فيلتر‌ها

توليدكننده


بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

فراروانشناسي

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
يين يوگا 2
 • 160,000 تومان
 • با تخفیف: 160,000 تومان
راه و رسم ديدن
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
تندرستي و شادماني با يوگاي خنده
 • 95,900 تومان
 • با تخفیف: 95,900 تومان
يوگا (جاودانگي و رهايي)
 • 275,000 تومان
 • با تخفیف: 275,000 تومان
يوگا
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
ماوراي طبيعي شدن (مردم عادي چگونه كارهاي خارق‌العاده انجام مي‌دهند)
تنفس (دانشي نوين از هنري گمشده دم و بازدم و چگونگي نفس كشيدن چه تاثيراتي بر ذهن و بدن ما دارد)
استادي زندگي (راهنماي تولتك براي آزادي فردي)
 • 63,000 تومان
 • با تخفیف: 63,000 تومان
از اجبار به آگاهي
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
راهنماي كاربردي مديتيشن براي مبتديان
 • 54,000 تومان
 • با تخفیف: 54,000 تومان
همه چيز عالي است (چرا قادر به ديدنش نيستيم)
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
نويد فرارسيدن خوبي (نخستين رويكرد به مردميت امروز و كشاكش جادوگران)

يين يوگا 2

 • 160,000 تومان

يين يوگا بخشي از هاتا يوگاست. در تجسم نوين. يين يوگا، تاثيرات يوگاي هندي را با تمرين‌هاي تائوي چيني و علوم غربي آميخته تا سلامتي ما را در سطوح مختلف بهبود ببخشد. يين يوگا با تاكيد بر حفظ طولاني وضعيت‌هاي يوگايي و استرس عميقي كه در بافت‌هاي هم‌بند ايجاد مي‌كند، ميزان تحرك و قدرت مفاصل، رباط‌ها و بافت‌هاي ما را ارتقا مي‌دهد. برني كلارك در اين كتاب، نگاه عميقي به تاريخچه، فلسفه و تمرين‌هاي يين يوگا داشته است. به ويژه در فصل سوم كه مربوط به چگونگي انجام تمرين‌هاست، با جزئيات فراوان و تصاوير مختلف در مورد 30 آساناي يين يوگا به طور مفصل توضيح مي‌دهد. در دنياي امروز، تمرينات يين يوگا مي‌تواند نيازهاي روحي و جسمي ما را در ابعاد گوناگون تامين كند. در واقع مسيري را پيش پاي ما مي‌گذارد تا تمام ايده‌آل‌گرايي در مورد ظاهرمان را رها كرده و به خود واقعي‌مان برگرديم، جايي كه شفاي ماندگار در آن نهفته است.

راه و رسم ديدن

 • 35,000 تومان

مجموعه‌ي «راه‌و‌رسم» منتخبي ساده و قابل فهم براي كساني است كه مي‌خواهند با تمرين‌هاي پايه‌اي آگاهي (مايندفولنس) آشنا شوند. چطور مي‌توانيم غبار توهم را پاك كنيم و چيزها را همان‌طور كه هستند ببينيم؟ تيك نات هان، استاد ذن، عمل ديدني عميق را به‌طور كامل و دست يافتني برايمان روشن مي‌سازد و راي گسترش روشني واقعي در زندگي را نشان‌مان مي‌دهد. اين مراقبه‌هاي موجز كه با لحن صميمي و مهربان تيك نات هان بيان شده‌اند، با نقاشي‌هاي جيسون آنتونيس همراهند.

تندرستي و شادماني با يوگاي خنده

 • 95,900 تومان

پيش از پيدايش يوگاي خنده، خيلي از مردم مي‌دانستند كه خنده بهترين طبيب براي تن و روان انسان است، اما راهي براي برانگيختن آن در دسترس نداشتند. يوگاي خنده كاري انجام داد كه خنده بخشي از زندگي روزمره مردم شود و همه از سودمندي‌هاي بي‌شمار اين موهبت الهي بهره جويند. در اين كتاب بي‌همتا، دكتر مادان كاتاريا، بنيان‌گذار يوگاي خنده، پاسخ اين پرسش‌ها را به شما خواهد داد: وقتي دل و دماغي براي خنديدن نداريم چگونه مي‌توانيم بخنديم؟ چگونه مي‌توانيم در نبود شادي بخنديم؟ آيا براي خنديدن به حس شوخ طبعي نياز است؟ چرا كودكان زياد مي خندند اما بزرگسالان خيلي كم؟ چگونه مي‌توانيم ياد بگيريم بخنديم؟

