فيلتر‌ها

توليدكننده


بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ادبيات آمريكا

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
هنر درمان
 • 225,000 تومان
 • با تخفیف: 225,000 تومان
 • 135,000 تومان
 • با تخفیف: 135,000 تومان
سوسويي در تاريكي
 • 159,000 تومان
 • با تخفیف: 159,000 تومان
 • 145,000 تومان
 • با تخفیف: 145,000 تومان
بين 2 قلمرو (خاطرات كسي كه در زندگي‌اش وقفه‌اي به وجود آمد)
بدرود طولاني
 • 170,000 تومان
 • با تخفیف: 170,000 تومان
ما شروعش مي‌كنيم
 • 155,000 تومان
 • با تخفیف: 155,000 تومان
بابالنگ دراز (جيبي با جعبه)
 • 245,000 تومان
 • با تخفیف: 245,000 تومان
ما همه سهمي از زمين هستيم (سخنان رئيس سياتل به رئيس‌جمهور ايالات متحده آمريكا در سال 1855)
ما شروعش مي‌كنيم
 • 175,000 تومان
 • با تخفیف: 175,000 تومان

جادوگر و شيطان لاپلاس و داستان‌هاي ديگر (مجموعه داستان)

 • 110,000 تومان

ادبيات گمانه‌زن، به ويژه آثار علمي‌تخيلي، تلاش مي‌كنند به دنيايي خيالي نقب بزنند؛ دنيايي كه در آن قوانين زميني و اين‌زماني نقض مي‌شوند يا در آن‌ها چنان غلو مي‌شود كه وضعيت بشر را در افراطي‌ترين شكل نشان مي‌دهند. اين ادبيات بنا دارد ما را به تفكر وادارد كه اگر مرهمي بر درد‌هاي كنوني نگذاريم و راهكاري براي راست كردن ناراستي‌ها تمهيد نكنيم، چه خواهد شد. آيا در جهان جادو وجود دارد و اگر دارد آيا اثبات كردني است؟ آيا دانش حلال همه مسائل است؟ اگر زماني يك هوش مصنوعي جهان‌گستر، با دانش شيطان لاپلاس، همه چيز را بداند، آيا مي‌تواند جادويي اثبات‌ناپذير را محاسبه يا با آن مقابله كند؟

هنر درمان

 • 225,000 تومان

نقطه اوج تسلط بيش از 35 سال طبابت باليني دكتر روانپزشك «اروين ديويد يالوم» در كتاب راهنماي فوق العاده استثنايي «هنر درمان» متبلور شد. اروين مثال‌هاي واقعي از ميان مطالعات موردي را شرح داده است كه مراجعان و درمانگران به يك اندازه بيشترين بهره را از درمان ببرند. نويسندۀ پرفروش‌ترين كتاب «دژخيم عشق» رويكردهاي نو و منحصر به فرد خويش را همراه با بينش دروني ارزشمندي كه به دست آورده است - در هشتادوپنج عنوان انگيزشي و فرد محور - براي درمانگران تازه كار به اشتراك مي گذارد: • بگذاريد مُراجع احساس كند وجودش براي درمانگر اهميت دارد؛ • اشتباه‌هاي خود را بپذيريم؛ • براي هر مُراجع روش درماني تازه‌اي ابداع كنيد؛ • بازديدهاي خانگي داشته باشيد؛ • هرگز (تقريباً هيچگاه) به جاي مُراجع تصميم نگيريد؛ • نظريه‌هاي فرويد هميشه هم اشتباه نبودند. هدف كتاب دستيابي به روند درماني براي نسل جديد مراجعان و مشاوران است. كتاب هنر درمان يالوم براي هر مخاطب خردمندي كه علاقه‌مند به اين حوزه باشد لذت بخش و روشنگر است.

دختري كه به اعماق دريا افتاد

 • 135,000 تومان

رمان پيش‌رو بازگويي جديدي است از افسانه كهن كره‌اي به نام ماجراي شيم چيانگ؛ و داستان دختري با نام مينا را در سفر اسرارآميزش به سرزمين اشباح روايت مي‌كند. ماموريت مينا فرونشاندن خشم خداي دريا و بازگرداندن صلح و آرامش به روستايش است. رمان «دختري كه به اعماق دريا افتاد» براي طرفداران «شهر اشباح»، انيمه معروف ژاپني، ساخته هايائو ميازاكي، و طرفداران داستان‌هاي ماجراجويانه فانتزي بسيار خواندني و جالب خواهد بود. «دختري كه به اعماق دريا افتاد» داستاني عاشقانه و احساسي با شخصيت‌هايي به‌يادماندني است و دنيايي جديد و خارق‌العاده دارد و به خوانندگانش اين فرصت را مي‌دهد كه خود را در اين دنياي جادويي بيابند، با شخصيت‌هايش ماجراجويي كنند و براي لحظه‌اي هم كه شده از زندگي روزمره فاصله بگيرند، چيزي كه همه ما بيش از هر چيز ديگري اين روزها به آن نياز داريم. فداكاري، عشق و سرنوشت درون‌مايه‌هاي اصلي اين رمان نفس‌گير هستند.

