فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

كودك

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
تنبلي هم سخته
 • 32,000 تومان
 • با تخفیف: 32,000 تومان
شروع بهنگام براي كودك داراي اتيسم
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان
به فرزندانتان كمك كنيد با طلاق كنار بيايند
 • 73,500 تومان
 • با تخفیف: 73,500 تومان
تربيت بدون قشقرق (روش كامل مغز براي آرام كردن آشوب وپرورش ذهن در حال رشد كودك )
سواد مالي براي كودكان (راهنماي آموزش مالي براي والدين فرزندان 3 تا 23 سال)
قصه‌هايي براي فكر كردن (31 قصه 31 مضمون)
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان
 • 98,500 تومان
 • با تخفیف: 98,500 تومان
سيم‌پيچي مخصوص مغز من (ماجراهاي اتيسم و موهبت‌هايش)
نخ بازي
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
دايره كوچك عصبانيت (داستاني درباره كنترل كردن احساس‌هاي بزرگ)
دايره كوچك خط خطي (داستاني درباره احساس‌هاي رنگارنگ)
من هم شبيه تو هستم
 • 22,000 تومان
 • با تخفیف: 22,000 تومان

تنبلي هم سخته

 • 32,000 تومان

بين دوست و آشنا‌هاي شما كسي هست كه مثل باگ اين همه تنبل باشد؟

شروع بهنگام براي كودك داراي اتيسم

 • 50,000 تومان

اين متن كه چكيده‌اي از كتاب An early start for your child with autism نوشته پروفسور سالي راجرز، پروفسور جرالدين داوسون و دكتر لائورا ويسمار است، از بهترين منابع براي كمك به والدين كودكان داراي اتيسم است كه با تفكري كل‌نگر، جز به جز نيازهاي رشدي كودك داراي اتيسم را مورد توجه قرار مي‌‌دهد. نويسندگان اين كتاب روش خود را به نوعي يك شيوه‌ي فرزندپروري مي‌‌دانند و در مجامع علمي ‌‌نيز اين رويكرد آموزشي را شيوه‌اي تركيبي و هم‌گرايانه‌اي از مدل‌هاي ABA،NET،PRT،DIR-floortime مي‌‌دانند. اين شيوه را بيشتر مي‌‌توان براي كودكان تا 6 سال مورد استفاده قرار داد و نتايج شگرف آن را در زمينه‌ي بهبود گفتار و تعاملات اجتماعي و… در كودك داراي اتيسم مشاهده نمود.

به فرزندانتان كمك كنيد با طلاق كنار بيايند

 • 73,500 تومان

«من مي‌خواهم مامان و بابا با هم دوست باشند.» هر والدي مي‌خواهد بهترين كارها را براي فرزندانش انجام دهد و اكثر والدين پيش از آن‌كه با جدايي‌شان سبب ناراحتي و دل‌شكستگي فرزندان‌شان شوند، تا جهنم مي‌روند و بازمي‌گردند. تحقيقات نشان مي‌دهد كه بچه‌ها از جدايي والدين‌شان افسرده مي‌شوند، اما در اغلب موارد، اين رنج و عذاب موقتي است. درواقع، وقتي چهار سال پس از طلاق به سراغ آنان مي‌رويم، مي‌بينيم كه با زندگي روزمره‌شان كاملاً كنار آمده‌اند. ما مي‌دانيم كه طلاق و جدايي تفكيك‌ ناپذيرند. تغيير و تحولات ناشي از آن‌ها ممكن است ماه‌ها طول بكشد و شما، به‌عنوان پدر يا مادر، بايد بتوانيد در طي اين مدت احساسات خود را كنترل كنيد، به‌خصوص احساس خشم و عصبانيت‌تان كه مستقيماً بر بچه‌ها تأثير مي‌گذارد. تحقيقات نشان مي‌دهند كه كيفيت ارتباط والدين و ميزان اختلاف ميان آنان، عامل مهم و مؤثري در سازگاري كودكان با وضعيت جديد است. اين كتاب شما را راهنمايي مي‌كند تا به فرزندان‌تان كمك كنيد با اين اوضاع بحراني كنار بيايند.

