فيلتر‌ها

توليدكننده
بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

كسب و كار

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
هرگز سازش نكنيد (ميني بوك)
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
ثروتمندترين مرد بابل (ميني بوك)
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
راهنماي رشد انفجاري
 • 110,000 تومان
 • با تخفیف: 110,000 تومان
راه رسيدن به ثروت (چگونه ثروتمند و خوشحال شويم)
 • 105,000 تومان
 • با تخفیف: 105,000 تومان
ثروت‌آفرينان (11 مهارت مشترك كارآفرينان قرن 21)
 • 145,000 تومان
 • با تخفیف: 145,000 تومان
قاعده 10 برابر (تنها تفاوت ميان موفقيت و شكست)
 • 108,000 تومان
 • با تخفیف: 108,000 تومان
داستان‌هاي تاثيرگذار (با داستان‌سرايي كسب و كارتان را رونق دهيد)
دانش حيرت‌آور جلسات (چگونه تيم خود را به سوي عملكردي بهتر رهبري كنيد)
10 ستون ثروت (ذهنيت ثروتمندترين مردم دنيا چيست)
كشف اسرار كارهاي منحصر به فرد (كاربرد مهندسي معكوس در كسب و كار)
نظريه‌اي درباره شغل‌هاي مزخرف
 • 148,000 تومان
 • با تخفیف: 148,000 تومان

هرگز سازش نكنيد (ميني بوك)

 • 30,000 تومان

كتاب هرگز سازش نكنيد به ما مي‌گويد كه مذاكرهء دو نقش متمايز و حياتي در زندگي و كسب و كارها دارد: گردآوري و كسب اطلاعات و نيز تاثير بر رفتار كه شامل هرگونه تعاملي ‌مي‌شود كه يكي از طرفين چيزي از ديگري مي‌خواهد. كارء امور ماليء شهرتء زندگي عاشقانه و حتي گاهي سرنوشت بچه‌هاي شما منوط به توانايي شما در مذاكره است. كريس واس، نويسنده اين كتاب، به خواننده خود توضيح مي‌دهد كه مذاكره چيزي جز ارتباط با نتايج نيست. همه خواسته‌هاي شما به به‌دست آوردن چيزي كه از ديگران مي‌خواهيد مربوط مي‌شود. در همه روابطء مناقشه بين دو طرف اجتناب‌ناپذير است؛ بنابراين مفيد و حتي حياتي است كه بدانيد چگونه بدون تحمل هرگونه آسيبيء براي به‌دست آوردن آنچه مي‌خواهيد، وارد اين مناقشه شويد.

كارخانه محتوا (چگونه تمركز بر محتوا كمك مي‌كند شركت‌هاي نوپا مخاطب بيشتر و اساسا كسب و كاري موفق راه بيندازند) ميني بوك

 • 30,000 تومان

دنياي امروزء دنياي محتواست. ما دائما در اخبارء شبكه‌هاي اجتماعي، رسانه‌ها و... در معرض انواع محتوا هستيم كه به ذهنمان جهت مي‌دهد و حتي مي‌تواند نيازمان را برنامه‌ريزي كند. سال‌هاست كه كسب و كارهاي بزرگ دنيا از محتوا براي جذب و نگهداري مخاطب هدف استفاده مي‌كنند. جو پوليتزي در اين كتاب نكات مهمي را براي همه كار‌آفرينان گفته‌ است تا از اين مزيت براي قدم برداشتن در مسير موفقيت استفاده كنند.

ثروتمندترين مرد بابل (ميني بوك)

 • 30,000 تومان

كتاب ثروتمندترين مرد بابل با راه‌كارهاي ساده و عملي به افرادي كه در پس‌انداز كردنء كسب و كار و قرض‌هايشان مشكل دارندء كمك مي‌كند. در واقع كتاب يك برنامه مدون و قابل اجرا است كه هر فرد با هر سطح درآمد مي‌تواند از آموزه‌هاي آن استفاده كند و به موفقيت اقتصادي كه آرزويش را دارد، برسد.

