فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

خانواده

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
8 پيمان براي پايداري عشق
 • 137,500 تومان
 • با تخفیف: 137,500 تومان
حضور عاطفي مردان در زندگي مشترك (راهكارها و مثال‌هايي براي مردان و زنان)
بازستاني زندگي زناشويي (در دنيايي كه ما را از هم جدا مي‌كند با هم باشيم)
راز شادي والدين دانماركي
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
عشق‌ورزي جسورانه (چگونه با شناخت بهتر خود عشقي را كه انتظار داريد دريافت كنيد)
ورزش‌هاي ضروري در دوران بارداري زايمان و پس از زايمان
زندگي فوق‌العاده ما
 • 125,000 تومان
 • با تخفیف: 125,000 تومان
بزرگ درون كوچك درون (درمان از طريق جدايي‌درماني)
كار خانگي (زن خانه‌دار و كار بي‌نهايت)
 • 110,000 تومان
 • با تخفیف: 110,000 تومان
ذهن‌آگاهي در دوران بارداري و پس از زايمان (و مديريت استرس مبتني بر بر ذهن‌آگاهي)

دلبسته (دانش نوين دلبستگي بزرگسالان و اين‌ كه چگونه مي‌تواند در يافتن و حفظ عشق به شما كمك كند)

 • 90,000 تومان

نظريه دلبستگي بر اين ادعا استوار است كه نياز به صميميت در ژن‌هاي ما نهفته است. نبوغ جان بالبي او را به اين نتيجه رساند كه ما طوري براي تكامل برنامه‌ريزي شده‌ايدم كه در زندگي خود چند فرد خاص را شناسايي و آن‌ها را براي خودمان ارزشمند كنيم. نياز از رحم مادر شروع شده و با مرگ ما پايان مي‌يابد. بالبي بر اين باور بود كه در طول دوره‌ي تكامل، دلبستگي انتخاب ژنتيكي افراد خواهد بود زيرا مزيت بقا را به همراه دارد. دوران پيش از تاريخ، افرادي كه تنها به خودشان متكي بودند و كسي را براي محافظت از خود نداشتند، به احتمال زياد قرباني ديگران مي‌شدند. به طور معمول، وقتي افراد كنار كسي بودند كه عميقا به آن‌ها اهميت مي‌داد، زنده مي‌ماندند و ميل به پيوندهاي عاطفي را به آيندگان‌شان منتقل مي‌كردند. در واقع، نياز به صميمت با افراد خاص اهميت ويژه‌اي دارد زيرا مغز داراي سازوكار زيست‌شناختي‌اي است كه به طور خاص مسئول ايجاد و تنظيم ارتباطات ما با شخصيت‌هاي (مهم) مورد علاقه‌مان است (والدين، كودكان و شريك عاطفي). اين سازوكار، كه سيستم دلبستگي ناميده مي شود، امنيت خود را از طريق احساسات و رفتارهاي نشئت گرفته از پيوند و صميمت با عزيزان مان به‌دست مي‌آورد.

حضور عاطفي مردان در زندگي مشترك (راهكارها و مثال‌هايي براي مردان و زنان)

 • 120,000 تومان

حضور عاطفي مردان در زندگي مشترك دو كتاب است در يك كتاب؛ يك طرف آن براي مرداني كه در زندگي زناشويي حضور عاطفي ندارند نوشته شده است و طرف ديگر براي شريك زندگي آن‌ها. كتاب به دلايل اين عدم حضور مي‌پردازد و راهكارهايي براي بهبود زندگي مشتركشان به آن‌ها ارائه مي‌دهد. آقايان، آيا هرگز احساس كرده‌ايد پسربچه‌اي هستيد در بدني بالغ؟ يا از اين كه قدرتي در زندگي مشترك نداريد ناراضي هستيد؟ بخش مردان اين كتاب را بخوانيد. خانم‌ها، آِيا مي‌خواهيد همسرتان حضور عاطفي بيشتري در زندگي مشتركتان داشته باشد؟ بخش زنان اين كتاب را بخوانيد. پتي هنري روان‌درمانگر كمكتان مي‌كند تا: . قدرتتان را به دست آوريد. . از سختي‌ها نگريزيد. . خشم شريك زندگي‌تان را فرو بنشانيد/ . ((نه)) گفتن را بياموزيد. . مرزهاي مناسب براي خودتان ايجاد و آن‌ها را حفظ كنيد. . شادي و آزادي شخصي را در زندگي احساس كنيد. . امن بودن و همراهي را تمرين كنيد. . به تغييرات در درازمدت اميد داشته باشيد.

