فيلتر‌ها

توليدكننده


بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
نامه عاشقانه به زمين
 • 59,000 تومان
 • با تخفیف: 59,000 تومان
سكوت (نيروي خاموشي در دنيايي پر سر و صدا)
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
تيك نات‌هان (برگزيده‌اي از نوشته‌ها)
 • 135,000 تومان
 • با تخفیف: 135,000 تومان
چگونه عشق بورزيم (يادداشت‌هايي درباره عشق)
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
راه و رسم ديدن
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
صلح با خويشتن
 • 42,000 تومان
 • با تخفیف: 42,000 تومان
ترس (خرد لازم براي عبور از طوفان)
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
نه مرگ نه ترس
 • 39,000 تومان
 • با تخفیف: 39,000 تومان
راه و رسم خوردن
 • 44,000 تومان
 • با تخفیف: 44,000 تومان
راه و رسم مبارزه
 • 42,000 تومان
 • با تخفیف: 42,000 تومان
وفاداري (چگونه يك رابطه عاشقانه بادوام خلق كنيم)
نيلوفر و مرداب (هنر دگرگون كردن رنج‌ها)
 • 62,000 تومان
 • با تخفیف: 62,000 تومان

نامه عاشقانه به زمين

 • 59,000 تومان

انسان‌ها در طول قرن‌هاي متمادي خود را پادشاه‌زمين مي‌دانستند و هنوز هم چنين‌اند. اين پادشاه خودخوانده تا جايي كه در توان داشته منابع و موجودات زنده زمين را استثمار كرده و هر روز بيشتر از ديروز مترصد دست‌اندازي و سلطه‌گري بيشتر بر زمين و دارايي‌هايش است. حالا كار به جايي رسيده است كه انسان‌هاي خودخواه نابودي خويش را در آينه نابودي زمين مي‌بينند و نيز به‌جاي دست برداشتن از استثمار زمين در انديشه دست‌اندازي به ديگر ابعاد كيهان هستند. نويسنده در اين اثر تلاش كرده است مخاطب را در جايگاهي قرار دهد كه بتواند زمين را به‌عنوان مادر خود و ديگر انسان‌ها باز شناسد؛ همو كه همه موجودات زنده و غيرزنده پيرامون ما را با سخاوتي مادرانه در دامان خود مي‌پرورد. چگونه مي‌توان سرمايه‌هايش را تباه كرد و روي سبزش را سياه؟ اين اثر نسبت ما را با زمين از نگاهي ديگر تعريف مي‌كند و راهي ديگرگون را به‌سوي اخلاق محيط زيست مي‌گشايد.

سكوت (نيروي خاموشي در دنيايي پر سر و صدا)

 • 95,000 تومان

مگر تنها در كوهستان بدون برق زندگي كنيد و گرنه به احتمال زياد رود روان و بي گسستي از سروصدا و اطلاعات را تمام روز دريافت مي كنيد. حتي اگر كسي با شما سخن نگويد و به راديو يا دستگاه صوتي ديگري گوش ندهيد، تابلوهاي بزرگ ،اعلانات تلفنها، پيام‌هاي نوشته رسانه‌هاي اجتماعي، كامپيوتر، قبض ها و خيلي چيزهاي ديگر راه‌هايي براي رساندن سروصدا به گوش ما هستند. در فرودگاه‌ها حتي گاه نمي‌توان گوشه‌اي در محل سوار شدن هواپيما يافت كه تلويزيوني در آن روشن نباشد. رفت و آمد بامدادي بيشتر مردمان با جذب توييت پيام خبر بازي و به روز شدن‌هاي با تلفن‌هايشان مي گذرد. حتي در آن لحظات نادري كه هيچ صدايي پيامي يا اطلاعات ديگري از بيرون نمي‌آيد، سرمان با حلقه پيوسته انديشه‌ها پر است. چند دقيقه در روز را در سكوت واقعي مي گذرانيد؟ اگر مي گذرانيد...

تيك نات‌هان (برگزيده‌اي از نوشته‌ها)

 • 135,000 تومان

تيك نات هان (2022-1926) استاد ذن، كنش گر صلح، نويسنده، شاعر، و آموزگار پر كار ويتنامي بود كه در زمان حمله آمريكا به ويتنام، نخستين گروه مبارزه با جنگ را در آن كشور آغاز كرد، و به همين دليل به باختر زمين تبعيد شد. وي با نوآوري بوديسم درگير شونده و كنش گرا از يك سو و به رسميت شناختن استادان بودايي ذن، تاثير بسيار چشمگيري در بودا‌گرايي در سراسر دنيا داشته است. اين گزيده، چهار كتاب او به نام‌هاي قلب فهميدن، عشق ورزيدن، صلح و آرامش وجود، و گذر از خود را در بر مي‌گيرد.

