فیلتر‌ها

تولیدکنندهبازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
  • 155,000 تومان
  • با تخفیف: 155,000 تومان
چرا کودکان دروغ می‌گویند (چگونه والدین می‌توانند صداقت را تشویق کنند)
هیجانات فاش شده (بازشناسی چهره‌ها و احساسات جهت بهبود روابط و حیات هیجانی)
بروز احساسات (تشخیص حالات چهره و احساسات جهت بهبود روابط و زندگی عاطفی)
  • همراه با تخفیف
دروغ سرآمد تمام بدی‌ها (رفتارشناسی دروغ) نسخه الکترونیکی

پیام‌های غیر کلامی (رمزگشایی کدها مسیر زندگی من) نگاهی به پشت پرده اینکه چگونه یک دانشمند اکتشافات خود را انجام داده است

  • 110,000 تومان

در کتاب حاضر پروفسور پل اکمن، انگیزه‌ها و اتفاقاتی را که منجر به بسیاری از دستاوردهای قابل توجه او شده است، آشکار می‌سازد. در این کتاب خواهید خواند که چگونه یک دانشمند علوم رفتاری، کشف کرد که ریزحالات چهره هیجانات پنهان‌شده را آشکار می‌سازند؛ ثابت کرد که داروین در مورد جهانی بودن حالات چهره درست می‌گفته و مارگارت مید اشتباه می‌کرده؛ در حالی که در قبایل عصر حجر در گینه نو کار می‌کرد از چنگال مرگ گریخت (از دست یک همکار دانشمند)؛ سیستم کدگذاری حرکات چهره (FACS) را اختراع کرد، که نخستین ابزار برای اندازه‌گیری حرکات چهره بود و بعدها توسط پیکسار و دیزنی مورد استفاده قرار گرفت؛کشف کرد که ایجاد حرکات چهره می‌تواند سبب روشن شدن هیجانات شود؛ با دالایی لاما دوست شد و باهم یک کتاب تألیف کردند؛ در واتیکان به عنوان یک قدیس کار می‌کرد؛ به خروج معترضان از اتحاد جماهیر شوروی کمک کرد؛ جهان هیجانات را برای «ناوبران» به منظور کاوش ترسیم کرد، و با دخترش دکتر ایو اکمن، اطلس هیجانات را ایجاد کرد.

داروین و تجلیات چهره‌ای

  • 155,000 تومان

کتاب داروین و تجلیات چهره‌ای به مناسبت بزرگداشت صدمین سالگرد انتشار کارهای داروین بر روی تجلی هیجانات انتشار یافت. در این کتاب مفاهیم مرکزی و منابع کلیدی اطلاعات داروین با توجه به مطالعات صد سال گذشته در نظر گرفته شده‌اند. فصل‌هایی در مورد حیوانات یا «پریمات‌های غیرانسان» (فصل 2)، نوزادان و کودکان (فصل 3)، و نیز انسان‌هایی که در فرهنگ‌های مختلف زندگی می‌کنند (فصل 4) وجود دارد. هر کدام از این فصل‌ها ایده‌هایی از داروین را در مورد موضوع مورد بحث ارائه کرده و سپس ترکیب مهمی از آن را به علاوۀ دانش فعلی در مورد تجلیات هیجانی چهره ارائه می‌دهند. فصلی کلّی‌تر (فصل 5)، سهم مفهومی و روش‌شناختی داروین و تأثیرگذاری وی در طول تاریخ روان‌شناسی را توصیف می‌کند. فصل نتیجه‌گیری (فصل 6)، چگونگی پیش رفتن ایده‌های داروین را با توجه به دانش فعلی در مورد تجلیات چهره‌ای به صورت ادغام شده و خلاصه بیان می‌کند. مطابق با ماهیت مشارکت داروین، این کتاب به گونه‌ای در نظر گرفته شده که برای افرادی که علاقه‌مند به تجلیات هیجانی در رشته‌های مختلفی همچون روانشناسی، زیست‌شناسی، انسان‌شناسی، جانورشناسی و کردارشناسی هستند مرتبط باشد. به منظور مفید بودن کتاب برای تمامی این رشته‌ها، از توضیح اصطلاحات تخصصی‌ای که ممکن است فقط توسط یک رشته شناخته شده باشند، اجتناب شده است. به دلیل اینکه در هنگام انتشار کتاب داروین در مورد تجلی هیجانات برای نخستین بار، نه تنها دانشمندان، بلکه افراد عادی نیز بدان علاقه‌مند بودند، هدف از تهیۀ این اثر این بوده که این کتاب برای افراد عادی و دانشجویان نیز به اندازۀ دانشمندان جذاب و قابل فهم باشد. پل اکمن پروفسور روان‌شناسی در گروه پزشکی دانشگاه کالیفرنیا در سانفرانسیسکو است. تحقیقات او در زمینه‌های هیجانات، دروغ‌گویی و حالات چهره بیش از سی سال توسط مؤسسۀ سلامت روان مورد حمایت قرار گرفته است. او سیزده کتاب دیگر در این حوزه‌ها نیز نوشته و ویرایش کرده. او همچنین چهار مرتبه جایزۀ دانشمند محقق را از موسسۀ سلامت روان دریافت کرده است. کار او در تهیۀ این کتاب توسط جایزۀ دانشمند محقق با شماره K02-MH06092-5، و گرنت تحقیقاتی به شمارۀ MH 11976 - که هر دو توسط مؤسسۀ ملّی سلامت روان اهدا شده - مورد حمایت قرار گرفته است.