تربيت بدون قشقرق (روش كامل مغز براي آرام كردن آشوب وپرورش ذهن در حال رشد كودك )

 • 95,000 تومان

هدف اين كتاب ساده است: با تدوين مجموعه‌اي از اصول و استراتژي ها بر اساس پويايي خانواده خود، در مديريت خودكار خود در خانه كمتر نظم و انضباط سخت گيرانه را در نظر بگيريد. اين داستان‌ها ، تأملات و تمرينات به شما كمك مي كند تا در مورد نحوه برقراري ارتباط با فرزندان خود عميق‌تر فكر كنيد و فرصت هايي را براي حل صلح آميز مشكلات آنها فراهم كنيد. برخي از مهارتهايي كه خواهيد آموخت: - تدوين استراتژي هاي واضح و سازگار براي پاسخ به رفتارهاي نادرست. - با اتصال و ايجاد آرامش از حالت خشم به سمت آرامش حركت كنيد. - درك كنيد كه چگونه علوم اعصاب بر تصميمات انضباطي شما تأثير مي گذارد. - نكاتي را تمرين كنيد تا در نظم و انضباط خود محكم و ثابت قدم بمانيد. - در مورد نحوه ارتباط با ديگران ، نحوه كنار آمدن با شرايط دشوار و همچنين كنترل احساسات و انگيزه ها ، به او درس زندگي دهيد. - با قالب تعاملي ، نكته نويسي درگير شويد تا ايده ها را در رويكرد شخصي خود ادغام كنيد.

سواد مالي براي كودكان (راهنماي آموزش مالي براي والدين فرزندان 3 تا 23 سال)

 • 62,000 تومان

عادت هاي اساسي در مديريت مالي تا قبل از 7 سالگي در فرزند شما شكل مي گيرند. بله، 7 سالگي. اين كتاب با زبان ساده و با توصيه هاي عملي، راهنماي قدم به قدم شما در راه آموزش سواد مالي به فرزندانتان (از 3 تا 23 سالگي) است. در اين كتاب مي آموزيد: • تسليم شدن در برابر خواسته هاي فرزند نوپايتان در صف صندوق فروشگاه ممكن است به بدهي هاي سنگين او در بزرگسالي منجر شود. • پرداخت دستمزد به فرزندتان در ازاي انجام امور روزانه ي منزل (يا در ازاي كسب نمره ي عالي در مدرسه) راه اشتباهي براي تشويق فرزندتان است. • نحوه ي پول توجيبي دادن مي تواند منجر به كاهش يا افزايش دانش مالي فرزندتان شود. • صحبت در مورد هزينه هاي دانشگاه در دوره ي دبيرستان خيلي هم زود نيست. • پول قرض دادن به فرزند جوانتان خوب است، به شرط اينكه بايك توافق همراه باشد. و خبر خوب اينكه لازم نيست خودتان رابطه ي بدون نقصي با پول داشته باشيد تا بتوانيد آموزش هاي اين كتاب را به فرزندتان منتقل كنيد.

قصه‌هايي براي فكر كردن (31 قصه 31 مضمون)

 • 60,000 تومان

دراين كتاب سي‌و‌يك قصه با سي‌و‌يك مضمون از فرهنگ‌ها و اقليم‌هاي جغرافيايي مختلف آمده‌است. قصه‌هايي عاميانه از آفريقا، چين‌، اروپا، هند و جزاير كارائيب و ادبيات فارسي. با اين قصه‌ها زمينه‌ي مساعد و مطلوبي براي ارتقاء توانمندي‌ حرف زدن، گوش كردن و آشنايي كودكان با موضوعات ادبي فراهم مي‌شود. همچنين از اين قصه‌ها مي‌توان به عنوان متني براي فعاليت انفرادي يا كار گروهي مشاركتي سر كلاس درس، در كنار آموزش رسمي كودكان استفاده كرد.

