فيلتر‌ها

توليدكننده


بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

موفقيت و توسعه فردي

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
همه چيز به فنا رفته (هنر ظريف اميدواري) ميني بوك
ذهن توسعه‌يافته
 • 125,000 تومان
 • با تخفیف: 125,000 تومان
همه چيز براي همه نيست
 • 130,000 تومان
 • با تخفیف: 130,000 تومان
درست‌انديشي (اصول ثابت شده براي رسيدن به ثروت بيشتر سلامت بيشتر و خوشبختي)
بيداري غول درون 2
 • 130,000 تومان
 • با تخفیف: 130,000 تومان
ثبات قدم (راهنماي عملي براي كار با نوجوانان كمك به ايجاد پشتكار خويشتن‌داري و ذهنيت رشدنگر)
پول حرف اول را مي‌زند (راهنمايي‌هاي اوليه در مورد سرمايه‌گذاري)
سرسختي (قدرت اشتياق و پشتكار)
 • 148,000 تومان
 • با تخفیف: 148,000 تومان
باورش كن (باور داشته باشيد مي‌توانيد از دست كم گرفته شدن به سمت شكست‌ناپذيري حركت كنيد)
چه چيزي شما را هدايت مي‌كند (چگونه پويايي خانواده‌مان آينده ما را شكل مي‌دهد)
فراواني (مسير دروني به سوي ثروت)
 • 110,000 تومان
 • با تخفیف: 110,000 تومان

همه چيز به فنا رفته (هنر ظريف اميدواري) ميني بوك

 • 30,000 تومان

منسون در كتاب همه چيز به فنا رفتهء از چاشني طنز خاص خود استفاده كرده تا به خواننده بگويد اگرچه دنياي امروز ما وضعيت خرابي دارد اما مي‌توان با اين چالش هم كنار آمد. او نظريات فيلسوفان و متفكران بزرگي همچون افلاطونء كانتء تام ويتس و نيچه را دستمايه قرار مي‌دهد تا خواننده را با مفاهيم و معاني جديد و درك متفاوتي از مفهوم اميدء از دل پرتگاه و تاريكي‌هاي افسردگي و نااميدي ذهن عبور دهد. منسون اميد را انگيزه و اشتياقي مي‌داند كه هر فردي براي مستحكم و بهتر زيستن به آن نياز دارد. او در اين كتاب به مباحثي همچون پارادوكس پيشرفتء آيين‌هاي ايدئولوژيك جعبه پاندورا و غيره نيز پرداخته است.

ذهن توسعه‌يافته

 • 125,000 تومان

مغزت را به‌كار بينداز! احتمالا اين جمله را شنيده‌ايد يا شايد در حين سر‌وكله زدن با مسئله‌اي دشوار يا زماني كه سعي داشته‌ايد به خودتان توصيه كنيد كه فردي منطقي باشيد، آن را زير لب زمزمه كرده‌ايد. اين جمله فرماني رايج است كه در ميان گرفتاري‌هاي زندگي روزمره صادر مي‌شود. فرهنگ ما بر اين موضوع اصرار دارد كه مغز تنها جايگاه تفكر است. اما آني مورفي پال در اين كتاب بيان مي‌كند كه ذهن شبيه پرنده آشيانه‌سازي است كه چوب‌ها و شاخه‌ها را جمع مي‌كند و از مصالح در دسترس، يك كل واحد مي‌سازد. اين مصالح شامل احساسات و حركات بدني ما، فضاهاي فيزيكي كه در آن ياد مي‌گيريم و كار مي‌كنيم و ذهن افراد ديگري است كه با آنها تعامل داريم. تا زماني‌ كه به فكر كردن در درون مغز بسنده كنيم، محدوديت‌هاي اين اندام دست و پاي ما را مي‌بندد. اما اگر بخواهيم و مهارت آن را كسب كنيم كه به بيرون از اين چارچوب برسيم، تفكر ما نيز مي‌تواند دگرگون شود. تفكر ما مي‌تواند به اندازه بدنمان پويا، به اندازه فضاهاي پيرامونمان دلباز و به اندازه روابطمان غني باشد؛ همچنين مي‌تواند به اندازه كل جهان هستي وسيع و پرظرفيت باشد.