دود توي چشم‌هايتان مي‌رود و درس‌هاي ديگر از مرده‌سوزخانه

 • 129,000 تومان

ماتا هاري، رقصنده معروفي كه در جريان جنگ جهاني اول به جاسوس تبديل شد، حين اعدام نه اجازه داد دست‌هايش را ببندند و نه موافقت كرد كه چشم‌بند به چشم‌هايش بزنند. او ايستاد و صاف به جوخه آتش نگاه كرد، در حالي كه كشيش، راهبه‌ها و وكيل مدافعش از او فاصله گرفته بودند. ترس از مرگ همان چيزيست كه باعث مي‌شود ما كليسا بسازيم، بچه‌دار شويم، اعلان جنگ كنيم و ساعت سه نيمه‌شب كليپ‌هايي از گربه‌ها را در فضاي آنلاين تماشا كنيم.

سوسويي در تاريكي

 • 159,000 تومان

كلويي ديويس در دوازده‌سالگي شاهد ناپديد شدن شش دختر نوجوان در شهر كوچك محل اقامتش‌ بوده؛ رخدادي كه زندگيش را تا ابد تغيير مي‌دهد. حالا پس از بيست سال از آن واقعه، كلويي فرار و نشيب‌هاي زندگي را پشت سر گذاشته و روانشناسي موفق در آستانه ازدواج است. روياي خوشبختي و رهايي از آن گذشته تلخ واقعي‌تر از هميشه به نظر مي‌رسد كه دختر نوجواني از ميان بيمارانش ناپديد مي‌شود. خاطره آن تابستان هولناكِ بيست سال پيش در ذهنش زنده مي‌شود. شباهت‌هاي اين دو واقعه تصادفي است و كلويي دچار توهم شده يا قاتلي سنگدل باز هم در جست‌وجوي دختران نوجوان است؟ امكان دارد قاتل به زندگي‌اش رخنه و از او استفاده كرده باشد؟ گذشته او مي‌تواند انگيزه‌اي براي قاتل باشد؟

دروغ‌هايي بزرگ در شهري كوچك

 • 145,000 تومان

زندگي مورگان كريستوفر از مسير اصلي خارج شده است. او با پذيرش جرمي كه مرتكب نشده، سه سال از عمرش را در مركز بازپروري زنانكاروليناي شمالي سپري كند. به اين ترتيب، روياي به‌راه‌انداختن كسب‌و‌كار هنري براي او به تعويق مي‌افتد... تا اين‌كه ملاقات‌كننده مرموزي پيشنهادي براي آزادي فوري به او مي‌دهد...

بين 2 قلمرو (خاطرات كسي كه در زندگي‌اش وقفه‌اي به وجود آمد)

 • 135,000 تومان

بين دو قلمرو شرح حالي عميق از جان سالم به در بردن و جست‌و‌جويي سخت، حساس و الهام‌بخش از مفهوم شروع دوباره است. سليكا جواد تابستان سالي كه از دانشگاه فارغ‌التحصيل شد داشت خودش را آماده مي‌كرد، تا همان‌طور كه در سخنراني‌هاي جشن فارغ‌التحصيلي مي‌گويند، وارد «دنياي واقعي» شود. عاشق شده و به پاريس نقل مكان كرده بود تا به روياي خود، خبرنگاري جنگ، تحقق بخشد. اما دنياي واقعي‌اش او را به منطقه جنگي بسيار متفاوتي برد.

بدرود طولاني

 • 170,000 تومان

هيچ‌چيزي مرا براي از دست داد مادر آماده نكرده بود. حتي دانستن اينكه در حال مرگ است هم باعث نشده بود آماده رفتنش باشم. هرچه نباشد، مادر دليل ورودمان به اين دنياست. او صدفي است كه از درونش جدا مي‌شويم و پا به اين دنيا مي‌گذاريم. بيدار شدن در دنيا بدون او مانند اين است كه در دنيايي بدون آسمان چشمانت را باز كني: غيرقابل‌تصور است.

