فيلتر‌ها

توليدكنندهبازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

نامشخص

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
كافه‌اي بر لبه جهان
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
بزرگسالي (چگونه در دنياي بزرگسالي قدم برداريد)
روان‌شناسي نخبگان ايران
 • 80,000 تومان
 • با تخفیف: 80,000 تومان
توقف زمان
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
نيچه و فلسفه
 • 48,000 تومان
 • با تخفیف: 48,000 تومان
كمك پريان براي مقابله با سرطان
 • 9,500 تومان
 • با تخفیف: 9,500 تومان
داستان زندگي ادگار كيسي
 • 100,000 تومان
 • با تخفیف: 100,000 تومان
اقدام پژوهي (طراحي اجرا ارزيابي)
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان
قدرت هوش كلامي (10 روش براي به كارگيري نبوغ كلامي‌تان)
راز موفقيت والدين خوشبخت (نكته‌هاي كاربردي در تربيت موفق فرزندان)
زيرخاكي
 • 13,000 تومان
 • با تخفیف: 13,000 تومان

كافه‌اي بر لبه جهان

 • 35,000 تومان

تصور كنيد وقتي خسته و درمانده از تمام تكلف هايي كه رسم زندگي شما را به آن واداشته، مي خواهيد براي خود كنج خلوتي پيدا كنيد تا آنجا اندكي تمرين رهايي كنيد، ناگهان دريچه‌ي پنجره‌اي پنهان به روي شما گشوده مي شود و عظمت جهان هستي، برابر ديدگانتان، جان مي گيرد؛ پس از خود مي پرسيد: «چرا تاكنون، هرگز پنجره را باز نكرده بوديد و اين قدر به تاريكي خو گرفته ايد؟!» حالا قرار است «كافه‌اي بر لبه‌ي جهان» چشم اندازي روشني بخش براي شخصيت اصلي داستان فراهم آورد. جان، نماد مردماني است كه در تب و تاب ظواهر زندگي غرق شده اند و هرگز در جستجوي معناي اصيل وجودي خويشتن نبوده اند؛ اما شايد يك شب، در اوج ناباوري، در مكاني غريب، با سؤالاتي روبه رو شوند كه به سادگي نمي توانند از كنارش بگذرند.

بزرگسالي (چگونه در دنياي بزرگسالي قدم برداريد)

 • 65,000 تومان

يك كتاب راهنماي جامع و جذاب براي مسائل بزرگسالان پر‌شور در همه سنين؛ از به‌ هم زدن دوستي با دشمن دوست‌نما گرفته تا تعمير توالت خانه‌. اگر فارغ‌التحصيل شده‌اي و براي مصاحبۀ شغلي لباس رسمي مي‌پوشي ولي با پيژامه به فروشگاه مي‌روي، اگر نه آشپزي بلدي و نه مي‌داني چطور خانه‌ات را تميز كني، هيچ اشكالي ندارد. اما مجبور نيستي به اين شرايط ادامه دهي. فقط به اين خاطر كه حال‌و‌هواي بزرگسالي در سر نداري به اين معني نيست كه نمي‌تواني مثل يك فرد بزرگسال رفتار كني. همۀ اين مسائل در اين كتاب گيرا، مفيد و پرمايه جاي‌ گرفته است. طبق نوشته‌هاي كلي ويليامز براون در وبلاگ معروفش، كتاب بزرگسالي دنياي دلهره‌آور و گيج‌كننده واقعي را دست‌يافتني ، قابل مديريت و حتي تسخير مي‌كند.

روان‌شناسي نخبگان ايران

 • 80,000 تومان

فرضيه اصلي اين كتاب چنين صورت‌بندي شده است: در جوامعي كه فرآيندهاي سياسي آن درون ساختارهاي رسمي دولت كمتر نهادينه شده است نگرش‌ها و رفتار افراد پرقدرت راهنماي قابل اعتمادي براي تغيير سياسي محسوب مي‌شود. مفهوم نخبگان سياسي آنچنان كه در اين بررسي مورد استفاده قرار گرفته است يك مفهوم تجربي، رفتاري است. براي موازنه و برابرسازي نخبگان سياسي يا صاحبان مشاغل رسمي در دولت ايران با ساختار اجتماعي آن هيچ كوششي استنتاجي انجام نگرفته است. برعكس، نخبگان سياسي به مثابه افرادي از اعضاي جامعه ايران يا ملت ايران تعريف شده‌اند كه در مقايسه با ساير اعضاي جامعه ايراني هم از نظر سياسي فعال‌تر و هم از قدرت سياسي بيشتري برخوردار بودند. منظور ما از قدرت سياسي يك رابطه درون فردي است آن چنان كه رفتار سياستمدار، رفتار يك سياستمدار ديگر را تغيير دهد. منظور از رفتار هر نوع تغيير در وضعيت و پايگاه فرد است در يك زمان تا زمان ديگر... اين بررسي نشان مي‌دهد كه مجموعه بسيار كوچكي از متغيرهاي معني‌دار ناشي از روابط درون فردي وجود دارد كه جوهره سياست ايران را تشكيل مي‌دهد. در اين تحقيق چهار اصل بدبيني سياسي، بي‌اعتمادي، شخصي، عدم امنيت آشكار و بهره‌كشي ميان‌فردي يك جهت‌گيري منش‌شناختي عمومي را به ما ارائه مي‌دهد كه زمينه رفتار نخبگان سياسي را تعيين مي‌كند.

