فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ادبيات بريتانيا

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
تمام اين مدت
 • 82,000 تومان
 • با تخفیف: 82,000 تومان
كتابخانه نيمه‌شب
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
زنده‌باد گل‌هاي آپارتماني
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
كتابخانه نيمه شب
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
كتابخانه نيمه‌شب
 • 90,000 تومان
 • با تخفیف: 90,000 تومان
ردلي‌ها
 • 107,000 تومان
 • با تخفیف: 107,000 تومان
سايه‌ها
 • 80,000 تومان
 • با تخفیف: 80,000 تومان
تو من همه‌چيز
 • 90,000 تومان
 • با تخفیف: 90,000 تومان
پرستيژ
 • 89,000 تومان
 • با تخفیف: 89,000 تومان
كلارا و خورشيد
 • 115,000 تومان
 • با تخفیف: 115,000 تومان
كتاب ساحلي
 • 68,000 تومان
 • با تخفیف: 68,000 تومان
كلارا و خورشيد (گالينگور)
 • 69,000 تومان
 • با تخفیف: 69,000 تومان

تمام اين مدت

 • 82,000 تومان

وقتي همه‌چيز از دست‌ رفته، آيا مي‌شود عشق واقعي را پيدا كرد؟ رماني فراموش‌نشدني از نويسندگان كتاب پنچ قدم فاصله سر باندپيچي‌شده‌ام را به شيشه‌ي خنك پنجره‌ي ماشين تكيه مي‌دهم. مامان رانندگي مي‌كند و من به جلو نگاه مي‌كنم؛ به قطره‌هاي كوچك باران، در نور قرمز چراغ‌هاي‌ ترمز. دو هفته‌ي تمام گذشته است و هنوز هم باورم نمي‌شود. فكر مي‌كردم جدا‌شدن از او برايم بدترين درد است، اما اين را ديگر نمي‌توانم درست كنم. نمي‌توانم دستبند آويزدار را بيرون بياورم و همه‌چيز را درست كنم. او واقعاً رفته است. پنج روز پيش، در مراسمي در قبرستان محلي، به خاك سپرده شد و من آن‌قدر وامانده بودم كه نتوانستم بروم. به خانه كه مي‌رسيم، زير باران مي‌ايستم و جعبه‌ي مقوايي‌اي را كه از بيمارستان آورده‌‌ام به سينه‌ام مي‌چسبانم. داخلش كفش‌هاي مجلسي، بقاياي پاره‌پاره‌ي كت‌وشلوارم و دستبند آويزداري است كه در آن درهم‌وبرهمي پنهان شده و آن حلقه‌هاي بدون آويز زنجير كه هرگز پر نمي‌شوند. باران ناگهان بند مي‌آيد. سرم را بلند مي‌كنم و مي‌بينم كه چتري مشكي روي سرم آمده است. مامان مي‌خواهد به پانسمان خيس از باران دور سرم دست بزند، اما من آرام دستش را كنار مي‌زنم. نمي‌خواهم به من دلداري بدهند يا از من مراقبت كنند. به‌ هر حال ديگر فايده‌اي نخواهد داشت. -از متن كتاب «داتري و ليپينكات (نويسندگان كتاب پنج قدم فاصله) هنرمندانه عاشقانه‌اي افسانه‌اي براي آن خوانندگاني خلق كرده‌اند كه به شانس دوم و سوم و همچنين به عشق بعيد اما مقدر باور دارند.» ـ پابليشرز ويكلي «قصه‌‌اي عاشقانه‌ درباره‌ي دو نوجوان كه افسرده‌ي غم از‎دست‌دادن عزيزي‌ هستند و التيام را در يكديگر مي‌يابند.» ـ كركس ريويوز «آن‌هايي كه عاشق #پنج_قدم_فاصله شدند، اين يكي را درسته قورت مي‌دهند.» ـ بوك‌ليست