بازستاني زندگي زناشويي (در دنيايي كه ما را از هم جدا مي‌كند با هم باشيم)

 • 98,000 تومان

اين كتاب با تمام كتاب‌هاي ديگر موجود در رابطه با ازدواج بسيار متفاوت است؛ زيرا صرفا بر مهارت‌هاي ارتباطي، مديريت تعارض و روابط جنسي نمي‌پردازد. سعي داشتم تا كتابي درباره موضوعاتي بنويسم كه در ديگر كتاب‌ها به اندازه كافي به آنها پرداخته نشده است، به‌ويژه به موضوع تعهد، آيين ازدواج‌هاي پايدار و ايجاد ارتباط با گروه‌ها و جوامع تاكيد خواهم داشت كه تاكيد نشده است.

راز شادي والدين دانماركي

 • 45,000 تومان

پس از سال‌ها تحقيق، تصور مي‌كنيم در نهايت از راز خوشحالي دانماركي‌ها پرده برداشته‌ايم. پاسخ اين معما ساده است: شيوه فرزندپروري آنها. فلسفه‌اي كه وراي والدگري دانماركي‌ها وجود دارد و شيوه تربيت فرزندانشان نتايجي تاثيرگذار در پي دارد: كودكاني انعطاف‌پذير و داراي امنيت عاطفي كه به بزرگسالاني منعطف و شاد تبديل مي‌شوند كه از لحاظ عاطفي احساس امنيت مي‌كنند و در نتيجه، اين سبك والدگري قدرتمند را براي فرزندان خود تكرار مي‌كنند. اين ميراث خود را تجديد مي‌كند و جامعه‌اي پديد مي‌آورد كه بيش از چهل سال در صدر جدول خوشحالي جهان قرار مي‌گيرد.

عشق‌ورزي جسورانه (چگونه با شناخت بهتر خود عشقي را كه انتظار داريد دريافت كنيد)

 • 75,000 تومان

سالومون در اين كتاب ايده خودآگاهي در رابطه را معرفي مي‌كند و شما را تشويق مي‌كند تاريخچه شخصي خود را بررسي كنيد تا درك درستي از الگوهاي ارتباطي خود و همچنين نقاط قوت و ضعف خود در روابط به‌دست آوريد. با كمك اين كتاب، فراتر از مفاهيم عاشقانه، متوجه خواهيد شد كه روابط واقعاً به چه چيزي نياز دارند و با درك تجربيات گذشته خود در رابطه، پرورش حس خودآگاهي و تعيين اينكه واقعاً از يك شريك عاطفي چه مي‌خواهيد، مي‌توانيد عشق سالم و پايداري را كه قلبتان مي‌خواهد پيدا كنيد.

ورزش‌هاي ضروري در دوران بارداري زايمان و پس از زايمان

 • 85,000 تومان

اگر مي‌خواهيد از عوارض بارداري، زايمان و شيردهي، مثل كمردردها، جابجايي اعضا لگني، شلي يا جداشدگي عضلات شكم، حالت بدني ناجور، احساس خستگي، كسالت و غيره، مصون بمانيد، از شما دعوت مي‌كنيم تا طبق دستورات اين كتاب عضلات خود را بدون ايجاد خستگي تقويت كرده و طرز صحيح انجام كارهاي روزانه را بياموزيد و به آن عمل كنيد تا در زندگي زني سالم، شاداب و موفق باقي بمانيد.

زندگي فوق‌العاده ما

 • 125,000 تومان

در كتاب زندگي فوق‌العاده ما به همراه يكديگر‏، جوئل و ويكتوريا اوستين مي خواهند شما را در ازدواجتان ياري دهند و همينطور به شما يادآور شوند كه خداوند‏،شما دو نفر را سر راه هم قرار داد تا به يكديگر كمك كرده و به همان انساني تبديل شويد كه پروردگار مي‌خواهد. راه بهتري براي تجربه كردن يك ازدواج سرشار از كاميابي وجود ندارد به غير از آن كه هر روز زماني را براي عبادت كردن به همراه هم، اختصاص دهيد و افكار خود را در مسير مثبت انديشي، شادماني و داشتن يك ازدواج پر از ايمان‏، قرار دهيد.

