فيلتر‌ها

توليدكننده
بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

مديريت و رهبري

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
روزي روزگاري سازماني (چگونه با قصه‌ها سازمان خودتان را از نو بسازيد)
جرئت رويا‌پردازي (چگونه محمد‌بن راشد رويايش را تحقق بخشيد)
دام توصيه
 • 59,000 تومان
 • با تخفیف: 59,000 تومان
بازي نامحدود
 • 94,000 تومان
 • با تخفیف: 94,000 تومان
چابكي براي همه (چابكي براي مديران كارآفرينان استارت‌آپ‌ها بازارياب‌ها)
تصميم‌گيري در مديريت ريسك (تعيين كميت عوامل ريسك ناملموس در پروژه‌ها)
ديزاين‌انديشي (10 مقاله هاروارد درباره ديزاين)
 • 145,000 تومان
 • با تخفیف: 145,000 تومان
كنترل و پايش استراتژي
 • 98,000 تومان
 • با تخفیف: 98,000 تومان
تغييرات كوچك اتفاقات بزرگ
 • 99,000 تومان
 • با تخفیف: 99,000 تومان

نوروليدرشيپ (رهبري عصب‌محور) چگونه بهترين رهبران جهان از روانشناسي براي پيروزي استفاده مي‌كنند

 • 130,000 تومان

رهبري عصب‌محور يا نوروليدرشيپ‏ اصطلاحي است ناشي از نياز به درك برتر براي تبديل شدن به رهبران بهتر كه با مطالعه و استفاده از دانش كاركرد مغز و مبتني بر علوم اعصاب،‏ پاسخ داده مي‌شود تا بدين ترتيب رهبران موثر و بهتري در رهبري ديگران و خود باشيم. نوروليدرشيپ بنيان عصبي شيوه‌هاي رهبري و مديريت را بررسي مي‌كند و يافته‌هايي از طيف وسيعي از منابع مختلف مانند : عصب‌شناسي اجتماعي‏ و عاطفي‏‏،‏ علوم اعصاب شناختي‏ نوروبيولوژي و ساير عرصه‌هاي علوم اعصاب را گردآوري مي‌كند.‏

گله ببرها (رهبري شايسته براي كارمندان خلاق باشيد)

 • 120,000 تومان

اگر به كاري كه انجام مي‌دهيد احساس قلبي داشته باشيد، احتمالا مدام آرزو مي‌كنيد كه در حرفه خود پيشرفت كنيد. تعداد كمي از افراد بااستعداد هستند كه حاضرند سال‌ها در يك نقش در شغل خود بمانند. بااين‌حال، بهترين راه براي گسترش نفوذ شما اين است كه شايستگي خودتان را با كارهايي كه پيش از اين به شما سپرده شده ثابت كنيد. اگر شما پيوسته به كارهاي خود توجه داشته باشيد و يك چشم‌انداز براي آينده كاري كه مي‌خواهيد انجام دهيد داشته باشيد، درنهايت شروع به رسيدن به هدف خود خواهيد كرد. با اينكه خود را متعهد به انجام كامل و سريع كاري مي‌كنيد كه به شما محول شده است، هروقت كه توانستيد در طول كار خود مهارت‌هاي جديدتان را پرورش دهيد و نشان دهيد كه درعين‌حال به سازمان و ماموريت آن وفادار هستيد، حتي اگر لازم باشد از هزينه شخصي استفاده نماييد. سپس خود را براي موقعيت‌هاي تازه آماده كنيد.

روزي روزگاري سازماني (چگونه با قصه‌ها سازمان خودتان را از نو بسازيد)

 • 112,000 تومان

وقتي همه چيز، حتي چشم‌انداز، محصول و ماموريت مدام تغيير مي‌كند، چگونه مي‌توان اعضاي گروه كاري را اميدوار و پرتلاش كنار هم نگه داشت؟ طراحي ساختارهاي انعطاف‌پذير و تاب‌آور روي كاغذ و نمايشگر آسان به نظر مي‌رسد ولي زمينه‌سازي و آماده كردن نيروي انساني براي چرخش‌هاي استراتژيك و تحولات پياپي از دشوارترين وظايف رهبران است. كتاب روزي روزگاري سازماني روشن مي‌كند كه براي نو كردن استراتژي‌ها بايد قصه‌ها را نو كرد و شرح مي‌دهد كه رويكردهاي روايي و قصه‌محور در برندسازي، رهبري، تغيير و تحول، يادگيري سازماني، تاب‌آوري، هويت‌آفريني، ارتقاي فرهنگ سازماني و توسعه برند چگونه آينده‌اي تازه رقم مي‌زنند.

