فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

موفقيت و توسعه فردي

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 عادت‌هاي خلاق (ياد بگيريد و در زندگي استفاده كنيد)
فنگ‌شويي براي پول (پول و ثروت را با استفاده از فنگ‌شويي جذب كنيد)
دانش پول
 • 99,900 تومان
 • با تخفیف: 99,900 تومان
قانون 5 ثانيه (زندگي كار و اعتماد به نفس خود را با شجاعت تغيير دهيد) ميني بوك
با آرامش خاطر ثروتمند شويد
 • 119,900 تومان
 • با تخفیف: 119,900 تومان
تمركز قدرتمند (1 برنامه 7 روزه براي ايجاد شفافيت ذهني و تمركز قوي)
طرز فكر استراتژيك (1 برنامه 7 روزه براي تشخيص امور مهم و خلق 1 استراتژي كارساز)
سمت روشن خيابان (مجموعه‌اي از سخنراني‌هايي كه پيش‌تر به چاپ نرسيده‌اند)
تفكر سريع و آهسته (ميني بوك)
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
صبح جادويي (6 عادت كه قبل از ساعت 8 صبح زندگي شما را دگرگون مي‌كند)
هان به هوش باش
 • 100,000 تومان
 • با تخفیف: 100,000 تومان
شاه‌كليد ثروت
 • 115,000 تومان
 • با تخفیف: 115,000 تومان

عادت‌هاي خلاق (ياد بگيريد و در زندگي استفاده كنيد)

 • 75,000 تومان

عادت‌هاي خلاق، سرشار از تمرين‌هاي كاربردي و هوشمندانه است. هريك از اين تمرين‌ها در خودهدفي نهفته دارند كه به زباني ساده بيان شده‌اند. تارپ در اين كتاب نحوه يادداشت برداري،، برقراري نظم و ارامش، ايجاد همكاري و هماهنگي بين ذهن و بدن و از بين بردن آشفتگي‌هاي ذهني را همزمان با پرورش و تقويت خلاقيت و نجات از بن‌بست‌هاي احتمالي آموزش داده است و در نهايت نشان مي‌دهد چطور با يك نفس عميق كار را شروع كنيد.

فنگ‌شويي براي پول (پول و ثروت را با استفاده از فنگ‌شويي جذب كنيد)

 • 40,000 تومان

ثروت واقعي يعني داشتن چيزهايي كه در آرزوي آنها هستيد كه در نهايت با كار سخت و تلاش به دست مي‌آيد. اما فنگ‌شويي ثروت مي‌تواند به شما كمك كند پول بيشتري ذخيره كنيد و مقدار آن را در زندگي‌تان افزايش دهيد. فنگ‌شويي ثروت به شما كمك مي‌كند فضايي ايجاد كنيد كه با قرار دادن آگاهانه اشيا در مكان‌هاي مشخص منجر به جذب ثروت شود. اما به ياد داشته باشيد كه محيط به تنهايي نمي‌تواند موفقيت و كاميابي را تضمين كند و نمي‌تواند جايگزين تلاش براي رسيدن به اهدافتان شود.

دانش پول

 • 99,900 تومان

رازهاي پولدار شدن و استقلال مالي را بياموزيد. پول يكي از جذاب‌ترين، عاطفي‌ترين و قطبي‌ترين موضوعات جهان است كه درباره آن بسيار فكر شده و پژوهش‌هاي زيادي انجام شده است. درباره اينكه پول چيست، چگونه بايد آن را به دست آورد، چگونه بايد آن را خرج كرد، چه كسي پول دارد و چه كسي ندارد و بي‌شمار موضوع مربوط به اثراتي كه پول از خود به جا مي‌گذارد، هزاران كتاب و مقاله نوشته شده و بي‌شمار سخنراني انجام شده است و هنوز با وجود تمركز و علاقه مداوم به اين موضوع، يك كلمه وجود دارد كه بيانگر ديدگاه‌هاي مردم عادي درباره پول است: سردرگمي. اكنون، متخصص صنعت رشد شخصي، دن استراتزل، با نويسنده كتاب‌هاي پرفروش و مشاور مشهور تجارت، برايان تريسي، درباره موضوعي صحبت مي‌كند كه برايان آن را دانش پول مي‌نامد؛ قوانيني كه نه براي سال‌ها، بلكه براي هزاران سال آزموده و تأييد شده‌اند. اگر فقط ايده‌هاي اين كتاب را بخوانيد و آنها را براي زندگي و تجارتتان به كار ببريد، شما نيز مي‌توانيد از لحاظ مالي موفق شويد.

