فيلتر‌ها

توليدكننده
بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

خودياري

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
زيستن در جهاني غير‌قابل پيش‌بيني
 • 42,000 تومان
 • با تخفیف: 42,000 تومان
زندگي بدون اضطراب (انديشه‌هايي براي رهايي از چنگال اهريمن اضطراب)
كنترل خشم (آنچه بايد درباره خشم و شيوه كنترل آن بدانيد همه چيز درباره خشم و چگونگي مديريت آن)
خودياري در بيماري‌هاي عصبي
 • 68,000 تومان
 • با تخفیف: 68,000 تومان
محاصره‌شده با سايكوپات‌ها
 • 95,900 تومان
 • با تخفیف: 95,900 تومان
ايكيگاي (اسرار ژاپني‌ها براي 1 زندگي طولاني و شاد)
مثبت‌انديشي 1 انتخابه (زيبا فكر كن زيبا ببين زيبا بگو)
با احساست دنيايت را تغيير بده
 • 34,900 تومان
 • با تخفیف: 34,900 تومان
لطفا گربه باشيد (راهنماي دستيابي به خونسردي خردمندي و جذابيت)
واژه‌نامه‌ي حزن‌هاي ناشناخته
 • 92,000 تومان
 • با تخفیف: 92,000 تومان
تغيير سبك زندگي با ان‌ال‌پي
 • 119,900 تومان
 • با تخفیف: 119,900 تومان

زيستن در جهاني غير‌قابل پيش‌بيني

 • 42,000 تومان

چه كسي مي‌توانست تصور كند كه دو ماه پس از آغاز سال 2020، اكثر جمعيت جهان قرنطينه شوند، ديگر هيچ هواپيمايي در آسمان ديده نشود، هيچ توريستي در ونيز وجود نداشته باشد و يك ركود اقتصادي تاريخي در جهان اتفاق بيافتد؟ شيوع ويروس كرونا، كه با اين وجود خطرناك‌ترين بيماري شناخته شده بشريت نيست، آسيب‌پذيري شديد دنياي جهاني شده را آشكار نمود. هنگامي كه طاعون سياه در اواسط قرن چهاردهم يك سوم اروپا (حدود 25 ميليون انسان را قتل عام كرد، به چيني‌ها و هندي‌ها سرايت نكرد، و بي شك آنها حتي از بيماري مطلع نشدند. چه خوب و چه بد، امروزه همه ما با يكديگر ارتباط داريم و يك ويروس ساده، كه در گوشه‌اي از گيتي ظاهر مي‌شود، مي‌تواند اقتصاد جهاني را به زمين زده و زندگي بيش از 8 ميليارد نفر را تحت تاثير قرار دهد. زيرا تمام ابعاد زندگي بخاطر اين پاندمي دگرگون شده است: زندگي خانوادگي و حرفه‌ايي ما، همانند ارتباط ما با جهان، فضا و زمان. همه ما بخاطر خودمان يا نزديكانمان- نه فقط از بيماري و مرگ، بلكه بخاطر عدم امنيت مادي، بخاطر از دست دادن آزادي عبور و مرور و عدم امكان برنامه‌ريزي براي آينده‌مان متاثر و مضطرب شديم فردريك لونوار به زباني قابل فهم براي همگان، جزوه‌اي براي تاب آوري پيشنهاد مي‌دهد كه كمك مي‌كند در زمانه دشوار زندگي كنيم. وي عصب شناسي و روان شناسي ژرف را فرا مي خواند، همچنين از فلاسفه بزرگ گذشته - از بودا تا نيچه، در كنار اپيكتت، مونتني يا اسپينوزا ياد مي كند، آنان كه به ما تعليم مي‌دهند چگونه شادي و آسايش را على‌رغم ناملايمات، گسترش دهيم. آيا مي‌توانيم بدين گونه از اين بحران فرصتي بسازيم تا نگاه و رفتارمان را تغيير دهيم؟ تا بيشتر شبيه خودمان شويم و با ديگران و دنيا بهتر ارتباط پيدا كنيم؟

زندگي بدون اضطراب (انديشه‌هايي براي رهايي از چنگال اهريمن اضطراب)

 • 69,900 تومان

هيچ انساني با مرگ طبيعي از دنيا نمي‌رود. همه انسان‌ها خودكشي مي‌كنند! هر انساني هر روز و گاه هر ساعت با دستاني لرزان، زهري كُشنده را درون رگ‌هايش تزريق مي‌كند و هر شب كمي مي‌ميرد تا آنكه سرانجام قلب پريشانش از تپش بازمي‌ايستد. اضطراب همان زهري است كه انسان‌ها با آن خودكشي مي‌كنند و به زندگي خود پايان مي‌بخشند. اين كتاب راهنمايي است كه به شما نشان مي‌دهد: چگونه از خودكشي دست برداريد.