جرئت رويا‌پردازي (چگونه محمد‌بن راشد رويايش را تحقق بخشيد)

 • 99,900 تومان

در كتاب جرئت روياپردازي نويسنده تجربه خود را از همراهي و مطالعه شيوه زمام‌داري محمد بن راشد، حاكم دبي، به رشته تحرير درآورده است. نويسنده در اين كتاب كوشيده شخصيت پر جرئت و روياپرداز محمد بن راشد را تحليل كند و در خلال بررسي اين واقعيت كه دبي فقط در چند دهه به يكي از شهرهاي تراز اول جهان تبديل شده است، پاسخ كاملي به اين پرسش بدهد كه: چگونه محمد بن راشد از مدت‌ها پيش، تحقق يافتن روياها را در يك محيط عربي ممكن كرد؟

سنگفرش هر خيابان از طلاست (در تجارت هيچ‌گاه نبايد 1 و 1 را جمع كني و حاصلش 2 باشد بايد 1 و 1 را تبديل به 10 كني)

 • 77,000 تومان

شما بايد با كيم وو چونگ آشنا شويد، نه تنها به اين دليل كه پسر‌بچه‌ي فقيري بود كه با تلاش و كوششي وصف‌ناپذير، گروه صنعتي دوو را با بيش از 25 ميليارد دلار فروش ساليانه تاسيس كرد و يا به اين دليل كه رهبران جهان، نبوغ افسانه‌اي او را در كار و تجارت ستوده‌اند؛ شما مي‌بايست با وي آشنا شويد، زيرا سرگذشت وي مجموعه‌اي از راهنمايي‌هاي خلاقانه و كاربردي در راه رسيدن به موفقيت در كار و زندگيست. رئيس كيم توانست با وجود چالش‌هاي بسيار، شركتي با استاندارد‌هاي جهاني را در كوتاه‌ترين زمان ممكن تاسيس كند.

دام توصيه

 • 59,000 تومان

مايكل بانگي استانير در اين كتاب و در ادامه كتاب عادت مربيگري به شما كمك خواهد كرد تا به مربي بهتري تبديل شويد. هرچه مي‌خواهيد اسمش را بگذاريد؛ دفترچه راهنما، كتاب، كارگاه آموزشي يا مدرسه! اين كتاب نكاتي را كه براي تغيير رفتارتان لازم داريد، عميق‌تر بيان مي‌كند. نويسنده در ابتدا راجع به نحوه تغيير رفتارتان و دشواري‌هاي تغيير عادت توصيه صحبت مي‌كند. سپس ابزاري خاص و دقيق در اختيارتان قرار مي‌دهد تا به كمك آن بتوانيد براي پرسيدن سوالات بيشتر، كنجكاوي بيشتري به خرج دهيد. در آخر نيز به شما كمك مي‌كند تا به ايجاد عادت مربيگري در خود ادامه دهيد. فرار كردن از دام توصيه و رام كردن هيولاي توصيه آسان نخواهد بود. قرار است از مسيري اصلي تغيير جهت دهيد كه سال‌ها مي‌رفته‌ايد. اما اين كتاب و تعهد شما به رفتارها و عادات جديد، فرصت تغيير روش رهبري‌تان را براي هميشه در اختيارتان خواهد گذاشت.

