فيلتر‌ها

توليدكننده


بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

1397

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
غلبه بر اختلال وسواس فكري عملي (راهنماي رفتاري و شناختي درمان اختلال وسواس فكري عملي)
گام‌هايي به سوي آرامش
 • 24,000 تومان
 • با تخفیف: 24,000 تومان
رباعيات حكيم عمر خيام خشتي (با قاب)
 • 175,000 تومان
 • با تخفیف: 175,000 تومان
ثروت ملل
 • 350,000 تومان
 • با تخفیف: 350,000 تومان
پژوهش در كلاس درس و مدرسه
 • 7,500 تومان
 • با تخفیف: 7,500 تومان
مدير در نقش رهيار
 • 98,000 تومان
 • با تخفیف: 98,000 تومان
افكار سوم
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
چگونه عاشق الاغ نشويم (روشي مطمئن براي پيروزي از دل بدون حذف عقل)
اسرار موفقيت (بينش تجاري و كارآفريني به سبك مارك زاكربرگ)
مغز و ذهن
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
درآمد پرماجرا
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان

غلبه بر اختلال وسواس فكري عملي (راهنماي رفتاري و شناختي درمان اختلال وسواس فكري عملي)

 • 26,000 تومان

كتاب غلبه بر اختلال وسواس فكري عملي راهنمايي براي تمامي متخصصان بهداشت رواني كه با اختلال وسواس فكري عملي سر و كار دارند و مي‌توانند در قالب يك برنامه ده هفته‌اي، هفته‌اي يك بار مداخله و درمان را انجام دهند، تهيه شده است. از جمله اين متخصصان مي‌توان به روانشناسان، مددكاران اجتماعي، روان‌پرستاران، مشاوران و روان‌پزشگان اشاره كرد.اين راهنما شامل اطلاعات مقدماني درباره اختلال وسواس فكري عملي و دستورالعمل‌هاي دقيق درباره شيوه اجراي درمان است

كودكان و نوجوانان سركش و ستيزه‌جو (رويكردي غير دارويي براي چالش برانگيزترين رفتارهاي او‌سي‌دي)

 • 155,000 تومان

امروزه بسياري از والدين نگران رفتارهاي ستيزه‌جويانه و پرخاشگرانه فرزندان خود، حمله كردن آنها به معلمانشان و مورد ضرب و شتم قرار دادن همكلاسهايشان هستند و براي حل اين معضل به متخصصان مختلف مراجعه مي‌كنند. در بعضي مواقع پزشكان از دارودرماني استفاده مي‌كنند كه در حل اين مشكل تاثير چنداني ندارد و مشكلات رفتاري فرزندانشان را بيشتر مي‌كند علاوه بر اينكه هزينه‌هاي درماني زيادي به والدين تحميل مي‌شود. مسئولين مدارس نيز در نحوه برخورد با اين نوع بچه‌ها تبحر چنداني نداشته و براي اصلاح رفتارهاي آنها به تنبيه و توبيخ و جا‌به‌جا كردن مدرسه متوسل مي‌شوند كه شرايط را بدتر مي‌كند. بنابراين، اين سوال همچنان باقي است كه براي اصلاح رفتار اينگونه بچه‌ها چه بايد كرد؟ كتابي كه در دست داريد به اين معضلات مي‌پردازد و علت آنها را بررسي مي‌كند و براي آنها راه‌حل‌هايي ارائه مي‌دهد و روش‌هاي درماني متعددي را در اين زمينه ارائه مي‌دهد. بنابراين به تمامي والدين، مربيان، متخصصان بهداشت و روان مطالعه اين كتاب توصيه مي‌شود.

گام‌هايي به سوي آرامش

 • 24,000 تومان

اين كتاب در وهله اول براي خودم نوشته شده است تا يادآوري باشد برايم كه فراموش نكنم در پي آرامش بودن را؛ آن را مثل يك كتاب مقدس در كنار خود خواهم داشت و هر گاه احساس كردم كمي از نشاط و شادماني دور مانده‌ام به آن رجوع مي‌كنم و انرژي دوباره مي‌گيرم. چون مطالب اين كتاب كوچك همانند شهد گوارايي است كه روح و جان را سرزنده مي‌كند. كتاب خوبي را انتخاب كرده‌ايد از آن لذت ببريد.