يوگا (جاودانگي و رهايي)

 • 275,000 تومان

ميرچا الياده در مقدمه اين كتاب مي‌گويد: «پس از سه سال تحصيل در دانشگاه كلكته تحت نظر پرفسور سورندرانات داسگوپته و اقامتي شش ماهه در آشرام ريشي‌كِش در هيماليا بود كه تأليف اين كتاب را آغاز كردم.» «كتاب در قالب كنوني خود براي خواننده عمومي و خصوصاً مورخان اديان، روانشناسان و فيلسوفان نوشته شده است.» باز هم در همين مقدمه در ارتباط با ضرورت شناخت يوگا مي‌گويد: «واقعيت اين است كه براي مهم‌ترين پرسش اساسي در فلسفه غرب (يعني اين پرسش كه هند چه راه‌حلي براي تنش و اضطرابي پيشنهاد مي‌كند كه با درك تاريخ‌مندي يا زمان‌مندي و ناپايداري براي انسان ايجاد مي‌شود و چگونه انسان مي‌تواند در اين جهان بماند بدون آنكه اجازه دهد زمان و تاريخ بر او غلبه و فرسوده و نابودش كند)، همه پاسخ‌هايي كه انديشه هندي ارائه مي‌كند كم و بيش مستلزم داشتن دانش و شناختي نسبي از يوگا است. بنابراين پيداست كه آشنايي فيلسوفان و محققان غربي با آن مي‌تواند بسيار مهم باشد. باز هم تكرار مي‌كنم: مسئله اين نيست كه يكي از راه‌حل‌هاي پيشنهادي در هند را به‌‌طور كامل بپذيريم. يك ارزش معنوي به شيوه مدل جديدي از اتومبيل پذيرفته نمي‌شود. مسئله جدي‌تر از اينهاست: اساساً بايد انديشه‌اي را بشناسيم و درك كنيم كه از مهم‌ترين جايگاه در تاريخ انديشه ديني و معنويت جهاني برخوردار بوده است.»

يوگا

 • 40,000 تومان

اين كتاب شامل راهنماي تصويري حركات يوگا (آساناها)، بايدها و نبايدها در انجام حركات، فوايد و احتياط‌هاي لازم در هر حركت، تلفظ صحيح نام سانسكريت آساناها و ترجمه نام متداول آن‌هاست و كتابي مناسب براي تمرين يوگا در منزل و رفع اشكال در انجام حركات است.

ماوراي طبيعي شدن (مردم عادي چگونه كارهاي خارق‌العاده انجام مي‌دهند)

 • 165,000 تومان

انسان عادي، قادر به انجام كارهاي خارق‌العاده است. در اين كتاب، داستان زندگي كساني را مي‌خوانيم كه با بهره‌گيري از روش‌هاي «غيرعادي» توانسته‌اند هر ناممكني را ممكن سازند. از اين رو، درمي‌يابيم كه وقتي احساس يا فكري را در درون‌مان تغيير دهيم، نسبت به محيط خود نگرشي جديد پيدا مي‌كنيم و دگرگوني‌هايي ژرف و معجزه‌آسا را رقم مي‌زنيم.

