فيلتر‌ها

توليدكننده
بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

خانواده

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
زندگي با مردان لجباز
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
گفتگو با زوج‌ها (روان‌درماني تحليلي روابط زوجين)
ترميم شكست عشقي عاطفي (پس از آن غروب رفتن اولين طلوع خود باش)
تله‌هاي زندگي و روابط صميمي (راهنماي صميميت در روابط)
مشاوره پيش از ازدواج (راهنماي مشاور)
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
مهارت‌هاي عشق‌ورزي (كليد گشايق عشق صميمانه و ماندگار)
ميان ماه من تا ماه گردون (نكته‌هاي مهم براي ازدواج جوانان)
روح 1 زن (درباره عشق بي‌قرار جاودانگي و ساحران خوب)
با چه كسي ازدواج كنم كه بدبخت و پشيمان نشوم
 • 57,000 تومان
 • با تخفیف: 57,000 تومان
عشق ويژگي جنسي مادرسالاري و جنسيت
 • 90,000 تومان
 • با تخفیف: 90,000 تومان
تفاهم يعني پذيرش و احترام به تفاوت‌هاي يكديگر در زوج‌ها

زندگي با مردان لجباز

 • 95,000 تومان

موضوع اصلي اين كتاب «لجبازي» در گروهي از مردان است. در وهله‌ي اول به شما كمك مي‌شود تا بدانيد مرد لجباز كيست و چه ويژگي‌هايي دارد. در ادامه به‌تفصيل به اين نكته پرداخته مي‌شود كه چگونه در عين حال كه از مرد لجباز حمايت عاطفي مي‌كنيد به او واكنش سالم نشان بدهيد. آن‌چه خواندن كتاب پيش رو را حائز اهميت مي‌سازد اين است كه شما مسئول تاثيرات و مشكلات احتمالي ناشي از چنين ويژگي‌اي در رابطه‌تان نيستيد و از آن مهم‌تر اين‌كه شما مسئول تغييردادن او هم نيستيد. اميدوارم اين كتاب به شما كمك كند تا هم درك بهتري از مشكل مردي كه مقابل شما لجبازي مي‌كند داشته باشد و هم بتوانيد وارد يك تعامل موثر و سازنده با او شويد و از خودتان محافظت كنيد.

گفتگو با زوج‌ها (روان‌درماني تحليلي روابط زوجين)

 • 65,000 تومان

كتاب «گفتگو با زوج‌ها» داستان سفر آموزشي-تجربي گروهي از روان‌درمانگران تحليلي است كه حاصل سال‌ها تجربه خود را در زمينه درمان فردي، درمان زوج و خانواده، به صورت كتاب درآورده‌اند. اين روانكاوان به طور مشخص، معرفي و آموزش رويكرد «ميان‌سوژه‌اي» را در كار با زوج‌ها معرفي كرده‌اند. اين رويكرد تلفيقي است از مكتب انگليسي روابط ابژه و مكتب امريكايي روان‌شناسي خود كه ضمن فراتر رفتن از مفهوم همانندسازي فرافكنانه كلاين، اولويت را به كاركرد فرونشانندگي بيون- چه در رابطه درماني و چه در ارتباط زوج‌ها- مي‌دهد و برخلاف رويكرد روانكاوي كلاسيك، كاوش در گذشته و يكپارچگي هيجانات دو‌پاره‌شده را در اولويت بعدي قرار مي‌دهد. بنابراين، زوج‌درماني از منظر رويكرد ميان‌سوژه‌اي:‌ بر مديريت، تنظيم كردن و متعادل‌سازيِ احساسات تأكيد مي‌كند و معتقد است احساسات و هيجانات به ديگري سپرده مي‌شود جهت «دگر-تنظيمي». به طور كلي در مكتب ميان‌سوژه‌اي، علاوه بر پذيرفتن و تصديقِ تأثير مشكلات ناشي از گذشته، آنچه كه جايگاه و ارزش ويژه‌اي دارد، پتانسيلِ تغيير شكل‌دهندگيِ اينجا و اكنون است. اين مكتب، به طور به خصوص براي زوج‌درماني و كار باليني با زوج‌ها مفيد است، چرا كه در اين روش، روان‌كاو از طريق كاوش در مورد تأثير حالت‌هاي عاطفي مختلف و روايت‌هايي كه مناسب‌تر و مؤثرتر هستند، در طول جلسات متمادي شروع به ساختن و نگارش قصه‌اي جديد براي رابطه مي‌كند. به مرور اين فضاي درماني دروني مي‌شود و زوج‌ها خواهند توانست «فرونشاندنِ روان‌شناختي»، «صميميت ارتباطي» و «درك متقابل» را براي يكديگر فراهم نمايند.

