فيلتر‌ها

توليدكنندهبازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
تختخوابت را مرتب كن (چيزهاي كوچكي كه مي‌تواند زندگي شما و شايد دنيا را عوض كند)
راز قهرماني
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
قانون قهرمانان (درس‌هايي برگرفته از زندگي‌هايي پربار)
تختخوابت را مرتب كن (چيزهاي كوچكي كه مي‌تواند زندگيتان و چه بسا جهان را دگرگون كند)
تختخوابت را مرتب كن (چيزهاي كوچكي كه زندگيتان و شايد جهان را تغيير دهد)
تختخوابت را مرتب كن
 • 14,000 تومان
 • با تخفیف: 14,000 تومان
تختت را مرتب كن (كارهاي كوچكي كه شايد زندگي‌تان و حتي دنيا را متحول كند)
تختخوابت را مرتب كن (چيزهاي كوچكي كه مي‌توانند زندگي‌ات و شايد دنيا را تغيير دهند)

تختخوابت را مرتب كن (چيزهاي كوچكي كه مي‌تواند زندگي شما و شايد دنيا را عوض كند)

 • 28,000 تومان

در اين كتاب نگرش جديدي نسبت به زندگي كشف كرده و دريچه هاي تغيير به‌رويتان گشوده مي‌شود. بدين ترتيب كه مي‌آموزيد هر روز خود را با انجام يك تكليف شروع كنيد، كسي را پيدا كنيد تا در زندگي كمكتان كند، به همه احترام بگذاريد، بدانيد كه زنگي عادلانه نيست و اين كه بارها شكست خواهيد خورد؛ ولي اگر خطرپذير باشيد، در سخت‌ترين شرايط در زندگي قدم برداريد، پوزه قلدرها را به خاك بماليد، زمين خورده‌ها را بلند كنيد و هرگز تسليم نشويد، مي‌توانيد زندگي را به‌سوي بهتر شدن تغيير دهيد ... و حتي شايد جهان را.

راز قهرماني

 • 25,000 تومان

قهرمان بودن آسان نيست. اصلا هم قرار نبوده اين‌طور باشد. قهرمان بودن مملو از درد و نااميدي است. گاهي اوقات خطرناك است. اگر براي دفاع از سرزمين و باورهاي خود مقاومت مي‌كنيدء خود را براي مواجهه با هجمه‌اي از حملات و زخم‌هاي سرنوشت بيدادگر آماده كنيد. ولي به اين دليل به انسان‌ها لقب قهرمان مي‌دهيم كه اعمالشان فراتر از ديگران است. قهرمانان ما را به انسان‌هايي بهترء جامعه‌اي بهتر و دنيايي بهتر تبديل مي‌كنند. همه چيز به خودمان بستگي دارد. به خودت بستگي دارد. قهرماني باش كه ما به آن نياز داريم.

قانون قهرمانان (درس‌هايي برگرفته از زندگي‌هايي پربار)

 • 28,000 تومان

اين كتاب درباره‌ي قهرمان‌ها و فضايل آن‌هاست. شايد غبطه بخوريد و فكر كنيد كه آيا ممكن است به اندازه‌ي مردان و زنان اين داستان‌ها شجاع، دلسوز يا فروتن باشيد؟! به شما قول مي‌دهم كه مي‌توانيد! براي برخي زندگي مطابق قانون قهرمانان بسيار طبيعي است، اما براي بيش‎تر ما اين‌طور نيست. ما بايد بياموزيم كه چگونه اين فضايل را در زندگي خود به دست آوريم. بايد اين فضايل را در زندگي ديگران ببينيم تا بتوانيم در زندگي خودمان هم منعكس‌شان كنيم. بايد كسب اين ويژگي‌ها را با قدم‌هاي كوچك آغاز كنيم؛ قدم‌هاي كوچكي كه به‎آرامي پايه و اساس شخصيت ما را شكل مي‌دهند.

تختخوابت را مرتب كن (چيزهاي كوچكي كه مي‌تواند زندگيتان و چه بسا جهان را دگرگون كند)

 • 20,000 تومان

نويسنده، آدميرال نيروي دريايي آمريكاست، يك دريادار دوست‌دار وطن كه مي‌كوشد با دست و دلبازي آن‌چه به مرارت آموخته به درايت به افسران جواني منتقل كند كه قرار است در آينده در خدمت وطن خويش در نيروي دريايي به كار گيرند، اما شگفتا آن‌چه به عنوان آموزه‌هاي نظامي تقرير مي‌كند در لطظه لحظه زندگي غير نظاميان به كار مي‌آيد. موضوع كتاب و آموزه‌هايش بسيار ساده است، به همان سادگي بستر خويش را مرتب كردن ولي در پس و پشت همين آموزه ساده، بي‌هيچ مجامله‌يي مفاهيمي عميق نشسته است كه تامل برانگيز است مفاهيمي چون نظم آراستگي رضايت از خويشتن به جهت انجام كاري درست و روحيه‌بخشي به خويشتن كه مي‌توان كاري را به‌درستي و زيبايي و آراستگي و به كمال انجام داد و از انجام آن خوشنود شد.

