فيلتر‌ها

توليدكنندهبازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

مديريت و رهبري

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
آنچه افراد از روابط خود مي‌خواهند (راهكارهاي 1مدير براي ايجاد روابط)
استراتژي خوب استراتژي بد (ميني بوك)
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
درباره مديريت تغيير (10 مقاله‌اي كه بايد خواند)
تمرين (راه و رسم ارائه كار خلاقانه)
 • 82,000 تومان
 • با تخفیف: 82,000 تومان
رهبري (درآمدي خيلي كوتاه )
 • 90,000 تومان
 • با تخفیف: 90,000 تومان
خدمت بي نظير به مشتريان (5 گام براي پيشتازي در خدمت رساني)
مدل چين (شايسته سالاري سياسي و محدوديت‌هاي دموكراسي)
ساختن مدير
 • 80,000 تومان
 • با تخفیف: 80,000 تومان
مديريت زندگي شغلي به سبك جوجه اردك زشت
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان
سود و ديگر هيچ (سيستمي براي تغيير نگاه كارآفرينان و صاحبان كسب و كار به سود)
اصول و مهارت‌هاي اساسي كوچينگ سازماني (شكوفايي استعدادهاي نهفته)

آنچه افراد از روابط خود مي‌خواهند (راهكارهاي 1مدير براي ايجاد روابط)

 • 128,000 تومان

با خودتان صادق باشيد. آيا تاكنون مهارت‌هاي لازم براي برقراري و تداوم ارتباط را كسب كرده ايد؟ آيا تاكنون به خواسته‌هاي شخص مقابل توجه كرده‌ايد؟ همان طور كه مي‌‌دانيد ما در هر رابطه انساني اعم از روابط دوستانه، خانوادگي، كاري و ... نيازها و انتظارات خاصي از طرف مقابل داريم و برعكس. اما براي بيان اين نيازها و انتظارات چه كرده‌ايد، ايا از اين خواسته‌ها آگاهي داريد؟ در حقيقت اولين گام براي حل اختلافات، آگاهي از نيازهاي رابطه است. زيرا عدم آگاهي مانع اصلي برقراري ارتباط موثر است. ما بايد اين آگاهي را داشته باشيم كه چگونه با توجه به نوع رابطه، به شكل صحيح، خواسته‌ها و انتظارات‌مان را براي طر مقابل مطرح كنيم و چطور در برابر نيازهاي شخص مقابل واكنشي مناسب نشان دهيم تا رابطه‌اي سالم، موثر و پويا را تجربه كنيم. در اين كتاب راهكارهاي مورد نياز و كاربردي براي ايجاد رابطه‌اي سازنده، به تفصيل و همراه با ذكر مثال‌هايي عيني آمده كه حاصل سال‌ها تجربه، پژوهش و فعاليت‌هاي نويسنده در اين حوزه است. نيز اين كتاب نه‌تنها براي بهبود و ترقي عزت‌نفس و اعتماد في‌مابين روابط انساني است بلكه براي آن‌هايي كه به دنبال كسب مهارت‌هاي مديريتي براي اصلاح و حل مشكلات سازماني خود هستند درخشان و موثر خواهد بود.

استراتژي خوب استراتژي بد (ميني بوك)

 • 25,000 تومان

اين كتاب تمامي خرافات و تفكرات درهم و برهمي كه اساس بسياري از استراتژي‌هاست را كنار زده و راهي روشن براي خلق و پياده‌سازي استراتژي قدرتمند اقدام‌محور در جهان واقعي را فراهم مي‌سازد. استراتژي خوب، پاسخي ويژه و منسجم و رويكردي براي غلبه بر موانع پيشروي است. استراتژي خوب، قدرت را مهار كرده و آن را در جايي به كار مي‌برد كه بيشترين تاثير را بر چالش‌ها خواهد گذاشت. روملت استدلال مي‌كند كه بينش، قلب استراتژي خوب است (بينش نسبت به ذات واقعي موقعيت، به قدرت نهفته در موقعيت و نسبت به پاسخ مناسب). او به شما نشان مي‌دهد كه چگونه مي‌توانيد با استفاده از انواع ابزارهايي كه براي هدايت تفكرتان فراهم شده‌اند، به بينش برسيد.

