فيلتر‌ها

توليدكنندهبازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

بيوگرافي و خاطرات

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
گاندي (كهن همچون كوه‌‌ها)
 • 75,000 تومان
 • با تخفیف: 75,000 تومان
قدرت اعجاب‌انگيز نيمكره‌هاي مغز
 • 125,000 تومان
 • با تخفیف: 125,000 تومان
مارادونا
 • 198,000 تومان
 • با تخفیف: 198,000 تومان
ديور (خاطرات ديور به قلم كريستين ديور)
 • 110,000 تومان
 • با تخفیف: 110,000 تومان
صدراعظم (اديسه آنگلا مركل)
 • 135,000 تومان
 • با تخفیف: 135,000 تومان
مسئله مرگ و زندگي
 • 96,000 تومان
 • با تخفیف: 96,000 تومان
تسلا (مردي بيرون از زمان)
 • 140,000 تومان
 • با تخفیف: 140,000 تومان
زندگي من استيون هاوكينگ
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
اندي وارهول وسواس احتكار داشت (در ذهن بزرگان چه مي‌گذرد)
نوشته‌هاي بي سرنوشت
 • 105,000 تومان
 • با تخفیف: 105,000 تومان
زندگي اين پسر
 • 82,000 تومان
 • با تخفیف: 82,000 تومان
اين منم (سفري از درماندگي به التيام)
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان

گاندي (كهن همچون كوه‌‌ها)

 • 75,000 تومان

موهنداس كارمچاند گاندي، همچنان كه همه مي‌دانيم، يكي از بزرگترين و بي‌نظير‌ترين چهره‌هاي قرن بيستم است. از نقطه نظرهاي گوناگون، چه سياسي، چه فلسفي و چه مذهبي، به او جايگاه ويژه‌اي داده شده است. در اين مجموعه از انديشه‌ها و نوشته‌هاي گاندي، با مشاهده ابعاد بسياري از تفكرات معنوي او كه به واسطه‌ صراحت و شفافيت در كلامش، خواننده را قدم به قدم با خود همراه مي‌سازد، مي‌توان به عمق دلايل او بر تاكيد بر ((آهيم سا)) يا ((خشونت پرهيزي))، آگاه گشت.

قدرت اعجاب‌انگيز نيمكره‌هاي مغز

 • 125,000 تومان

تجربه اي دگرگون كننده از سكته مغزي متخصص مغز و اعصابي كه دنيا را به ديدگاه تازه اي در مورد قدرت مغز انسان مي رساند.با مطالعه اين كتاب به سفري شگفت انگيز در دو نيمكره چپ و راست مغز با جزيياتي باور نكردني دعوت خواهيد شد.در طول اين سفر همچنين تاثير عشق و پشتكار در سيستم عصبي و ارتباط عميق خودآگاه و ناخود آگاه انسان را تجربه خواهيد كرد.

مارادونا

 • 198,000 تومان

ديه‌گو آرماندو مارادوناي فوتباليست را چگونه مي‌توان تشريح كرد؟ شايد همان 2 گلي كه در جام جهاني 1986 مكزيك به انگليس زد كافي باشد. اما بدون شك يك كتاب درباره او كفايت نمي‌كند. داستان مارادونا را مي‌شود بين تيترهاي چشم‌گير جستجو كرد. اما براي شناخت بيش‌ترش بايد وارد جزئيات شد: تاريخچه‌اي از دستاوردهاي و شاهكارهاي حماسي، تناقضات و اشتباهات، تضادها و ياغي‌گري‌ها. آنچه در دست داريد مسيري است كه مارادونا در آن قدم برداشته، از خاستگاهش تا روزي كه در بومبونرا فوتبال را كنار گذاشت.

