فيلتر‌ها

توليدكننده
بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

روانشناسي و روان‌درماني كودك

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
آشنايي با روش و تكنيك‌هاي سان رايس (راهنماي آموزش والدين و درمانگران اتيسم)
آموزش هنر به كودكان در 40 هفته
 • 80,000 تومان
 • با تخفیف: 80,000 تومان
كمك به فرزندتان در اوايل نوجواني
 • 32,000 تومان
 • با تخفیف: 32,000 تومان
آموزش كودكان براساس روانشناسي مثبت (براي والدين معلمان و مربيان)
كلاس ما خانه ما
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
كودك فعال مغز سالم (گنجينه بازي براي متخصصان والدين و مربيان از تولد تا 6 سالگي)
كتاب تمرين گربه سازگار (درمان شناختي-رفتاري براي كودكان مضطرب)
مداخله رفتاري در مدارس (استراتژي‌هاي مثبت مبتني بر شواهد)
طرح‌واره‌درماني براي‌ كودكان‌ و‌ نوجوانان
 • 185,000 تومان
 • با تخفیف: 185,000 تومان
فرزندپروري آگاهانه (فرزندپروري را در لحظه حال آغاز كنيد)
مهارت‌هاي زندگي (بال‌هاي پرواز) به همراه كودك خود زندگي را تمرين كنيم

آشنايي با روش و تكنيك‌هاي سان رايس (راهنماي آموزش والدين و درمانگران اتيسم)

 • 70,000 تومان

در اين كتاب به رويكرد سان رايس مي‌پردازيم و روابطه خانواده و فرد داراي اتيسم و ‌تأثير متقابل اين دو و سپس پيشينه و اصول و روال كار اين رويكرد منحصر به فرد را مورد بررسي قرار مي‌دهيم. در پايان نيز اين رويكرد را با ساير ديدگاه‌‌‌هاي مطرح بررسي و مقايسه مي‌كنيم. در پايان لازم به ذكر است در اين كتاب تلاش شده است به چهارچوبي از اطلاعات دست يابيم كه روشنگر مسير بهبودي كودك داراي اتيسم باشد، مسيري كه براي خانواده‌‌ها پر از دشواري و ابهام است و بدون داشتن اطلاعات كافي و لازم طي اين مسير بيش از پيش دشوار خواهد بود.

آموزش هنر به كودكان در 40 هفته

 • 80,000 تومان

هنر و ابعاد آن در رشد و زندگي كودك تاثير بسزايي دارد. كودكان با فعاليت‌هاي هنري و دخل و تصرف و اكتشاف در محيط مي‌پردازند و با تقويت حواس‌شانء قدرت تشخيص خود را بالا مي‌برند و توان داوري و قضاوتشان را ارتقا مي‌دهند. در نتيجهء اين كار ضمن آشنا كردن آنان با تاريخ و فرهنگ در نهايت به ارتقاي كيفيت زندگي‌شان مي‌انجامد. پرداختن به هنر و آشنايي با ابعاد آنء مستلزم آموزش اصولي و يادگيري نظام‌مند است. آموزش هنر به كودكان تكليفي سخت و پيچيده و زمان‌بر است. مربيان هنر بايد بردبار و شكيبا باشندء رموز مربوطه را بدانند و با زباني متناسب سن كودك و مرحله رشدي او به اين آموزش ضروري دست يازند. در كتاب آموزش هنر به كودكان در چهل هفته به قلم دو تن از هالي فنء با روشي ساختاريافته و گام به گامء نحوه آموزش هنر به مربيان و والدين ارائه مي‌شود.اين اثر در شكل‌گيري و پرورش حس زيبايي‌شناختيء توان ارزيابي و داوريء كشف استعدادهاي درونيء متجلي كردن عواطف و نيز درك طبيعت و آشنايي با تاريخ و فرهنگء بسيار سودمند است.

