فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

مدرسه زندگي

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
زندگي در تعادل (4 ريشه شادكامي)
  • 95,000 تومان
  • با تخفیف: 95,000 تومان
معناي زندگي را دريافتن
  • 39,000 تومان
  • با تخفیف: 39,000 تومان
بي‌خواب شدن
  • 28,000 تومان
  • با تخفیف: 28,000 تومان

1 تك‌شاخ در دنياي الاغ‌ها (راهنماي زندگي براي همه آدم‌هاي فوق‌العاده و استثنايي كه همرنگ جماعت نيستند)

  • 85,000 تومان

زندگي مي تواند قاليچه‌اي سحرآميز باشد، فقط بايد تصميمي عاقلانه بگيري تا اين‌گونه زندگي كني. جادو اطراف همه ما وجود دارد، اگر بخواهيم آن را ببينيم. تك‌شاخ بودن را انتخاب كن. منحصر به فرد بودنت را بپذير و بگذار بدرخشد. يك تك‌شاخ در دنياي الاغ‌ها، كتابي درباره زندگي است. ميا مايكلز با استفاده از داستان زندگي خود، تجربه متفاوت بودن در دنيايي از آدم‌هاي معمولي را با ما به اشتراك ‌ميگذارد. دنيايي كه در آن همرنگ شدن با ديگران، راضي كردنشان و تبعيت از قانون‌هي مشخص، تنها راه حل ممكن به نظر مي آيد. او از سختي‌هاي زندگي تك‌شاخي، تنهايي‌ها و درك نشدن‌ها مي‌گويد و خواننده را تشويق مي كند تا راهي را كه او براي خود برگزيده در پيش بگيرد تا الماس درخشان زندگي را پيدا كند.

زندگي در تعادل (4 ريشه شادكامي)

  • 95,000 تومان

در اين كتاب ياد خواهيد گرفت كه زندگى و در حقيقت روح شما از گذرگاه‌هاى مختلفى عبور مى‌كند. وقتى زندگى‌تان توفانى باشد، پيدا كردن پناهگاه كار ساده‌اى نيست. دوام آوردن در اين شرايط براى درختان نيز دشوار است. بنابراين آنها به ريشه‌هاى قوى، تنه‌اى استوار و شاخ و برگ‌هاى انعطاف‌پذير وابسته‌اند تا از توفان عبور كنند. قوى‌ترين درختان از توفان‌هاى شديد مى‌گذرند و قوى‌تر، سالم‌تر و انعطاف‌پذيرتر ظاهر مى‌شوند و شما هم مى‌توانيد.

معناي زندگي را دريافتن

  • 39,000 تومان

معناي زندگي چيست؟ فكر كردن بي‌پرده و بي‌اندازه به معناي زندگي وقت‌گذراني نامتعارف و ناموفقي به نظر مي‌رسد كه گاه نيز ناخواسته خنده‌آور از كار درمي‌آيد. اين ظاهرا كاري نيست كه انسان فاني عادي به آن دست بزند يا چندان دستاوردي برايش داشته باشد. اما در حقيقت، اين موضوع به همه مربوط مي‌شود. همه ما بايد به معناي زندگي بينديشيم و زندگي معنادار را براي خود تعريف كنيم و به سوي معنادارتر كردن زندگي‌مان گام برداريم. در اين كتاب، اموري كه ممكن است معناي زندگي‌مان را در آنها بجوييم بررسي مي‌شود- عشق، خانواده، دوستي، كار، طبيعت، سياست. مي‌بينيم كه بعضي چيزها براي ما معنادار است و براي ديگران نه، و نيز درمي‌يابيم چطور فعاليت‌هاي‌مان را معنادار كنيم.

بي‌خواب شدن

  • 28,000 تومان

بي‌خوابي كابوس زمانه ماست. با زندگي‌هاي پرمشغله‌اي كه داريم تمام اميدمان اين است كه شب سر بر بالش بگذاريم و به خوابي راحت فروبرويم تا بتوانيم فردا صبح دوباره ماراتن زندگي را از سر بگيريم. اما اگر خواب‌مان نبرد چه؟ چطور مي‌شود با بي‌خوابي كنار آمد؟ آيا بايد به عنوان يك مشكل پزشكي به دنبال درمانش باشيم؟ آيا مي‌توان از زاويه متفاوتي به بي‌خوابي نگاه كرد؟ آيا مي‌توان با بي‌خوابي به صلح رسيد؟ بعد از خواندن اين كتاب‏، بي‌خوابي‌هاي‌تان كيفيتي متفاوت پيدا خواهند كرد.

صفحه‌ی 1