ترميم شكست عشقي عاطفي (پس از آن غروب رفتن اولين طلوع خود باش)

 • 97,000 تومان

در زندگي لحظاتِ پي در پي و به شدت تكرارشونده و ملال‌آوري وجود دارد كه خودمختار، و بي‌اراده آدمي، صرفِ نبشِ قبرِ ديروز و ديروزها مي‌شود و صاحب خود را با دروني آكنده از آه، اندوه و، خشم و، نفرت، بر سر چنين مزار متعفني مي‌ايستاند و مجبور به ژاژخايي و بيهوده‌گويي و بيهوده‌انديشي مي‌كند، به گونه‌اي كه بدين‌سان خواهد گفت: «ياد باد روزهاي خوشي كه با آن يار تمام عيار گذشت!» و يا، «اي دريغ از عمر رفته‌اي كه در كنار آن يار بي‌لياقت خيانت‌كار، به همين سادگي از كف برفت!» و آن‌گاه كه از سر مزار آن يار رفته، و آن رابطه‌ مرده و، آن ديروز در گذشته، اندوه‌بارتر از لحظات پيشين به دنياي واقعي بازمي‌گردد، زندگي خود را تاريك‌تر از قبل مي‌يابد؛ زندگي‌يي سوت و كور و تيره و تار، كه مدت‌هاست ديگر چنگي به دل نمي‌زند؛ تو گويي كه در نبود آن يار رفته، تار از پود زندگي برداشته شده است و اين جامه‌ي نخ‌نما شده‌ي زندگي، ارزش دوباره پوشيدن ندارد! اين روايت ملال‌آور و جان‌شكار، روايت زندگي همه‌ي شكست‌خوردگان عشقي عاطفي‌ست؛ همه‌ي آن كساني كه تا بخش تاريك، اما واقعي روايت عاشقانه خود، و آن يار رفته را نيابند و نبينند، نيز با نيمه‌ي روشن خود، ملاقاتي نداشته باشند و او را در آغوش نكشند، محال ممكن است كه دست از اين تكرار جان‌فرساي كشنده، بردارند. اين كتاب ضمن روايت نيمه پنهان آن حكايت عاشقانه و آن يار رفته، نقاب از چهره‌ي واقعيت‌هايي برخواهد داشت كه مواجهه با آن، لازمه‌ي ترميم شكست عشقي عاطفي خواهد بود؛ و بي‌گمان، خوانندگان ارجمند خود را به ترميمي از جنس «بزرگي» و رشدي از جنس «بشكوهي» خواهد رساند.

تله‌هاي زندگي و روابط صميمي (راهنماي صميميت در روابط)

 • 87,000 تومان

رمز و راز روابط صميمانه كدام است؟ اين رمز و راز به شكل ناآگاهانه از همان سال‌هاي اوليه كودكي در تعامل با اطرافيان و محيط پيرامون‌مان در ذهن ما شكل مي‌گيرد. يادگيري پنهان شيوه‌هاي ارتباطي ما در بزرگسالي را تعيين مي‌كند اين كتاب نكات عملي به شما ارائه مي‌دهد تا يادگيري پنهان منحصر به فرد دروني‌تان و مسيري كه در زندگي شما وجود دارد را كشف كنيد. علاوه بر اين به شما كمك مي‌كند تا بتوانيد آنها را از طريق بازسازي مجدد در حافظه تغيير بدهيد. تعجب‌برانگيز نخواهد بود اگر بگوييم اين كتاب هر آن چه كه براي حفظ يك رابطه صميمانه رضايت‌بخش لازم است، بسيار هوشمندانه در اختيارتان قرار مي‌دهد.

مشاوره پيش از ازدواج (راهنماي مشاور)

 • 120,000 تومان

مشاوره پيش از ازدواج نوعي مشاوره كوتاه‌مدت، كه هدف آن كمك به مراجعان، به منظور تصميم‌گيري بهتر براي ازدواج است. روان‌شناس يا مشاور در اين مسير در مقام همراه و راهنما در كنار مراجع تسهيل‌كننده روند اين تصميم‌گيري است و تصميم‌گيرنده اصلي خود مراجعان هستند. اغلب جوانان معتقدند كه نقش مهم و فعالي در فرايند تصميم‌گيري براي ازدواج دارند و بايد مهم‌ترين تصميم زندگيشان را خودشان بگيرند. به‌راستي هم همين‌طور است. كتاب مشاوره پيش از ازدواج راهنماي مشاور و روان‌شناس؛ حاصل سال‌ها تجربه كاري مولف با مراجعان است و از اين رو مي‌تواند منبع موثر و مفيدي براي كمك به روان‌شناسان و مشاوراني باشد كه با مراجعان مشاوره ازدواج انجام مي‌دهند.