ما شروعش مي‌كنيم

 • 155,000 تومان

در همين چند ثانيه صحبت تلفني با او مثل گذشته وجودم پر از نگراني مي‌شود. فورا تلفن را قطع مي‌كنم. حرفي براي گفتن به او ندارم. شماره‌اش را مسدود مي‌كنم. از اين كه وقتم را با صحبت كردن با او هدر داده‌ام پشيمانم. به محض اين‌كه گفت چه كسي است بايد تماس را قطع مي‌كردم. روي ميزم به جلو خم مي‌شوم و سرم را بين دست‌هايم مي‌گذارم. از اين چند دقيقه‌ي غيرمنتظره دل‌آشفته مي‌شوم. راستش از واكنشم متعجبم. احتمال مي‌دادم روزي اين اتفاق بيفتد اما تصور مي‌كردم كه اهميت نمي‌دهم. گمان مي‌كردم كه به بازگشت او به زندگي‌ام همان‌قدر بي‌اعتنا هستم كه وقتي او مرا مجبور كرد تركش كنم. اما آن موقع به خيلي چيزها بي‌اعتنا بودم. الان واقعا زندگي‌ام را دوست دارم. به موفقيت‌هايم افتخار مي‌كنم. من مطلقا نمي‌خواهم كسي از گذشته وارد زندگي‌ام شود و آن را تهديد كند. دست‌هايم را روي صورتم مي‌كشم سعي مي‌كنم چند دقيقه آخر را هضم كنم بعد از روي ميز عقب مي‌روم. بيرون مي‌روم تا به برد در تعمير رستوران كمك كنم و تمام تلاشم را مي‌كنم تا اين لحظه را پشت سر بگذارم هر چند كار سختي است. انگار گذشته من از هر طرف به من ضربه مي‌زند حمله مي‌كند و من مطلقا كسي را ندارم كه با او در اين‌باره صحبت كنم. بعد از چند دقيقه كه هر دوي ما در سكوت كار كرديم به برد مي‌گويم: بايد واسه‌ي تئو يه تلفن بخري. تقريبا سيزده سالشه. برد مي‌خندد: تو هم بايد يه روان‌درمانگر هم‌سن خودت پيدا كني...!

ما همه سهمي از زمين هستيم (سخنان رئيس سياتل به رئيس‌جمهور ايالات متحده آمريكا در سال 1855)

 • 35,000 تومان

كلمات من چونان ستارگاني هستند كه هرگز غروب نخواهند كرد. در سال 1855 رئيس‌جمهور آمريكا به سرخپوستان دواميش تقاضاي فروش سرزمينشان را ارسال داشت. براي آن‌ها درك اين تقاضا آسان نبود، زيرا انسان را مالك زمين، آسمان، تازگي هوا و يا درخشندگي آب‌هاي زلال نمي‌دانستند. سياتل رئيس قبيله دواميش جواب نامه رئيس‌جمهوري آمريكا را با قطعه‌اي ادبي داد. قطعه‌اي پر از اميد و حقايق. حقايقي كه امروز بعد از 160 سال كم‌كم آشكار مي‌شوند. ستارگاني كه امروز ناخواسته شاهد نابودي آرام زمين هستند. شايد هنوز دير نباشد اگر به آن‌ها گوش فرا دهيم، شايد!...

ما شروعش مي‌كنيم

 • 175,000 تومان

كالين هوور نويسنده سرشناس آمريكايي پس از درخواست‌هاي فراوان طرفدارانش براي نوشتن ادامه كتاب «ما تمامش مي‌كنيم» سرانجام به درخواست آنها پاسخ داده و توانسته است با ادامه‌اي شگفت‌انگيز و پرماجرا آنها را راضي و خشنود سازد. ليلي و همسر سابقش، رايل، به تازگي توانسته‌اند با دستيابي به برنامه‌اي مشترك تعامل نسبتا بي‌دردسري را در پيش بگيرند كه ناگهان ليلي دوباره به عشق اول خود، اتلس، برخورد مي‌كند. بعد از نزديك به دو سال جدايي او خوشحال است كه براي يك بار هم كه شده، زمان به نفع آنهاست و وقتي با پيشنهاد يك قرار ملاقات از طرف اتلس مواجه مي‌شود، بي‌درنگ مي‌پذيرد. اما هيجان او به سرعت تحت تأثير اين موضوع قرار مي‌گيرد كه رايل، اگرچه ديگر همسر او نيست اما هنوز بخشي از زندگي اوست و آخرين چيزي كه رايل حاضر به پذيرش آن مي‌باشد حضور اتلس كوريگان در زندگي همسر سابق و دخترش است.... در اين كتاب بيشتر با گذشته اتلس و ليلي آشنا مي‌شويم و نبرد عشق واقعي را در برابر ناملايمات زندگي نظاره‌گر خواهيم بود.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1