كمك به فرزندتان در اوايل نوجواني

 • 32,000 تومان

دوران نوجواني، دوران چالش‌برانگيزي است كه اغلب والديني كه بدون آمادگي وارد اين دوره مي‌شوند مشكلات متعددي را با نوجوان خود خواهند داشت كه البته آگاهي و شناخت صحيح از تغييراتي كه در بازه سني 10 تا 14 سال رخ مي‌دهد، مي‌تواند از مشكلات زيادي كه در روابط والد - فرزندي پيش مي‌آيد، جلوگيري كند. در اين كتابچه سعي شده حتي‌المقدور به چالش‌هاي مهمي كه اكثر والدين در ارتباط با نوجوان‌شان درگير آن هستند، بپردازد. همچنين راهكارهاي مفيدي ارائه شده كه به‌كارگيري آن مي‌تواند در بهبود رابطه والدين - فرزندان مؤثر باشد. اميد است مطالعه اين كتابچه بتواند راهنماي خوبي براي شما والدين گرامي باشد.

آموزش كودكان براساس روانشناسي مثبت (براي والدين معلمان و مربيان)

 • 28,000 تومان

روانشناسي مثبت، پديده‌هاي روان‌شناختي را در سطح‌هاي مختلف مدنظر قرار مي‌دهد، از مطالعه تجربيات مثبت، مانند خلاقيت، قدرشناسي، نوع‌دوستي و خوش‌بيني گرفته تا مطالعه نقاط قوت شخصيتي، مانند شجاعت، خرد و اعتدال. اين علم به زبان ساده به مسائل مثبت زندگي افراد توجه مي‌كند تا به كمك آن به مشكلات بپردازند و نشان مي‌دهد كه زندگي با همه سختي‌هايش ارزش زيستن را دارد. در واقع روانشناسي مثبت به ما و فرزندانمان كمك مي‌كند تا زندگي خود را بهبود بخشيم و به خوشبختي برسيم. اين كتاب راه‌كارها و تمرين‌هايي را در اين رابطه ارائه مي‌دهد تا به فرزندانمان خوشبختي را بياموزيم. همچنين اين كتاب مناسب همه كساني است كه خواهان خلق خوشبختي براي كودكان اطرافشان هستند. هدف اين است كه شما، والدين، معلمان و ديگر افراد را آماده كند تا بتوانيد روانشناسي مثبت را در روابط خود، چه در خانه و چه در مدرسه به كار گيريد. «بياييد با هم، آموزش مبتني بر نيك‌زيستي و شكوفايي را گسترش دهيم!»

كلاس ما خانه ما

 • 30,000 تومان

خانواده هر كس فقط خويشاوندانش نيستند و همه‌ي كساني كه ديگران را همان‌طور كه هستندء مي‌پذيرند جزء خانواده آنان محسوب مي‌شوند. كودكان هر كاري از دست‌شان بربيايد مي‌كنند تا لبخند بر لبان ديگران بنشانندء و ديگران را همان‌طور كه هستندء دوست دارند و برايشانء در حكم خانواده‌اند. «كتاب كلاس ما خانواده» به كودكان كمك مي‌كند تا بفهمند كه كلاس‌شان بخشي از خانواده شان است. كودكان ياد مي‌گيرند كه: كلاس مكاني امني براي آنهاست. هيچ اشكالي ندارد كه سر كلاس اشتباه كنند. با ديگران دوست و مهربان باشند. كلاس هم خانواده مخصوصي است براي آنها درست مثل خانواده‌ي اصلي‌شان.

كودك فعال مغز سالم (گنجينه بازي براي متخصصان والدين و مربيان از تولد تا 6 سالگي)

 • 79,000 تومان

تغيير سبك زندگي در دهه‌هاي اخير سبب شده است تا خردسالان فرصت‌هاي غني يادگيري از طريق تعاملات انساني را از دست دهند. به نظر مي‌رسد والدين نسل جوان فرصت زيادي براي تعامل با كودك و مهارت كافي براي اين كار را ندارند. اين در حالي است كه شالودۀ رواني انسان در طول سال‌هاي اوليۀ پس از تولد و در تعامل فعال با دنياي اطراف شكل مي‌گيرد و محيط باكيفيت از نظر تعاملات انساني و اجتماعي نقش پر رنگي در تحول رواني- عصبي بشر دارد. اين كتاب به‌عنوان يك اثر علمي سعي دارد با زباني ساده روند تحول بهنجار از بدو تولد تا شش سالگي را به نمايش گذارد و با ارائۀ الگوهايي از فعاليت‌هاي باكيفيت بين والد-كودك، والدين و درمانگران را به مهارت‌بازي تعاملي و اجتماعي تجهيز كند. اين كتاب شامل 400 بازي تعاملي است و از تولد تا شش سالگي را پوشش داده است.

