������ ��������������


تولیدکننده


بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
بدن‌ات را بشناس
  • 256,000 تومان
  • با تخفیف: 256,000 تومان
بدن راهنمای ساکنان
  • 73,000 تومان
  • با تخفیف: 73,000 تومان
تاریخچه تقریبا همه چیز
  • 290,000 تومان
  • با تخفیف: 290,000 تومان

بدن‌ات را بشناس

  • 256,000 تومان

نویسنده کتاب‌های پرفروش «تاریخچه تقریبا همه چیز» و «تاریخچه خصوصی خانه» در کتاب جدید خود «بدن‌ات را بشناس» خواننده را در سفری جذاب و فراموش‌نشدنی با خود همراه می‌کند و معجزه شگرفی را به او نشان می‌دهد که «بدن انسان» نام دارد. او در این کتاب بار دیگر ثابت می‌کند همراه و راهنمایی بی‌مانند است، و ما را در سفر به بدن‌مان با پدیده‌های خارق‌العاده و رویدادهای شگفت‌انگیزی آشنا می‌کند که لحظه به لحظه در این پیچیده‌ترین ساختار عالم هستی روی می‌دهند. برایسون به ما می‌گوید چگونه بدن انسان می‌تواند خودش را ترمیم کند و نارسایی‌ایش را برطرف سازد، و نیز چگونه ممکن است اسیر این کاستی‌ها شود و از بین برود. «بدن‌ات را بشناس» درک عمیق‌تری از معجزه‌ای به ما می‌دهد که زندگی نام دارد، و به ما کمک می‌کند از هستی خودمان شناخت کامل‌تر و بهتری پیدا کنیم. این کتاب با ارائه واقعیت‌ها و اطلاعاتی عجیب و در عین حال بسیار خواندنی ما را وامی‌دارد تا وجود و هستی خودمان را به عنوان گوهری بی‌بدیل و بی‌مانند قدر بدانیم.

بدن راهنمای ساکنان

  • 73,000 تومان

«کتابی با شکوه... بی تردد با خواندن این کتاب، از طراحی شگفت‌انگیز و حتی عجیب و غریب بدن خود حیرت خواهید کرد.» بیل برایسون، نویسنده کتاب پرفروش تاریخچه تقریبا همه‌چیز، در کتاب بدن: راهنمای ساکنان، شگفتی‌های بدن انسان را از سر تا پا بازگو می‌کند. با نگارشی جامع و نثری افسونگر، این کتاب نمونه‌ای از بهترین نوشته‌های برایسون است، کتابی که خواندن آن به همه کسانی که می‌خواهند درباره بدن خود بیشتر بدانند، توصیه می‌شود. بیل برایسون یک‌بار دیگر همچون هم‌سفری بی‌مانند ظاهر شده، و راهنمای ما در سیاحت بخش‌های مختلف بدن‌مان می‌شود - از کارکرد دستگاه‌های مختلف بدن گرفته تا چگونگی التیام پس از آسیب، و مواردی که اعضای مختلف (متاسفانه) درست کار نمی‌کند و نارسا می‌شود. کتاب بدن پر است از واقعیت‌های خارق‌العاده - از وقتی که شروع به خواندن این متن کنید، بدن‌تان یک میلیون گلبول قرمز خون ساخته است - و حکایت‌های جذاب به سبک و سیاق ویژه برایسون. این کتاب درکی عمیق‌تر از معجزه حیات و خصوصا انسان به شما خواهد داد. همان‌گونه که بیل برایسون می‌نویسد: «ما عمرمان را در درون این توده گوشت گرم می‌گذارنیم، و با این حال، تقریبا هیچ‌گاه آن را جدی نمی‌گیریم.» کتاب بدن این بی‌تفاوتی را با مقدار زیادی اطلاعات و حقایق شگفت‌انگیز و بسیار خواندنی رفع خواهد کرد. قل

تاریخچه تقریبا همه چیز

  • 290,000 تومان

تصمیم گرفتم بخشی از عمرم را که از قرار معلوم سه سال شده است به مطالعه کتاب‌ها و مجله‌ها و یافتن کارشناسانی پارسامنش و شکیبا و آماده پاسخگویی به انبوهی از پرسش‌های فوق‌العاده گنگ اختصاص دهم .اندیشه اصلی در این کار پی بردن به این نکته بود که آیا نمی‌توان شگفتی و دستاوردهای علم را در سطحی که خیلی فنی یا دشوار نیست و در عین حال تماما سطحی هم نیست فهمید یا درک کرد یا از آن در شگفت شد یا حتی از آن لذت برد؟ این اندیشه و امید من بود و کتابی هم که می‌خواهید به مطالعه‌اش بپردازید با چنین هدفی به نگارش درآمده است. به هر حال برای این کار راهی بس دراز و زمانی بس کمتر از 650000 ساعت در پیش داریم پس بیایید گام در راه بگذاریم.این کتاب در برنامه‌ی تلویزیونی کتاب‌باز معرفی شده است.

صفحه‌ی 1