و فن بيان

 • 115,000 تومان

در زندگي بشر، مهم‌ترين نقش را، ارتباط انسا‌ن‌ها با يكديگر بازي مي‌كند. و ارتباطات بين انسان‌ها از طرق مختلفي امكان‌پذير است از قبيل اشاره، علامت‌هاي خاص، نگارش و... كه بهترين و كاملترين آنها زبان و گويش است. كتاب حاضر، نگاهي است جامع به زبان و قواي ناطقه در انسان، از نحوه برقراري ارتباط بين اشخاص، به صورت كلي، تا برقراري ارتباط بين متلكم وحده و جمعي خاص، نظير ارتباط سخنران و جمع حاضر، يا ارتباط مجري و گوينده راديو يا تلويزيون با مخاطبان ويژه خود. تمام مطالب مورد نياز و مرتبط با اين هنر زيبا، در اين كتاب، تقديم شما مي‌شود، مباحثي چون: شناخت و تربيت و پرورش صدا، شناخت هجاها و آواها، فيزيولوژي بيان، مديريت بحران و استرس و... . گاهي رساندن مطلب و منظور دروني، به ديگران، از طريق ديگر اعضاء و جوارح صورت مي‌گيرد، كه به آن، زبان بدن مي‌گويند. در اين كتاب، به اختصار، به مبحث زبان بدن هم پرداخته شده است.

روانشناسي معنويت

 • 20,000 تومان

به نظر من كتاب‌ها شانسي يا اتفاقي به دست كسي نمي‌رسند... اطلاعات در زمان نياز به ما عرضه مي‌شود... و اين چيزي است كه اينجا و اكنون اتفاق افتاده... اصرار اين كتاب ارزشمند اين است كه به معنويت و روحتان وفادار بمانيد... بياييد با يادگيري و به كار بستن اصول روانشناسي معنوي به آرامش و بهداشت رواني دست پيدا كنيم.

بازي‌درماني كودك‌محور

 • 125,000 تومان

تمام محتواي اين كتاب هم براي مبتديان و هم براي درمانگران با تجربه CCPT چه براي يادآوري اصول اوليه CCPT و چه براي ارتقا دانش و به روز كردن اطلاعات مفيد است. يك درمانگر CCPT حتي وقتي درك خوب از اصول اوليه و چگونگي به كارگيري مهارت‌ها را داشته باشد نكات ظريفي در ارتباط با نيازهاي فردي در درمان هر كودكي وجود دارد كه بايد در نظر بگيرد. اين كتاب راهنمايي‌هايي در اين موارد ارائه داده است...

هيپنوتيزم و كاربرد آن در روان درمانگري (فنون مختلف هيپنوتيزم همراه با مفاهيم و شگفتي‌هاي درست و نادرست درباره هيپنوتيزم)

 • 70,000 تومان

هيپنوتيزم نوعي رابطه‌ بين شخصي است كه در آن بيمار محدوديت‌هاي فزاينده درباره‌ پذيرش حسي خود را اجازه مي‌دهد و تمام محرك‌هاي نامربوط را به جز ‌‌‌آنهايي كه درمانگر مورد توجه وي قرار مي‌دهد از ذهن خارج ‌مي‌سازد. آنچه اهميت دارد عمق هيپنوتيزم‌ (خلسه) نيست، بلكه ميزان همدلي و شركت هيجاني بيمار در رابطه درمانگري است.

سبب‌شناسي پيشگيري و درمان اعتياد به مواد مخدر محرك اينترنت

 • 120,000 تومان

اعتياد به مواد مخدر يكي از مشكلات بهداشتي و اجتماعي قرن حاضر و مهم‌ترين دغدغه‌هاي فكري و يكي از ناگوارترين آسيب‌هاي اجتماعي است. امروزه هر كسي به نوعي در معرض تهديد يكي از انواع اعتيادها هست و با وجود اعتياد رفتاري هر كسي مي‌تواند اعتياد داشته باشد و معتاد صرفا كسي كه مواد مخدر مصرف كرده و در جوي و كف خيابان افتاده، اطلاق نمي‌شود. مواد اعتياد‌آور جديد در حال حاضر به دليل بالا بردن رفتار هاي آسيب پذير توسط كارشناسان ‹‹اعتياد جديد›› معرفي شده ولي علي‌رغم اينكه امكان يافت مواد سمي مشخص در آن وجود ندارد، همچنان اعتياد آور بوده و رفتار فرد را تحت شعاع قرار مي‌دهد. برخي از اين اعتياد‌هاي جديد از قبيل كار، انجام خريد، شرط بندي، بازي‌هاي رايانه‌اي، استفاده از اينترنت و شبكه‌هاي اجتماعي و غيره را شامل مي‌شود.

فيزيولوژي عمومي

 • 50,000 تومان

كوچك‌ترين واحد دستگاه عصبي ما سلول عصبي نام دارد. تعداد كل سلول‌هاي عصبي ما تخمين زده مي‌شود ولي جالب آن است كه با اين همه سلول عصبي، هيچ دو سلولي را پيدا نمي‌كنيم كه دقيقا شبيه هم باشند. با اين حال همه‌ي آنها حداقل از سه قسمت اصلي تشكيل يافته‌اند: از جسم سلولي، شاخه‌هاي كوتاهي به نام دندريت‌ها منشعب مي‌شود و آكسون هم زائده‌اي بلند و باريك است كه پيام‌ها را به ساير نرون‌ها (يا به عضلات و غدد) انتقال مي‌دهد.

1  2  صفحه‌ی 1