كتاب تمرين گربه سازگار (درمان شناختي-رفتاري براي كودكان مضطرب)

 • 55,000 تومان

در كتاب كار «گربه سازگار- درمان شناختي - رفتاري براي كودكان مضطرب» يك برنامه درماني شناختي -رفتاري 16 جلسه‌اي براي كاهش اضطراب كودكان 7 تا 13 ساله عرضه شده است. كودكان مي‌توانند با اين برنامه مهارت‌هاي مقابله با انواع اختلا‌ل‌هاي اضطرابي را به‌دست آورند. مفاهيم و روش‌هايي كه در اين كتاب مطرح شده است علاوه بر اختلال‌هاي اضطرابي معمول، براي مقابله با اضطراب‌هاي ناشي از محيط مدرسه و تعامل با همسالان هم مفيد است، اين برنامه را مي‌توان به صورت انفرادي، يا با گروهي از كودكان به كاربرد. كودكان مي‌توانند فعاليت‌هايي را نيز در خانه انجام دهند تا مفاهيمي كه در خلال جلسات مطرح مي‌شوند، در ذهن آنها حك شود. كارشناسان سلامت روان،‌روان‌شناسان كودك و روان‌شناسان مدرسه با خواندن اين كتاب و اجراي رهنمود‌هاي آن در پيشگيري و درمان اختلال‌هاي اضطرابي كودكان و نوجوانان نقش موثري در اين كار مهم خواهند داشت. كتاب گربه سازگار -درمان شناختي -رفتاري براي كودكان مضطرب (راهنماي درمانگر) از همين نويسندگان و از همين مترجم به خواننده كمك مي‌كند تا اثر حاضر را به بهترين نحو در عمل پياده كند.

راهنماي متخصصان باليني براي همبودهاي اختلال نقص توجه بيش‌فعالي در كودكان و نوجوانان (مطالعه موردي)

 • 67,000 تومان

بيماري‌هاي روان‌پزشكي زيادي ممكن است همزمان با اختلال نقص توجه/بيش‌فعالي وجود داشته باشند مانند؛ اضطراب، افسردگي، تيك و مصرف مواد، اختلالات يادگيري، اختلال نافرماني مقابله‌جويانه و اختلال سلوك. اين همبودي‌ها چالش‌هاي عمده‌اي در درمان براي تمامي گروه‌هاي سني ايجاد مي‌كند. كتاب حاضر يك راهنماي درمانگر است كه در هر فصل به يكي از اختلالات همبود مي‌پردازد و با ارايه موردهاي واقعي، راهكارهاي عملي براي درمان پيشنهاد مي‌دهد. هر فصل علاوه بر مباحث مرتبط با تشخيص و درمان، دربرگيرنده پرسش و پاسخ‌هايي در مورد مشكلات تشخيصي و درماني ADHA و اختلالات همراه كه در عمل پيش مي‌آيد نيز هست.

مداخله رفتاري در مدارس (استراتژي‌هاي مثبت مبتني بر شواهد)

 • 199,000 تومان

اين كتاب با در نظر گرفتن فراواني حمايت تجربي از مداخلات رفتاري‌شناختي و رفتاري همراه با ضرورت آگاهي روانشناسان مدرسه و ساير پرسنل از اين مداخلات، چاپ شده است. به عبارت ديگر اين كتاب، اطلاعاتي درباره استراتژي‌هاي رفتاري مثبت مبتني بر شواهد براي استفاده در مدارس در اختيار خوانندگان قرار مي‌دهد. همچنين سعي شده است تا محتواي كتاب در يك قالب مختصر، قابل فهم و با خوانش آسان ارائه شود.

