فيلتر‌ها

توليدكننده
بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
در ستايش پياده‌روي (هر بار يك قدم)
 • 31,000 تومان
 • با تخفیف: 31,000 تومان
در ستايش سكوت (سكوت در عصر هياهو)
 • 31,000 تومان
 • با تخفیف: 31,000 تومان
پياده‌روي و سكوت (در زمانه هياهو)
 • 90,000 تومان
 • با تخفیف: 90,000 تومان
سكوت در عصر سر و صدا
 • 32,000 تومان
 • با تخفیف: 32,000 تومان

فلسفه سفر كاوشگرانه (16 نكته فلسفي براي بهتر زيستن از بطن كاوشگري در قطب)

 • 30,000 تومان

ترس از عالي بودن آسان و طبيعي است، زيرا هرچه براي به‌دست‌آوردن بيشتر تلاش كنيد، احتمال بيشتري وجود دارد كه در موقعيتي قرار گيريد كه در آن خطر شكست وجود داشته باشد. شايد ترس از احمق به‌نظر رسيدن در صورت شكست، چيزي است كه باعث مي‌شود روياهايمان را خاك كنيم. اغلب تلاش نكردن، احساس امنيت بيشتري نسبت به تلاش نمودن و عدم موفقيت دارد. هنوز به ياد دارم يك سال قبل از بورگه، با گير رندبي (كسي كه ايده سفر اكتشافي را داد، اما متاسفانه سريع مصدوم شده و مجبور به برگشت شد.) پس از يك سفر اسكي و قبل از سفر قطب‌مان، در سونا نشسته بودم. از او پرسيدم اگر شكست بخوريم، از نظر او واكنش افكار عمومي چه خواهد بود. و اين واكنش براي من چه معنايي خواهد داشت؟ پاسخ فوري او اين بود: «بهش فكر نكن!» در آن زمان فكر مي‌كردم كه او نسبت به نگراني‌هايي كه به نظر من قابل توجيه بود، كمي بي‌اهميت است. بعدها، وقتي خوب فكر كردم، متوجه شدم كه با چنين نگراني‌هايي ممكن است به‌جاي رفتن به قطب شمال، با كنترل تلويزيون درون مبل فرو بروم و اين چيزي نبود كه من بخواهم!

در ستايش پياده‌روي (هر بار يك قدم)

 • 31,000 تومان

اين در ذات همه ماست كه پايي را پس از پاي ديگر روي زمين بگذاريم و سفري را به قصد كشف دنياي بيرون آغاز كنيم. اما با اين كه پياده‌روي فعاليتي جهاني استء هر يك از ما آن‌ را با ديگري تجربه مي كنيم. براي ارلينگ كاگه - كاوشگر مشهور - راه رفتن هم پاي طبيعي خلاقيت است: مجالي براي انديشيدن. پياده‌روي همچنين پادزهري‌ست براي شتابي كه به زندگي‌مان داده‌ايمء به اصراري كه بر عجله كردن داريم و انجام شتابان و بي دقت همه كارهاي‌مان. اكنون پياده‌روي كردن راديكال‌ترين كاري است كه مي‌توانيم انجام دهيم. بقراط - پدر پزشكي مدرن - 2400 سال پيش اين حقيقت را درك كرده بود. او در مورد درمان غلط هشدار داده و تاكيد كرده بود هيچ دارويي نمي‌تواند اثري به گستردگي قراردادن يك پا جلوي پاي ديگر داشته باشد:(( پياده‌روي بهترين دارو براي انسان است.)) من اعتقاد دارم پياده‌روي در سلامت انسان از هر نوع دارويي كه در طول تاريخ استفاده شده موثرتر است.

در ستايش سكوت (سكوت در عصر هياهو)

 • 31,000 تومان

در سال 1993، ارلينگ كاگه كاوشگر نروژي، در پنجاه روز قاره جنوبگان را طي كرد و اولين نفري شد كه به تنهايي به قطب جنوب رسيد. در اين كتاب، كاگه با تاملاتي حيرت‌انگيز و متحول‌كننده، به اكتشافات سكوت پيرامون ما، سكوت درون ما و همچنين سكوتي كه ايجاد كنيم مي‌پردازد. كاگه با بازگو كردن تجارب خود و به ميان كشيدن مشاهدات شاعران، هنرمندان وكاشفان، به ما نشان مي‌دهد چرا سكوت براي سلامتي و خوشبختي ضروري است و چگونه مي‌توان درهاي شگفتي و قدرداني را باز كند. اين كتاب به اشكال مختلف سكوت هم در اطراف ما و هم در درون ما مي‌پردازد، و براي يافتن سكوت در ميان وقفه‌ها وفرصت‌هاي بي‌پايان حواس‌پرتي، راه‌حل‌هايي پيش روي‌مان مي‌گذارد. كاگه در اين كتاب از فلسفه، علم و تجربه شخصي مي‌گويد و حقايق كهن را ياد‌آور مي‌شود.