مهارت‌هاي عشق‌ورزي (كليد گشايق عشق صميمانه و ماندگار)

 • 105,000 تومان

كتاب مهارت‌هاي عشق‌ورزي، يك كتاب كار همراه است، يك راهنماي عملي براي ايجاد و حفظ يك رابطه دوست‌داشتني است. تمرينات، فعاليت‌ها، ارزيابي‌هاي شخصي و ساير ابزارهاي مشخص به خوانندگان اين امكان را مي‌دهد تا درك كنند كه در كجا با يكديگر ارتباط دارند. نويسنده كتاب به مواردي كه موجب ناراحتي مي‌شود، مانند از دست دادن انرژي جنسي، اينكه چرا چيزي كه قبلاٌ دوست‌داشتني به نظر مي‌رسيد اكنون آزاردهنده است و بسياري از راه‌هايي كه سابقه خانوادگي و تيپ شخصيتي آنها مي‌تواند در روابط ويرانگر باشد، مي‌پردازد. روش‌هاي خوب تحقيق‌شده‌اي به زنده نگه‌داشتن عشق در ميان اختلافات ظاهرا غيرقابل حل كمك مي‌كند و راه‌حل‌هاي خاص و مؤثر براي رايج‌ترين مبارزات زوجين، نقشه روشني براي حركت به جلو فراهم مي‌كند. مهم‌تر از همه، تكنيك‌هاي آزمايش‌شده ليندا كَرول به خوانندگان اين امكان را مي‌دهد تا بدون از بين رفتن ارتباط با درگيري مقابله كنند، و نشان مي‌دهد كه تعارض، اگر به درستي پيمايش شود، مي‌تواند به نزديكي مجدد و ارتباط بي‌سابقه منجر شود.

ميان ماه من تا ماه گردون (نكته‌هاي مهم براي ازدواج جوانان)

 • 45,000 تومان

همسرگزيني شايد مهم‌ترين انتخاب زندگي انسان باشد - انتخابي حساس و فوق‌العاه مهم: در اهميت آن همين بس كه اگر عاقلانه و عاشقانه و بادقت و بر اساس معيارهاي درست انجام شود تضمين كننده آسايش و آرامش در زندگي است و انسان‌ساز. در غير اين صورت، اگر دختران و پسران جوان بدون توجه به معيارها و شاخص هاي صحيح ازدواج كنند، چه بسا زندگي به جهنمي تبديل شود. كتاب ميان ماه من تا ماه گردون توسط يكي از روان‌شناسان مجرب كشور نوشته شده و بر تجربه ساعت‌ها مشاوره و هدايت زوج‌هاي جواني كه قصد ازدواج داشته اند مبتني است. نويسنده ضمن برشمردن روش‌ها و معيارهاي انتخاب همسر، علل و عوامل پايداري يا ناپايداري زندگي مشترك را بر اساس تجربه كار حرفه‌اي باليني‌اش با مراجعان، مطرح مي‌كند. كتاب حاضر پيشنهادها و راهكارهاي سودمندي براي جوانان و والدينشان در انتخاب همسر و داشتن زندگي پايدار همراه با آرامش و نيز رهنمودهايي براي روان‌شناسان، مشاوران و متخصصان سلامت رواني به منظور هدايت و راهنمايي مراجعان و خانواده‌ها در بردارد.

روح 1 زن (درباره عشق بي‌قرار جاودانگي و ساحران خوب)

 • 70,000 تومان

«روح يك زن» كاوشي جسورانه در خصوص زنانگي، فرزندپروري، سال‌خوردگي، عشق و زندگي‌ست. ترجمان ماندگار دفاع جانانه آلنده از زن، زنانگي، نقش زنان در خانواده و جامعه و بها دادن به حريم شخصي زنان. او در اين كتاب، با صداي بلند مي‌پرسد مگر زنان چه مي‌خواهند؟ جز اينكه در صلح و آرامش زندگي كنند، از جايگاه طبيعي و منصفانه خويش بهره ببرند، اختيار بدن خود را داشته باشند، و مهم‌تر از همه، مورد دوست داشتن و عشق قرار بگيرند. آلنده اميدوار است اين كتاب مشعلي باشد فراراه دختران و زنان هر ديار.