تنفس (دانشي نوين از هنري گمشده دم و بازدم و چگونگي نفس كشيدن چه تاثيراتي بر ذهن و بدن ما دارد)

 • 89,000 تومان

براي سلامتي و تندرستي ما چيزي ضروري‌تر از نفس‌كشيدن وجود ندارد: هوا را وارد و سپس آن را خارج مي‌كنيد و اين كار 25000 بار در روز تكرار مي‌شود. با اين حال، انسان به عنوان يك گونه، توانايي تنفس صحيح را از دست داده است و اين امر عواقب بدي به دنبال دارد. جيمز نستور، روزنامه‌نگار، به همه جاي دنيا سفر مي‌كند تا دانش فراموش‌شده‌ شيوه‌هاي تنفس باستاني را كشف كند و متوجه مي‌شود كه با تغييراتي جزئي در نحوه‌ دم و بازدم مي‌توانيم عملكرد ورزشي را ارتقا دهيم، اندام‌هاي داخلي‌مان را جوان‌سازي كنيم، خروپف، آلرژي، آسم و بيماري‌هاي خودايمني را متوقف، و اسكوليوز ستون فقرات را درمان كنيم. هيچ يك از اين‌ها نبايد امكان‌پذير باشد ولي هست. كتاب تنفس با تكيه بر هزاران سال حكمت باستاني و مطالعات پيشرفته در ريه‌شناسي، روان‌شناسي، بيوشيمي و فيزيولوژي، تمام دانسته‌هايمان را در مورد اساسي‌ترين عملكرد بيولوژيكي خود متحول مي‌سازد.خلاصه‌اي از اين كتاب در پادكست فارسي بي‌پلاس ارائه شده است.

استادي زندگي (راهنماي تولتك براي آزادي فردي)

 • 63,000 تومان

بيرون مكزيكوسيتي، مجتمع هرم باستاني تئوتيهواكان قرار دارد كه مطابق سنت شفاهي خانواده روئيز، مركز معنوي افراد تولتك است. به مدت بيش از بيست سال، دون ميگوئل روئيز جونيور به تئوتيهواكان سفر كرده تا درباره‌ي راز و رمزهاي قدرتمند يافت شده در آنجا به ديگران آموزش بدهد. در كتاب استادي زندگي، روئيز توضيح مي‌دهد كه چگونه هرم‌هاي مقدس و پلازاهاي تئوتيهواكان به عنوان ايستگاه‌هاي نمادين در مسير تحول جنگجويان تولتك عمل مي كنند آن‌هايي كه در آموزه‌هاي تولتك را در زندگي خود به كار مي گيرند تا در جنگ دروني عليه نيروهاي اهلي‌سازي، ترس و قضاوت خود پيروز شوند. در همان حال، او شما را در سفر دروني خودتان هدايت مي‌كند. به‌ شما كمك مي‌كند قدرت دگرگون كننده‌ي دست اول آموزه‌هاي تولتك را بدون نياز به ترك منزلتان، تجربه كنيد. اين تمرين‌هاي عملي و تعمق‌هايي كه به اشتراك مي‌گذارد، طراحي شده‌اند تا به شما كمك كنند هم اكنون، آرامش و آزادي فردي را در زندگي خودتان پيدا كنيد. سفرتان منتظر است.

از اجبار به آگاهي

 • 45,000 تومان

كتاب از اجبار به آگاهي فرصتي ناب و يكتاست براي آشنايي با انديشه‌هاي يكي از تاثيرگذارترين معلمان معنوي معاصر جهان ، در مورد چيستي و چگونگي روابط انساني. روابطي كه انسان‌ها همواره در حال برقراري و تخريب آنها هستند و علي‌رغم رنجش‌هاي بسيار و شادي‌هاي زودگذر،باز هم مشتاق اين روابط‌اند. همسران مشاجره مي‌كنند، والدين و فرزندان از يكديگر خسته مي‌شوند و تب دوستي‌ها فروكش مي‌كند. اما انسان‌ها باز براي ايجاد رابطه‌اي جديد تلاش مي‌كنند.در اين كتاب سادگورو عارف ،يوگي و استاد معنوي كه پايه‌گذار سازمان غير‌انتفاعي ايشاست، به سوالات گوناگون در مورد ارتباط بين افراد و جنبه‌هاي جسمي، ذهني، عاطفي و انرژي‌هاي زندگي بخش كه در برقراري اين روابط نقش دارند، پاسخ مي‌دهد. همچنين راه حل‌هايي براي برقراري روابط پايدار وشاد بين همسران، اعضاي خانواده، دوستان، همكاران و حتي رابطه هر فرد با طبيعت پيرامون خودش را ارائه مي‌دهد. سادگورو معتقد است كه اگر از جبر دروني و ذهن شرطي شده خويش به خود‌آگاهي برسيم،مي‌توانيم زندگي خارق‌العاده‌اي براي خود و ديگران بيافرينيم.