چگونه عشق بورزيم (يادداشت‌هايي درباره عشق)

 • 55,000 تومان

استاد افسانه‌اي ذن بودايي، تيك نات هان، دررابطه با خبره شدن در هنر هستي متقابل سخن مي‌گويد. عشق ورزيدن بدون دانستن اينكه چگونه عشق بورزيمء به شخصي كه عاشقش هستيم آسيب مي‌رساند. عشق دقيقا چه معنايي دارد؟ اين همان چيزيست كه راهب ويتنامي ذن بودايي، معلم و طرفدار فعال صلح، تيك نات هان، در كتابش چگونه عشق بورزيم -مجموعه‌اي مختصر با كلمات ساده- با بينش خردمندانه بي حد و حصرش درباره پيچيده‌ترين و با ارزش‌ترين توانايي بشر كند و كاو مي‌كند. در واقع، نات هان طبق عرف عمومي آموزه‌هاي بودا القائات تقطير شده شفافيت را با استفاده از زبان ساده و استعاره ابراز مي‌كند تا به بنيادي‌ترين موضوعات ذاتي بپردازد. چگونه عشق بورزيم پيشكشي منحصر بفرد براي آنهاييست كه به دنبال راهنماي جامع در عين حال ساده براي درك انواع مختلف عشق هستند همراه با تمرين‌هاي ژرف‌انديشانه كه درك از عشق و ظرفيت براي آن را گسترش مي‌دهد.

راه و رسم ديدن

 • 35,000 تومان

مجموعه‌ي «راه‌و‌رسم» منتخبي ساده و قابل فهم براي كساني است كه مي‌خواهند با تمرين‌هاي پايه‌اي آگاهي (مايندفولنس) آشنا شوند. چطور مي‌توانيم غبار توهم را پاك كنيم و چيزها را همان‌طور كه هستند ببينيم؟ تيك نات هان، استاد ذن، عمل ديدني عميق را به‌طور كامل و دست يافتني برايمان روشن مي‌سازد و راي گسترش روشني واقعي در زندگي را نشان‌مان مي‌دهد. اين مراقبه‌هاي موجز كه با لحن صميمي و مهربان تيك نات هان بيان شده‌اند، با نقاشي‌هاي جيسون آنتونيس همراهند.

صلح با خويشتن

 • 42,000 تومان

به نظر مي رسد جهان مضطرب امروزه ما به آرامش، خودكاوي، گذشت و مهرورزي بيشترنيازمند است تا تحولي رخ دهد . آيا زمان آن نرسيده تا با خود به صلح و آشتي برسيم ، مهرورزي را بياموزيم ، قضاوت‌ها را كنار بگذاريم و با نگاهي نو به جهان پيرامون‌مان بنگريم تا لبخندي دوباره از غم‌ها، سختي‌ها، رنج‌ها و نفرت‌هايمان عبور كنيم و آغوش‌مان را به روي حقيقت ناب هستي كه چيزي جز شادي، زيبايي، صلح و آرامش نيست بگشاييم؟! اين كتاب براي كاستن از رنج‌هاي ما به واسطه تغيير نگرش با استفاده از تمرين‌هاي ساده ذهن‌آگاهي نگاشته شده است كه به ما اين امكان را مي‌دهد تا بتوانيم با خود و جهان خود به صلح، عشق و آرامش دست يابيم و اين شادماني و حال خوب را به ديگران نيز منتقل كنيم و شريك لحظات زيبايي باشيم كه براي يكديگر خلق مي‌كنيم .

ترس (خرد لازم براي عبور از طوفان)

 • 85,000 تومان

ترس طبيعي‌ترين حسي است كه از زمان تولد در انسان شكل مي‌گيرد و مي‌توان رد پاي آن را در تك تك لحظه‌هاي شاد و غمگين زندگي ديد، اين كتاب به ما مي‌آموزد اين حس غريزي را مديريت كنيم و كنترل زندگي‌مان را از دست آن بيرون بياوريم، در اين كتاب تيك نات هان، معلم با استعدادي كه زماني نامزد جايزه‌ي نوبل صلح شده ريشه‌ي ترس‌هاي ما را بررسي مي‌كند و با كلماتي بسيار صميمي، مهربان و آرام راهنماي راهبردي قدرتمندي براي غلبه بر آن‌ها در اختيارمان مي‌گذارد. با خواندن ترس، خرد لازم براي عبور از طوفان، در سفري معنوي، با كودك درونمان صحبت مي‌كنيم، ريشه‌هاي ترس را مي‌شناسيم و مي‌آموزيم كه آن را در آغوش بگيريم، با انجام تمرين‌هاي عملي اين كتاب، نه تنها مي‌توانيم احساسات چالش‌برانگيز خود را مديريت كنيم، بلكه مي‌توانيم ظرفيت تعادل و شادي را بازيابي كرده و هر روز از آنچه در اطرافمان مي‌گذرد احساس خوشبختي و رضايت‌مندي كنيم. اگر به تازگي عزيزي را از دست داده‌ايد، اگر در دنياي پرتلاطم امروز درگير نگراني‌هاي شغلي هستيد و يا در رابطه‌اي ناسالم به سر مي‌بريد كه مي‌ترسيد آن را ترك كنيد، خواندن اين كتاب را به شما توصيه مي‌كنيم، اين كتاب دعوتي است به سرزمين شگفت انگيز درون كه شما را از هياهوي اطراف مي‌رهاند و فرصتي است براي كاهش نگراني‌ها، در آغوش گرفتن ترس‌ها و رسيدن به صلح دروني.