قانون 5 ثانيه (زندگي كار و اعتماد به نفس خود را با شجاعت تغيير دهيد) ميني بوك

 • 25,000 تومان

شما مي‌توانيد زندگي خود را هر بار با يك تصميم 5 ثانيه‌اي تغيير بدهيد و اين اتفاق پايه علمي دارد و در كتاب حاضر اثبات مي‌شود. اين قانون علاوه بر اينكه به شما كمك مي‌كند تا بهتر زندگي كنيد، عشق بورزيد و كار كنيد؛ موجب افزايش اعتماد به نفس و شجاعت شما نيز مي‌گردد. يادگيري اين قانون آسان است، قانوني كه بي‌شك تاثير فوق‌العاده‌اي بر زندگي شما خواهد گذاشت. زماني كه شروع به استفاده از اين قانون كنيد متوجه مي‌شويد هر زمان كه به آن نياز پيدا كنيد در دسترس شما خواهد بود. اين نكته حائز اهميت است كه نويسنده زماني اين قانون را ايجاد كرد كه زندگي‌اش در حال فروپاشي بود و وضعيت او به حدي بحراني بود كه بيرون آمدن از رختخواب هم برايش امري دشوار و مسئله‌ساز شده بود.

با آرامش خاطر ثروتمند شويد

 • 119,900 تومان

در اين كتاب جالب ناپلئون هيلء نويسنده كتاب بينديشيد و ثروتمند شويدء كشفيات خود درباره رسيدن به خواسته‌هايتان و حداكثر استفاده از آنها را به نمايش مي‌گذارد. در اين كتاب تكنيك‌هايي قابل اعتماد به بياني ساده و خوانا براي دست‌يابي به نه تنها قدرت كسب پولء بلكه آرامش دروني واقعي هم آمده است. با خواندن اين كتاب ياد مي‌گيريد: چگونه در زندگي موفق شويد و بتوانيد خودتان باشيد. چگونه نفس خود را سالم پرورش دهيد. چگونه به دوستي و عشق ماندگار دست يابيد. چگونه به نگرش ذهني عمده‌اي دست يابيد كه موجب ثروت و آرامش ذهن مي‌شود. چگونه شغل دلخواهتان را به دست بياوريد و راه ترقي را طي كنيد. چگونه از ترس رهايي يابيد. به انگيزه شخصي و اعتماد به نفس سالم دست پيدا كنيد. چگونه هر چالشي را به موفقيتي جديد تبديل كنيد.

تمركز قدرتمند (1 برنامه 7 روزه براي ايجاد شفافيت ذهني و تمركز قوي)

 • 37,000 تومان

آيا مدام از يك كار به كار ديگري مي‌پريد؟ آيا براي متمركز ماندن به اندازه كافي تا حصول موفقيت مشكل داريد؟ اگر چنين است، بايد تمركز عميق را در خودتان پرورش دهيد. تفاوت بين يك شخص معمولي و يك شخص بسيار موفق، اغلب به سطح تمركز آنها برمي‌گردد. توانايي تمركز يكي از باارزش‌ترين دارايي‌هايي است كه تا به حال پرورش داده‌ايد. وقتي از آن براي دستيابي به هيجان‌انگيزترين اهداف‌تان استفاده كنيد، مي‌توانيد به سطوحي از موفقيت برسيد كه هرگز تصور نمي‌كرديد ممكن باشد. در اين كتاب مي‌آموزيد چگونه از حواس‌پرتي به تمركزي ليزرگونه برسيد، آن هم فقط در هفت روز. در پايان هفت روز، درك عميق‌تري از ماهيت تمركز و نحوه عملكرد آن پيدا خواهيد كرد و به خوبي در مسير تبديل شدن به يكي از متمركزترين افرادي خواهيد بود، كه تا به حال ديده‌ايد.

