فيلتر‌ها

توليدكننده


بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
پرورش محبت‌آميز كودكان (فرزندپروري به روش ارتباط بدون خشونت)
گذر از رنجش بين ما (التيام‌بخشي و آشتي بدون هيچ مصالحه)
قلب تغيير اجتماعي (چگونه جهان خود را دگرگون كنيد) متن كارگاه ارتباط بدون خشونت
موهبت شگفت‌انگيز خشم (كاربرد خشم به شيوه ارتباط بدون خشونت)
خودم باشم عاشقت باشم (راهنماي عملي براي روابطي بي‌نظير)
آموزش محبت‌آميز كودكان
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
زبان زندگي (ارتباط بدون خشونت)
 • 90,000 تومان
 • با تخفیف: 90,000 تومان

پرورش محبت‌آميز كودكان (فرزندپروري به روش ارتباط بدون خشونت)

 • 50,000 تومان

چگونه با بچه‌اي 2ساله ه دوستش با هر اسباب‌بازي بازي كند آن را قاپ مي‌زند رفتار مي‌كنيد؟ به بچه 4 ساله‌اي كه از روي عصبانيت جبغ مي‌كشد وقتي برادر كوچكش گريه مي‌كند چه مي‌گوييد؟ چگونه مي‌توانيد با بچه 10 ساله كه دوباره مسئوليتش را در خانه انجام نداده است حرف بزنيد؟ چه راهبردهايي به نوجوان‌تان كمك مي‌:ند تا صادق صريح و ايمن بماند،؟ به‌عنوان پدر و مادر شما پيوسته با چنين چالش‌هايي روبه‌رو هستيد.

گذر از رنجش بين ما (التيام‌بخشي و آشتي بدون هيچ مصالحه)

 • 40,000 تومان

ارتباط بدون خشونت به شما كمك مي‌كند: خود را از آثار تجربيات گذشته و يادگيري فرهنگي آزاد كنيد. الگوهاي فكري را كه منجر به مجادله، خشم و افسردگي مي‌شوند در هم بشكنيد. تعارضات را با آرامش حل كنيد چه شخصي باشند چه عمومي، محلي باشند يا بين‌المللي. ساختار اجتماعي را به وجود آوريد كه از برآورده شدن نياز همه حمايت مي‌كند. روابط را بر اساس احترام متقابل، محبت و همكاري شكل دهيد.

قلب تغيير اجتماعي (چگونه جهان خود را دگرگون كنيد) متن كارگاه ارتباط بدون خشونت

 • 25,000 تومان

چگونه جهان خود را دگرگون كنيد. اين كتابچه دربردارنده ديدگاه مارشال روزنبرگ است در باب تغيير اجتماعي اثربخش. اين‌جا او به پرسش‌هاي بنيادي مي‌پردازد: سرشت ما انسان‌ها چيست؟ زندگي خوب يعني چه؟ چگونه زندگي را خوشايند كنيم؟ در نظر او آغازگر تغيير اجتماعي اين است:(( رهاسازي خودمان از هر آن‌چه ناهماهنگ است با خلق جهاني كه در آرزويش هستيم.)) به منظور ايجاد كيفيتي از انرژي كه ما را به حركت برانگيزاند، ما كارمان را با توانايي برقراري ارتباط با ديگران آغاز مي‌كنيم به نوعي كه هم نيازهاي آنان و هم نيازهاي ما را برآورده كند. مارشال ما را برمي‌انگيزد تا از اين توانايي براي خدمت به نيازهاي اجتماعي انسان استفاده كنيم و نمونه‌هايي از نحوه اين كار ارائه مي‌دهد. ارتباط بدون خشونت به شما كمك مي‌كند: خود را از آثار تجارب گذشته و شرطي‌سازي‌هاي فرهنگي رها كنيد. الگوها و چرخه‌هاي ذهني منجر به مشاجره، خشم و افسردگي را بشكنيد. انواع تعارض‌ها، از فردي و خانوادگي گرفته تا جمعي و بين‌المللي را به صورت صلح‌آميز برطرف كنيد. ساختارهاي اجتماعي ايجاد كنيد كه پشتوانه تحقق نيازهاي همگان باشد. روابطي مبتني بر احترام متقابل، محبت و همكاري پديد آوريد.