بازي نامحدود

 • 94,000 تومان

بعد از خواندن اين كتاب ياد مي‌گيريد چطور در مواجهه با تصميمات دشوار طرز فكر خود را تغيير دهيد؛ چرا كه آموخته‌ايد چطور طرز فكر محدود در زندگي به شما آسيب مي‌زند. چگونه در يك بازي بي‌پايان پيروز مي‌شويم؟ بازي‌هاي محدود مانند فوتبال و شطرنج داراي بازيكنان مشخص، قوانين ثابت و نقاط پايان واضحي هستند. بدين‌ترتيب، برنده‌ها و بازنده‌ها به راحتي از يكديگر قابل تشخيص‌اند. در بازي‌هاي نامحدود، يعني بازي‌هايي كه هيچ خط پاياني ندارند، مانند تجارت و سياست و يا حتي خود زندگي، بازيكنان پيوسته مي‌آيند و مي‌روند. قوانين بازي‌هاي نامحدود متغيرند و البته بازي‌هاي نامحدود هيچ نقطه پايان مشخصي ندارند، در اينجا هيچ برنده و بازنده‌اي وجود ندارد، تنها برخي جلوتر و برخي عقب‌تر از ديگران هستند. پرسش اصلي اينجاست كه براي موفقيت در اين بازي چگونه بايد عمل كنيم؟ سايمون سينك در اين كتاب شگفت‌انگيز، چارچوبي براي طرز فكر نامحدود ارائه مي‌كند. اگرچه هيچ يك از ما نمي‌تواند در برابر احساس سرخوشي ناشي از ترفيع شغلي يا برنده شدن در مسابقه مقاومت كند با اين همه اين پاداش‌ها به سرعت محو مي‌شوند. در طرز فكر نامحدود ما به چارچوبي از آينده متعهد مي‌شويم كه در آن هفته به هفته، ماه به ماه و سال به سال پيشروي مي‌كنيم. اگرچه از شكل دقيق اين جهان مطلع نيستيم اما پيشروي در مسير آن به زندگي و كار ما معنا مي‌بخشد. پس، اگر مي‌خواهيد رهبري كارآمد و تاثيرگذار باشيد و به قلب پيروان خود نفوذ كنيد؛ اگر مي‌خواهيد سازمان خود را به شيوه‌اي ماهرانه و با طرز فكري نامحدود هدايت كنيد طوري كه از عهده هر طوفاني برآيد؛ اگر مي‌خواهيد فردي شجاع و مسئوليت‌پذير باشيد و در بازي تجارت با تمام توان دوام بياوريد، بايد اين كتاب را بخوانيد.

چابكي براي همه (چابكي براي مديران كارآفرينان استارت‌آپ‌ها بازارياب‌ها)

 • 89,900 تومان

يكي از چالش‌هاي اساسي كسب‌وكارها در فضاي پررقابت امروزي پاسخ دادن به اين سؤل است: چگونه مي‌توانيم نيازهاي مشتريان را در يك دنياي به سرعت در حال تغيير برآورده كنيم؟ سرعت در دنياي جديد به اين معني نيست كه به اندازه كافي سريع كار مي‌كنيمء بلكه يعني چقدر سريع قادر به ارائه ارزش براي مشتريان هستيم. چابكي به ما كمك مي‌كند تا توانايي خود را در پاسخ سريع دادن به تغييرء براساس نياز مشتريان و نه در سرعت اجراء به دادن به تغييرء براساس نياز مشتريان و نه در سرعت اجراء به منظور موفقيت در يك محيط نامطمئن و آشفته افزايش دهيم. كتاب چابكي براي همه به زباني ساده و در عين حال كاربرديء شما را در اجراي اصول چابكي و ايجاد تغييري شگرف در سازمان خود توانمند مي‌كند.

تصميم‌گيري در مديريت ريسك (تعيين كميت عوامل ريسك ناملموس در پروژه‌ها)

 • 86,000 تومان

در مديريت پروژهء ريسك مشخصه‌اي است كه در نتيجه تغيير رخ مي‌دهد. مي‌دانيم كه هر پروژه‌اي در فضاي عدم قطعيت اجرا مي‌شود. عدم قطعيت‌ها مي‌توانند به شدت دستيابي به هدف‌هاي پروژه را تحت تاثير قرار دهند. يعني شرايط گوناگون مي‌تواند رخ دهد كه ما را از برنامه قطعيء كه از ابتدا براي پروژه تدوين كرديم منحرف كند. اين اتفاق مي‌تواند بر روي پروژه اثر منفي يا مثبت داشته باشد. در اغلب موارد ريسك به خسارت مرتبط مي‌شود و مي‌توان ميزان خسارت را از تركيب 2 عامل احتمال وقوع و شدت تاثير به دست آورد. در تحقيقات جديدترء در ارتباط با ريسك سازمانء نه تنها با ريسك‌هايي كه براي سازمان ايجاد ارزش مي‌كنند نيز روبه‌رو هستيم. همچنين بعضي از ريسك‌هاء ريسك‌هايي هستند كه كاملا از ديد ما قابل درك و ملموس هستند و بيشتر آن‌ها در ابتدا قابل شناسايي و در نتيجه شناسايي زودهنگام آنهاء مي‌توان با برنامه‌ريزي و اقدامات اصلاحي تا حد زيادي از رخ‌داد آنها جلوگيري نمود. ولي هميشه بدين صورت نمي‌باشد و بعضي از ريسك‌ها ناملموس هستند و از همان ابتدا قابل تشخيص نمي‌باشند. اين كتاب براي كساني كه در زمينه‌هاي مديريت پروژهء مهندسي سيستم‌هاء مديريت ريسك و علوم رفتاري كار مي‌كنند مفيد. است.