كنترل خشم (آنچه بايد درباره خشم و شيوه كنترل آن بدانيد همه چيز درباره خشم و چگونگي مديريت آن)

 • 50,000 تومان

در اين كتاب به طور كامل با ماهيت خشم و چگونگي به وجود آمدن آن آشنا مي‌شويد و همين آگاهيء همان‌طور كه در متن كتاب توضيح داده شده استء خشم شما را كمتر خواهد كرد. علاوه بر آنء در كنترل خشمء تكنيك‌هاي موثر و كارآمدي كه ثمره سال‌ها تجربه در حوزه روانشناسي استء با شما خوانندگان گرامي به اشتراك گذاشته مي‌شود.

خودياري در بيماري‌هاي عصبي

 • 68,000 تومان

روي سخن در اين كتاب با همه كساني است كه به نوعي از ناراحتي‌هاي عصبي و عوارض جسمي و روحي گوناگون آن دچارند، از كساني كه به اصطلاح اعصابشان خراب است گرفته تا كساني كه به واقع دچار فروپاشي رواني شده‌اند. نويسنده به نيرويي كه در خود بيمار هست تكيه مي‌كند و با زباني روشن و صميمانه، گويي كه هم‌اكنون پهلوي بيمار نشسته است، راه و روش‌هايي عملي و مؤثر براي روبه‌رو شدن با عوامل و عوارض‌ ناآرامي‌ها و نگراني‌هاي عصبي پيش پاي او مي‌گذارد. همين راهنمايي‌ها هستند كه كتاب را به يكي از موفق‌ترين كتاب‌ها در نوع خود در سراسر جهان تبديل كرده‌اند.

محاصره‌شده با سايكوپات‌ها

 • 95,900 تومان

اين اثر ويژگي‌هاي رفتاري افراد را با طبقه‌بندي به وسيله رنگ‌ها توضيح مي‌دهد. اما در مورد آدم‌هايي كه در هيچ‌كدام از اين طبقه‌بندي جايي ندارند چطور؟ آن‌ها افرادي به مراتب پيچيده‌تر هستند در اين اثر نويسنده درباره افراد صحبت مي‌كند؛ افرادي رازآلود كه تقريبا دو درصد از اجتماع را تشكيل مي‌دهند. سايكوپات‌ها (جامعه‌ستيزها) افرادي عاري از هرگونه احساسند كه فقط به منافع خودشان فكر مي‌كنند. آن‌ها شما را به خوبي تحت‌نظر مي‌گيرند و در يك زمان مناسب شكارتان مي‌كنند. آن‌ها مي‌توانند زندگي خصوصي و حرفه‌اي شما را خراب كنند. در اين اثر چگونه محافظت كردن از خودتان در برابر اين افراد را خواهيد آموخت.

ايكيگاي (اسرار ژاپني‌ها براي 1 زندگي طولاني و شاد)

 • 75,900 تومان

ژاپني‌ها بر اين باورند كه هر كسي يك ايكيگاي دارد؛ دليلي كه هرروز صبح او را از تختش بيرون مي‌كشد. الهام‌بخش و آرام‌بخش‏، اين كتاب ابزارهاي تغيير زندگي را به شما مي‌دهد تا ايكيگاي شخصي خودتان را بيابيد. اين كتاب به شما نشان خواهد داد كه چطور ضرورت‌ها و فوريت‌ها را پشت سر بگذاريد و هدفتان را بيابيد، دوستي‌هايتان را تقويت و با اشتياق زندگي كنيد.

شايد تو 1 چند پتانسيلي باشي (راهنمايي براي آنهايي كه بزرگ شده‌اند اما هنوز نمي‌دانند مي‌خواهند چه‌كاره شوند)

 • 65,000 تومان

وقتي بزرگ شدي مي‌خواهي چه‌كاره شوي؟ اين سوال آشنا از همه مادر كودكي پرسيده‌ شده است. اين پرسش كه در ظاهر بي‌آزار به‌نظر مي‌رسد، عواقب ناخواسته‌اي به همراه دارد. مي‌تواند اين حس را بدهد كه بايد حتما يك شغل، يك علاقه‌مندي يا زمينه‌اي كه به آن تعلق داشته باشيد، انتخاب كنيد. اما آيا مي‌دانستيد كه اين‌طور نيست؟ كتاب شايد تو يك چند پتانسيلي باشي كمك مي‌كند علايق و مهارت‌هايتان را به نفع خود جهت‌دهي كنيد.