همه چيز براي همه نيست

 • 130,000 تومان

بسياري از مردم زندگي را مانند يك مسابقه‌ي خوشبختي در نظر مي‌گيرند. به گونه‌اي كه انگار از لحظه‌ي تولد، سوت حركت از نقطه‌ي شروع زده شده است تا اهداف شخصي را رد كنيم و در آخر ببينيم چه كسي مسافت بيشتري را طي كرده و خوشبخت‌تر است. به خاطر همين تعريف، مدام به شركت‌كنندگان كناري نگاه مي‌كنيم كه ببينيم كجاي مسير هستند. والدين‌مان ما را با پسرخاله يا دختر همسايه مقايسه مي‌كنند، همسرمان ما را با همسر شخصي ديگر، رسانه ما با مصرف‌كنندگان ديگر و خودمان هم وضعيت‌مان را با دوستان و هم قطاران و حتي كساني كه ربطي به ما ندارند مقايسه مي‌كنيم تا ببينيم آيا در نقطه‌ي درستي از مسير هستيم؟ اما اگر كل فلسفه‌ي اين مسابقه را اشتباه درك كرده باشيم چطور؟

درست‌انديشي (اصول ثابت شده براي رسيدن به ثروت بيشتر سلامت بيشتر و خوشبختي)

 • 75,000 تومان

اين يك رودخانه‌ي خيالي نيست. اين يك رودخانه‌‌ي واقعي است. اين ذهن انسان استء قدرت ذهن انسان كه شما روي آن كنترل داريد. مي‌توانيد كليد آن را به سمت مثبت بچرخانيد تا در عرض كمتر از يك ثانيه از گروه منفي خارج شويد و به سمت موفقيت برويد كه در اين ميان فكرء فرايندهاي ذهني و نگرش‌هاي شما نقش اساسي را ايفا مي‌كنند. همه شكست و ناكامي را تجربه مي‌كنيمء اما كسي كه آموخته با اين رودخانه مذاكره‌ي درستي داشته باشد و در جانب مثبت بايستد مي‌تواند خود را از ناحيه‌ي شكست جدا كند و به سوي موفقيت برود.

بيداري غول درون 2

 • 130,000 تومان

آيا شما مسئول زندگي خود هستيد؟ يا بازيچه رخدادهايي هستيد كه ظاهراٌ از كنترل شما خارج هستند؟ در كتاب بيداري غول درون، آنتوني رابينز كه كتاب «قدرت نامحدود» او عنوان پرفروش‌ترين كتاب را از آن خود كرد، به خوانندگان نشان مي‌دهد كه چگونه كنترل فوري سرنوشت ذهني، احساسي، جسمي، و مالي خود را در دست بگيرند.

ثبات قدم (راهنماي عملي براي كار با نوجوانان كمك به ايجاد پشتكار خويشتن‌داري و ذهنيت رشدنگر)

 • 75,000 تومان

نوجوانان امروز - بيش از هر زمان ديگري - بايد به بلندمدت فكر كنند، در مواجهه با پسرفت‌ها پشتكار به خرج دهند و از اشتباهات خود براي رشد استفاده كنند. «راهنماي ثبات قدم براي نوجوانان» كارن باروش-فلدمن، نقشه راهي براي كمك به نوجوانان در رويارويي با چالش‌هاي دنياي رقابتي امروز ارائه مي‌كند. اين كتاب آخرين پژوهش‌ها در زمينه درمان شناختي رفتاري، تغيير رفتار و ثبات قدم را گلچين كرده و آن را در دسترس خوانندگان قرار داده است. اين رويكرد مبتني بر مهارت‌سازي به نوجوانان كمك مي‌كند تا رشد روان‌شناختي را بياموزند. خواندن اين كتاب براي نوجوانان امروزي و مراقبان‌شان، ضروري است.