رباعيات حكيم عمر خيام خشتي (با قاب)

 • 175,000 تومان

ترانه‌ها و اشعار خيام هيچ‌وقت تازگي و لطافت خود را از دست نخواهد داد. چون اين ترانه‌هاي در ظاهر كوچك ولي پر مغز تمام مسائل مهم و تاريك فلسفي را كه در دوران مختلف انسان را سرگردان كرده و او را به وادي سرگرداني كشانده، و افكاري را كه جبرا به او تحميل شده و اسراري را كه برايش لاينحل باقي مانده مطرح مي‌كند. خيام ترانه‌هاي ناب فلسفي را با زيبايي تمام به زبان آورده است. ديگر از خصايص خيام ذوق لطيف و حس شديد اوست با اينكه قصد شاعري ندارد، از ديدن مناظر زيباي طبيعت گل و سبزه و كيفيت شام و بامداد و مهتاب و ابر و باران و مانند آن‌ها بي‌اختيار طبعش به اهتزاز در مي‌آيد. از رباعيات او مي‌خوانيم: اين كهنه رباط را كه عالم نام است ـ آرامگه ابلق صبح و شام است. بزمي است كه وامانده صد جمشيد است ـ گوري است كه خوابگاه صد بهرام است.

ثروت ملل

 • 350,000 تومان

پژوهش در كلاس درس و مدرسه

 • 7,500 تومان

مدرسه يك موجود زنده است، موجودي كه متولد مي‌شود، تغذيه مي‌كند، حركت مي‌كند، رشد مي‌كند، هدف دارد و تكامل مي‌يابد. اعضا و جوارح اين موجود زنده عبارت‌اند ا ز: دانش‌آموزان، معلمان، مربيان، اداره كنندگان و در مفهوم نوين و تكامل يافته‌اش، پدران و مادران. اين اعضا با هم پيوندها و ارتباط‌هاي بنياني و اساسي (ارگانيك) دارند مجموعه‌ي «كتاب‌هاي كوچك مديريت مدرسه» اين مسووليت بزرگ را به عهده گرفته است تا مديران و همكارانشان در آموزشگاه‌ها را با فطرت مدرسه بيشتر آشنا كند.

مدير در نقش رهيار

 • 98,000 تومان

به راستي ما چگونه مي‌توانيم مهارت‌هاي مديريتي اختصاصي خودمان را بياموزيم؟ بيشتر كتاب‌هاي مديريتي به شما وعده مي‌دهند كه چيزي براي شما دارند، كه مديريت شما را متحول مي‌كند اما آنچه كه شما را متحول مي‌كند و شما را از آن‌گونه كه مديريت مي‌كنيد به گونه‌اي ديگر مديريت كردن، رشد مي‌دهد، خودتان هستيد. در اين مسير شما بايد بار ديگر نوپايي را تجربه كنيد، زيرا انسان در هيچ مقطعي از زندگي خود به اندازه كودكي آمادگي يادگيري و رشد را نداشته است. نوپا شدن يعني نويادگيري آموزه‌ها و عادات ناكارآمد پيشين و نويادگيري مهارت‌هاي جديد يا عمق دادن به مهارت‌هاي فعلي‌تان. كتاب حاضر مي‌تواند راهنماي شما در اين سفر تحول باشد و شما را به ابزاري انسان‌محور در مديريت شخصي‌تان مجهز كند.

افكار سوم

 • 40,000 تومان

چهار دهه است كه يكي از شارحان پرآوازه علم، افكار عمومي را درباره قوانين بنيادين طبيعت و رابطه تنگاتنگ ميان علم و جامعه روشن مي‌كند. استيون واينبرگ، در اين كتاب از موضوعاتي چون كيهان‌شناسي، اخترشناسي، مكانيك كوانتومي، تاريخ علم، محدوديّت‌هاي دانش كنوني، هنر كشف، پاداش غلط‌انديشي، رابطه ميان علم و هنر حرف مي‌زند. وي آنگاه كه اين جستارها را مي‌نوشت، از هر سه فكري كه از ذهن‌اش مي‌گذشت، يكي معطوف به موضوع جستاري بوده است كه آن را مي‌نوشته و به همين خاطر عنوان كتاب حاضر را «افكار سوّم» گذاشته است. استيون واينبرگ، برنده جايزه نوبل فيزيك، نويسنده كتاب‌هاي پرفروشي چون تاريخ علم و سه دقيقه اول، برخي ديدگاه‌هاي خود از بنيـادي‌ترين و چشمگيرترين ويژگي‌هاي فيزيك و جهان هستي را با خواننده به اشتراك مي‌گذارد. او علم را پشت ديوارهاي آهنيـن آن نگه نمي‌دارد و بـدي‌هاي سفرهاي فضايي سرنشين‌دار، آسيب‌هاي نابرابري، و اهميّت نيازمندي‌هاي عمومي را آن‌چنان كه هستند، بي‌پروا برملا مي‌كند. ديدگاه واينبرگ، منطقي، واقع‌گرايانه، و به راستي سكولار است. افرادي چون واينبرگ كه هم جايزه نوبل برده باشند و هم اين‌چنين سرگرم‌كننده و دست‌يافتني باشند، نادر هستند. واينبرگ در جستارهاي اين كتاب، خواننده را سرگرم مي‌كند، به فكر فرو مي‌برد، و به او آگاهي مي‌دهد و در عين حال دَمي از ابعاد انساني كشف‌هاي علمي و از پيامـدهاي آن در كنكاش نظام هستي غفلـت نمي‌كند.

