فیلتر‌ها

تولیدکننده
بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

1397

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
غلبه بر اختلال وسواس فکری عملی (راهنمای رفتاری و شناختی درمان اختلال وسواس فکری عملی)
گام‌هایی به سوی آرامش
 • 24,000 تومان
 • با تخفیف: 24,000 تومان
رباعیات حکیم عمر خیام خشتی (با قاب)
 • 175,000 تومان
 • با تخفیف: 175,000 تومان
ثروت ملل
 • 350,000 تومان
 • با تخفیف: 350,000 تومان
پژوهش در کلاس درس و مدرسه
 • 7,500 تومان
 • با تخفیف: 7,500 تومان
مدیر در نقش رهیار
 • 98,000 تومان
 • با تخفیف: 98,000 تومان
افکار سوم
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
چگونه عاشق الاغ نشویم (روشی مطمئن برای پیروزی از دل بدون حذف عقل)
اسرار موفقیت (بینش تجاری و کارآفرینی به سبک مارک زاکربرگ)
مغز و ذهن
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
درآمد پرماجرا
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان

غلبه بر اختلال وسواس فکری عملی (راهنمای رفتاری و شناختی درمان اختلال وسواس فکری عملی)

 • 150,000 تومان

کتاب غلبه بر اختلال وسواس فکری عملی راهنمایی برای تمامی متخصصان بهداشت روانی که با اختلال وسواس فکری عملی سر و کار دارند و می‌توانند در قالب یک برنامه ده هفته‌ای، هفته‌ای یک بار مداخله و درمان را انجام دهند، تهیه شده است. از جمله این متخصصان می‌توان به روانشناسان، مددکاران اجتماعی، روان‌پرستاران، مشاوران و روان‌پزشگان اشاره کرد.این راهنما شامل اطلاعات مقدمانی درباره اختلال وسواس فکری عملی و دستورالعمل‌های دقیق درباره شیوه اجرای درمان است

کودکان و نوجوانان سرکش و ستیزه‌جو (رویکردی غیر دارویی برای چالش برانگیزترین رفتارهای او‌سی‌دی)

 • 155,000 تومان

امروزه بسیاری از والدین نگران رفتارهای ستیزه‌جویانه و پرخاشگرانه فرزندان خود، حمله کردن آنها به معلمانشان و مورد ضرب و شتم قرار دادن همکلاسهایشان هستند و برای حل این معضل به متخصصان مختلف مراجعه می‌کنند. در بعضی مواقع پزشکان از دارودرمانی استفاده می‌کنند که در حل این مشکل تاثیر چندانی ندارد و مشکلات رفتاری فرزندانشان را بیشتر می‌کند علاوه بر اینکه هزینه‌های درمانی زیادی به والدین تحمیل می‌شود. مسئولین مدارس نیز در نحوه برخورد با این نوع بچه‌ها تبحر چندانی نداشته و برای اصلاح رفتارهای آنها به تنبیه و توبیخ و جا‌به‌جا کردن مدرسه متوسل می‌شوند که شرایط را بدتر می‌کند. بنابراین، این سوال همچنان باقی است که برای اصلاح رفتار اینگونه بچه‌ها چه باید کرد؟ کتابی که در دست دارید به این معضلات می‌پردازد و علت آنها را بررسی می‌کند و برای آنها راه‌حل‌هایی ارائه می‌دهد و روش‌های درمانی متعددی را در این زمینه ارائه می‌دهد. بنابراین به تمامی والدین، مربیان، متخصصان بهداشت و روان مطالعه این کتاب توصیه می‌شود.

گام‌هایی به سوی آرامش

 • 24,000 تومان

این کتاب در وهله اول برای خودم نوشته شده است تا یادآوری باشد برایم که فراموش نکنم در پی آرامش بودن را؛ آن را مثل یک کتاب مقدس در کنار خود خواهم داشت و هر گاه احساس کردم کمی از نشاط و شادمانی دور مانده‌ام به آن رجوع می‌کنم و انرژی دوباره می‌گیرم. چون مطالب این کتاب کوچک همانند شهد گوارایی است که روح و جان را سرزنده می‌کند. کتاب خوبی را انتخاب کرده‌اید از آن لذت ببرید.