پول حرف اول را مي‌زند (راهنمايي‌هاي اوليه در مورد سرمايه‌گذاري)

 • 60,000 تومان

والدين تا كنون چند بار جمله «چرا مديريت امور مالي شخصي در مدارس آموزش داده نمي‌شود» را شنيده‌ايد؟ آخرين باري را كه از قضيه فيثاغورث استفاده كرده‌ايد به خاطر داريد؟ ولي هر سال بايد ماليات پرداخت كنيد و آيا اين احمقانه نيست؟ به جاي زير سوال بردن سيستم آموزشي قديمي مدارسء مهم است كه بپرسيم « چگونه مي‌توان مدارس را مجبور به آموزش مديريت مالي شخصي» كرد. صادقانه بگويمء به نظر من اين كار از خود ما شروع مي‌شود. بنا به هر دليليء پول هميشه مسئله‌اي بوده كه كمتر به آن پرداخته شده است. پس بياييد براي افزايش آگاهي درباره مسائل مالي با دوستانء خانواده و افراد غريبه صحبت كنيم. اين كتاب به زباني ساده و در قالب يك گفت‌وگوي خودماني نكات مفيدي را در اختيارتان قرار مي‌دهد. گاهي اوقات يك مكالمه دوستانه بهترين راه يادگيري است. كودكان آيا از اينكه هميشه در فروشگاه بايد از والدينتان درخواست كنيد كه براي شما خوراكي بخرند خسته شده‌ايد؟ آخرين بازي‌اي كه براي گوشي‌تان خريده‌ايد كي بوده است؟ خب... براي اين كارها به پول نياز داريد. من مي‌توانم به شما كمك كنم تا ياد بگيريد پول‌تان را پس‌اندازء سرمايه‌گذاري و مديريت كنيد و هزينه‌هايتان را بپردازيد. اين كتاب از طريق مكالمات دو دوست مسائل مرتبط با پول و تجارت را توضيح داده است. در پايانء متوجه مي‌شويد كه با مديريت صحيح ثروت قابل توجهي در آينده نصيب‌تان خواهد شد.

ذهن برنده (همچنان كه براي دستيابي به اهدافتان خيز برمي‌داريد از سلامت رواني خود نيز محافظت كنيد)

 • 85,000 تومان

چگونه مي‌توانيم محدوديت‌ها را كنار زده و در همان حال ميانه‌روي را حفظ كنيم؟ چگونه از زندگي تك‌بعدي دوري كرده و در همان حال در شغلمان رقابت طلب و كم‌نظير باشيم؟ چگونه حتي در محيط‌هاي رقابتي نيز رفتاري مناسب و به ويژه مهربان داشته باشيم؟ بازخوردهاي منفي را چگونه مديريت كنيم؟ با تنش و اضطراب زندگي‌هاي امروزي چگونه كنار بياييم و با شكست‌ها چطور؟ مگان فرچايلد، بالرين اصلي باله نيويورك، در اين كتاب مي‌كوشد به اين پرسش‌ها و بسياري ديگر پاسخ دهد. او همچنين درباره ده درس مهمي مي‌نويسد كه در طول زندگي حرفه‌اي خود در مقام يك بالرين آموخته و توضيح مي‌دهد كه ميان اين همه هرج و مرج، تنش و سردرگمي هاي زندگي چگونه از اين مهارت‌ها براي يافتن قوي‌ترين نمود خود بهره بگيريم.