راهنماي رشد انفجاري

 • 110,000 تومان

كتاب‌هاي زيادي درباره تاسيس استارتاپ نوشته شده است. از جذب سرمايه و جست‌و‌جو براي تناسب محصول با بازار گرفته تا تيم‌سازي، ادغام و غيره. اما بعد از آن چه مي شود؟ توصيه‌هاي عملي بسيار كمي وجود دارد كه درباره به مقياس رساندن يك شركت از 10 يا 20 به هزاران كارمند صحبت كند. آمار شكست استارتاپ‌ها اين مغايرت را توضيح مي‌دهد. درحالي كه سالانه هزاران استارتاپ تاسيس مي‌شوند، بيشتر آن‌ها قبل از رسيدن به مرحله رشد انفجاري يا به عبارتي ((مقياس يافتن)) از بين مي‌روند يا فروخته مي‌شوند. در نتيجه، با اينكه بسياري از افراد تجربه راه‌اندازي يك شركت را دارند اما تعداد كمي از آن‌ها به مقياس رساندن را تجربه كرده‌اند. توصيه‌هاي اين كتاب بسيار كاربردي و عملياتي است و با توصيه‌هاي پيش‌پا‌افتاده سرمايه‌گذاراني كه هرگز يك شركت را اداره نكرده‌اند يا در مقياس بزرگ توسعه نداده‌اند، متفاوت است. اميدوارم اين كتاب براي بنيان‌گذاران، مدير‌ان عامل و كارمنداني كه براي اولين‌بار با رشد انفجاري و مقياس يافتن مواجه مي‌شوند، مفيد باشد.

راه رسيدن به ثروت (چگونه ثروتمند و خوشحال شويم)

 • 105,000 تومان

والري سينلنيكوف روان‌درمانگر، روانشناس، همسان درمانگر و نويسنده تكنيك‌هاي روان‌شناختي به قلمي ساده و تاثير‌گذار است. كتابي كه نه تنها در آن توصيه‌هاي چگونگي انجام كار درست را پيدا خواهيد كرد، بلكه مي‌فهميد چرا بايد چنين رفتار كنيد و خلافش را انجام ندهيد. در اين كتاب، مدل جديدي از نگرش نسبت به پول را ياد خواهيد گرفت كه شامل توانايي افزايش آن، قرض دادن و قرض گرفتن و البته خرج كردن صحيح پول مي‌شود. قادر خواهيد بود اتفاقات زندگي خود را در زمينه پول، كار و تجارت مديريت كنيد.

ثروت‌آفرينان (11 مهارت مشترك كارآفرينان قرن 21)

 • 145,000 تومان

شاه‌كليد نامرئي موفقيت در زندگي و راه‌هاي رسيدن به كسب و كار دلخواه خود را با خواندن اين كتاب به‌آساني مرئي كنيد. امكان ثروت‌اندوزي براي هركسي فراهم است‏ ولي تنها اقليتي به ثروت مي‌رسند كه يازده اصل ذكر شده در اين كتاب را مي‌آموزند و به‌كار مي‌گيرند. همه چيزهايي كه براي رسيدن به آرزوهاي‌تان لازم داريد‏‏، در اطرافتان هست. كافي است بادقت ببينيد و بشنويد و فكر كنيد. اين هم فقط با آگاهي ممكن است. سعدي مي‌فرمايد: ابر و باد و مه و خورشيد و فلك در كارند/تا تو ناني به كف آري و به غفلت نخوري/ همه از بهر تو سرگشته و فرمان بردارند/شرف انصاف نباشد كه تو فرمان نبري. اگر مي‌خواهيد استعداد خود را كشف كنيد، شغل دلخواه‌تان را پيدا كنيد، خشم خود را كنترل كنيد، اوضاع مالي‌تان را بهبود ببخشيد، با تنبلي و اهمال‌كاري‌تان خداحافظي كنيد، ذهن‌تان را از افكار منفي و مزاحم پاك كنيد، از شر افراد سمي خلاص شويد، رسالت الهي خود را پيدا و هدف‌گذاري كنيد و به يك نابغه‌ي برنده تبديل شويد، اين كتاب را بخوانيد.