با چه كسي ازدواج كنم كه بدبخت و پشيمان نشوم

 • 57,000 تومان

از قديم مي‌گفتند: «ازدواج شتري است كه پشت در خانه هر كسي مي‌خوابد». براي اين كه از استرس و خطرات احتمالي در مسير ازدواج جلوگيري كنيم بهتر است قبل از هر تصميمي، مهارت‌هاي انتخاب همسر را بياموزيم. ما در اين كتاب، شما را با مراحل مختلف ازدواج؛ از مرحله آشنايي تا عروسي، ملاك‌ها و ستون‌هاي ازدواج، قواعد ازدواج موفق، فريب‌هاي پيش از ازدواج، باورهاي اشتباه در مورد ازدواج، و... آشنا خواهيم كرد و به شما ياد خواهيم داد كه چگونه اين مراحل را با موفقيت و آرامش پيش ببريد و يك ازدواج موفق و باثبات را تجربه كنيد.

عشق ويژگي جنسي مادرسالاري و جنسيت

 • 90,000 تومان

مطالب اين نوشته اريك فروم را به مثابه متفكري برجسته كه نوشته‌هايش بيانگر بصيرت و بينش و حكمت عملي اوست به تصوير مي‌كشد. فروم يكي از روانشناسان پرمخاطب جهان و در زمينه جنس و جنسيت متفكري پيشگام بود. مسائلي كه او مطرح كرده است، تاثيرات عميقي بر روانشناسي گذاشته‌اند. به باور او حدود شش هزار سال است كه بين زن و مرد حالت جنگ وجود دارد كه نهايتا منجر به پيروزي مردان بر زنان شده و سازماندهي مجدد جامعه بر اساس تسلط مردان صورت گرفته است. او اعتقاد داشت كه اين وضعيت جنگي، محور اصلي مشكلات بين مردان و زنان است. فروم در طول زندگي خود درباره جنسيت مطالب بسياري نوشت؛ اما هرگز آنها را در يك جلد جمع‌آوري نكرد. براي اولين بار آثار مهم او در اين زمينه در كتاب «عشق، ويژگي جنسي، مادرسالاري و جنسيت» گردآوري شده‌اند.

تفاهم يعني پذيرش و احترام به تفاوت‌هاي يكديگر در زوج‌ها

 • 32,000 تومان

بدون شك انتخاب همسر مهم‌ترين تصميم زندگي است و مي‌تواند زندگي ما را بسيار تغيير دهد. داشتن شناخت و آگاهي از جنس مخالف يكي از مهارت‌هاي مهم در همسرداري است. متاسفانه در اكثر زوج‌ها علت بيشتر اختلافات، نداشتن آگاهي و شناخت از تفاوت‌هاي زن و مرد در مسائلي مانند: ابراز احساسات، حل مشكلات و ... است. به‌سبب همين تفاوت‌ها لازم است زوج‌ها پيش از ازدواج، از آنها آگاه شوند و به آنها احترام بگذارند، چون هيچ زن و مردي شبيه هم نيستند. محتواي اين كتاب براساس تجربه نويسندگان در مشاوره و آموزش مهارت‌هاي انتخاب همسر در طول بيش از يك دهه و با استفاده از كتاب‌هاي موجود در اين زمينه نگاشته شده است و اميدواريم زوج‌هاي ايراني با خواندن و عمل كردن به پيشنهاد‌هاي آن بتوانند تفاوت‌هاي خود با همسرشان را بپذيرند و به آن احترام بگذارند.

7 گام مسائل ازدواجتان را حل كنيد (1 راهنماي عملي در مورد چگونگي ترميم ازدواج و داشتن زندگي شاد با همسرتان)

 • 72,000 تومان

به طور معمول ازدواج را در قالب رابطه‌اي عاشقانه به تصوير مي‌كشند كه حكايت از عشق و شادي مادام‌العمري دارد كه ميان دو نفر كه از بهترين دوست‌هاي هم هستند به اشتراك گذاشته مي‌شود. زماني كه زوجين در بهترين حالت خود قرار داشته باشند، ازدواج مكاني امن، مسالمت‌آميز، سرشار از شور و حرارت، براي هر دو شريك درگير در آن رابطه است. آنها تمامي عناصري را كه شما نياز داريد تا احساس امنيت خاطر در ارتباط با ديگران داشته باشيد را در اختيار دارند، باعث مي‌شوند تا در وجود خودتان احساس قدرت كنيد و به عنوان يك فرد رشد پيدا كنيد. البته كه ازدواج مي‌تواند يك جايگاه جادويي باشد به‌جز در مواردي كه علائمي از بيماري را از خود بروز مي‌دهد.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1