كتابخانه نيمه‌شب

 • 120,000 تومان

گفت: «در ميان مرگ و زندگي كتابخانه‌اي وجود دارد و در داخل آن كتابخانه قفسه‌ها تا بي‌كران ادامه دارند. هر كتاب شانس امتحان زندگي ديگري را كه مي‌توانستي داشته باشي به تو مي‌دهد. تا ببيني اگر در زندگي‌ات انتخاب‌هاي ديگري كرده بودي شرايطت چگونه پيش مي‌رفت… اگر فرصت جبران پشيماني‌هايت را در زندگي داشتي، آيا چيزي را تغيير مي‌دادي؟»

زنده‌باد گل‌هاي آپارتماني

 • 85,000 تومان

گوردن كومستاك شاعر خودخوانده ضد سرمايه‌داري، براي دهن‌كجي به خداوندگار پول، زندگي فقيرانه‌اي در پيش مي‌گيرد. با كله‌شقي تمام و در ميان آه و افسوس‌هاي دوستانش، يكي پس از ديگري شغل‌هاي خوب را از دست مي‌دهد. اما در اين بين، گوردن روي نيروي عشق و توان آن براي بازگرداندنش به جريان زندگي، حساب نكرده بود. سقوط خودخواسته او در ورطه فقر روحش را مي‌خورد و او را به يك هستي رقت‌بار و منزوي سوق مي‌دهد، آن‌قدر كه ديگر احترامي براي خودش قائل نيست و توان نوشتن را هم از دست مي‌دهد. او پيوندهايش را با دنياي بيرون قطع مي‌كند و حالا فقط رزمري وفادار با آن حس عشق و امنيتي كه با خود دارد، مي‌تواند او را نجات دهد ...

كتابخانه نيمه شب

 • 95,000 تومان

جايي در فاصله‌ي ميان مرگ و زندگي، كتابخانه‌اي هست كه داستان زندگي آدم‌ها را در خود جاي داده؛ فكر كنيد كه پا به چنين كتابخانه‌اي مي‌گذاريد و مي‌توانيد يكي از اين زندگي‌ها را براي زيستن انتخاب كنيد. اگر مي‌شد گذشته را عوض كرد يا آدم ديگري شد و به‌جاي فرد ديگري زندگي كرد، آيا زندگي الانتان را كنار مي‌گذاشتيد؟ فكر مي‌كنيد اگر زندگي آدم ديگري را تجربه مي‌كرديد يا اگر مي‌توانستيد انتخاب كنيد آدم ديگري باشيد چه مي‌شد؟ اين درست وضعيتي است كه نورا در آن قرار مي‌گيرد. او مي‌تواند انتخاب كند كه زندگي‌اش را با زندگي ديگري عوض كند؛ شغل ديگري پيدا كند، گذشته‌ و شكست‌هايش را از نو بسازد و رؤياهاي كودكي‌اش را زنده كند. نورا در اين سفر افسون‌گر به درون خودش برمي‌گردد و آنچه را به زندگي‌اش معنا داده مي‌كاود و در هزارتويي از قصه و زندگي‌هاي ديگر غرقمان مي‌كند.

كتابخانه نيمه‌شب

 • 90,000 تومان

در جايي فراتر از جهان، كتابخانه‌اي وجود دارد كه بي‌نهايت كتاب را در خود جاي داده است. هر كدام از آن كتاب داستان زندگي ديگري را تعريف مي‌كند. يكي از آنها همان داستان زندگي خودتان است كه در ميان كتاب‌هايي قرار گرفته است كه داستان آنها با هر انتخاب متفاوت شما تغيير مي‌كند. در حالي كه همه ما به اين فكر مي‌كنيم كه اگر جور ديگري تصميم مي‌گرفتيم يا انتخاب مي‌كرديم زندگي‌مان چگونه مي‌شد، تصور كنيد كه اگر مي‌توانستيم به آن كتابخانه برويم و با چشمان خودمان آن زندگي را ببينيم چه مي‌شد؟ آيا حقيقتاً يكي از زندگي‌ها بهتر از زندگي خودمان مي‌شد؟

ردلي‌ها

 • 107,000 تومان

اين‌جا محله ساكتي است، به ويژه در شب. آن‌قدر ساكت كه حق با شماست اگر فكر كنيد هيچ هيولايي در راه‌باريكه‌هاي زيبا و انبوه از درخت زندگي نمي‌كند. در واقع، راس سه صبح در روستاي بيشاپ‌ثورپ، به راحتي مي‌ءشود دروغي را كه ساكنانش ساخته و پرداخته‌اند باور كرد: اين‌جا جايي است كه آدم‌هاي خوب و ساكت، زندگي خوب و آرامي دارند.

