فيلتر‌ها

توليدكننده


بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
همه چيز به فنا رفته (هنر ظريف اميدواري) ميني بوك
هنر ظريف بي‌خيالي (ميني‌بوك)
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
همه چيز رو به فنا نده
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان
شاد بودن كافي نيست (جستارهايي در باب زيستن)
 • 118,000 تومان
 • با تخفیف: 118,000 تومان
هنر ظريف اهميت ندادن
 • 80,000 تومان
 • با تخفیف: 80,000 تومان
همه چيز به فنا رفته
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
هنر ظريف رهايي از دغدغه‌ها (روشي نو براي خوب زندگي كردن)
همه ‌چيز به فنا رفته ( هنر ظريف اميدواري )
 • 39,900 تومان
 • با تخفیف: 39,900 تومان
 زياد به خودت سخت نگير(هنر ظريف بي‌خيالي رويكردي غيرمتعارف به زندگي متعارف)
همه‌چيز باطل است (در باب اميدواري)
 • 36,000 تومان
 • با تخفیف: 36,000 تومان
هنر ظريف بي‌خيالي (رويكردي غير عادي براي تجربه 1 زندگي عالي)
همه چيز رو به فناست
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان

همه چيز به فنا رفته (هنر ظريف اميدواري) ميني بوك

 • 30,000 تومان

منسون در كتاب همه چيز به فنا رفته، از چاشني طنز خاص خود استفاده كرده تا به خواننده بگويد اگرچه دنياي امروز ما وضعيت خرابي دارد اما مي‌توان با اين چالش هم كنار آمد. او نظريات فيلسوفان و متفكران بزرگي همچون افلاطون، كانت، تام ويتس و نيچه را دستمايه قرار مي‌دهد تا خواننده را با مفاهيم و معاني جديد و درك متفاوتي از مفهوم اميدء از دل پرتگاه و تاريكي‌هاي افسردگي و نااميدي ذهن عبور دهد. منسون اميد را انگيزه و اشتياقي مي‌داند كه هر فردي براي مستحكم و بهتر زيستن به آن نياز دارد. او در اين كتاب به مباحثي همچون پارادوكس پيشرفت، آيين‌هاي ايدئولوژيك جعبه پاندورا و غيره نيز پرداخته است.

هنر ظريف بي‌خيالي (ميني‌بوك)

 • 25,000 تومان

كتاب هنر ظريف بي‌خياليء نوشته مارك منسون نگاهي جالب و آموزنده به فلسفه‌اي از زندگي است كه شايد قبلا آن را در نظر نگرفته باشيد. منسون به خواننده پيشنهاد مي‌دهد كه به جاي طرفداري از تكنيك‌هاي تصويرسازيء مثبت‌انديشي يا جستجوي خوشبختيء رنج و دشواري‌اي را بپذيرد كه همه در زندگي تجربه مي‌كنند. بنابراين كتاب هنر ظريف بي‌خيالي درباره بي‌خيالي نيستء بلكه اتفاقا درباره توجه بيش از حد به اهداف و ارزش‌هاي كليدي و بي‌خيالي و بي‌توجهي نسبت به حاشيه‌هاي ديگر است حتي اگر ديگرانء آن حاشيه‌ها راء اصل بدانند.

همه چيز رو به فنا نده

 • 50,000 تومان

كتابي درباره اميد نوشته مارك منسون، درباره چيزهايي سخن مي‌گويد كه در حال نابودي هستند. منسون در اين كتاب به اضطراب‌ها و نگراني‌هايي پرداخته كه در لايه لايه زندگي‌هاي ما نفوذ كرده گريزي از آن ديده نمي‌شود. جملات برگزيده كتاب همه چيز به فنا رفته، كتابي درباره اميد: - چه طور مي‌توانيد به كسي بگوييد «روز خوبي داشته باشي» در حالي كه مي‌دانيد تمام افكار و انگيزه‌هاي او، در نياز بي‌پايان او براي فراموش كردن پوچي ذاتي وجود خودش به عنوان يك انسان ريشه دارد؟ - نقطه مقابل خوشحالي، عصبانيت يا اندوه نيست. اگر عصباني يا اندوهناك باشيد، يعني هنوز به چيزي اهميت مي‌دهيد. يعني هنوز چيزي براي شما مهم است. يعني هنوز اميد داريد. - ما براي اين كه در زندگي خودمان اميد ايجاد كنيم، بايد ابتدا احساس كنيم كه روي زندگي خود، كنترل كامل داريم. بايد اين حس در ما وجود داشته باشد كه چيزي‌هايي كه از درستي و خوبي آن‌ها اطمينان كامل داريم، دنبال مي‌كنيم.