قاعده 10 برابر (تنها تفاوت ميان موفقيت و شكست)

 • 108,000 تومان

افكار بزرگ بايد اعمال بزرگ را در پي داشته باشد. اهدافي تعيين كنيد كه سطحشان ده برابر از آنچه فكر مي‌كنيد مي‌خواهيد، بالاتر باشد و سپس ده برابر بيشتر از آنچه فكر مي‌كنيد لازم است، تلاش كنيد.

داستان‌هاي تاثيرگذار (با داستان‌سرايي كسب و كارتان را رونق دهيد)

 • 94,000 تومان

احتمالا شنيده‌ايد كه داستان‌ها بزرگ‌ترين و مهم‌ترين ابزار هر كسب و كاري به‌شمار مي‌آيند. در اصل، داستان‌هاي تاثيرگذار قادر به انجام هر كاري هستند: از كمك به رهبران و مديران براي برقراري ارتباط با ديگران گرفته تا انگيزه بخشيدن به كاركنان و ترغيب مشتريان براي خريد. اما براي نيل به اين مقصود، چه داستان‌هايي بايد تعريف كنيد و شيوه داستان‌گويي شما چگونه بايد باشد؟ داستان‌هاي تاثيرگذار، چارچوب روشني از اصول و مراحل داستان‌گويي دراختيار شما قرار مي‌دهد تا بتوانيد كنترل كاملي بر روي داستان خود داشته باشيد. كيندرا هال به‌عنوان يكي از برجسته‌ترين داستان‌سراها و سخنرانان جهان در اين كتاب به معرفي كامل چهار داستان مهم مي‌پردازد؛ داستان‌هايي كه مي‌توانيد از آنها براي تمايز، رشد و تاثيرگذاري بيشتر سازمان خود استفاده كنيد.

دانش حيرت‌آور جلسات (چگونه تيم خود را به سوي عملكردي بهتر رهبري كنيد)

 • 67,000 تومان

تخمين‌هاي اخير نشان مي‌دهند كه كاركنان، روزانه تنها در ايالات متحده در بيش از 55 ميليون جلسه شركت مي‌كنند. در ازاي زمان طاقت‌فرسايي كه در اين جلسات سپري مي‌شود، بازدهي اندكي نصيب شركت‌كنندگان اين جلسات مي‌شود. هيچ سازماني از اشتباهات بزرگ ناشي از اين جلسه‌ها مصون نيست؛ اشتباهاتي كه نه‌ تنها روند برگزاري جلسات را منحرف مي‌كنند بلكه توجه شركت‌كنندگان را از جلسه منحرف كرده و اغلب اين حس را در آنها تداعي مي‌كند كه به وقتشان بي‌احترامي شده است. امروزه اهميت برگزاري موفق جلسات از نگاه هيچ مديري پنهان نمانده است و تحقيقات بسياري در سال‌هاي پيش در اين زمينه برگزار شده است. نويسنده اين كتاب، استيون روگلبرگ، به عنوان محقق و مشاور برخي از موفق‌ترين شركت‌هاي جهان، با استناد به پژوهش‌هاي مفصل خود، داده‌هاي آماري و پرسشنامه‌هايي با جامعه آماري بالغ بر 5 هزار نفر، دست به نگارش اين كتاب زده است. روگلبرگ، در اين كتاب با آموزش تكنيك‌هاي كاربردي و اثبات‌شده براي برگزاري موفق جلسات، افزايش كيفيت و بهره‌وري را چه براي مديران و چه براي كاركنان شركت تضمين مي‌كند.

10 ستون ثروت (ذهنيت ثروتمندترين مردم دنيا چيست)

 • 75,000 تومان

بيشتر مردم به اشتباه مي‌پندارند كه بايد داراي ويژگي خاصي باشند تا ثروتمند شوند و هيچ راه ساده‌اي براي دست‌يابي به ثروت وجود ندارد؛ اما بايد دانست كه چنين باوري، غلط و مهلك است و فرصت موفقيت 99 درصد افراد را از بين مي‌برد؛ از اين رو، در اين كتاب، ده ستون اصلي و قابل اجرا براي دست‌يابي به ثروت مطرح مي‌شود كه به سادگي باورهاي غلط افراد را درباره‌ي بي‌پولي رد نموده، ذهنيت ثروتمندترين افراد جهان را به شما ارائه مي‌دهد.