درباره مديريت تغيير (10 مقاله‌اي كه بايد خواند)

 • 75,000 تومان

اغلب پروژه‌هاي تغيير در شركت‌ها با شكست روبه‌رو مي‌شوند. پروژه شما نبايد با شكست روبه‌رو بشود. اگر به موضوع مديريت تغيير علاقه داريد، اين 10 مقاله را بخوانيد. ما از ميان صدها مقاله هاروارد بيزينس ريويو مهم‌ترين مقاله‌ها را در اين زمينه انتخاب كرده‌ايم. كارشناسان در اين مقاله‌ها شناخت‌ها و توصيه‌هايي را كه نياز داريد در اختيار شما مي‌گذارند: • تغيير را در هشت مرحله بسيار مهم رهبري كنيد. • مسئله تغيير را مبرم تلقي كنيد. • عادت به وضع موجود را برطرف كنيد. • تعهد ايجاد كنيد. • منفي‌بافان را ساكت كنيد. • درد تغيير را به حداقل برسانيد. • منابع را متمركز كنيد. • هنگامي كه كسب وكار خوب است، محرك تغيير باشيد.

تمرين (راه و رسم ارائه كار خلاقانه)

 • 82,000 تومان

خلاقيت رويداد نيست كه يك بار رخ دهد و تمام شود چيزي است كه همواره انجامش مي دهيم از خود گذشتگي و پا گذاشتن روي نفس در رقصي بي پايان است (انجام دادن كار سخاوتمندانه‌اي كه شايد نتيجه ندهد) ما هم مي توانيم تمريني را در پيش بگيريم.

رهبري (درآمدي خيلي كوتاه )

 • 90,000 تومان

ناپلئون، بيل گيت، جورج دابليو بوش، اسامه بن‌لادن. رهبران و مفهوم رهبري موضوعي كهن اما همچنان داغ است. رهبري چيست؟ چگونه كسي رهبر مي‌شود. آيا به‌واقع به رهبر نياز داريم؟ كيث گرينت در اين كتاب پاسخ‌هايي جذاب به اين پرسش‌ها مي‌دهد و خوانندگان را وامي‌دارد در مفروضاتشان از رهبري تجديدنظر كنند. گرينت استدلال مي‌كند كه رهبري مفهومي لغزنده است و به همين دليل است كه انبوه كتاب‌هاي مربوط به رهبري علي‌رغم جنجالي كه به پا مي‌كنند پاسخي درخور به پرسش‌هاي فوق نداده‌اند. اما پرسش‌هاي مهمي در اينجا مطرح‌اند كه آشكار مي‌كنند چرا مفهوم رهبري در برابر تعريف شدن مقاومت مي‌كند. كيث گرينت به چگونگي تحول مفهوم رهبري در جوامع كهن پرداخته، نگاهي به تعريف افلاطون، سون سو، ماكياولي و ديگران مي‌اندازد و نشان مي‌دهد چگونه نيروهاي سياسي، اقتصادي و اجتماعي باعث تضعيف برخي شيوه‌هاي رهبري مي‌شوند.

خدمت بي نظير به مشتريان (5 گام براي پيشتازي در خدمت رساني)

 • 50,000 تومان

دليلتان به‌ عنوان يك مشتري براي مراجعه دوباره و چندباره به فروشگاه يا شركت مورد علاقه‌­تان چيست؟ اين مسئله فقط به كيفيت محصولات و خدمات ارائه ‌شده بستگي ندارد. پژوهش ­ها نشان مي­ دهد كه مشتريان به‌خاطر «احساسي» كه كاركنان يك فروشگاه يا شركت در آنها ايجاد مي ­كنند، بارها و بارها به آن مراجعه مي ­كنند. خيلي ساده است! اگر مي ‌خواهيد مشترياني وفادار داشته باشيد، بايد كاري كنيد مشتريان بدانند كه به آنها اهميت مي ­دهيد. اين كتاب توضيح مي‌دهد كه چگونه مي‌ توان چنين كاري كرد.