شاد بودن كافي نيست (جستارهايي در باب زيستن)

 • 118,000 تومان

زندگي مجموعه‌اي از فقدان‌هاست؛ اين تقريباً تنها چيز حتمي در زندگي ماست. لحظه به لحظه و سال به سال خود سابق‌مان را پشت سر مي‌گذاريم، خودي كه ديگر نمي‌توانيم آن رابرگردانيم. ما دوستان، اعضاي خانواده، ارتباطات، شغل‌ها و گروه‌هايي را از دست مي‌دهيم...ديدگاه‌ها، تجربه‌ها، اعتقادها و اشتياق‌هايي را از دست مي‌دهيم و در نهايت روزي هستي خود را. اگر به لحظات سخت زندگي‌تان فكركنيد، متوجه مي‌شويد براي خلاصي از آن لحظات سخت بايد با رنج فقدان كنار مي‌آمديد. بايد روابط و پيگيري‌ها را ازدست مي داديد، بايد معنايي را از دست مي‌داديد تا قادر مي‌شديد به معنايي والاتر و سالم‌تر دست يابيد. با اين نگاه تمام رشدها به گونه‌اي فقدان نياز دارند و تمام فقدان‌ها موجب رشد مي‌شوند. اين دو بايد اتفاق بيفتند.

هنر ظريف اهميت ندادن

 • 80,000 تومان

چندين دهه است كه به ما گفته‌اند مثبت‌انديشي كليد يك زندگي شاد است. مارك منسن مي‌گويد: لعنت به مثبت‌انديشي، بياييد روراست باشيم. اوضاع خراب است و ما همه مجبور هستيم با آن كنار بياييم . منسن ظاهرسازي نمي‌كند و طفره نمي‌رود. او همه چيز را همان‌گونه كه واقعا هست مي‌گويد درصد خالص و نشاط‌آور از حقيقتي كه جاي آن در زندگي امروز شديدا خالي است .هنر ظريف اهميت ندادن، پادزهر او براي ذهنيت نازپرورانه‌اي است كه مي‌گويد بياييد همگي احساس خوبي داشته باشيم و نسلي لوس بار آورده است. منسن به پشتوانه تحقيقات آكادميك و لطيفه‌هاي به جا سعي دارد پايه‌هاي زندگي ما را تقويت كند تا بتوانيم به جاي مثبت‌انديشي در شرايط سخت، ياد بگيريم آن شرايط را تحمل كنيم. زماني كه ترس‌ها، اشتباهات، و ترديدهاي خود را بپذيريم، زماني كه با حقايق دردناك مواجه شويم ، مي‌توانيم شهامت، استقامت، صداقت، مسئوليت‌پذيري و بخشندگي‌اي را كه مي‌جوييم بيابيم.

همه چيز به فنا رفته

 • 85,000 تومان

مارك منسن بر خلاف كتاب هنر ظريف اهميت ندادن كه در آن به اضطراب هميشگي حاكم بر زندگي انسان مدرن پرداخته است . در همه چيز به فنا رفته توجه خود را از نقايص اجتناب‌ناپذير درون هر فرد، به فجايع بي‌پايان دنياي اطرافمان معطوف مي‌كند. او با استفاده از درياي پژوهش‌هاي روان‌شناختي درباره اين موضوعات، و نيز با به كارگيري خرد لايتناهي فيلسوفاني همچون افلاطون ، نيچه و تام ويتس، مذهب و سياست را تشريح مي‌كند و به بررسي شباهت‌هايي كه به يكديگر پيدا كرده‌اند مي‌پردازد. او با نگاهي متفاوت به روابط ما با پول سرگرمي و اينترنت مي‌نگرد و اينكه چطور افراط در يك چيز خوب مي‌تواند تبديل به سوهان روح شود. او آشكارا تعاريف ما از ايمان خوشبختي، آزادي و حتي اميد را به چالش مي‌كشد

هنر ظريف رهايي از دغدغه‌ها (روشي نو براي خوب زندگي كردن)

 • 44,000 تومان

در اين كتاب نويسنده داستان زندگي خودش و دغدغه‌هاي دوران جواني‌اش ا با صراحت بيان كرده است تا بتواند خواننده را به هدف مورد نظر يعني رهايي از دغدغه‌ها برساند. مارك منسن مي‌گويد: هر فرد موفقي بارها و بارها شكست خورده است اما آنچه نمايش داده مي‌شود فقط موفقيت اوست. از اين رو بسياري از افراد مي‌خواهند بدون تحمل سختي و فشار، ره صد ساله را يك شبه طي كنند.

