فيلتر‌ها

توليدكنندهبازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

1394

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
365 راه سبز زيستن براي بچه‌ها (حفظ محيط زيست در هر روز از سال در منزل مدرسه هنگام بازي)
روان‌درماني بين‌شخصي براي افسردگي
 • همراه با تخفيف
 • 19,500 تومان
 • با تخفیف: 17,745 تومان
اصول و فنون مذاكره در جذب مشتريان در بانكداري شركتي
پزشكي سالخوردگان (طب سوزني جرياتريك اكوپنكچز)
فيزيكدانان بزرگ (مجلد 2)
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
راز شامبالا
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
آموزش انتقادي انديشيدن به كودكان
 • 20,000 تومان
 • با تخفیف: 20,000 تومان
اصول و مهارت‌هاي فروش
 • 8,000 تومان
 • با تخفیف: 8,000 تومان
هنر روان‌درماني
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان
كلمات اينشتين
 • 6,000 تومان
 • با تخفیف: 6,000 تومان
مددكاري اجتماعي سالمندان
 • 9,500 تومان
 • با تخفیف: 9,500 تومان
اصول روان‌شناسي و روان‌درماني عزت نفس
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان

365 راه سبز زيستن براي بچه‌ها (حفظ محيط زيست در هر روز از سال در منزل مدرسه هنگام بازي)

 • 50,000 تومان

هم تفريح كن و هم سياره زمين را نجات بده! سياره ما به كمك تو نياز دارد- و يك عالمه كارهاي عملي وجود دارد كه تو از پس آنها برمي‌آيي... كتاب 365 راه سبز زيستن براي بچه ها از طراحي باغچه خانه تا درست كردن چوب آشغال جمع‌كن، ايده‌هاي جديدي درباره نحوه «سبز» شدن در اختيار تو قرار مي‌دهد. با انجام دادن اين كارها ياد بگير چگونه از سياره‌مان محافظت كني. - كاهش توليد زباله، بازيافت و استفاده مجدد از مواد. - پاكيزه نگه‌داشتن هوا، اقيانوس‌ها و جنگل‌ها از آلودگي. - خوردن مواد غذايي ارگانيك، كه هم خوشمزه‌ترند و هم برايت مفيد‌ترند. - جلوگيري از انقراض گونه‌هاي گياهي و جانوري. - الهام بخشيدن به مردم كه آنها نيز كاري كنند و خودي نشان دهند. - گراميداشت «روز زمين» و يا «هر روز، روز زمين» است. اكنون مي‌تواني از كمك دوستان، هم مدرسه‌اي‌ها و افراد خانواده‌ات برخوردار شوي تا دست به دست هم آينده بهتري بسازيد. تو اين قدرت را داري كه از همين امروز از دنيا مكان بهتري بسازي!

روان‌درماني بين‌شخصي براي افسردگي

 • 19,500 تومان

كتاب حاضر، به بيان و تشريح روان‌درماني بين‌شخصي مي‌پردازد. مؤلف بيان مي‌دارد كه روش درماني با محدوديت زماني، مبتني بر تشخيص عملي و داراي پشتوانه تجربي است كه ابتدا به‌منظور معالجه سرپايي بيماران مبتلا به افسردگي اساسي ايجاد شد. روان‌درماني بين‌شخصي بر رويدادهاي جاري يا اخير، مشكلات بين‌شخصي و علائم بيماري متمركز است. از طريق به كار بردن الگوي طبي و پيوند بين علائم خلق افسردگي و رويدادهاي اخير زندگي، درمان IPT به بيمار كمك مي‌كند تا احساس كند درمان‌گر درد او را مي‌فهمد.