رهبري چابك (استفاده از نكته‌ها و تمرين‌هاي مخفي براي تحول در كسب‌ و ‌كار‌هاي ديجيتال و استارت‌آپ‌ها)

 • 30,000 تومان

با تغييرات روش‌هاي مديريت در سال‌هاي گذشته، نياز به تحول در شيوه‌هاي رهبري به شدت احساس مي‌شود. رهبري چابك با تكيه بر اصول روش‌شناسي آن، به كسب‌و‌كارهاي ديجيتال و استارت‌آپ‌ها و افراد درگير آن‌ها در توسعه شخصي و حرفه‌اي كمك مي‌كند. هدف در اين نوع رهبري بر خلاف روش‌هاي سنتي، استفاده از تكنيك‌هاي مختلف رهبري چابك و مشاركت گروهي در تيم‌هاي توسعه نرم‌افزار، و ايجاد محصول با كيفيت و كارامد با رويكرد توجه به نياز‌هاي كاربر نهايي مي‌باشد. با خواندن اين كتاب با نكته‌ها و تمرين‌هاي چابك آشنا شده و با استفاده از آن‌ها در محيط كار، مي‌توانيد ابتكار عمل را در دست گرفته و با ارائه راهنمايي و مشاوره به كاركنان اصول چابك را در شركت وپروژه خود پياده‌سازي كنيد. خواندن اين كتاب براي روساي شركت‌ها، صاحبان كسب‌و‌كار‌هاي ديجيتال و مديران استارت‌آپ‌ها در افزايش كارايي و تعهد كاركنان، ايجاد محصول با كيفيت و جلب رضايت مشتريان و در نتيجه بهبود كسب‌و‌كار و سود‌آوري بسيار مفيد بوده و به‌ شدت توصيه مي‌شود.

مدل چين (شايسته سالاري سياسي و محدوديت‌هاي دموكراسي)

 • 225,000 تومان

شايسته سالاري سياسي مفهومي پيچيده است كه ريشه هاي تاريخي عميقي در منطقه شرق آسيا دارد. منبع و ساخت شايسته سالاري از تاريخ امپراطوري چين شروع شده و سپس در دوران معاصر به بقيه كشورهاي شرق آسيا، گسترش پيدا كرده است. اين پژوهش در مورد مدل اقتصادي توسعه چين نيست، بلكه ساختار رهبري و نظام پيچيده چرخش و صعود نخبگان به قدرت در چين را بر مبناي چشم اندازهاي تاريخي و معاصر مورد مورد تجزيه و تحليل قرار مي دهد. نويسنده كه از چين شناسان مطرح غربي است و سال ها بر روي كشورهاي شرق آسيا پژوهش كرده ، معتقد است كه نظام حكمراني سياسي- بوروكراتيك و ساختار سلسله مراتبي رهبري در چين و حزب كمونيست در دوران معاصر، نوعي مدل شايسته سالارانه است كه در تقابل با مدل دموكراسي انتخاباتي غربي مي تواند در اينده، در صورت بهبود عملكرد نظام سياسي چين و رفع مشكلات مختلف اين كشور، به مدلي جهاني تبديل شود و همانند دموكراسي غربي و در تقابل و رقابت با آن، به خارج از چين صادر شود. نويسنده، شايسته سالاري سياسي و نظام ديوان سالارانه متمركز رهبري را عامل اصلي توسعه اقتصادي در چين مي داند و به تجزيه و تحليل سازوكارهاي داخلي و بوروكراتيك نظام حكمراني و تصميم سازي در چين معاصر با چشم اندازي تاريخي و فلسفي مي پردازد. كتاب حاضر بر خلاف جريان هاي اصلي آكادميك در غرب كه چين هراس هستند، مدل سياسي و ساختار نظام حكمراني مبتني بر شايسته سالاري سياسي در چين و كشورهاي شرق آسيا را مورد نقد منصفانه قرار مي دهد و مشكلات مربوط به شايسته سالاري سياسي به صورت عام و شايسته سالاري حاكم بر ساختار نظام حكمراني در چين را به صورت خاص و از زواياي مختلف فلسفي، تاريخي و سياسي مورد بررسي و نقد قرار مي دهد. تمركز اصلي كتاب بر انتقاد از مفروضات و ويژگي هاي مدل حكمراني دموكراتيك غربي (انتخاباتي) و ستايش از مدل شايسته سالارانه (غير دموكراتيك) و سلسله مراتبي نظام حكمراني و رهبري سياسي در چين با استفاده از چشم انداز هاي تاريخي، فلسفي و سياسي است.