پياده‌روي و سكوت (در زمانه هياهو)

 • 90,000 تومان

اين كتاب‌ها فلسفه را ساده نمي‌كنند بلكه از ابهت هراس‌آور فلسفه مي‌كاهند. خواننده ممكن است خواندن اين كتاب‌ها را به اميد يافتن پاسخ‌هاي روشن آغاز كند: پاسخي براي مسئله تنهايي‌اش، چرايي مرگ، منشا ملال و دل‌زدگي... اما انتظار اين كه كتابي يا كسي در چند صفحه يا فلان تعداد نكته به ما بگويد چطور زندگي كنيم و چگونه خوشبخت شويم، در واقع يك جور انكار مسئوليت شخصي انسان است. پاسخي قطعي و ابدي كه مناسب حال همه كس باشد وجود ندارد. كتاب‌هايي كه چنين مدعاهايي دارند قطعا فريبكارند. كتاب‌هاي اين مجموعه نسخه نمي‌پيچند و سياهه‌اي از اعمال نيك و بد پيش روي شما نمي‌گذارند؛ بلكه مي‌خواهند به فهم بهتر زندگي و پرسش‌ها و تجربه‌هايمان كمك كنند، چراغي بيفروزند تا در اين اتاق تاريك زندگي و در لحظات دشوار، دركمان از پرسش‌هاي بي‌پايان انساني روشن‌تر شود، بدانيم فيلسوفان و حكيمان جهان به اين پرسش‌ها چطور فكر كرده‌اند؛ تا با فهم دقيق‌تر رو ديدي بازتر بتوانيم در زندگي‌مان تصميم بگيريم، مسئوليت تصميممان را شجاعانه برعهده بگيريم و با عواقب تصميم‌هايمان آگاهانه روبه‌رو شويم. هزاران سال است آدم‌هايي كه دور از بقيه زندگي كرده‌اند - راهباني كه بر قله كوه زيسته‌اند، تاركان دنيا، دريانوردان، چوپانان يا مكتشفان كه هميشه در سفرند به اين باور رسيده‌اند كه كليد اسرار و كشف رموز زندگي در سكوت به دست مي‌آيد. نكته همين‌جاست. حسابي دريانوردي مي‌كنيد، اما در راه برگشت ممكن است بفهميد آنچه در پي‌اش بوده‌ايد در درون خودتان است. بتهوون، همان‌طور كه همه مي‌دانند، آخر سر كاملا ناشنوا شد. اين تحول اصالتي عميق و روحي آزادمنش در وجودش پروراند. سمفوني نهم را فقط با صداهايي كه در سرش خانه كرده بود نوشت و رهبري كرد. در طول نخستين اجراي قطعه، پشت به جمعيت ايستاده بود تا اركستر را رهبري كند. وقتي اجرا تمام شد، بايد بر مي‌گشت تا ببيند حضار دارند كف مي‌زنند يا هو مي‌كنند. نه تنها تشويق مي‌كردند، بلكه اشتياق و هلهله‌شان چنان اوج گرفته بود كه پليس وين را خبر كردند تا دوباره نظم و آرامش را برقرار كند.

سكوت در عصر سر و صدا

 • 32,000 تومان

ما در جهاني زندگي مي‌كنيم. جهاني پر از شلوغي، آشفتگي، ازدحام، سرعت و وصل بودن همه چيز به هم. دستيابي به آرامش در چنين دنيايي دشواري‌هاي خودش را دارد. ارلينگ كاگه معتقد است كه ما در دنياي امروز گمشده‌اي داريم كه مي‌تواند دواي بسياري از دردهاي ناشي از زندگي مدرن باشد. آن گمشده سكوت است. اما سكوت چيست؟ كجا مي‌شود پيدايش كرد؟ چرا يافتن سكوت، امروز از هر زمان ديگري مهم‌تر شده است؟ كاگه به اين سوالات پاسخ مي‌دهد. تفاوت او با بسياري از كساني كه درباره سكوت گفته‌اند در اين است كه او سكوت را تجربه كرده است. كاگه براي تجربه سكوت تك و تنها به قطب جنوب رفت. پنجاه شبانه روز را در سكوت گذراند. او اما بعد از تجربه‌هاي مختلف اينچنيني، معتقد است كه سكوت فقط در چنين مكانهايي نيست. سكوت همه‌جا هست و ما را احاطه كرده است. فقط بايد پيدايش كنيم. سكوت در درون ماست. فقط بايد خلقش كنيم. او در اين كتاب ضمن بررسي ديدگاه‌هاي متفكران و شاعران و نويسندگان مختلف درباره سكوت، به زباني ساده و خودماني، به ما از راه‌هايي مي‌گويد كه بتوانيم سكوت خودمان را خلق و تجربه كنيم و زندگيمان را غناي بيشتري ببخشيم.

صفحه‌ی 1