تربيت سالم خردسالان (سنين 3 تا 6 سال)

 • 98,500 تومان

اين كتاب پيش از كه يك كتاب تربيتي باشد، كتابي خواندني و شيرين است كه مي تواند حال شما را خوب كند، چون درباره آدم كوچولو هاي سرگرم كننده و جذابي است كه نظر ميدهند، كنجكاوي و شيرين زباني مي كنند وآغوشي پر از محبت و شور زندگي براي شما دارند البته گاهي هم لجباز و جسور و گيج كننده‌اند و به طور كامل شما را خلع سلاح مي‌كنند! بله، اين كتاب درباره خردسالان است. اين كتاب شما را به سفري پر‌ماجرا درون دنياي شگفت‌انگيز خردسالان مي‌برد: به دنيايي سرشار از تحولات و اكتشافات و آغاز‌هاي ناب و هيجان‌انگيز. خواندن اين كتاب را كه سرشار از راهكار‌هاي عملي و مثال‌هاي واقعي است، به والدين، مربيان مهد‌هاي كودك، مشاوران و روانشناسان تربيتي كودك به شدت توصيه مي‌كنيم.

سيم‌پيچي مخصوص مغز من (ماجراهاي اتيسم و موهبت‌هايش)

 • 25,000 تومان

اين كتاب، ماجراى زندگى «سام» است؛ پسرى كه با اختلال «اتُيسم» زندگى مي‌كند و مغزش به‌صورت خاصى سيم‌پيچى شده است. پسرى كه مي‌خواهد شما نيز او را بشناسيد و بدانيد كه ديدني‌ها و صداهاي اطرافش را چگونه درك مي‌كند. سام مي‌داند كه با همسالانش متفاوت است؛ مثلاً جمعيت زياد و صداهاى بلند او را مي‌ترساند، حتى در آغوش گرفته شدن او را ناراحت مي‌كند. رفتارهاى متفاوت او، مانند بال‌بال‌زدن يا چرخيدن، به نظر همه غيرعادى مي‌آيد اما شايد اين تنها روش سام براى سازگار شدن با محيط است. برخلاف ظاهرش، تمايلات و سرخوردگي‌هاى او مانند كودكان ديگرست؛ او هم مثل همه‌ى كودكان دوست دارد با همسالانش بازى كند، در جمع ديگران پذيرفته شود و مثل ديگران دوست داشته شود. سام با همه‌ى وجودِ مخصوصِ سيم‌پيچى شده‌اش به اطرافيانش درس صبر، تلاش براى دانستن و كسب استقلال مي‌دهد.

نخ بازي

 • 30,000 تومان

آموزش شيوه‌هاي مختلف نخ‌بازي به همراه نخ، تصاوير گويا و راهنماي كامل بازي براي ساخت 18 طرح زيبا. همه آنچه شما نياز داريد 10 انگشت و يك حلقه نخ است.

دايره كوچك عصبانيت (داستاني درباره كنترل كردن احساس‌هاي بزرگ)

 • 25,000 تومان

كودكان هر روز شرايط خسته‌كننده و كلافه‌كننده را تجربه مي‌كنند.اتفاقاتي مثل وقتي كسي اسباب‌باز‌ي‌شان را برمي‌دارد يا حس مي‌كنند نمي‌توانند كاري را انجام دهند. اين كتاب به آن‌ها نشان مي‌دهد كه چطور مي‌توانند به جاي جيغ كشيدن و پا كوبيدن، راه‌حل‌هاي بامزه‌اي را براي آرام ماندن تمرين كنند.

دايره كوچك خط خطي (داستاني درباره احساس‌هاي رنگارنگ)

 • 30,000 تومان

براي اينكه كودكان ياد بگيرند كه چطور با احساس‌هاي خود كنار بيايند و آن‌ها را مديريت كنند، بايد قادر به شناسايي آن‌ها باشند. اين كتاب سعي دارد با استفاده از داستاني جذاب به كودكان كمك كند تا به راحتي و از طريق رنگ‌ها احساس‌هاي خود را شناسايي كنند.

من هم شبيه تو هستم

 • 22,000 تومان

ما بيش از آن‌كه متفاوت باشيم به هم شبيه هستيم! كودكان دنيا را تغيير مي‌دهند و نوع اين تغيير به آموزه‌هاي تربيتي والدين بستگي دارد. از سن كم بايد بذر خودگويي مثبت را در ذهن كودكان خود بكاريم تا به اين باور قلبي برسند كه همه انسان‌ها شبيه هم هستند حتي اگر در ظاهر تفاوت‌هايي با هم داشته باشند. ما هخمه شبيه هم هستيم و مي‌خواهيم دنياي بهتري بسازيم.

1  2  صفحه‌ی 1