بزرگ درون كوچك درون (درمان از طريق جدايي‌درماني)

 • 75,000 تومان

چرا از زندگي بيش از آن‌كه امكان دارد، لذت نمي‌برم؟ چرا تا اين اندازه از روزگار خسته و كلافه‌ام؟ ديگر هيچ چيز برايم جالب به نظر نمي‌آيد. اگر خسته و كلافه هم نباشم، بي‌تفاوت يا افسرده‌ام. زندگي يك روند عادي تكراري پايان‌ناپذير به نظر مي‌رسد. گاهي اوقات احساس مي‌كنم كه گويي من فقط در حركت هستم و در انتظار اين مي‌باشم كه مرگم فرا برسد و با اين وجود من بسيار نگران مردن و حتي پير شدن هستم. چرا بيشتر اوقات چنين مي‌نمايد كه من از احساساتم جدا شده‌ام؟ من حتي نمي‌دانم كه چه مي‌خواهم! اگر يك ورقه سفيد داشتم، من حتي نمي‌دانستم كه در آن چه بنويسم! آيا يكي از اين موضوعاتي كه در بالا شمرده شد، به ندرت يا اكثر اوقات در شما ديده مي‌شود؟

كار خانگي (زن خانه‌دار و كار بي‌نهايت)

 • 110,000 تومان

ادبيات كار خانگي، خانه را به مثابه جايگاهي براي توليد شناسايي كرده است. بنابراين، كار خانگي و فرزند پروري، كه از نو در بطن كار خانگي مفهوم‌سازي شده‌اند، را مي توان به عنوان يك فرايند كاري مورد تحليل قرار داد. از اين رو، مجموعه‌اي از پرسش‌ها از درون همين كار مقدماتي بيرون آمدند. اگر كار خانگي يك فرايند كاري است، پس محصول آن چيست؟ افراد آن كدام‌اند، كالاهايش چيستند و نيروي كارش كيست؟ آيا اين محصول ارزش دارد؟ اگر آري، اين ارزش چگونه تعيين مي‌شود؟ اين محصول چگونه و به چه شكل و توسط چه كسي مصرف مي‌شود؟ شرايط، موقعيت‌ها و محدوديت‌هاي كار خانگي كدام‌اند؟ رابطه كار خانگي با بازتوليد نيروي كار يا در كل، با بازتوليد اجتماعي چيست؟ چه رابطه‌اي با انباشت سرمايه دارد؟ و.... آيا پاسخ به اين پرسش‌ها مي‌تواند خواستگاه‌هاي ستم روارفته به زنان را تشريح كند؟

ذهن‌آگاهي در دوران بارداري و پس از زايمان (و مديريت استرس مبتني بر بر ذهن‌آگاهي)

 • 98,000 تومان

اين كتاب را به زنان سرزمين‌مان تقديم مي‌كنيم تا با به‌كارگيري تكنيك‌هاي ذهن‌آگاهي (مايندفولنس) در بارداري، اين پديدۀ شگفت‌انگيز كه موهبت الهي است و شايد فقط و فقط يك بار باشد را به زيباترين و لذت‌بخش‌ترين شكل آن تجربه كنند. هدف ما بر اين است كه مادران باردار و نومادرها دريابند كه براي داشتن يك بارداري، زايمان و والدگري خوب؛ سلامت روان‌شان اگر با اهميت‌تر از سلامت جسماني نباشد، كم‌اهميت‌تر از آن هم نيست. چرا كه سلامت جسماني مادر و سلامت جسم و روان جنين، نوزاد، كودك، نوجوان...، روابط زناشويي در گرو سلامت روان مادر مي‌باشد. مسئله مهمي كه متأسفانه در سيستم بهداشتي كشور ما كمتر به آن پرداخته شده است. يك مادر سالم و شاد كه از زندگي رضايت دارد، فرزند سالم پرورش مي‌دهد و او را در يك بستر خانوادگي سلامت مي‌پروراند. ذهن‌آگاهي سبكي از زندگي است، ما سعي داريم گام به گام و مرحله به مرحله در بارداري همراهي‌تان كنيم تا شما عزيزان در اين دوران آن را فراگيريد؛ علاوه بر اينكه باعث مي‌شود دوران بارداري و زايمان و نومادري منحصربه‌ فردي را تجربه ‌كنيد، توانمند خواهيد شد كه پس از اين دوران نيز، هر روز و هر روز و در هر مرحله از زندگي آن را به‌ كار گيريد تا به سبك زندگي‌تان تبديل شود و آن را چيزي جدا از روزمرگي نبينيد و از تأثيرات كوتاه‌مدت و بلندمدت آن بهره‌مند شويد.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1