كشف اسرار كارهاي منحصر به فرد (كاربرد مهندسي معكوس در كسب و كار)

 • 179,500 تومان

در زندگي بارها و بارها شنيده‌ايم كه موفقيت و انجام كار منحصربه‌فرد فقط حاصل استعداد و تمرين است ولي در اين كتاب، دكتر ران فريدمن، روانشناس اجتماعي برجسته به ما ياد مي‌دهد كه راه سوم قدرتمندي هم براي موفقيت وجود دارد: مهندسي معكوس. مهندسي معكوس به معناي فراتر رفتن از سطح، كشف ساختار پنهان و استخراج بينش‌هاي جديد از دل هر كار منحصربه ‌فرد و خارق‌العاده است. فريدمن با بيان مثال‌هاي برجسته از جف بزوس گرفته تا وينسنت ونگوگ، توضيح مي‌دهد كه چگونه ذهن‌هاي خلاق از مهندسي معكوس براي خلق كارهاي منحصر‌به‌فرد بهره مي‌گيرند. دكتر فريدمن با بيان داستان‌هاي جذاب از دنياي فناوري، ورزش، نويسندگي، آشپزي و حوزه‌هاي ديگر، به خوانندگان توصيه مي‌كند براي انجام كار منحصربه‌فرد و بقا در دنياي پر رقابت امروز و فرد، سوالات عاقلانه بپرسند، از ديگران بازخورد بخواهند، سنجه‌هاي با معنا براي ارزيابي كار تعريف كنند و اهداف مناسبي براي خود تعيين كنند. براي موفقيت لازم نيست نابغه باشيد ولي بايد مهارت‌ كسب كنيد و روش رسيدن به آن را بدانيد. اين كتاب راهنمايي براي يادگرفتن از بهترين‌ها، بهبود مهارت‌ها و جرقه‌زدن ايده‌هاي بكر در ذهن و پيشرفت در كسب‌و‌كار و زندگي است.

نظريه‌اي درباره شغل‌هاي مزخرف

 • 148,000 تومان

تصور كنيد كه يك روز از خواب بيدار شويم و ببينيم مكانيك‌ها، كارگران شهرداري، معلمان، يا پزشكان و پرستاران ناپديد شده‌اند. احتمالا به‌زودي دردسر‌هاي زيادي خواهيم داشت و كم‌كم فجايعي رخ خواهد داد. اما حالا فرض كنيد شغل‌هايي مثل كارشناس راهبرد مالي، لابيگر، مديركل امور راهبردي يا دستيار ويژه مديركل در امور اداري يك شبه محو شوند؛ به نظرتان مشكل خاصي پيدا مي‌شود؟ ديويد گريبر، استاد فقيد انسان‌شناسي در مدرسه اقتصاد و علوم سياسي لندن، در سال 2013 يادداشتي جنجالي منتشر كرد و مدعي شد در جهان امروز دست‌كم نيمي از شغل‌ها كاملا بيهوده‌اند و وجود آن‌‌ها جراحتي عميق بر روان افراد جامعه وارد مي‌كند. يادداشت‌ او خيلي زود محبوب شد و برش‌هايي از آن سر از در و ديوار متروي لندن درآورد. گريبر معتقد است كساني كه مشغول اين قبيل كارها هستند روز را شب مي‌كنند بي‌آنكه ارزش و معنايي در كار خود بيابند و بدتر آنكه نمي‌توانند از اين بي‌معنايي سخن بگويند. بنابراين با معضلي نه صرفا اقتصادي، كه سياسي و اخلاقي مواجهيم. او در اين كتاب با بياني روشن و طنز‌آميز انواع شغل‌هاي مزخرف را برمي‌شمرد و مي‌كوشد ريشه‌هاي پيدايش اين شغل‌ها و علل ماندگاري آن‌ها را بكاود و در نهايت سرنخ‌هايي براي انديشيدن به راه‌حل اين وضعيت پيدا كند.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1