سايه‌ها

 • 80,000 تومان

در آغاز همين كافي بود. از نظر آماندا پرونده كمي پيچيدگي داشت، اما نسبتا روشن بود. پزشكي قانوني، دين پرايس را متهم به قتل ويليام رابرتز، آيلين و جيمزداوسون مي‌دانست. در ماجراي كشته شدن پسرش بي‌گناه بود، اما گويا پرايس شروع به تحقيق درباره دلايل ناپديد شدن چارلي كربتري كرده بود، حل كردن مشكلات به شيوه خودش! البته همسرش هم آن روز مي‌گفت كه او «حلال مشكلات» است. آماندا حالا چيزهايي درباره سابقه دين پرايس در ارتش و كوشش او به منظور يافتن هدفي كه بتواند به يك‌باره به زندگي غيرنظامي بازگردد، مي‌دانست پسرش ميشل، بهانه‌اي براي بازگشت او به چنين زندگي‌اي بود. وقتي از دستش داد چيزي در درونش براي هميشه فرو ريخت. جسد دين پرايس فرداي روزي كه پائول را ربوده بود در اعماق جنگل پيدا شد. وقتي ميان درختان او را تعقيب مي‌كرده است مچ پايش پيچ مي‌خورد، كه او ظاهرا مي‌خواسته خودش را از آنجا نجات دهد، اما بعد از مدتي اميدش به فرار را از دست داده بود. آماندا تصاوير صحنه‌اي را كه به هنگام طلوع آفتاب، ماموران از پرايس گرفته بودند ديده بود. مردي مثل او هيچ خوشش نمي‌آمد به دست پليس بيفتد. جسد او درحالي پيدا شد كه روي زمين پشت به تنه درختي نشسته و رگ دستش را زده بود. دور و برش غرق خون بود.

تو من همه‌چيز

 • 90,000 تومان

مدت‌ها بود فكر مي‌كردم موضوع بيماري هانتينگتون را چطور با آدام مطرح كنم كه حالا اين اتفاق افتاد و نمي‌دانم با خودم چه كنم. اكنون در اين چند روز آخر از سفرمان به فرانسه كاملا احساس سبكي دارم، طوري كه ديگر تحت تأثير فشار اين راز نيستم و سرانجام توانستم با قاطعيت تمام با آينده نامعلومم كنار بيايم. اين مسئله كمك كرد تا آدام مرا به خاطر پنهان كردن موضوع بيماري ببخشد و من هم بالاخره از جريان شب به دنيا آمدن ويليام باخبر شوم؛ اما از همه مهم‌تر، اتفاقاتي كه در اين تابستان رخ داد، باعث شد هر دو بفهميم كه بايد پخته‌تر شويم. با درك اين موضوع ديگر نمي‌توانستم جلوي مجسم كردن لحظه شيرين آن را بگيرم. لحظه‌اي كه با ديدن خنده‌اش بدنم مورمور مي‌شد. لحظه‌اي كه لمسم مي‌كرد و از شدت هيجان بغض مي‌كردم. لحظه‌اي كه چيزهاي ناخوشايند را برايم زيبا ساخت و براي اولين بار در طول اين سال‌ها باعث شد ديگر به بدنم به چشم يك دشمن نگاه نكنم.

پرستيژ

 • 89,000 تومان

شعبده‌باز و تماشاچيان وارد مرحله‌اي شده‌اند كه آن را پيمان تسليم به جادو مي‌نامم. البته نمايش‌دهنده به هيچ وجه جادوگر نيست، بازيگري است كه نقش جادوگر را اجرا مي‌كند و مي‌خواهد تماشاچيان، حتي موقت، باور كنند او با نيروهاي جادويي ارتباط دارد. در اين ميان، تماشاچيان مي‌دانند آنچه ديده‌اند جادوي واقعي نبوده، آن‌ها علم به اين را سركوب مي‌كنند و به آرزوي مجري تسليم مي‌شوند. هر چه نمايش‌دهنده بهتر چشم‌بندي كند، تصور مي‌شود در جادوي فريبنده ماهرتر است.