اصول و فنون مذاكره در جذب مشتريان در بانكداري شركتي

 • 57,000 تومان

نظام بانكي ايران در چند سال اخير شاهد تغيير و تحولات بسيار چشمگيري بوده است. تولد بانك‌هاي خصوصي در آغاز دهه هشتاد از جمله اين چنين تغيير نگاهي بوده تا در كنار استفاده از تكنولوژي هاي برتر و دانش‌هاي مختلفي چون ارتباطات و بازاريابي، ميز و صندلي، تابلو، در و پنجره بانك‌ها، همه و همه در راستاي باور كردن و تغيير نگاهي باشد كه بانك‌ها را زيبا‌تر و بهتر كند، اين پوست‌اندازي نظام بانكي از يك سو به دليل فشار بازار براي پاسخگويي به نياز‌هاي مشتريان و از سوي ديگر عزم مديران براي همسوسازي استراتژي و ساختار سازمان براي پاسخ به تغيير خواسته‌هاي مشتريان از بانك‌ها و خلق مزيت‌هاي رقابتي باشد. در اين ميان، ايجاد واحد بانكداري شركتي براي ارائه خدمات بهتر به بنگاه‌هاي اقتصادي از ديگر تغييرات اثر‌گذار بوده است. از اين رو، بانكداري شركتي مي كوشد تمام نياز‌هاي شركت هاي بزرگ را با بهره‌گيري از ساختار، مدل ها و فرآيند‌هايي كاملا متفاوت از گذشته پاسخ دهد كه در اين ميان، آشنايي با اصول و فنون مذاكره با شركت‌هاي بزرگ يكي از ابزرا‌هاي كاربردي براي جذب اين دسته از مشتريان كليدي است. بنابراين، در اين كتاب به ارائه اصول كاربردي مذاكرات بانكي براي مديران امور مشتريان پرداخته شده است.

پزشكي سالخوردگان (طب سوزني جرياتريك اكوپنكچز)

 • 50,000 تومان

در كتاب حاضر تلاش شده تا اكثر تغييرات فيزيولوژيكي و پاتولژيكي طبقه سالخورده نشان داده شود و راه و روش‌هاي كمك‌هاي لازم و به موقع براي آنان اجرا شود. اين اطلاعات نياز پزشكان را به معرفي بيماران خود به ساير همكاران به خصوص براي امور عادي برطرف مي‌كند. نگارنده با زباني ساده كليه علايم و نشانه‌هاي بيماري‌ها و تغييرات فيزيولوژيك در اثر سنوات پيري سالمندي را تشريح كرده تا شخص بتواند از وجود و يا خطر آن با خبر شود و به موقع با مراجعه به پزشك معالج خود از خطرات احتمالي برحذر باشد.

فيزيكدانان بزرگ (مجلد 2)

 • 55,000 تومان

اين كتاب در واقع تاريخ پيشرفت علم فيزيك است؛ زيرا محتواي آن نه بر حسب حروف الفبايي نام فيزيكدانان، بلكه بر حسب سير تحول تاريخي بخش‌هايي از علم فيزيك و دانشمنداني كه در اين تحول نقش داشته‌اند تنظيم شده است، بدين معني كه بخش‌هاي آن به ترتيب عبارتند از: – مكانيك – ترموديناميك – الكترومغناطيس – مكانيك آماري – نسبيت – مكانيك كوانتومي – فيزيك هسته‌اي – فيزيك ذرات بنيادي – اخترشناسي، اختر فيزيك و كيهان‌شناسي در هر بخش، شرح حال و عمدتاً شرح فعاليت‌هاي دانشمندان پيشرو در آن بخش ارائه مي‌شود. مطالعهٔ اين كتاب را به تمامي علاقه‌مندان علم فيزيك پيشنهاد مي‌كنيم.

راز شامبالا

 • 45,000 تومان

در كوهستان‌هاي دوردست پوشيده از برف نزديك تبت، اجتماعي واقع شده كه از ديرباز، از آن با افسانه شامبالا يا شانگري - لا ياد مي‌شود. قرنهاست در دل اين مكان بصيرتي نهفته كه تاثيري عميق بر شيوه زندگي يكايك ما خواهد داشت. جستجوي شامبالا از سخنان يك كودك و روياي دوستي قديمي آغاز مي‌شود. آن‌ها ما را به تپه هاي نپال و تبت خواهند برد، جايي كه درآن با يك گروه مخفي مواجه خواهيم شد كه كارشان حفظ اين افسانه‌هاست. تحت تعقيب ماموران، از مناطقي خواهيم گذشت و شاهد نبردي ميان خشم و عاطفه به منظور استيلاي يكي بر ديگري خواهيم بود و در پايان به حقيقتي تكان دهنده در مورد انرژي خواست انسان خواهيم رسيد. راز شامبالا همچون ديگر آثار جيمز رد فيلد، تاثيري تمثيلي خواهد داشت و شما را مصمم مي‌سازد تا از بسياري چيزها در زندگي رهايي يافته و موجب بهبودي زندگي ديگران گشته و جهاني را متحول سازيد.

آموزش انتقادي انديشيدن به كودكان

 • 20,000 تومان

برخلاف تصور برخي از افراد كه گمان مي‌كنند انتقادي انديشيدن يعني، منفي‌نگري و عيب جويي كردن، اين گونه انديشيدن نخست متكي بر جستجو، جمع‌آوري و تجزيه تحليل اطلاعات، و سپس ارزشيابي، استدلال و نتيجه گيري از يافته هايشان است. انتقادي انديشيدن به كودكان ياد مي‌دهد: هيجان‌ها و احساس‌هايشان را با روشي مناسب كنترل و بيان كنند، پاسخ پرسش‌هايشان را بيايند، انعطاف‌پذير، مبتكر و كارآمد باشند.