تختخوابت را مرتب كن (چيزهاي كوچكي كه زندگيتان و شايد جهان را تغيير دهد)

 • 20,000 تومان

آن‌چه در اين كتاب آمده يك راهنماي تامل‌برانگيز است كه نشان مي‌دهد چگونه انجام كارهاي كوچك زندگي روزمره ما، و به دنبال آن دنيا، را در مسير بهتر تغيير مي‌دهد. درس‌هاي كليدي مك ريون برگرفته از داستان‌ها و ماجراهاي دوران خدمتش در نيروي دريايي است كه در آن‌ها با افراد، تجارب و مكان‌هايي آشنا مي‌شويم كه تاثير عميق و به سزايي بر زندگي مك ريون بر جا گذاشته‌اند. شايد اين درس‌ها كوچك به نظر برسند اما به جد قدرتمند هستند از پذيرفتن شكست‌ها گرفته تا قبول اين واقعيت كه زندگي منصفانه نيست از ايستادن جلوي قلدرها گرفته تا درك اين مطلب كه جسارت و شجاعت افراد از همه چيز مهم تر است. در هر مرحله‌اي از زندگي كه باشيد در اين كتاب توصيه‌اي درخشان براي شما وجود دارد و امكان ندارد كه بعد از خواندن اين كتاب براي تغيير زندگي‌تان و اطرافيان‌تان در مسير بهبود و پيشرفت مصمم نشويد.

تختخوابت را مرتب كن

 • 14,000 تومان

كتاب تختخوابت را مرتب كن شامل ده درس كوتاه است كه درياسالار در تمرينات نيروي دريايي ياد گرفته است و اساس كتاب را نيز تشكيل مي‌دهد. او در هر فصل يك درس را در كنار خاطره‌هاي دوران آموزش، خدمت و عمليات‌هاي جنگي به طور خلاصه بيان مي‌كند.

تختت را مرتب كن (كارهاي كوچكي كه شايد زندگي‌تان و حتي دنيا را متحول كند)

 • 16,000 تومان

در اين كتاب درياسالار مك‌ريون به بازگويي داستان زندگي خود و سربازاني كه با آن ها برخورد داشته، مي‌پردازد. داستان‌هايي از فرازونشيب‌ها، سختي‌ها و تصميماتي كه توانسته با عزم و اراده خود، آن‌ها را به نماد افتخار و شجاعت تبديل كند. اين كتاب با توصيه‌هاي كاربردي‌اش مي‌تواند در تاريك‌ترين لحظات زندگي، الهام‌بخش شما باشد. اگر توان مقابله با مشكلات زندگي را نداريد، اگر تصور مي كنيد اين همه سختي و مشقت حق شما نبوده است، اگر حس مي‌كنيد به بن‌بست رسيده‌ايد، و اگر دوست داريد پيشرفت را تجربه كنيد، اين كتاب كوتاه و الهام‌بخش را از دست ندهيد.

تختخوابت را مرتب كن (چيزهاي كوچكي كه مي‌توانند زندگي‌ات و شايد دنيا را تغيير دهند)

 • 30,000 تومان

روز هفدهم مه سال 2014، افتخار داشتم كه در جشن فارغ‌التحصيلي دانشجويان دانشگاه تگزاس در آستين سخنراني كنم. اگر چه خودم هم از همين دانشگاه فارغ‌التحصيل شده بودم، اما نگران بودم كه سخنان يك ژنرال جنگي كه عمرش را در جنگ سپري كرده، خيلي مورد استقبال دانشجويان كالج قرار نگيرد. اما وقتي ديدم آن‌ها با اشتياق براي شنيدن سخنراني‌ام آمده‌اند، بي‌نهايت شگفت‌زده شدم. گويا ده درسي كه در تمرينات نيروي دريايي ياد گرفته بودم، و اساس اظهاراتم را شكل مي‌دادند، مورد توجه جمعيت كثيري قرار گرفت. آن‌چه گفتم درس‌هايي ساده بود براي غلبه بر امتحانات تمرينات دريايي، اما هر ده تمرين براي مواجهه با چالش‌هاي زندگي نيز كاربرد داشت. همه ما مي‌دانيم كه زندگي، سخت و طاقت فرسات؛ ولي گاهي با انجام كارهايي پيش‌پاافتاده مي‌توان به نتيجه‌اي دست يافت كه زندگي را تحت تأثير قرار دهد. عمل بسيار ساده‌اي مانند مرتب كردن تختخواب هم مي‌تواند براي شروع يك روز نيروي انگيزشي شگفت‌آوري داشته باشد و رضايتي دروني براي به پايان رساندن يك روز خوب براي‌مان فراهم كند. براي تغيير جهان، اول تختخواب را مرتب كن.

صفحه‌ی 1