ديور (خاطرات ديور به قلم كريستين ديور)

 • 110,000 تومان

امروزه وقتي صحبت از خانه مد ديور مي‌شود طراحي لباس‌هاي فشن، اكسسوري‌ها، عطر و محصولات زيبايي به چشم مي‌خورد، مدساز و با وقار كلمه‌هايي هستند كه با شنيدن نام ديور به ذهن هر مدشناسي خطور مي‌كند. به عبارت ديگر ديور (Dior) يعني لوكس‌گرايي، ديور يعني طراحي لباس‌هاي زنانه فوق‌العاده خاص. ديور مترادف با مد والايي است. اكثر مردم نمي‌دانند كه برندهاي ثروتمند گاهي داستان‌هاي غم‌انگيزي در تاريخچه خود دارند. مرد پشت صحنه اين برند، مشهورترين طراح لباس زنان در قرن بيستم بود و استعداد بي‌نظير او جلوه‌اي تازه از زنانگي را در روزگاران پس از جنگ جهاني دوم معرفي كرد و سبك خود را به اروپاي آن زمان و حتي آيندگان خود ديكته كرد. با ما در اين كتاب همراه باشيد تا فراز و نشيب‌هاي زندگي اين طراح بزرگ را با قلم وي بخوانيم.

صدراعظم (اديسه آنگلا مركل)

 • 135,000 تومان

فيزيكداني كه تا دهه چهارم عمرش تحت نظام كمونيستي زيست و به همين دليل امكان فعاليت سياسي نداشت و پس از آن تا صدراعظمي آلمان پيش رفت، طبيعي است كه زندگي‌اي پر از فراز و نشيب داشته باشد. تاثير پدر و مادرش كه هيچ‌گاه به او راي ندادند و فشار كمونيست‌ها از دوره كودكي و نوجواني و در نهايت، مذاكراتش با پوتين و اوباما و ترامپ و ساركوزي و كمرون و... همگي از او شخصيتي منحصر به فرد ساختند. حضور همزمان پوتين و مركل در آلمان شرقي، هنگام فروريختن ديوار برلين، از اتفاقات نمادين و معناداري بود كه تاريخ جهان را دگرگون كرد. نقش مركل در مذاكرات هسته‌اي ايران، تلاشش براي جلوگيري از پيوستن اوكراين به ناتو و برخوردش با بحران پناهندگان، همچنان زندگي ميليون‌ها نفر را در سراسر جهان تحت‌تاثير قرار مي‌دهد.

مسئله مرگ و زندگي

 • 96,000 تومان

كتاب مسئله مرگ و زندگي، اثري از زوج درمانگر، اِروين دي. يالوم و مريلين يالوم است كه در آن درباره عشق، فراق و آنچه در پايان عمر اهميت دارد، نوشته‌اند. شرح حالي زيبا، عاشقانه و گاهي دردناك كه از موضوع پايان زندگي سخن مي‌گويد. مسئله مرگ و زندگي كنايه‌اي است كه هميشه در باب اهميت موضوع به كار مي‎‌بريم اما اينبار داستان واقعا درباره مرگ و زندگي است. داستان زيبايي كه شرح خاطرات جالب زوج درمانگر، اروين يالوم و همسرش مريلين يالوم است و با نگاه به پايان زندگي نوشته شده است. روانشناسي ماديگرا، شايد هميشه مرگ را ناديده بگيرد و يا سعي كند از آن فرار كند. اما نويسندگان اين اثر با شجاعت با مسئله پيري و مرگ كه در پي آن مي‌آيد مواجه شده‌اند و در يادداشت‌هايي كوتاه زندگي خود را نوشته‌اند. زندگي كه به اين مرحله نزديك مي‌شود و بايد متناسب با آن تغيير كند. اين كتاب را بايد اثري ممتاز در اين زمينه دانست چراكه از نقش پختگي و تجارب انساني صحبت مي‌كند و ديدگاهي شايد كمي متفاوت از ديدگاه جامعه را به ما بدهد. مسئله مرگ و زندگي را به تمام علاقه‌مندان به آثار يالوم پيشنهاد مي‌كنيم. اگر دوست داريد درباره موضوع مرگ بخوانيد و بدانيد، اين كتاب گزينه مناسب شما است.

تسلا (مردي بيرون از زمان)

 • 140,000 تومان

حيرت‌انگيز است كه زمان چگونه اختراعات و شهرت اين نابغه قرن نوزدهم را ناديده گرفته و نسل درخشان جديدي از فن سالاران چگونه با آن‌ها هم راستا شده است. اگرچه كارهاي نيكلا تسلا گاهي ربوده و يا فراموش شده است و معمولا هم درست فهميده نشده‌اند، ولي واقعا نيازي به پرداخت و جلا دادن ندارند. حالاكه جهان ديدگاه‌ها و تصورات او را در يافته است گويي او با خود لبخند مي‌زند، زيرا زماني خردمندانه گفته بود: "مرد دانشمند براي نتيجه‌ي فوري هدف‌گذاري نمي‌كند، او انتظار ندارد نظريه‌هاي پيشرو وي به آساني دريافته شود. كار او مانند كشاورز براي آينده است. اين كتاب از جنبه‌ي رابطه بين داستان‌هاي تاريخي و علم شيمي مي‌تواند به علاقه‌مندي شما در هر رده سني، به علم شيمي بيانجامد... .