همه ‌چيز به فنا رفته ( هنر ظريف اميدواري )

 • 39,900 تومان

ما در زمانه جالبي زندگي مي‌كنيم . همه چيز از لحاظ مادي در بهترين حالت خود قرار دارد ، اما هم‌زمان به نظر مي‌رسد همه چيز به شكلي ترسناك و جبران‌ناپذير به فنا رفته است . چه خبر است ؟ به كجا مي‌رويم ؟ اگر كسي بتواند نامي براي بي‌قراري زمانه ما و درمان آن پيدا كند ، كسي نيست جز مارك منسون . او در اين كتاب با بهره‌گيري از انبوهي تحقيقات روان‌شناختي و همچنين نظرات فيلسوفاني چون افلاطون و تام ويتس به كالبد شكافي دين ، سياست ، ثروت ، شادماني ، دنياي مجازي و سرانجام زندگي مي‌پردازد . منسون با تركيب هميشگي شوخ‌طبعي و ذكاوت خاص خودش ما را به چالش مي‌كشد تا با خودمان صادق‌تر باشيم. او صراحتا تعريف ما را از ايمان ، شادماني ، آزادي و البته اميد نقض مي‌كند . يكي از بهترين نويسندگان مدرن بار ديگر اثري به جهان ارائه كرده است كه ساليان سال نقل محافل خواهد بود .

زياد به خودت سخت نگير(هنر ظريف بي‌خيالي رويكردي غيرمتعارف به زندگي متعارف)

 • 39,900 تومان

از صخره‌ها به سوي آبي آسمان گام برمي‌دارم، به وسعت آن اجازه نمي‌دهم كه ميدان ديد مرا در خود غرق كند.سردم است، اما عرق كرده‌ام. هيجان‌زده‌ام، اما مي‌هراسم. آيا اين است پايان ماجرا؟ اين كتاب به شما كمك خواهد كرد درباره انتخاب‌هايتان در زندگي ، آنچه ميخواهيد به آن اهميت بدهيد و آنچه تصميم مي‌گيريد به آن اهميت ندهيد، كمي شفاف‌تر بينديشيد. او اين حقيقت را با ايده جديدي به نام هنر ظريف بي‌خيالي نشان مي‌دهد. ايده بي‌خيالي، روشي ساده براي هماهنگي دوباره خود با توقعاتمان در زندگي و انتخاب اين حقيقت است كه چه چيزي بايد برايمان مهم باشد و چه جيزي نبايد مهم باشد.

همه‌چيز باطل است (در باب اميدواري)

 • 36,000 تومان

اين كتاب تلاشي است براي درك اينكه زندگي بدون اميد چگونه خواهد بود. چگونه مي‌توان از اين دور باطل اميدواري و نااميدي رست، فراسوي اميد و نااميدي زيست، و اخلاقي زيست، و شورمندانه زيست. به آن بدي‌ها هم كه خيال مي‌كني نيست. راستش، احتمالا خيلي هم بهتر است از اينكه عمري بيهوده صرف كنيم اندر اميدواري.

هنر ظريف بي‌خيالي (رويكردي غير عادي براي تجربه 1 زندگي عالي)

 • 51,000 تومان

چارلز بوكوفسكي يك فرد معتاد به مشروبات الكلي، زن‌باز، قمارباز، لات، خسيس، بيكار و بي‌عار و در بدترين روزهاي زندگي‌اش يك شاعر بود. او شايد آخرين نفر در كره زمين است كه انتظار داريد به دنبال توصيه‌هايي براي زندگي يا هر نوع كتاب خودياري باشد. به همين دليل او بهترين نقطه براي شروع است....

همه چيز رو به فناست

 • 45,000 تومان

نويسنده كتاب هنر ظريف بي‌خيالي كه در سطح جهاني فروشي بي‌سابقه داشته است، اكنون با راهكاري به ظاهر دور از عقل براي حل مسئله اميدواري بازگشته است. چه پيشامدي رخ داده است؟ اگر كسي بتواند ريشه‌هاي اين بي‌قراري را تشخيص دهد و به درمان آن كمك كند، آن شخص مارك منسون است كه در كتاب جديدش - همه چيز رو به فناست - به جاي آن كه عيب و نقص‌هاي ذاتي افراد را مورد توجه قرار دهد، به فجايع بي‌شماري مي‌پردازد كه پيرامون ما رخ مي‌دهد. او با بهره‌مندي از نتايج جديدترين پژوهش‌هاي روان‌شناختي و نيز آراي فلاسفه‌اي نظير افلاطون و نيچه، انواع سياست‌ها و باورهاي رايج را تحليل مي‌كند و بر شباهت‌هاي ناگوار ميان آن‌ها انگشت مي‌گذارد...

1  2  صفحه‌ی 1