كلارا و خورشيد

 • 115,000 تومان

رمان كلارا و خورشيد تازه‌ترين اثر نويسنده بزرگ ژاپنيء كازوئو ايشي گوروء و همچنين نخستين رمان او پس از كسب نوبل ادبي در سال 2017 است. كلارا و خورشيد داستاني ساده و لطيف و مضموني عميق و تكان دهنده داردء به زيبايي روايت مي‌شود و هر مخاطبي را با خود همراه مي‌كند. در زمانه‌اي كه بچه‌ها ديگر به مدرسه نمي‌روند و ارتباطات انساني بيش از پيش دور و وابسته به جهان مجازي شدهء كلارا از دريچه ذهن بي آلايش خودء جهان بزرگ‌ترها و بده بستان‌هايشان را تماشا و تفسير مي‌كند. كلارا ظاهرا فاقد احساس استء اما وقتي فاجعه نزديك مي‌شودء اوست كه بيش از هر انساني عشق را مي‌فهمد و با انتخاب رشك‌انگيز خود معنايش مي‌كند. كلارا قهرماني فروتن و كوچك است در دنيايي كه خودخواهي انسان‌ها آن را قطعه قطعه كرده استء و از اين منظرء شايد بتوان اين رما ن را يك شازده كوچولوي مدرن دانست.

كتاب ساحلي

 • 68,000 تومان

رمان «كتاب ساحلي» داستان زندگي دختري به نام ژانويه را روايت مي كند، نويسندۀ كتاب هاي عاشقانه كه راز ناخوشايندي را دربارۀ پدرش كشف كرده و ايمانش را به روابط عاشقانه از دست داده و ديگر قادر به نوشتن پايان هاي خوش براي كتاب هايش نيست؛ تا زماني كه ديدار دوبارۀ هم دانشگاهي سابق و رقيب فعلي اش باعث مي شود خود و باورهايش را به چالش بكشد. «كتاب ساحلي» داستاني عاشقانه را بهانه مي كند تا به موضوعات تفكربرانگيزي مانند عشق، رازهاي خانوادگي، خيانت، شكست، و بازگشت به باورهاي گذشته بپردازد و نشان دهد اعتقادات و پيشداوري هاي ذهني چطور مي توانند مانعي براي رسيدن به شادي و خوشبختي باشند.

كلارا و خورشيد (گالينگور)

 • 69,000 تومان

كلارا، رباتي هوشمند، با ويژگي‌هاي خارق‌العاده‌ي خود رفتار كساني را كه پا به فروشگاه مي‌گذارند و رهگذراني را كه در مقابل ويترين عبور مي‌كنند، با دقت تماشا مي‌كند و سعي در تحليل آن‌ها دارد. كلارا در انتظار است تا كودكي او را انتخاب كند ولي وقتي موقعيتي پيش مي‌آيد كه شرايطش براي هميشه تغيير كند، به او اخطار داده مي‌شود كه خيلي روي وعده‌هاي انسان‌ها حساب نكند. ايشي‌گورو در اولين رمانش بعد از دريافت جايزۀ نوبل ادبيات، از نگاه راوي‌اي منحصربه‌فرد به جهاني كه به‌سرعت در حال تغيير است مي‌نگرد و به زيبايي تنهايي انسان مدرن را به تصوير مي‌كشد و در پي پاسخ اين سؤال بنيادين برمي‌آيد: معناي عشق چيست؟ كلارا، رباتي كه از هر انساني بهتر معناي تنهايي و عشق و دوست داشتن را درك مي‌كند، با معصوميتي كودكانه به مشاهدۀ دنياي اطراف خود مي‌پردازد و باوجوداين‌كه به او اخطار داده مي‌شود كه خيلي روي وعده‌هاي انسان‌ها حساب نكند همۀ توانش را وقف انجام وظيفه‌اي مي‌كند كه احساسات عميقش بر دوشش گذاشته. كلارا و خورشيد، رماني تكان‌دهنده و گيرا، دريچه‌اي است تا خودمان را از بيرون تماشا كنيم و طريق عاشقي بياموزيم.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1