زندگي من استيون هاوكينگ

 • 30,000 تومان

كتاب تاريخچه مختصر زندگي من، اثري نوشته استيون هاوكينگ است كه نخستين بار در سال 2013 انتشار يافت. اين كتاب به ماجراي زندگي شگفت‌انگيز استيون هاوكينگ مي‌پردازد و از دوران كودكي او در لندن پس از جنگ تا رسيدن هاوكينگ به شهرت و اعتبار بين‌المللي را مورد بررسي قرار مي‌دهد. اين كتاب موجز، سرگرم‌كننده و صادقانه، علاوه بر داشتن عكس‌هايي كمتر ديده شده از اين دانشمند بزرگ، جنبه‌هايي از زندگي هاوكينگ را به تصوير مي‌كشد كه در آثار ديگر كمتر به آن پرداخته شده است: پسربچه‌اي باهوش و جستجوگر كه همكلاسي‌هايش به او لقب «انيشتين» داده بودند؛ مردي شوخ و بازيگوش كه بر سر وجود سياه‌چاله‌ها با همكارانش شرط مي‌بست؛ و همسر و پدري جوان كه تلاش مي‌كرد علاوه بر دست و پنجه نرم كردن با بيماري عصبي ALS، براي خود نامي در دنياي فيزيك و اخترشناسي دست و پا كند. كتاب تاريخچه مختصر زندگي من، با جذابيت‌هاي منحصر به فرد و شوخ‌طبعي‌هاي خاص هاوكينگ، مخاطبين را با فراز و نشيب‌هاي زندگي يكي از بزرگترين و تأثيرگذارترين دانشمندان چند دهه اخير آشنا مي‌كند.

اندي وارهول وسواس احتكار داشت (در ذهن بزرگان چه مي‌گذرد)

 • 75,000 تومان

چرا اندي وارهول صدها جعبه را پر كرده بود از كارت پستال هاي قديمي، صورت حساب هاي پزشكي و ته مانده هاي نان پيتزا؟ چرا مرلين مونرو با داروي آرامبخش اوردوز كرد؟ چرا چارلز داروين دچار دل درد بود؟ و آيا اينشتين يك اوتيسمي بود؟ تقريبا تمام اين شخصيت ها در علم، تجارت، سياست، يا هنر به موفقيت هاي بسياري دست يافته‌اند اما همه‌شان رفتارهايي بروز مي‌دادند كه با بيماري هاي غير جسماني مثل اوتيسم، افسردگي، اضطراب، اعتياد و اختلال وسواس-جبري مرتبط بود. با آموختن عميق تر در مورد اين چهره هاي جذاب شايد عمق تجربيات و رفتار هاي بشر را ستايش كنيم و شناخحت گسترده تري از خودمان به دست آوريم.