اصول و مهارت‌هاي فروش

 • 8,000 تومان

آيا انسان‌ها فروشنده متولد مي‌شوند؟ يا اين‌كه توانايي‌هاي فروش را مي‌توان آموخت؟ ما به جرات فكر مي‌كنيم بدون توجه به اين‌كه پيش‌زمينه تحصيلي و تجربه شما چيست، يادگيري دانش و هنر فروش مي‌تواند از طريق تكنيك‌ها و رويكردهاي صحيح انجام پذيرد. در طول اين كتاب، ما بهترين رويكردها را براي فروش موثر مطرح مي‌نماييم. فرض كرده‌ايم كه شما تجربه اندكي در فروش داريد بنابراين دست شما را خواهيم گرفت و شالوده‌اي از اصول مهارت‌هاي فروش را در اختيارتان مي‌گذاريم. ما بر اين باور هستيم كه مي‌توان با دستيابي به سطح بهينه‌اي از دانش بازاريابي و مهارت‌هاي فروش، هر كسب و كاري را با تحول روبرو ساخت. در اين كتاب تلاش نموده‌ايم تا دانش و مهارت را به طور همزمان تا سطح بهينه و با زباني ساده مطرح نماييم و اميدوار هستيم بتوانيم از اين طريق سهمي در رشد و توسعه كسب و كار ايراني داشته باشيم....

هنر روان‌درماني

 • 50,000 تومان

بايد خواند؛ هرچه بيشتر، بهتر. زماني كه تصور كنيم به حد كافي مي‌دانيم كارمان تمام است. علم آبي است كه هرچه بيشتر بنوشي، تشنه‌تر مي‌شوي. تشنگي اصيلي كه در ژرفاي سرت انساني جاي دارد. اما اين تمام قصه نيست. دانش در هر رشته‌اي كه باشد زماني منجر به خلاقيت مي‌شود كه با هنر بياميزد. علم تار است و هنر، پود. و علم بدون خلاقيت، مكتوبات بايگاني‌ شده‌اي است، عقيم و تنها. روان‌درماني و به‌خصوص نوع تحليلي آن، هنري بس ظريف است كه خواننده اين سطور با مطالعه كتاب، بهتر مي‌تواند آن را احساس و درك نموده و به آن انس گيرد. دكتر آنتوني استور گرچه در مكتب يونگ روانكاوي را آموخت، اما همانگونه كه در مقدمه كتاب آورده، متأثر از بسياري از مكاتب روانكاوي است.

كلمات اينشتين

 • 6,000 تومان

كتاب حاضر انتخابي است از آن‌چه خانم كالاپريس در آخرين چاپ كتاب عرضه كرده‌اند. اصل كتاب بيش از 550 صفحه است. بخش عمده‌اي از آن مطالب خصوصي است كه شايد چندان كاربرد عمومي نداشته باشد. من در اين گزيده چيزي از اين‌گونه مطالب را نياورده‌ام. تلاش كرده‌ام آن‌چه براي عموم مورد استفاده است، انتخاب كنم.

مددكاري اجتماعي سالمندان

 • 9,500 تومان

سالمندي يك فرآيند زيست شناختي است و نه بيماري، گرچه سالمندي تغييراتي در بدن انسان به وجود مي‌آورد. ممكن است شيوه‌هاي زيستي كه فرد در سال‌هاي پيشين داشته است را محدود نمايد در دنيا واژه‌اي تحت عنوان سالمندي پويا مطرح است. يعني با افزايش كيفيت زندگي آن‌ها نيز مورد توجه قرار مي‌گيرد.

اصول روان‌شناسي و روان‌درماني عزت نفس

 • 25,000 تومان

از اصطلاح عزت نفس تاكنون تعاريف زيادي به عمل آمده است كه در زير به چند تعريف از عزت نفس اشاره مي‌شود؛ عزت نفس عبارت است از، احساس كلي فرد در خصوص خود - ارزشمندي و ارزش‌هاي شخصي. در روانشناسي، عزت نفس به عنوان يك صفت شخصيتي در نظر گرفته مي‌شود و وقتي صحبت از عزت نفس مي‌شود به خصوصيتي اشاره دارد كه با ثبات و بادوام است. عزت نفس عبارت است از دامنه گسترده‌اي از باورها راجع به خودمان (مثل ارزيابي از وضع ظاهري خود، باورها، رفتارها و هيجانات).

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1