طرز فكر استراتژيك (1 برنامه 7 روزه براي تشخيص امور مهم و خلق 1 استراتژي كارساز)

 • 47,000 تومان

آيا بدون اين كه نتيجه زيادي به‌دست آوريد، به پيش رفتن و تلاش كردن ادامه مي‌دهيد؟ آيا احساس سردرگمي مي‌كنيد و نمي‌دانيد موثرترين كاري كه بايد روي آن تمركز كنيد، چيست؟ آيا اين افسانه را پذيرفته‌ايد كه براي موفقيت بايد سخت كوشانه‌تر كار كنيد؟ اگر چنين است، اين كتاب براي شما نوشته شده است. در حقيقت، انجام كار بيش‌تر، اغلب راه‌حل درست نيست. بدون داشتن يك استراتژي بسيار موثر، بهره‌وري بي‌معني است. به همين دليل است كه بايد به تفكر استراتژيك وسواس پيدا كنيد. همان‌طور كه براي برنده شدن در يك بازي شطرنج بايد به چندين حركت بعدي فكر كنيد، براي برنده شدن در بازي بهره‌وري، بايد به ماه‌ها، سال‌ها يا حتي دهه‌هاي بعدي فكر كنيد. در اين كتاب خواهيم ديد چگونه مي‌توانيد در زمان كم‌تري به دستاوردهاي بيش‌تري برسيد. هدف اين است كه فقط در هفت روز شما را به يك مولد استراتژيك تبديل كنيم.

سمت روشن خيابان (مجموعه‌اي از سخنراني‌هايي كه پيش‌تر به چاپ نرسيده‌اند)

 • 39,000 تومان

ناپلئون هيل يكي از معروف‌ترين نويسندگان كتاب‌هاي خودياري است. اثر معروف او «بينديشيد و ثروتمند شويد» كه در سال 1973 به چاپ رسيده است، بيش از 100 ميليون نسخه در سراسر جهان به فروش رسيده و هيل را به شهرتي جهاني رسانده است. هيل در اين كتاب روش جامع كسب ثروت را نشان مي‌دهد. او در دهه 1960، بعد از بازنشستگي به سخنراني‌هايي پرداخت و ديدگاه‌هايش را در مورد شادي و موفقيت توصيف كرد. اين سخنراني‌هاي ضبط شده هرگز به دست كسي نرسيد، اما به تازگي در آرشيو بنياد ناپلئون هيل كشف شد كه اكنون در اين كتاب انتشار يافته است.

تفكر سريع و آهسته (ميني بوك)

 • 25,000 تومان

دنيل كانمن درباره بخشي به نام «درمانگر دو مغز» بحث مي‌كند؛ جايي كه مغز به دو سيستم تقسيم مي‌شود و ما را به فكر فرو مي‌برد. اين دو سيستم عبارت‌اند از: 1) سيستم 1؛ كه به سرعت و به‌طور خودكار كار مي‌كند و سيستم عاطفي نام دارد و معمولا تلاش زيادي نمي‌كند. 2) سيستم 2؛ كه كندتر است و به تلاش بيشتري نياز دارد و نظام‌مند و منطقي كار مي‌كند. مغز انسان در هر لحظه تنها مي‌تواند روي يك چيز متمركز باشد. ظرفيت پردازش مغز محدود است و نمي‌تواند حجم زيادي از اطلاعات را، مخصوصا اطلاعاتي كه مربوط به مسائل مختلف باشد هم‌زمان پردازش كند اما در عوض يك ويژگي فوق‌العاده دارد. اتوماتيك شدن. حفظ تعادل هنگام راه رفتن، نفس كشيدن، پلك زدن و تقريبا تمام واكنش‌هاي فيزيولوژيك ديگر كاملا به‌صورت خودكار توسط مغز انجام مي شوند. اگر قرار بود هر ثانيه به تمام اين تصميمات فكر كنيم فادر به انجام هيچ‌كاري نبوديم. تصميماتي كه در زندگي مي‌گيريم نيز از اين قائله مستثنا نيستند. حجم زيادي از تصميم‌گيري روزمره‌مان به‌صورت خودكار انجام مي‌شود.