رباعیات حکیم عمر خیام خشتی (با قاب)

 • 175,000 تومان

ترانه‌ها و اشعار خیام هیچ‌وقت تازگی و لطافت خود را از دست نخواهد داد. چون این ترانه‌های در ظاهر کوچک ولی پر مغز تمام مسائل مهم و تاریک فلسفی را که در دوران مختلف انسان را سرگردان کرده و او را به وادی سرگردانی کشانده، و افکاری را که جبرا به او تحمیل شده و اسراری را که برایش لاینحل باقی مانده مطرح می‌کند. خیام ترانه‌های ناب فلسفی را با زیبایی تمام به زبان آورده است. دیگر از خصایص خیام ذوق لطیف و حس شدید اوست با اینکه قصد شاعری ندارد، از دیدن مناظر زیبای طبیعت گل و سبزه و کیفیت شام و بامداد و مهتاب و ابر و باران و مانند آن‌ها بی‌اختیار طبعش به اهتزاز در می‌آید. از رباعیات او می‌خوانیم: این کهنه رباط را که عالم نام است ـ آرامگه ابلق صبح و شام است. بزمی است که وامانده صد جمشید است ـ گوری است که خوابگاه صد بهرام است.

ثروت ملل

 • 350,000 تومان

پژوهش در کلاس درس و مدرسه

 • 7,500 تومان

مدرسه یک موجود زنده است، موجودی که متولد می‌شود، تغذیه می‌کند، حرکت می‌کند، رشد می‌کند، هدف دارد و تکامل می‌یابد. اعضا و جوارح این موجود زنده عبارت‌اند ا ز: دانش‌آموزان، معلمان، مربیان، اداره کنندگان و در مفهوم نوین و تکامل یافته‌اش، پدران و مادران. این اعضا با هم پیوندها و ارتباط‌های بنیانی و اساسی (ارگانیک) دارند مجموعه‌ی «کتاب‌های کوچک مدیریت مدرسه» این مسوولیت بزرگ را به عهده گرفته است تا مدیران و همکارانشان در آموزشگاه‌ها را با فطرت مدرسه بیشتر آشنا کند.

مدیر در نقش رهیار

 • 98,000 تومان

به راستی ما چگونه می‌توانیم مهارت‌های مدیریتی اختصاصی خودمان را بیاموزیم؟ بیشتر کتاب‌های مدیریتی به شما وعده می‌دهند که چیزی برای شما دارند، که مدیریت شما را متحول می‌کند اما آنچه که شما را متحول می‌کند و شما را از آن‌گونه که مدیریت می‌کنید به گونه‌ای دیگر مدیریت کردن، رشد می‌دهد، خودتان هستید. در این مسیر شما باید بار دیگر نوپایی را تجربه کنید، زیرا انسان در هیچ مقطعی از زندگی خود به اندازه کودکی آمادگی یادگیری و رشد را نداشته است. نوپا شدن یعنی نویادگیری آموزه‌ها و عادات ناکارآمد پیشین و نویادگیری مهارت‌های جدید یا عمق دادن به مهارت‌های فعلی‌تان. کتاب حاضر می‌تواند راهنمای شما در این سفر تحول باشد و شما را به ابزاری انسان‌محور در مدیریت شخصی‌تان مجهز کند.

افکار سوم

 • 40,000 تومان

چهار دهه است که یکی از شارحان پرآوازه علم، افکار عمومی را درباره قوانین بنیادین طبیعت و رابطه تنگاتنگ میان علم و جامعه روشن می‌کند. استیون واینبرگ، در این کتاب از موضوعاتی چون کیهان‌شناسی، اخترشناسی، مکانیک کوانتومی، تاریخ علم، محدوديّت‌های دانش کنونی، هنر کشف، پاداش غلط‌اندیشی، رابطه میان علم و هنر حرف می‌زند. وی آنگاه که این جستارها را می‌نوشت، از هر سه فکری که از ذهن‌اش می‌گذشت، یکی معطوف به موضوع جستاری بوده است که آن را می‌نوشته و به همین خاطر عنوان کتاب حاضر را «افکار سوّم» گذاشته است. استیون واینبرگ، برنده جایزه نوبل فیزیک، نویسنده کتاب‌های پرفروشی چون تاریخ علم و سه دقیقه اول، برخی دیدگاه‌های خود از بنیـادی‌ترین و چشمگیرترین ویژگی‌های فیزیک و جهان هستی را با خواننده به اشتراک می‌گذارد. او علم را پشت دیوارهای آهنیـن آن نگه نمی‌دارد و بـدی‌های سفرهای فضایی سرنشین‌دار، آسیب‌های نابرابری، و اهميّت نیازمندی‌های عمومی را آن‌چنان که هستند، بی‌پروا برملا می‌کند. دیدگاه واینبرگ، منطقی، واقع‌گرایانه، و به راستی سکولار است. افرادی چون واینبرگ که هم جایزه نوبل برده باشند و هم این‌چنین سرگرم‌کننده و دست‌یافتنی باشند، نادر هستند. واینبرگ در جستارهای این کتاب، خواننده را سرگرم می‌کند، به فکر فرو می‌برد، و به او آگاهی می‌دهد و در عین حال دَمی از ابعاد انسانی کشف‌های علمی و از پیامـدهای آن در کنکاش نظام هستی غفلـت نمی‌کند.