سرسختي (قدرت اشتياق و پشتكار)

 • 148,000 تومان

روانشناسان مدت‌هاست مي‌خواهند بفهمند چرا برخي از افراد موفق مي‌شوند و برخي ديگر شكست مي‌خورند. اثر استعداد بيشتر است يا سرسختي؟ سرسختي را چگونه مي‌توان آموخت؟ سرسختي چه اجزايي دارد و چه‌طور نتيجه مي‌دهد؟ رنج تمرين كي به خلسه تبديل مي‌شود؟

باورش كن (باور داشته باشيد مي‌توانيد از دست كم گرفته شدن به سمت شكست‌ناپذيري حركت كنيد)

 • 159,000 تومان

با خواندن اين كتاب روياهاي خاك گرفته‌تان را از روي طاقچه برداريد و براي تحققشان آستين بالا بزنيد. باب به من آموخت كه همه ما ميكروفوني داريم كه در زندگي‌مان آن را كنترل مي‌كنيم. ما بايد افرادي را انتخاب كنيم كه بتوانيم ميكروفونمان را به دستشان بدهيم. ما تصميم مي‌گيريم كه چه كسي با ميكروفونمان حرف بزند و صدايش را چقدر بلند كند. وقتي درست تصميم بگيريم كه ميكروفون زندگي‌مان دست كه باشد و بتواند در زندگي‌مان حرف بزند، همه چيز تغيير خواهد كرد. اگر حس ششمتان به شما مي‌گويد كه يك دوست، شريك يا اعضاي خانواده اهداف و روياهايتان را از منظر به درد بخوري نمي‌بيند، اصلا به نصيحتش گوش ندهيد. ميكروفونتان را به دستش ندهيد و از منظر سالم‌تر و جديدتري دوستشان داشته باشيد. روي حوزه‌هايي تمركز كنيد كه بهترين ارتباط را با آنها مي‌گيريد. انرژي مسري است و با اين كه نمي‌توانيد نحوه اظهار نظر ديگران را كنترل كنيد، مي‌توانيد اين را كنترل كنيد كه چه كسي پيش شما اظهار نظر كند.

چه چيزي شما را هدايت مي‌كند (چگونه پويايي خانواده‌مان آينده ما را شكل مي‌دهد)

 • 58,000 تومان

در اين كتاب، توضيحاتي ساده در مورد چگونگي رشد در دوران كودكي، نحوه پذيرش نقش‌ها در خانواده‌هايمان، و اينكه چگونه آن نقش‌ها را در زندگي بزرگسالي خود حمل مي‌كنيم، خواهيد يافت. هر فصل شامل سوالاتي است كه شما را در هنگام بررسي خودروي خانوادگي و درس‌هايي كه در آن آموخته‌ايد راهنمايي مي‌كند. درك اينكه چگونه به افرادي تبديل شده‌ايم كه هم‌اكنون هستيم و چه چيزي ما را هدايت مي‌كند و سوق مي‌دهد، مي‌تواند به ما در بهبود سلامت روان، روابط، زندگي حرفه‌اي‌مان و شايد مهم‌تر از همه، خانواده‌هايي كه ايجاد مي‌كنيم كمك كند.

فراواني (مسير دروني به سوي ثروت)

 • 110,000 تومان

بسياري از ما با ذهنيت و محدوديت زندگي مي‌كنيم و تمركزمان بر چيزهايي است كه نداريم، چيزهايي از قبيل امنيت مالي، اعتماد بع نفس، يك رابطه صميمي و... كه به احساس ناامني و ناكافي بودنمان دامن مي‌زند. ما مي‌پنداريم كه اگر فقط مي‌توانستيم فلان چيز را داشته باشيم، خوشحال بوديم؛ اما اندازه‌گيري ثروت با پول يا دارايي‌هاي مادي سبب احساس تخليه روحي رواني ما مي‌شود. تلاش مداوم براي بيشتر داشتن به اين معناست كه نفس ما افكار، اعمال و واكنش‌هايي از قبيل احساس واقعي آرامش دروني، پذيرش و رضايت را هدايت مي‌كند، احساساتي كه ما را از رسيدن به چيزي بزرگ‌تر باز مي‌دارند.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1