مثبت‌انديشي 1 انتخابه (زيبا فكر كن زيبا ببين زيبا بگو)

 • 89,900 تومان

كتاب حاضر، كتابي است ياري‌گر و كوششي است براي كمك به شما تا مثبت و زيبا بينديشيد و از زندگيتان و توانمندي‌ها و قابليت‌هايي كه هديه گرفته‌ايد لذت ببريد. اين كتاب دست‌هاي شما را گرفته و قدم به قدم با شما همراه مي‌شود تا به شناسايي افكارتان بپردازيد، آن‌هايي كه آزاردهنده و ناكارآمد هستند را دور بريزيد و افكار كارآمدي را كه براي ازدواج و زندگي زناشويي‌تان مناسب‌تر و كاربردي‌تر هستند، جايگزين نماييد. مثبت‌انديشي در باورهاي ما ريشه دارد. باورها و برداشت هر فرد او را به سوي خوشبختي يا بدبختي سوق مي‌دهد. هر اتفاقي در زندگي براي ما خوشايند يا ناخوشايند است و مي‌تواند به خوشحالي يا ناراحتي ما منجر شود. پس دقت كنيد كلماتتان را در جهت مثبت و زيباكردن افكار و احساساتتان به كار ببريد. اگر مي‌خواهيد زندگي خوبي داشته باشيد، هدف شما بايد اين باشد كه افكار مثبت را تقويت كرده و افكار منفي را از خود دور كنيد. از بين بردن احساسات منفي، مهم ترين گام براي رسيدن به سلامتي، شادي و خوشبختي است. هر بار كه افكار و احساسات خود را كنترل كرده و سعي مي‌كنيد مثبت باشيد، كيفيت زندگي خود را بهبود مي‌بخشيد. در نبود احساسات منفي، ذهنتان به صورت خودكار مملو از احساسات مثبت شده و به شما احساس شادكامي و كاميابي مي‌دهد. هنگامي كه مسئله يا موقعيتي پيش مي‌آيد يا اتفاق ناگواري مي‌افتد مثبت‌انديشي كمك شاياني به انجام تصميم يا عبور از بحران مي‌كند؛ بنابراين بايد اين ويژگي را در خودتان نهادينه كنيد و هر روز با اين بينش مثبت زندگي كنيد. اين كتاب در 5 بخش به افكار مثبت و منفي و اهميت مثبت‌انديشي در انتخاب همسر، رابطه زناشويي و تربيت فرزند مي‌پردازد و مهمتر اينكه چگونه در زندگي ياري‌گر ديگران باشيم تا افكار منفي آن‌ها را به مثبت تبديل كنيم. در انتهاي بخش اول كتاب با تجربيات زيسته برخي افراد آشنا مي‌شويد كه چگونه نگرش منفي خود را به مثبت تبديل كرده‌اند و شاهد نتايج عالي آن در زندگي بوده‌اند.

با احساست دنيايت را تغيير بده

 • 34,900 تومان

نيرويي در وجود انسان نهادينه شده است كه مانند ميان‌بر عمل مي‌كند و قدرتش بي‌نهايت است. خالق يكتا گوهري در وجودت مزين كرده كه تو را اشرف مخلوقات خوانده است. برخيز و حركتي ديگر را آغاز كن. با باورهاي قبلي خود وداع كن. يك روش ديگر را انتخاب كن تا به اهدافت نائل شوي. بايد به درون خود سفر كني. هر آنچه مي‌خواهي، در درون توست. فقط بايد آن را به ياد آوري. گمان نكن راه دشوار است، بلكه بسيار آسان و دست‌يافتني است. احساسات وجودت را در آغوش بگير تا مانند يك راهنما تو را هدايت كند. اين نيرو به تو كمك مي‌كند تا به آرزوهايت برسي.

لطفا گربه باشيد (راهنماي دستيابي به خونسردي خردمندي و جذابيت)