ساختن مدير

 • 80,000 تومان

نخستين تجربه رهبري كردن يك تيم‏، تلاشي طاقت‌فرساست. جولي ژو، مدير ارشد تكنولوژي، راهنمايي روشن ارائه كرده است تا در نقش مديريتي جديدتان، احترام ديگران را جذب كنيد و به نتيجه برسيد. جولي وقتي در 25 سالگي براي اولين بار مدير شد، به فهرست طولاني كارها -از استخدام تا اخراج و از جلسات تا پيام‌ها- خيره شد و با هزاران سوال و عدم قطعيت مواجه شد. حالا جولي ژو تيم‌هايي شامل ده‌ها تا صدها نفر را مديريت كرده و مهم‌ترين، درس را فرا گرفته است: مدير عالي ساخته مي‌شود، آدم مدير به دنيا نمي‌آيد. اين راهنماي مدرن با مثال‌هاي روزمره و بينش‌هايي تحول‌زا همراه شده است، از جمله اين‌كه: . چطور يك مدير عالي را از مدير متوسط تشخيص دهيم (همراه با تصوير) . چطور به يك مصاحبه خيلي بد برگرديم و نيرويي را كه لازم داريم، استخدام كنيم . چطور در زير‌دستانمان اعتماد ايجاد كنيم . وقتي باورتان را از دست مي‌دهيد و پاسخي نمي‌يابيد، چه بايد بكنيد چه تازه‌كار باشيد، چه يك رهبر مجرب، و چه منتظر ارتقا باشيد، اين كتاب راهنماي شماست تا به مديري كه هميشه آرزويش را داشته‌ايد، تبديل شويد.

مديريت زندگي شغلي به سبك جوجه اردك زشت

 • 60,000 تومان

كتاب حاضر با نگرشي مديريتي بر تعدادي از داستان‌هاي «هانس كريستين آندرسون» نگاشته شده است. در «لباس جديد امپراتور» نگارنده به صورت خاص به شرح حالتي مي‌پردازد كه در آن فرد با ديدن آينه و تصوير خويش شروع به از دست دادن روح و روان خود مي‌كند. نگارنده معتقد است كه اين مسئله فقط نوك قله‌اي را نشان مي‌دهد كه قسمت اعظم آن (تشريفات اداري، رقابت بيمارگون و...) پنهان است. در «جوجه اردك زشت» قهرمان داستان به سختي مي‌آموزد تا صداي هماهنگ درون خود را بشنود و از بند مقايسه‌ها و نكوهش‌ها رهايي يافته و به الگويي مناسب براي رشد خويش دست يابد. «سوسك سرگين غلطان» توضيحي است در خصوص نحوة تشكيل پديدة رواني خودشيفتگي و عوامل ظاهري و باطني ايجادكنندة آن، كه مهم‌ترين آن عدم آگاهي از توانايي‌هاي واقعي افراد مي‌باشد. در «كوتوله و بقال» پديدة ايده‌آل‌گرايي شرح داده مي‌شود و بنابراين نخستين وظيفة مديريت، روبه‌رو شدن با روي سخت و خشن واقعيت است. «درخت كاج» بيانگر نارضايتي، خستگي و بيهودگي حاصل از عدم زندگي در زمان حال مي‌باشد و در داستان پاياني تحت عنوان (بلبل) نيز نگارنده يكي شدن ايده‌آل‌ها و واقعيت‌ها را به تصوير مي‌كشد و اين همان اتفاقي است كه مي‌تواند در محيط كار رخ دهد. در نهايت نويسنده، از طريق اين داستان‌ها الگويي را در مسير تغيير الگوي فكري به مخاطب عرضه مي‌كند تا وي بتواند با استفاده از آن، مديريت زندگي و شغلي مطلوبي را كسب نمايد.