چگونه عاشق الاغ نشويم (روشي مطمئن براي پيروزي از دل بدون حذف عقل)

 • 28,000 تومان

ديدگاه صاحب نظران درباره كتاب: «هرگز كتابي تا اين حد داراي تعاليم كاربردي براي يافتن عشق واقعي و ازدواجي سالم‏، نخوانده‌ام» دكتر ويليام جي. دوهرتي، نويسنده «ازدواج خود را بياد آوريد» «چگونه عاشق الاغ نشويم، داراي روش‌هاي كاربردي براي افرادي است كه از برقراري رابطه مكرر خسته و به‌دنبال شخص مناسب براي ازدواج مي‌باشند.« جان گري، نويسنده «مردان مريخي و زنان ونوسي» از آن دسته از افراي نباشيد كه مي‌گويند (( وقتي اين كتاب را مي‌خواستم كجا بود؟ هنوز هم خيلي دير نشده، همين حالا آن را بخوانيد!)) بت لاو، دكتراي تعليم و تربيت، نويسنده «حقيقت عشق و تك همسري آتشين» «با نقشه راهنماي جان ون اي‌پي‌پي‌ مسير زندگي را طي و از رويا‌هاي خود، ازدواجي پايدار خلق كنيد. كتاب با‌ارزشي كه به راحتي موجب مهر تاييد بر ازدواج‌هاي هوشمندانه مي‌شود.» دايان سولي مدير و موسس ازدواج هوشمندانه

اسرار موفقيت (بينش تجاري و كارآفريني به سبك مارك زاكربرگ)

 • 50,000 تومان

اشتياق عاملي است كه به هدفتانء زندگي و كسب و كارتان شكل مي‌دهد. وقتي ايده‌اي را براي سرمايه گذاري شروع مي كنيد خواهيد ديد كه تنها عاملي كه مي‌تواند به هدفتان شكل دهد همين شور و اشتياق خواهد بودو در راه رسيدن به موفقيت كمك بسيار شاياني به شما خواهد نمود و مطمئن باشيد اگر اين عامل را ناديده بگيريد قطعا شكست خواهيد خورد.

مغز و ذهن

 • 35,000 تومان

امروز بشر به يك رشته كشفيات مهمّ علمي در زمينة شناخت طبيعت مغز و ذهن خويش دست يافته است كه تأثير عميقي بر عرصه‌هاي ديگر چون فلسفه، جامعه‌شناسي، ادبيات و هنر خواهد گذاشت.فهم اين‌كه چگونه عضوي از اعضاي زيستمند بدن توانايي اين همه كارهاي شگفت‌انگيز چون گفتار، به‌حافظه‌سپردن، يادگيري، توجه، هيجان، عاطفه، ديدن و ساير ادراكات آگاهانه را دارد و اين‌كه چگونه انسان در طول چندين هزارسال تاريخ تكامل خود به چنين دانسته‌هايي رسيده است، براي هر فرد فرهيخته ضروري به نظر مي‌رسد، كتاب حاضر كه توسط يك روان‌شناس و بر اساس برگزيده‌اي از تأليفات مهمّ و جديد تهيه شده، قدم اولي است براي درك طبيعت ذهن، شعور و هويت فردي كه با نگاهي تازه و عميق و به زباني ساده در دسترس عموم قرار مي‌گيرد.

درآمد پرماجرا

 • 30,000 تومان

قهرمان داستان كتاب حاضر دختري به نام آمليا بدلياست كه علاوه بر اينكه بسياري از حرف‌هاي بزرگ‌ترها و اصطلاحاتشان را متوجه نمي‌شود، اما با پشتكار فراواني كه دارد تمامي مشكلات را پشت سر مي‌گذارد تا بتواند پول موردنيازش را به دست بياورد؛ تصميم‌گيري‌ها و انتخاب‌هاي او در خلال داستان، بسيار جذاب و خواندني است. اين كتاب با استفاده از تكنيك‌هاي داستاني و با زباني طنز، بسياري از مطالب آموزشي در زمينه‌هاي پول و كسب درآمد، روش‌هاي مختلف تبليغات و بازاريابي و همين‌طور «كارآفريني» را به كودكان آموزش مي‌دهد.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1