 • 59,900 تومان

بعضي از روزها دوست نداريد به محل كار برويد، اخبار ببينيد، به‌خاطر همه رويدادهاي ناگوار جهان دلشوره بگيريد يا نگران آينده‌تان باشيد. درباره آخرين اصلاحات دولت كه باعث دندان‌قروچه مي‌شوند، هيچ نظري نداريد و بيشتر از همه اينكه نمي‌خواهيد نگران مسير كاري‌تان باشيد يا حساب كنيد كه حقوق بازنشستگي‌تان چقدر مي‌شود. نمي‌خواهيد مشكلات شخصي گريبانگيرتان شوند؛ همان مشكلاتي كه به خانواده و دوستانتان ربط دارند. نمي‌خواهيد به‌خاطر كيفيت رژيم غذايي‌تان ابرو درهم بكشيد يا هر بار كه به حمام مي‌رويد، به‌خاطر «تخريب محيط زيست» عذاب‌وجدان بگيريد. مي‌خواهيد مغزتان را خاموش كنيد و فقط براي يك روز، يك لحظه از همه اين مسائل دور شويد و نفس بكشيد. به اطراف نگاه مي‌كنم و زيگي، گربه‌ام، را مي‌بينم كه بي‌صدا وارد دفتر كارم شده است. به من خيره مي‌شود، پلك مي‌زند، سپس روي ميز مي‌پرد و روي صفحه‌كليد دراز مي‌كشد. سال‌ها مي‌شود كه اين مراسم تشريفاتي كوچك را برگزار مي‌كنيم، قدمت آن به زماني مي‌رسد كه هنوز مطالبم را با كاغذ و قلم مي‌نوشتم و او عادت داشت درِ خودكارم را گاز بزند. از اين بازي خنده‌‌ام مي‌گيرد. ازسويي گويي عاشق اين است كه من بنويسم، اما ازسوي‌ديگر هرچه در توان دارد انجام مي‌دهد تا از نوشتنم جلوگيري كند. تا اين لحظه، در چنگ زدن‌هاي آهسته و رفت‌وآمد ميان صفحه‌كليد و زانوهايم، چيزي جز يك بازي پرمهرومحبت نديده‌ام، اما شايد تمام اين سال‌ها تلاش مي‌كرد چيزي ديگر به من بگويد؛ مطلبي به‌سادگي اين نكته: «هي، نمي‌خواهي امروز كارت را زمين بگذاري؟» زمين گذاشتن كار. در همين لحظه كه بيني‌اش را به گلويم مي‌مالد، متوجه مي‌شوم امروز پرداخت كردن يا نكردن قبض‌ها و سقوط سهام بورس براي من مهم نيست. هرچه باشد، مگر گربه‌ام اهميت مي‌دهد؟ شايد تمام اين مدت مي‌خواست همين راز را برملا كند: ياد بگيريد چگونه رها كنيد، بر مسائل ضروري تمركز كنيد، به فكر آسايشتان باشيد. مثل او باشيد. مثل گربه زندگي كنيد! بي‌شك گربه‌ها بهتر از ما زندگي مي‌كنند. پس چرا از روش آن‌ها پيروي نكنيم؟ من اين كار را انجام دادم. از رفتار، خواسته‌هاي قلبي و سبك زندگي آن‌ها رمزگشايي كردم. تمام اين سال‌ها روبه‌رويم بود و نمي‌فهميدم. ما چه در زندگي شخصي و چه در زندگي حرفه‌اي مي‌توانيم همه چيز را از گربه‌ها بياموزيم. از شما دعوت مي‌كنم تا رازهاي ساده آن‌ها را بياموزيد، بنابراين مي‌توانيد در زندگي روزمره خود گامي به عقب برداريد تا آن را بازبيني كنيد، دوباره آسايشتان را بيابيد و لبخند بزنيد. اما گربه‌ها چه مي‌كنند؟ چگونه بايد از آن‌ها الهام بگيريم؟ از امروز به بعد، با زندگي كردن به روش گربه‌تان، سبكي ديگر از زندگي را تصور كنيد.