صبح جادويي (6 عادت كه قبل از ساعت 8 صبح زندگي شما را دگرگون مي‌كند)

 • 99,900 تومان

قرار است كشف كنيد چگونه مي‌توانيد فوق‌العاده‌ترين زندگي‌اي را بيافرينيد كه تا به حال تصورش را كرده‌ايد... همين حالا. اگر مي‌توانستيد به طور معجزه‌آسايي فردا از خواب بيدار شويد و دريابيد همه زمينه‌هاي زندگي‌تان دگرگون شده است، چه مي‌كرديد؟ چه چيزي متفاوت مي‌شد؟ آيا شادتر، سالم‌تر يا موفق‌تر بوديد؟ انرژي بيشتري داشتيد؟ استرس كمتر؟ پول بيشتر؟ كدام‌يك از مشكلاتتان حل مي‌شد؟ اگر يك راز نه‌چندان واضح وجود داشت كه دگرگوني در هر زمينه از زندگي شما را سريع‌تر از چيزي تضمين كند كه تا به حال تصورش را كرده‌ايد، چه؟ چه فكر خواهيد كرد اگر اين كار هر روز فقط شش دقيقه زمان ببرد؟ به صبح جادويي بپيونديد! همينجا شش عادتي را كشف كنيد كه زندگي هزاران نفر از مردم را در سراسر دنيا دگرگون كرده و به آن‌ها نشان داده است چگونه مي‌توانند هر روز با انرژي، انگيزه و تمركز بيشتري از خواب بيدار شوند. فصل بعدي زندگي ما ـ فوق‌العاده‌ترين زندگي‌اي كه تصورش را مي‌كنيد ـ در حال آغاز شدن است.

هان به هوش باش

 • 100,000 تومان

چرا هان؟ نام كتاب «هان» به معني به هوش باش از مطلع قصيده 168 خاقاني گرفته شده است. قصيده ايوان مدائن يا همان طاق كسرا كه مرثيه‌ايست بر پادشاهان ايران. خاقاني هنگام عبور از مدائن و ديدن شكسته و بي‌مهر شدن اين شاهكار معماري دوره ساساني و قدرت پادشاه ايراني از آن به عنوان آئينه عبرت ياد مي‌كند و مخاطب را با خطاب هان، به هوش مي‌آورد. هان اي دل عبرت بين از ديده نظر كن هان... ديوان مدائن را آئينه عبرت دان... كتاب هان نيز سعي دارد در يادداشتهاي كوتاه خود كه براي كم‌حوصله‌ترين مخاطبان به نگارش درآمده نكته‌هاي خردمندانه و بعضا عبرت‌آموزي را در حد بضاعت ارائه كند. اين كتاب جمع‌آوري يادداشت‌هاي روزانه‌اي است كه طي يك سال نگاشته و در فضاي مجازي به اشتراك گذاشته شده است. مطالب كتاب هان افشره‌گونه و سه خطي است و نگارنده اميدوار است بهانه‌ها براي گريز از مطالعه، اينجا كارگر نشود.

شاه‌كليد ثروت

 • 115,000 تومان

شاه كليد ثروت وسيله مبتكرانه‌اي‌ست كه دارندگانش مي‌توانند قفل همه مشكلات‌شان را با آن باز كنند. قدرت جادوي آن از قدرت چراغ جادوي علاءالدين هم بيشتر است. دري به سوي سلامتي مي‌گشايد. دري به سوي عشق و علاقه. و با بروز منش و صفات شخصيتي كه به دوام روابط مي‌انجامد، دري به سوي دوستي. روشي ارائه مي‌كند كه به كمك آن هر سختي، هر شكست، هر نااميدي، هر قضاوت اشتباه و هر باختي در گذشته به ثروتي گرانبها تغيير ماهيت مي‌دهد. به همه نااميدان جان تازه‌اي مي‌بخشد و فرمولي نشان‌شان مي‌دهد كه به كمك آن «به هوش بيايند» و با تكيه بر حالت ذهني كه ايمان ناميده مي‌شود، از مخزن عظيم خرد نامتناهي استفاده كنند. مردمان دون‌پايه را سربلند مي‌كند و به آن‌ها قدرت، شهرت و ثروت مي‌بخشد. ساعت زمان را به عقب برمي‌گرداند و به آن‌ها كه خيلي زود پير شده‌اند، روحيه جوان مي‌دهد. روشي براي استفاده تمام و كمال از قابليت‌هاي ذهن ارائه مي‌كند تا بتوان كنترلي چالش‌ناپذير بر احساسات قلبي و قدرت ذهني داشت.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1