سود و ديگر هيچ (سيستمي براي تغيير نگاه كارآفرينان و صاحبان كسب و كار به سود)

 • 128,000 تومان

كارآفرينان، كسب‌وكار خودشان را راه مي‌اندازند چون مي‌خواهند كاري كه دوست دارند را انجام بدهند و در عين‌حال آزادي مالي داشته باشند. آن‌ها بيشتر و سخت‌تر كار مي‌كنند و هر چه پس‌انداز دارند خرج مي‌كنند اما بازهم سودي نصيبشان نمي‌شوند. چون تمام درآمدشان را صرف پرداخت هزينه‌هايشان مي‌كنند. پس سود كجاست؟ ميكالوويتس در كتاب «سود و ديگر هيچ» به موضوعي اشاره مي‌كند كه امروزه بيشتر كسب‌و‌كارها با آن مواجه هستند يعني كسب سود بيشتر. او مي‌گويد فرمول‌هاي قديمي سود، ديگر جواب نمي‌دهند؛ بنابراين كسب‌و‌كارها براي حفظ بقا و رشدشان نياز به اتخاذ رويكرد و روش‌هاي جديد و متفاوتي دارند. او مي‌گويد: برداشت سود بر پرداخت بدهي اولويت دارد؛ بنابراين اول سودتان را برداريد بعد بدهي‌هايتان را بپردازيد. هم‌چنين اين كتاب به داستان شركت‌هاي زيادي اشاره مي‌كند كه از اين روش پيروي كردند و به موفقيت رسيدند.

اصول و مهارت‌هاي اساسي كوچينگ سازماني (شكوفايي استعدادهاي نهفته)

 • 84,000 تومان

كوچينگ شما را توانمند مي‌كند تا بتوانيد به افراد كمك كنيد تا به جاي آنكه در اشتباهات گذشته درجا بزنند، با اقدامات جديد در آينده موفق شوند. «مارشال گلداسميت». در دنياي امروز، كوچينگ در زندگي و سازمان ديگر يك گزينه نيست، بلكه يكي از الزامات بسيار مهم و تعيين كننده در شكوفايي سرمايه‌هاي انساني و سازمان‌هاست. مترجمان اين كتاب كوشيده‌اند تا جويندگان توسعه شخصي و مديران سازماني را با چهار اصل بنيادين كوچينگ زندگي (اعتماد، استعدادهاي پوشيده، تعهد و اجرا) و هفت مهارت كوچينگ سازماني اعتمادسازي، به چالش كشيدن انگاره‌هاي ذهني، جست وجوي شفافيت راهبردي، اجراي بي كم وكاست، ارائه بازخورد مؤثر، به كار گرفتن استعداد نهفته و پيشروي از خوب به عالي) آشنا كنند. زيبايي و سودمندي كتاب در اين نكته است كه مخاطب هوشمند مي‌تواند اصول و مهارت‌هاي ارائه شده را در تمام رويكردها و قلمروهاي كوچينگ استفاده كند. نويسنده كتاب با تسلط خوب در حيطه‌هاي گوناگون كوچينگ، به بهترين شكل توانسته است ضرورت به كارگيري كوچينگ در رشد و شكوفايي افراد و سازمان‌ها و همچنين كاركردهاي آن را نشان دهد.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1