واژه‌نامه‌ي حزن‌هاي ناشناخته

 • 92,000 تومان

تاكنون شده به زندگي كساني كه در خيابان مي‌بينيد فكر كنيد و دريابيد هر كس در داستان زندگي خودش شخصيت اصلي است و درست مثل شما با پيچيدگي‌ها و دغدغه‌هاي خاصي سر‌و‌كار دارد؟ اين احساس نامي دارد: ساندر (sondre). يا شده جايي در عمق وجودتان عطش سررسيدن طوفاني را داشته باشيد به اين اميد كه زندگي‌تا را زيرورو كند؟ به چنين احساسي لكسيزم (lachesism) مي‌گويند. واژه‌نامه‌ي حزن‌هاي ناشناخته مجموعه‌اي از واژگان نو براي بيان عواطف است. رسالت اين واژه‌نامه تاباندن نور آگاهي بر غرابت بنيادي انسان‌بودن است؛ تمامي دردها، افكار اهريمني، احساسات و احوالات، خوشي‌ها و اميالي كه زمزمه‌شان در پس‌زمينه‌ي حيات روزمره به گوش مي‌رسد. در زبان احساسات نقطه‌ي كور بزرگي وجود دارد؛ حفره‌هاي وسيعي در واژگان هست كه حتي از نبودنشان مطلع نيستيم. ما هزاران‌هزار كلمه براي توصيف انواع مختلف سهره‌ها و قايق‌ها و زيرجامه‌هاي تاريخي داريم، اما براي به‌تصويركشيدن ظرافت‌هاي دلپذير تجربه‌ي بشري چيزي جز واژگان اوليه و بدوي نداريم. اين كتابْ فرهنگي از واژگان است؛ شعري درباره‌ي همه چيز. واژه‌نامه‌ي حزن‌هاي ناشناخته با تعاريفي كه براساس مضمون گروه‌بندي شده‌اند به شش فصل تقسيم شده است: جهان بيرون، خود درون، آدم‌هايي كه مي‌شناسيد، آدم‌هايي كه نمي‌شناسيد، گذر زمان و جست‌وجوي معنا. تعاريف بي‌هيچ ترتيب خاصي مرتب شده‌اند و زندگي نيز به همين طريق است؛ درست مانند احساسات كه همچون آب يا هوا بي‌مقصد در ذهن شما جاري و ساري‌اند. تمامي كلمات اين واژه‌نامه جديد هستند. برخي از ميان انبوهي زباله‌ي دورريز نجات يافته و بازتعريف شدند، برخي ديگر از پارچه‌اي كامل و يك‌دست دوخته شدند، اغلب آن‌ها اما از به‌هم‌دوختن تكه‌هايي از صد زبان مختلف، خواه زنده و خواه مرده، به دست آمدند. مقصود اين كلمات لزوما استفاده از آن‌ها در گفت‌وگو نيست. مقصود هستي‌يافتن براي خود كلمه است. با اين هدف كه به آن بخش سرگردان و رام‌نشدني ذهن خود نظمي بدهيد تا خود بتوانيد آن آشفتگي را با كلام ذهني خويش حل‌وفصل كنيد، بي‌آن‌كه احساس گم‌گشتگي بيش از اندازه شود؛ با اين علم كه همه‌ي ما كم‌وبيش گم‌گشته‌ايم.

تغيير سبك زندگي با ان‌ال‌پي

 • 119,900 تومان

آينده اي درخشان پيش‌روي شماست و آن درست از همين‌جا و همين لحظه آغاز مي‌شود. مهم نيست كه زندگي شما تاكنون چگونه سپري شده است، مهم نيست در گذشته چه اتفاقاتي رخ داده است، تنها لحظه مهم زندگي تان «اكنون» است. تغيير مي‌تواند در يك چشم ير هم زدن اتفاق بيفتد‏، حتي تغييرات بزرگ به ترسناكي آنچه تصور مي‌كنيد، نيستند. براي ايجاد تغيير فقط كافي است شيوه تفكرتان را عوض كنيد و اين كتاب پرفروش به شما مي‌آموزد كه چگونه اين كار را انجام دهيد. كتاب تغيير سبك زندگي با ان‌ال پي با استفاده از ابزارها و تكنيك‌هاي قدرتمند دانش امتحان‌شده‌اي به نام برنامه‌ريزي عصبي-كلامي (ان‌ال‌پي) افشا مي‌كند كه چگونه به جايي كه هم‌اكنون ايستاده‌ايد، رسيده‌ايد و چه موانعي سد راه شما بوده‌اند يا چه چيز‌هايي وقوع اتفاقات خوب در زندگي‌تان ار متوقف كرده اند. ان‌ال‌پي كمك مي‌كند تا: . بفهميد از زندگي چه مي‌خواهيد. . شريك زندگي يا شغل مورد‌علاقه‌تان را بيابيد. . اعتمادبه‌نفستان را بالا ببريد. . احساس شادي بيشتري كنيد. . اضطراب را از خود د ور كنيد. . از شر عادت‌هاي بد رها شويد. . وزن كم كنيد و روي وزن ايدئال خود بمانيد. . بدهي‌هايتان را بپردازيد. . ارتباط‌هايتان با ديگران را تقويت كنيد. و... در حقيقت، هنگامي كه دريابيد در ضمير ناخود‌آگاهتان چه مي‌گذرد و در پي آن افكارتان را تغيير دهيد، زندگي‌تان در همه زمينه‌ها بهبود خواهد يافت. در ويراست جديد، دو فصل گنجانده شده است كه توضيح مي‌دهند چگونه قدرت تاثير‌گذاري خود را در زندگي و محل كارتان افزايش دهيد.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1