نه مرگ نه ترس

 • 39,000 تومان

تيك نات هان شاعر و استاد ذن مي‌گويد: بزرگ‌ترين ترس ما آن است كه پس از مرگ ديگر نباشيم. اگر چنين گماني در سر داريم، پس ما خودمان را خوب نشناخته‌ايم. ما مي‌توانيم هر روز خود را بي‌دغدغه آن‌چه پس از مرگ بر سرمان مي‌آيد زندگي كنيم. با تاملي ژرف درباره اين كه ما كيستيم و چگونه است كه هستيم، و اين كه چگونه زنده‌ايم و زندگي مي‌كنيم، بر ترس خود چيره مي‌شويم تا يك زندگي شادتر و آزادتر را تجربه كنيم. در اين كتاب، تيك نات هان، از خلال آموزه‌هايي روشن و تمثيل‌هايي روشنگر، به ذهن بي‌قرار ما سكون و قرار مي‌بخشد و راه رهايي از ترس‌هامان را به ما نشان مي‌دهد....

راه و رسم خوردن

 • 44,000 تومان

«راه و رسم خوردن» يكي از كتاب‌هاي مجموعه «اصول آگاهي» اثر استاد ذن، تيك نات هان، است؛ كتابي كه مباني تمرين «آگاهي» (مايندفولنس) را روشن مي‌سازد. اين مراقبه‌هاي كوتاه همه چيز را در بر مي‌گيرند؛ از غذا خوردن با ديگران و لذت بردن از غذا تا ارتباط با زمين. تيك نات هان ارتباطي لذت‌بخش و پايدار با جنبه‌هاي گوناگون خوردن ايجاد مي‌كند، از جمله كشاورزي و باغباني، خريد مواد غذايي، آماده‌سازي و ارائه غذا و نيز شستشو و نظافت بعد از خوردن. «راه و رسم خوردن» يادآوري خوشايند اين موضوع است كه فوايد خوردن آگاهانه هم فردي است و هم جهاني.

راه و رسم مبارزه

 • 42,000 تومان

تيك نات هان با شفافيتء مهرباني و شوخ طبعي خاص خودء از كارهايي مي‌گويد كه ناآگاهانه هنگام خشمء سرخوردگي و نااميدي انجام مي‌دهيم. او با مراقبه‌هايي كوتاه راهكارهايي براي تبديل ناسازگاري‌ها و كشمكش‌ها به فرصت‌هايي براي رشد و مهرورزي ارائه مي‌كند.

وفاداري (چگونه يك رابطه عاشقانه بادوام خلق كنيم)

 • 25,000 تومان

زندگي در كنار يكديگر يك هنر است. اما ممكن است با داشتن نيت پاك و از سر نيك‌خواهي موجب ناراحتي معشوق‌مان شويم. ذهن‌آگاهي قلم‌موي هنر شادي است. وقتي به ذهن‌آگاهي مي‌رسيم هنرمند و شادتر خواهيم بود

نيلوفر و مرداب (هنر دگرگون كردن رنج‌ها)

 • 62,000 تومان

در كتاب نيلوفر و مرداب، تيچ نات هان، در متن آن حكمتي كه «رنج و گنج» يا «گِل‌و‌گُل»، را لازم و ملزوم يكديگر مي‌داند، راه‌هايي را براي دمساز شدن با رنج بدون مقهورشدن به‌وسيلۀ آن معرفي مي‌كند. تيچ نات هان در اين كتاب، با شفافيت و احساس طربي كه اكنون ديگر مهر و امضاي اوست، در مقام آموزگاري كه هنر شادكامي را آموزش مي‌دهد، به ما كمك مي‌كند تا شگفتي‌هايي را كه هم در درون و هم در اطراف ماست بازشناسيم و از آن‌ها اثر پذيريم، همان شگفتي‌هايي را كه در گذر ايام آنها را بديهي انگاشته و نسبت به آنها بي‌توجه شده‌ايم. در همين مسير، او با ما از درنگ‌كردن، تنفسِ ذهن‌آگاهانه و تمركز عميق سخن مي‌گويد و از اين مي‌گويد كه چگونه اين اعمال مي‌توانند نيروي ذهن‌آگاهي را در بطن زندگي هرروزي خلق يا بيدار كنند. به مدد ذهن‌آگاهي و نيروي حاصل از آن، مي‌توانيم درد و رنج را در بربگيريم و آن را آرام سازيم؛ و مي‌توانيم، همچون نيلوفري كه در مرداب بشكفد، بي‌درنگ حدي از آزادي و نيز ذهن و و ضمير شفاف‌تر را براي خود به ارمغان بياوريم.

1  2  صفحه‌ی 1