ديزاين‌انديشي (10 مقاله هاروارد درباره ديزاين)

 • 145,000 تومان

ديزاين‌انديشي از قوه‌ي ادراك و از روش‌هاي مورد استفاده‌ي ديزاينرها بهره مي‌بَرد تا نيازهاي مردم را جفت و‌جور كند با آنچه به لحاظ فني امكان‌پذير است و با آنچه يك استراتژي موفق در تجارت مي‌تواند آن را به ارزش مشتري و فرصت بازار تبديل كند. ديزاين‌انديشي بيشتر اوقات نيازمند عرق‌ريزي فراوان است. ديزاين‌انديشي حرف‌هاي بسياري براي جهان تجارت دارد؛ جهاني كه بيشتر ايده‌هاي مديريتي و بهترين كارهاي انجام شده در آن در دسترس‌اند تا آزادانه و رايگان تقليد و بهره‌برداري شوند. امروز رهبران تجاري به نوآوري به ‌مثابه منبع اصلي مزيت رقابتي و استراتژي تمايز نگاه مي‌كنند. تمام سعي آن‌ها اين است كه ديزاين‌انديشي را با همۀ مراحل فرايند نوآوري بياميزند.

كنترل و پايش استراتژي

 • 98,000 تومان

اطمينان و آرامش گوهر كميابي است. اين سوالات هميشه در ذهن ما مي‎چرخد: از كجا مي‌توانم مطمئن شوم كه سازمان من درست كار مي كند و استراتژي درستي دارد؟ و آن استراتژي را به درستي اجرا مي كند؟ از كجا مي توانم مطمئن شوم كه در سازمان من خطاي عمدي‏‎‏‏، فساد، تباني، خطاي غير عمدي و اشتباه رخ ندهد؟ در شرايطي كه آينده هيچ شركتي تضمين شده نيست از كجا مي توانم نسبت به آينده سازمان خود اطمينان حاصل كنم؟ در اين كتاب 14 اهرم كنترلي را معرفي مي كنيم كه مي تواند براي شما اطمينان خاطر بيشتري، ايجاد وبراي سازمان تان، آينده مطمئن تري خلق كند.‌

تغييرات كوچك اتفاقات بزرگ

 • 99,000 تومان

اين كتاب در مورد چگونگي تاثيرگذاري بر ديگران و ترغيب آن‌ها به روش‌هاي موثر و اخلاقي استء و اطلاعات قابل استفاده در مورد بيش از پنجاه مورد از تغييرات اندكء اما كليدي را كه مي‌توانيد بلافاصله به كار گيريدء ارائه مي‌دهد. به علاوه توصيه‌هاي به روزشده و خاصي را در مورد شيوه‌ي به كارگيري اين اصول و همچنين استراتژي‌هاي متعدد ديگري كه توسط علم ترغيب عنوان شده استء ارائه مي‌دهيم. تمركز اين كتاب بر موضوع تغييرات كوچك است كه منجر به تاثيرات بزرگ مي‌شود. اينكه چگونه ديگران را تحت تاثير قرار دهيم و آنها را متقاعد كنيم (با روش‌هاي كاملا اخلاقي) كه احتمالا كوچك‌ترين تغييرات منجر به ايجاد بزرگ‌ترين تاثيرات مي‌شوند. ما اين نوع تغييرات را كوچك بزرگ مي‌ناميم. بياييد سفر خود را به علم جديد ترغيب با نشان دادن اينكه چگونه تغييرات اندك در متن نامهء هزاران شهروند را به اقدام و پرداخت بدهي ماليات خود ترغيب مي‌كند و صدها ميليون پوند درآمد اضافي به دفتر دولت مربوط واريز مي‌شودء شروع كنيم. سپس پيامدهاي تلاش متقاعدكننده‌ي خود را خواهيم ديد.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1