راهنماي كاربردي مديتيشن براي مبتديان

 • 54,000 تومان

از بزرگترين چالش‌هاي برآمده از سبك زندگي امروزي، چگونگي غلبه بر اضطراب و دست يافتن به ذهني آرام است. براي كسب آرامش ذهن راهكارها و روش‌هاي گوناگوني پيشنهاد مي‌شود كه يكي از مؤثرترين آنها انجام مداوم مديتيشن است. در كتاب «راهنماي كاربردي مديتيشن براي مبتديان» طي برنامه‌اي ده روزه و به زبان بسيار ساده و به شيوه گام به گام، ده تكنيك متفاوت مديتيشن به شما آموزش داده مي‌شود. چه در انجام مديتيشن مبتدي باشيد و چه حرفه‌اي، مي‌توانيد از راحتي و تنوع روش‌هاي معرفي شده در اين كتاب استفاده كنيد و از نتايج شگرف آن بر سلامت روان و جسم خود لذت ببريد. شما بسته به سليقه و ميزان راحتي با هر يك از تكنيك‌هاي ده‌گانه مديتيشن، روش مناسب خودتان را انتخاب كرده، آن را با تمرين در وجودتان نهادينه مي‌كنيد و از آرامش ذهن برخوردار خواهيد شد.

همه چيز عالي است (چرا قادر به ديدنش نيستيم)

 • 55,000 تومان

در اين كتاب كمال را از ديدگاه انسان نشان خواهيم داد؛ زيرا به نظر مي‌رسد انسان‌ها تنها موجوداتي‌اند كه به آن نياز دارند. آنها بيش از هر موجود ديگري در عالم وجود، از درك اين كمال محروم‌اند. به همين علت است كه چنين آشوبي را در جهان ايجاد كرده‌اند. همه شما اين كمال را احساس كرده‌ايد، حتي هنگام مشاهده پرنده‌اي كه روي درخت نشسته است. در اين مقدمه برخي از ابعاد ديگر را براي شما فاش كردم؛ قلمرو غيرمنتظره پرندگان و درختان. من سعي خواهم كرد از شما الهام بگيرم تا احساس مشترك داشته باشيد و در ساير جنبه‌هاي وجود به دنبال آن‌ها بگرديد. كمال آگاهي الهي كه هر چيزي را ممكن مي‌سازد، هميشه وجود دارد. ما فقط نياز به كمي انگيزه داريم تا بتوانيم اين مسئله را كمي جدا از توهمات به خودمان يادآوري كنيم. به اين منظور كه بتوانيم در تمام لحظات زندگي كه به ما داده شده، آن را مشاهده كنيم.

نويد فرارسيدن خوبي (نخستين رويكرد به مردميت امروز و كشاكش جادوگران)

 • 55,000 تومان

اگر در اين سال‌ها خواندن كتاب‌ها و نوشته‌هاي گورجيف را پي‌گرفته باشيد، لابد اين پرسش برايتان پيش آمده كه چرا گورجيف رفتار اگر نه سنگدلانه اما سخت نامنتظره‌اي گاه از خود نسبت به شاگردانش نشان مي‌داده، از جمله با خود آسپنسكي و ديگران. در اينجا پاسخ او را مي‌توانيد بيابيد. به رابطه آموزگار - شاگرد، مريد - مراد، ارباب - بنده باز مي‌گردد. نيچه تمام روابط ميان مردم را به رابطه ارباب - بنده مي‌كاهد، چنان‌كه عشق را به جنگ ابدي ميان دو جنس تعريف مي كند. گورجيف همانطور كه خود مي‌گويد به دنبال شاگرداني چشم و گوش بسته و دنباله رو نبوده، بلكه مي‌خواسته شاگرداني بيدار، نوآور و آفريننده و تاثيرگذار به معناي عيني و واقعي را با كاربرد شناخت بي‌همتايي كه در مورد روانشناسي مردم به ان دست يافته بود، از نهاد تكامل هماهنگ مردمي خود بيرون دهد.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1