موهبت شگفت‌انگيز خشم (كاربرد خشم به شيوه ارتباط بدون خشونت)

 • 45,000 تومان

خشم به شما چه مي‌گويد؟ حمله كه مي‌كند احساس‌اش مي‌كنيد. صورت‌تان برافروخته مي‌شود و ديدتان محدود. همچنان كه فكرهاي قضاوت‌گرانه در ذهن‌تان سرريز مي‌كند ضربان قلب‌تان تندتر مي‌شود. حالا خشم‌تان برانگيخته شده، و چيزي نمانده حرفي بزنيد يا كاري بكنيد كه به احتمال زياد وضع را بدتر خواهد كرد. راه ديگري هم هست. «زبان زندگي» به ما مي‌آموزد كه خشم در خدمت هدف مشخصي است كه زندگي را غنا مي‌بخشد. زنگ خطري است كه هشدار مي‌دهد ارتباط شما با ارزش‌هايتان قطع شده و نيازهاي شما برآورده نمي‌شود. به جاي تدبير خشم با سركوب احساسات يا فرو ريختن قضاوت‌هايتان بر سر ديگران، مارشال روزنبرگ به شما نشان مي‌دهد كه چگونه از خشم براي كشف نيازي كه داريد استفاده كنيد، و اين نيازها را به شيوه‌‌هايي سازنده برآورده كنيد...

خودم باشم عاشقت باشم (راهنماي عملي براي روابطي بي‌نظير)

 • 40,000 تومان

ارتباط بدون خشونت روشي تعاملي است كه تبادل اطلاعات و حل صلح‌آميز اختلافات را آسان مي‌كند. ارتباط بدون خشونت بر ارزش‌هاي مشترك انساني و نيازها تكيه مي‌كند و افراد را تشويق مي‌كند از زباني كه سبب مقاومت يا كاهش عزت نفس مي‌شود، پرهيز كنند و به جاي آن از زباني كمك گيرند كه حسن تفاهم را افزايش مي‌دهد.

آموزش محبت‌آميز كودكان

 • 40,000 تومان

من به آموزش‌هايي علاقمندم كه انگيزه‌ي آن‌ها احترام به زندگي و ميل به يادگيري مهارت‌ها باشد، تا بر اساس اين آموزش‌ها مطالب جديدي بياموزيم كه ما را براي بيشتر سهيم شدن در سلامت زندگي خود و ديگران كمك كنند. با ديدن يادگيري‌هايي كه از روي اجبار آن است كه دانش‌آموز مطالب را از ترس تنبيه، يا به خاطر ميل به پاداش‌‌هايي‌ در قالب نمره، يا براي فرار از احساس گناه يا شرم، و يا در نتيجه‌ي علت مبهم " بايد"، " الزام" يا " ضرورت" ياد گيرد، چرا كه من اعتقاد دارم يادگيري بسيار ارزشمندتر از آن است كه به وسيله‌ي يكي از روش‌هاي اجباري برانگيخته‌ شود. مطالعه درباره‌ي مردمي كه قادرند بر ديگران تاثير بگذارند و آن‌ها را تشويق به يادگيري كنند، مورد علاقه؛‌ي من بوده است، يادگيري چيزي است كه نشات گرفته از احترام به زندگي است و نه روش‌هاي اجباري. يكي از يافته‌هاي من در نتيجه‌ي مطالعه درباره‌ي چنين افرادي، اين بود كه آن‌ها با زباني با مردم سخن مي‌گويند كه كمكشان مي‌كند تا يادگيري‌شان نشات گرفته از احترام به زندگي باشد.

زبان زندگي (ارتباط بدون خشونت)

 • 90,000 تومان

شما در اين كتاب تكنيك‌هاي ساده‌اي را مي‌آموزيد كه مشاجره را خنثي و ارتباط محبت‌آميزي را با خانواده و ساير آشنايان خلق مي‌كند. اين تكنيك‌هاي ارتباطي فعال، تضادهاي بالقوه را به گفتگوهاي صلح‌آميز تغيير مي‌دهد. همچنين مهارت‌هاي ارتباط بدون خشونت به شما كمك مي‌كند تا احساس گناه، شرم، ترس و افسردگي را از بين ببريد، راه‌حل‌هايي براساس امنيت، احترام متقابل و اتفاق‌آرا خلق كنيد و نيازهاي اساسي فرد، خانواده، مدرسه، جامعه و اجتماع را به روش‌هاي زندگي غني‌ساز برآورده سازيد.

صفحه‌ی 1