مراقب روانت باش (ابزاري قدرتمند براي احياي سرزندگي رهايي فكري و بهبود عملي در افسردگي اضطراب و خستگي)

 • 120,000 تومان

امروزه، انسان درگير انواع و اقسام بيماري‌هاي روحي و جسمي است و براي درمان آن‌ها، جز مصرف انواع قرص‌هاي شيميايي، كه بازار گرمي براي شركت‌هاي دارو‌سازي فراهم آورده، راهي نمي يابد. غافل از آن كه روش‌هاي درماني متفاوت و معجزه‌آسايي وجود دارد. كتاب پيش‌ رو، اثري ارزشمند است كه نگرش شما را نسبت به مفهوم تندرستي دگركون مي كند و مي آموزد كه چگونه در اين مسير، با تمام دارو‌هايي كه تا كنون مصرف كرده‌ايد، خداحافظي كنيد.

توقف زمان

 • 45,000 تومان

هندريچ به من گفت: اولين قانون اينه عاشق نشي. قوانين ديگه اي هم وجود داره اما اين اصلي ترين قانونه. عاشق شدن ممنوعه. عاشق موندن ممنوعه. رويا پردازي در مورد عشق هم ممنوعه. اگر به اين قانون پايبند بموني مشكلي برات پيش نمياد. متوجهي چي مي گم؟خودت رو به ديگران وابسته نكن و سعي كن تا حد ممكن هيچ احساسي نسبت به افرادي كه ملاقاتشون ميكني نداشته باشي چون در غير اين صورت آروم آروم عقلتو از دست ميدي. در زندگي‌ام تنها يك بار عاشق بوده‌ام. گمانم همين يكبار از من فردي احساساتي مي سازد. اين فكر كه يك عشق حقيقي داري كه پس از رفتنش هيچكس را نمي تواني با او مقايسه كني فكر شيريني‌ست اما واقعيت وحشتناك است. اينكه مجبوري با سال هاي تنهايي بعد از رفتنش روبه روشوي وحشتناك است اينكه با از دست رفتن تكه‌اي از وجودت زندگي كني.

نيچه و فلسفه

 • 48,000 تومان

هنگامي كه كسي مي‌پرسد فلسفه به چه كار مي‌آيد؛ پاسخ بايد ستيزه‌جويانه باشد؛ چرا كه پرسش كنايه‌آميز و نيش‌دار است. فلسفه نه به دولت خدمت مي‌كند و نه به كليسا:؛ كه هر دو دغدغه‌هاغي ديگري دارند. فلسفه به خدمت هيچ قوه‌ي مستقري در نمي‌آيد. كار فلسفه ناراحت كردن است. فلسفه‌اي كه هيچكس را ناراحت نكند و با هيچكس ضديت نورزد فلسفه نيست. كار فلسفه آزردن حماقت است؛ فلسفه حماقت را به چيز شرم‌آور تبديل مي‌كند. فلسفه كاربردي ندارد جز افشا كردن پستي‌هاي انديشه در تمامي اشكال. آيا جز فلسفه رشته‌اي هست كه به نقد تمامي رازآميزگري‌ها؛ هر خاستگاه و هدفي كه داشته باشند؛ همت گمارد؟

كمك پريان براي مقابله با سرطان

 • 9,500 تومان

«كمك پريان براي مقابله با سرطان» راه‌هاي مفيدي را براي مقابله جسمي و روحي و دست و پنجه نرم كردن با سرطان پيشنهاد مي‌كند و كمك مي‌كند تا به گونه‌اي مثبت و خلاق بر ترس‌ها، احساسات و ترديدهاي خود غلبه كنيد. اين كتاب به شما مي‌آموزد كه چگونه در مقابل اين بيماري بايستيد و چگونه عمل كنيد كه به بهبود و خوب‌تر شدن شما كمك كند. همچنين مي‌توان از اين كتاب آموخت كه سرطان علي‌رغم همه محدوديت‌ها و ترس‌هاي بديهي و غير قابل انكارش، چه بسا مي‌تواند موقعيت‌هايي را خلق كند كه انسان را به خدا و اطرافيانش نزديك‌تر سازد و به چه چيزهايي توجه كند و اهميت بدهد كه در واقع از اهميت بيشتري برخوردارند.

