فيلتر‌ها

توليدكنندهبازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
رهايي از زندان ذهن (تمرين روزانه به منظور دستيابي به آرامش در ميان هجوم افكار)
رهايي از زندان ذهن
  • 48,000 تومان
  • با تخفیف: 48,000 تومان
رهايي از زندان ذهن
  • 50,000 تومان
  • با تخفیف: 50,000 تومان

رهايي از زندان ذهن (تمرين روزانه به منظور دستيابي به آرامش در ميان هجوم افكار)

  • 35,000 تومان

هر فكري را باور نكنيد. اگر ياد بگيريم افكارمان را بدون قضاوت، فقط تماشا كنيم، آنگاه مي‌توانيم انرژي خود را صرف داشتن يك زندگي غني و هدفمند كنيم. تمرينات اين كتاب به شما در تحقق اين هدف كمك مي‌كند. اين فعاليت‌ها كه از رويكرد جديدي به نام درمان مبتني بر پذيرش و تعهد (act) استخراج شده‌اند ، به شما نمي‌گويد كه تفكر مشكل‌ساز خود را متوقف و يا كنترل كنيد بلكه به شما كمك مي‌كند بياموزيد كه چگونه مي‌توانيد بدون قضاوت، نظاره‌گر افكارتان باشيد.

رهايي از زندان ذهن

  • 48,000 تومان

اين كتاب قصد آموزش چگونگي تماشاي ذهن را به شما دارد. مي‌توانيد به هنگام تماشاي ذهن‌تان، دريابيد كه كدام فكر برايتان مفيد است و كدام يك دردسرساز و مضر. اگر موافق‌ايد، شروع كنيد. مطالب زيادي درباره ذهن‌تان وجود دارد كه بايد ياد بگيريد. هرچه آگاهي شما از عملكرد ذهن بيشتر شود، ذهن‌تان كمتر موفق به كنترل حالات خلقي و زندگي‌تان مي‌شود.

رهايي از زندان ذهن

  • 50,000 تومان

در اين كتاب ياد مي‌گيريد، از چشم‌اندازي دور به مشاهده ذهن‌تان بنشينيد. وقتي دست از اعتقاد به افكارتان برمي‌داريد، افكارتان تسليم مي‌شوند و ذهن‌تان به احساس آرامش و امنيت بيشتري دست مي‌يابد. در بخش اول كتاب ياد مي‌گيريد چه‌طور افكارتان را بشناسيد و آن‌ها را مشاهده كنيد و چگونه فكرتان را تغيير دهيد. در بخش دوم كتاب به نقش و تاثير اين افكار در زندگي‌تان پي مي‌بريد. وقتي فريب افكارتان را نمي‌خوريد و آن‌ها را به دقت شناسايي مي‌كنيد و مي‌دانيد كه عملكردشان چيست و قرار است چه كار كنيد، موفق مي‌شويد كه نفوذ آن‌ها را در زندگي‌تان كاهش دهيد. در بخش سوم كتاب به اين موضوع مي‌پردازيم كه چه‌طور مي‌توانيد يك فكر را مشاهده كنيد، بدون اينكه درگير محتواي آن شويد. اين كتاب روش‌هاي نوين و خلاقانه‌اي در اختيار شما قرار مي‌دهد، كه در طول سفر روانه ذهن‌تان شما را همراهي مي‌كند. اگر موافقيد، شروع كنيد.

صفحه‌ی 1