طرح‌واره‌درماني براي‌ كودكان‌ و‌ نوجوانان

 • 185,000 تومان

در اين اثر مي‌توانيد مقدمه‌اي كلي در مورد طرح‌واره‌درماني با كودكان و نوجوانان را در فصل‌هاي اول تا سوم پيدا كنيد. اين فصول نظريه‌هاي اصلي‏، مدل‌هاي رشد و آسيب‌شناسي رواني را ترسيم مي‌كند، مدل طرح‌واره را تشريح مي‌كند، مفهوم ذهنيت‌ها را توضيح مي‌دهد، بر موضوعات خاص سن تمركز مي‌كند و بينش اوليه در مورد ST-CA را ارائه مي‌دهد. فصل‌هاي 4 تا 8 به موضوعات سن توجه دارد. فصل 4 به طرح‌واره‌درماني براي نوزادان و كودكان خردسال مي‌پردازد. فصل‌هاي 5، 6 و 7 مربوط به سن پيش‌دبستاني، سن دبستان و اوايل نوجواني است. در فصل 8 (طرح‌واره‌درماني در اواخر دوره نوجواني و بزرگسالان جوان) بينشي كاربردي و عميق‌تر در مورد تكنيك‌ها ارائه شده است. در فصل‌هاي 9 و 10 پشتيباني مهمي در تنظيم آهنگ ST-CA و شروع درمان ارائه مي‌شود. در اين بخش به طور مفصل پنج عامل اصلي در ST-CA شرح داده شده است. فصل‌هاي 11 تا 14 به چگونگي پياده‌سازي اين مولفه‌ها با استفاده از رسانه‌هاي خلاقانه و مورد علاقه كودك، از جمله عروسك‌هاي دستي، نقاشي، كار روي صندلي و تصويرسازي متمركز است. فصل 15 تا 17 از اهميت ويژه‌اي برخوردار است زيرا ST-CA در كار با والدين بسيار اساسي است. فصل 15 همچنين بر نقاط قوت ويژه طرح‌واره‌درماني براي كودكان و نوجوانان در مقايسه با ساير رويكردهاي درماني تاكيد دارد و نشان مي‌دهد كه چگونه مي‌توان تكنيك‌ها و رويكردهاي طرح‌واره‌درماني را با رويكردهاي سيستمي يكپارچه كرد.

فرزندپروري آگاهانه (فرزندپروري را در لحظه حال آغاز كنيد)

 • 54,000 تومان

كتاب فرزندپروري آگاهانه، راهنماي الهام‌بخشي براي والدين پرمشغله است و مجموعه‌اي از راهكارهاي كاربردي را شامل مي‌شود كه در جايگاه پدر يا مادر به آن نياز داريد. با مطالعه اين كتاب، راهكارهاي مقابله با چالش‌هاي پيش رو در زندگي را ياد مي‌گيريد و به فرزندتان نيز شيوه مقابله با اين چالش‌ها را آموزش مي‌دهيد. مهم‌تر از همه، فراگيري اين مهارت‌ها به شما كمك مي‌كند كه در مقابله با تعارض‌ها و درگيري‌هاي روزمره، انرژي كمتري صرف كنيد تا زمان بيشتري را در كنار فرزندتان سپري كنيد و از زندگي لذت ببريد.

مهارت‌هاي زندگي (بال‌هاي پرواز) به همراه كودك خود زندگي را تمرين كنيم

 • 45,000 تومان

اين كتاب كاربردي با مثال‌هاي زيادي كه دارد، راهبردها و تكنيك‌هايي به شما ارائه مي‌كند كه مي‌توانيد به آساني آنها را ياد بگيريد و به فرزند خود كمك كنيد تا ياد بگيرد به خود اعتماد كند. شما مي‌توانيد: ياد بگيريد كه چگونه وارد دنياي فرزند خود بشويد. به فرزندتان كمك كنيد تا بر مسائل خود فائق شود. ارتباط قدرتمندي با فرزند خود برقرار سازيد. به گونه‌اي با او صحبت كنيد كه نتيجه‌بخش باشد. پدر يا مادري باشيد كه مي‌خواهيد.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1