نوشته‌هاي بي سرنوشت

 • 105,000 تومان

شب گذشته خوابي ديدم. يا بايستي بگويم يك كابوس؟ كابوس چيزي است كه از ضمير نيمه‌آگاه برمي‌خيزد و به درون ضمير آگاه مي‌رود و انباشته از شوك و ناخوشايندي است تا ما را تنبيه كند يا بترساند. اما آنچه كه شب گذشته برايم پيش آمد يك پيش‌آگاهي با خوشبختي ديوانگي بود. اگر به آن، چون كابوس مي‌انديشم به اين خاطر است كه به وارونه خواب‌هاي عادي، كه در سايه برمي‌خيزند و سقوط مي‌كنند، اين يكي ژرف و روشن بود و به جاي كمرنگ شدن، هنوز با من است. به نظرم رسيد كه آخرين دژ دشمن سقوط كرده بود. پيرزن - كه از زمان كودكي‌ام هر روز بيش از پيش از او نفرت داشتم - مُرده بود. با چشمان خود او را ديدم كه در جعبه‌اي چوبين حبس گرديد و به درون سوراخي در زمين پوشيده از آهك افكنده شد. من در گورستان با گروهي از مردم تيره‌رنگ گريان بودم كه چهره هيچ يك از آنان - مگر چهره اليزابت، نيمه در آغوش گرفته در كنارم - را به روشني نمي‌ديدم. آيا اين خواب از ملاقات بدخواهانه ديروز هر دوي آنان با من ناشي مي‌شد؟ اين خواب از گورستان تا درون كالسكه‌اي كه خواهرم و مرا به خانه مي‌برد ادامه يافت (جايي كه من تنها مي‌توانستم بپرسم كجا بود). در اين سواري طولاني و پر سر و صدا حتا كلمه‌اي ميان ما رد و بدل نشد. ما چسبيده به يكديگر در كنار هم نشستيم و سال‌هاي تهي، تلخ و پوچي را كه برايمان خدشه‌آور بود با آن حضور ستمگرانه به حال خود رها كرديم تا به آخرين عناصر شيميايي خود كاهش يابند. من شيوه‌اي را حس مي‌كردم كه زمين بايستي احساس مي‌كرد، آنگاه كه يخ‌هاي زمستاني براي فرآورده نوين گياهان و روييدني‌ها جا باز مي‌كند، قلبم با پيش‌بيني درد گرفت.

زندگي اين پسر

 • 82,000 تومان

تفنگ را پر كردم، يك فشنگ وارد لوله شد، انگشتم بدون فشار روي ماشه بود، و از طريق مگسك تفنگ هر كسي را كه رد مي‌شد نشانه مي‌گرفتم: زن‌هاي كالسكه به دست، بچه‌ها، ماموران شهرداري كه مي‌خنديدند و يكديگر را صدا مي‌زدند. هر كس از زير پنجره ما رد مي‌شد، مجبور بودم لب‌هايم را گاز بگيرم كه از سر شور و شوقم به خاطر برتري‌ام از آن‌ها و تصور احساس امنيت بي‌معني و معصومانه‌شان بر لبم مي‌نشست. اما بعد از مدتي، اين معصوميت آزارم مي‌داد. يك‌جور عصبانيت عجيب غريب بود كه سال‌ها بعد در وجود هم‌خدمتي‌هاي دوران سربازي‌ام ديدم، و وقتي كه شهروندان غيرمسلح ويتنامي را به صورت گروهي جمع مي‌كرديم و آن‌ها با ما حرف مي‌زدند، خودم هم چنين حسي را تجربه كردم. قدرت فقط وقتي لذت‌بخش است كه به رسميت شناخته شود و بقيه از آن بترسند. شهامت و بي‌پروايي در ضعيفان براي قدرتمندان ديوانه‌كننده است...

اين منم (سفري از درماندگي به التيام)

 • 85,000 تومان

روثي لينزي قصه‌گويي با استعداد است و روايت زندگي منحصربه‌فردش هر خواننده‌اي را مجذوب و با خود همراه مي‌كند. در هفده سالگي‌اش، آمبولانسي او را زير مي‌گيرد و به بيمارستاني در لوييزيانا مي‌برد. پزشكان فقط پنج درصد احتمال مي‌دهند او زنده بماند و فقط يك درصد احتمال مي‌دهند دوباره بتواند راه برود. اما يك ماه پس از جراحي جوش دادن بخش‌هاي استخواني ستون مهره‌ها، انگار معجزه مي‌شود و لينزي مي‌تواند روي دو پاي خود از بيمارستان بيرون برود. چند سال بعد و مدت كوتاهي پس از ازدواجش، دردهاي عجيبي حس مي‌كند. آزمايش و تصويربرداري‌ها چيزي نشان نمي‌دهند و هيچ درماني درد او را تسكين نمي‌دهد. درنهايت پزشكان فقط مسكن قوي تجويز مي‌كنند. لينزي زمين‌گير، معتاد به مسكن و نااميد از زندگي، به جراحي جديدي تن مي‌دهد، اما اين بار با همان درد مزمن و وحشتناكي كه به بيمارستان رفته بود از آنجا خارج مي‌شود. او بدون اميد و با زندگي از هم پاشيده‌اش به لوييزيانا برمي‌گردد و سفري روحي را آغاز مي‌كند كه احساس شوق و سرزندگي را از نو به او برمي‌گرداند.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1