چرا کودکان دروغ می‌گویند (چگونه والدین می‌توانند صداقت را تشویق کنند)

  • 60,000 تومان

پل اِکمن پروفسور روان‌شناسی در گروه پزشکی دانشگاه کالیفرنیا در سانفرانسیسکو می‌باشد. تحقیقات وی در زمینه‌های هیجانات، دروغ‌گویی و حالات چهره توسط موسسه سلامت روان بیش از سی سال مورد حمایت قرار گرفته است. اکمن با همکاری همسر و فرزندش به نگارش این کتاب پرداخته است. کتاب شامل چندین فصل است که به ترتیب زیر می‌باشد: فصل اول به دروغ‏ها، ترفندها، اغراق کردن‏ها؛ زیر و بم معنا و انگیزه دروغ‌گویی اختصاص داده شده، در فصل دوم این سوال مطرح می‌شود که چرا برخی کودکان بیشتر از بقیه دروغ می‌گویند؟ فصل سوم به دروغ‌گویی در سنین مختلف می‌پردازد. در فصل چهارم، دروغ‌گویی از دیدگاه یک نوجوان مدنظر قرار می‌گیرد. در فصل پنجم، چگونگی مقابله والدین با دروغ‏گویی کودکان مطرح می‏شود و در فصل ششم، شهادت کودکان در دادگاه؛ بحران سوءاستفاده جنسی از کودکان کانون بحث قرار می‌گیرد.

هیجانات فاش شده (بازشناسی چهره‌ها و احساسات جهت بهبود روابط و حیات هیجانی)

  • 120,000 تومان

این کتاب به بررسی تجلیات چهره‏‌ای هیجانات مختلف می‏پردازد. با توجه به اینکه نویسندۀ کتاب یکی از روان‌شناسان پیشرو در حوزۀ هیجان به‌شمار می‌رود و تألیفات متعددی در این زمینه داشته و تحقیقات بسیاری در این زمینه انجام داده است، کتاب حاضر یکی از معتبرترین منابع در زمینۀ آشنایی با تجلیات چهره‌ای هیجانات به‌شمار می‌رود. هم اکنون مؤسسۀ پاول اکمن به برگزاری دوره‌های آنلاین آموزش آشنایی با هیجانات و بالا بردن دقت تشخیص هیجانات در افرادی همچون روان‌شناسان، وکلا، قضات، افراد پلیس، .... می‌پردازد.

بروز احساسات (تشخیص حالات چهره و احساسات جهت بهبود روابط و زندگی عاطفی)

  • 80,000 تومان

این کتاب سرشار از تمرینات عملی کارآمد و عکس‌های مختلف است و همچنین بخش جدیدی دارد که در‌باره احساسات و دروغ صحبت می‌کند و با خواندن آن قادر خواهیم بود به قوه تشخیص (نکات کلیدی) دست پیدا کنیم و حالت‌های مختلف افراد در زندگی روزمره فریبمان ندهند. احساسات آشکار منبعی غیر قابل انکار برای به دست گرفتن سکان‌ کشتی احساسات‌مان در جهان است.

دروغ سرآمد تمام بدی‌ها (رفتارشناسی دروغ) نسخه الکترونیکی

  • 9,000 تومان

از قانون‌شکنی تا عهدشکنی، آدم‌ها چطور دروغ می‌گویند و چطور گیر می‌افتند؟ پل اکمن، کارشناسی بنام در زمینه‌ی تحقیق در مورد احساسات و ارتباطات غیر کلامی در چاپ بازنگری‌شده‌ی این کتاب، فصل جدیدی را بر مبنای تحقیقات اخیرش در مورد دروغ‌گویی و روش‌های تشخیص دروغ به دستاوردهای گذشته‌اش اضافه نموده است. او مهم‌ترین سرنخ‌های رفتاری فریب را کشف کرده و برنامه‌ی خودآموزی ارائه کرده است که به ما آموزش می‌دهد تا بتوانیم «ریزنمودها» را، ببینیم و تغییر کنیم‏‎، و همچنین تحقیقاتی انجام داده است که مشخص می‌کنند از روی حالت‌های چهره‌ی خاصی می‌توان دریافت که آیا احتمال دارد شخص اهل خشونت و بی‌رحمی باشد، یا نه، برنامه‌ی خودآموزی هم برای درک و تعبیر این نشانه‌های خطرناک ارائه کرده است. این کتاب به ما می گوید که دروغ‌ها انوع مختلفی دارند، و اینکه چطور حرکات بدن، توان صدا، لحن و گفتار و حالت‌های چهره می‌توانند دروغ را افشا کنند.

صفحه‌ی 1