چگونه عاشق الاغ نشویم (روشی مطمئن برای پیروزی از دل بدون حذف عقل)

 • 28,000 تومان

دیدگاه صاحب نظران درباره کتاب: «هرگز کتابی تا این حد دارای تعالیم کاربردی برای یافتن عشق واقعی و ازدواجی سالم‏، نخوانده‌ام» دکتر ویلیام جی. دوهرتی، نویسنده «ازدواج خود را بیاد آورید» «چگونه عاشق الاغ نشویم، دارای روش‌های کاربردی برای افرادی است که از برقراری رابطه مکرر خسته و به‌دنبال شخص مناسب برای ازدواج می‌باشند.« جان گری، نویسنده «مردان مریخی و زنان ونوسی» از آن دسته از افرای نباشید که می‌گویند (( وقتی این کتاب را می‌خواستم کجا بود؟ هنوز هم خیلی دیر نشده، همین حالا آن را بخوانید!)) بت لاو، دکترای تعلیم و تربیت، نویسنده «حقیقت عشق و تک همسری آتشین» «با نقشه راهنمای جان ون ای‌پی‌پی‌ مسیر زندگی را طی و از رویا‌های خود، ازدواجی پایدار خلق کنید. کتاب با‌ارزشی که به راحتی موجب مهر تایید بر ازدواج‌های هوشمندانه می‌شود.» دایان سولی مدیر و موسس ازدواج هوشمندانه

اسرار موفقیت (بینش تجاری و کارآفرینی به سبک مارک زاکربرگ)

 • 50,000 تومان

اشتیاق عاملی است که به هدفتانء زندگی و کسب و کارتان شکل می‌دهد. وقتی ایده‌ای را برای سرمایه گذاری شروع می کنید خواهید دید که تنها عاملی که می‌تواند به هدفتان شکل دهد همین شور و اشتیاق خواهد بودو در راه رسیدن به موفقیت کمک بسیار شایانی به شما خواهد نمود و مطمئن باشید اگر این عامل را نادیده بگیرید قطعا شکست خواهید خورد.

مغز و ذهن

 • 35,000 تومان

امروز بشر به یک رشته کشفیات مهمّ علمی در زمینة شناخت طبیعت مغز و ذهن خویش دست یافته است که تأثیر عمیقی بر عرصه‌های دیگر چون فلسفه، جامعه‌شناسی، ادبیات و هنر خواهد گذاشت.فهم این‌که چگونه عضوی از اعضای زیستمند بدن توانایی این همه کارهای شگفت‌انگیز چون گفتار، به‌حافظه‌سپردن، یادگیری، توجه، هیجان، عاطفه، دیدن و سایر ادراکات آگاهانه را دارد و این‌که چگونه انسان در طول چندین هزارسال تاریخ تکامل خود به چنین دانسته‌هایی رسیده است، برای هر فرد فرهیخته ضروری به نظر می‌رسد، کتاب حاضر که توسط یک روان‌شناس و بر اساس برگزیده‌ای از تألیفات مهمّ و جدید تهیه شده، قدم اولی است برای درک طبیعت ذهن، شعور و هویت فردی که با نگاهی تازه و عمیق و به زبانی ساده در دسترس عموم قرار می‌گیرد.

درآمد پرماجرا

 • 30,000 تومان

قهرمان داستان کتاب حاضر دختری به نام آملیا بدلیاست که علاوه بر اینکه بسیاری از حرف‌های بزرگ‌ترها و اصطلاحاتشان را متوجه نمی‌شود، اما با پشتکار فراوانی که دارد تمامی مشکلات را پشت سر می‌گذارد تا بتواند پول موردنیازش را به دست بیاورد؛ تصمیم‌گیری‌ها و انتخاب‌های او در خلال داستان، بسیار جذاب و خواندنی است. این کتاب با استفاده از تکنیک‌های داستانی و با زبانی طنز، بسیاری از مطالب آموزشی در زمینه‌های پول و کسب درآمد، روش‌های مختلف تبلیغات و بازاریابی و همین‌طور «کارآفرینی» را به کودکان آموزش می‌دهد.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1