داستان زندگي ادگار كيسي

 • 100,000 تومان

ادگار كيسي در سال 1877 از پدر و مادري كشاورز و بي‌سواد در ايالت كنتاكي آمريكا به‌دنيا آمد. در 24 سالگي وقتي سعي كرد كه مشكل گرفتگي صداي‌اش را از طريق القاء هيپنوتيزمي حل كند، كاملا بر حسب اتفاق به موهبت خدادادي‌اش پي برد و از آن پس، بدون وقفه تا لحظه مرگ اين توانائي منحصر به فردش را براي كاهش رنج و آلام كساني كه به او مراجعه مي‌كردند به‌كار گرفت. كيسي به مدت 43 سال خود را در وضعيتي شبيه خلسه قرار مي‌داد و با اتكاء به بايگاني آكاشيك (مخزن حقيقي و پاك‌نشدني اعمال، افكار، نيات و گفتار تمام انسان‌ها از بدو خلقت) و ذهن ناخودآگاه فرد، در پاسخ به هر پرسشي كه از او در ارتباط با موضوعات مختلف، از مشكلات جسماني و وضعيت سلامت شخص گرفته تا تقدير، گذشته، حال و آينده اش پرسيده مي‌شد، اطلاعات دقيق و درستي ارائه مي داد. اين اطلاعات كه به دقت يادداشت‌برداري مي شد، خوانش ناميده شد. 14306 خوانش به جا مانده از كيسي كه براي هزاران متقاضي انجام گرفت بر روي ميكروفيلم در كتابخانه بنيادي كه به نام اوست براي استفاده محققان به دقت ثبت و نگهداري شده است. سرانجام فشار مداومي كه بر دوش او سنگيني مي‌كرد به مرگ وي در سال 1945 در 68 سالگي انجاميد. ادگار كيسي را بزرگ ترين عارف آمريكائي، بزرگ‌ترين پيشگوي قرن بيستم و بزرگ‌ترين نهان‌بين تاريخ لقب داده‌اند. كتاب حاضر يكي از مهم‌ترين كتاب‌هايي است كه درباره ادگار كيسي و خوانش‌هاي او خصوصاً در ارتباط با تقدير انسان به رشته تحرير درآمده است.

اقدام پژوهي (طراحي اجرا ارزيابي)

 • 60,000 تومان

در سازمان‌هاي امروزي و در جريان رشد تخصصي و حرفه‌اي دانستن و انجام تحقيق يك ضرورت است. گاهي براي كساني كه تحصيلات دانشگاهي نداشته‌اند و حتي براي آناني كه چنين تحصيلاتي داشته‌اند. تحقيق آنچنان پيچيده و آميخته با قواعد و اصول دشوار نظري است كه گويي انجام آن فقط از عهده تعداد بسيار كمي از پژوهش‌گران حرفه‌اي و دانش‌پژوهان برمي‌آيد. اقدام‌ پژوهي نوعي تحقيق در ميدان‌هاي واقعي كار و زندگي به منظور افزايش آگاهي فردي و پيشرفت در كار است. در اقدام ‌پژوهي، تحقيق با كار درمي‌آميزد و پيچيدگي‌هاي اجراي يك طرح تحقيق با حفظ اصول تحقيقاتي از اين نوع ساده و امكان‌پذير مي‌گردد.

قدرت هوش كلامي (10 روش براي به كارگيري نبوغ كلامي‌تان)

 • 126,900 تومان

هوش كلامي توانايي تردستي با حروف الفباست. در هم آميختن آن‌ها در قالب كلمات و جملات. بهره هوش كلامي فرد را مي‌توان بر اساس تعداد و تنوع واژگان و نيز توانايي او در درك روابط بين كلمات سنجيد. در اوايل قرن بيستم، روانشناسان دريافتند كه بين تعداد واژگان و موفقيت در زندگي ارتباط مستقيمي وجود دارد. به بيان ديگر، هرچه دايره لغات شما وسيع‌تر و داراي هوش كلامي بالاتري باشيد، به طور كلي از موفقيت و اعتماد به نفس بيشتري و اجتماعي‌تان و همچنين در مطالعات‌تان برخوردار خواهيد بود.

راز موفقيت والدين خوشبخت (نكته‌هاي كاربردي در تربيت موفق فرزندان)

 • 30,000 تومان

كتاب مشتمل بر پنج فصل است: شنيدن و آموختن، حمايت، مشاركت، برنامه‌ريزي، لذت و سرگرمي. هر فصل نيز شامل ده قسمت است و هر قسمت نيز با نقل قولي از بزرگان و اديبان آغاز مي‌شود. نويسنده در آغاز هر قسمت، مقدمه‌اي در موضوع مورد بحث مطرح و پس از آن، تجربه عيني و كاربردي خود را بيان مي‌كند و در آخر هم نتيجه خويش را مي‌آورد. در واقع، اين كتاب اثري ارزشمند شامل 52 راهنمايي ساده ولي تاثيرگذار است. كتاب حاضر اثر نويسنده‌اي آمريكايي به نام خانم تريش مگي بوده كه به زبان آلماني برگردان شده است و شما اكنون ترجمه فارسي آن را در اختيار داريد.

زيرخاكي

 • 13,000 تومان

بعضي از كتاب‌ها براي ما قصه مي‌گويند تا بخوابيم و بعضي ديگر قصه مي‌گويند تا ما بيدار شويم! باشكوه‌ترين رنج براي آدمي، رنج شكستن پوسته‌اي است كه گنج خود بودن را در خود او پنهان كرده است.

1  2  3  4  5  صفحه‌ی 1