فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
ساختن
 • 185,000 تومان
 • با تخفیف: 185,000 تومان
مربي تريليون دلاري (دستورالعمل‌هاي رهبري بيل كمپل از سيليكون ولي)
آرمان‌شهري براي واقع‌گراها
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
عادت‌هاي اتمي
 • 115,000 تومان
 • با تخفیف: 115,000 تومان
اول سود (كسب و كار خود را از 1 هيولاي پول‌خوار به 1 دستگاه پول‌سازي تبديل كنيد)

ساختن

 • 185,000 تومان

كارآفريني مسيري پرپيچ‌وخم است و احتمالا در طول اين مسير سوالات مختلفي برايتان به وجود خواهد آمد. سوالاتي مثل: «آيا بايد از شغلم استعفا بدهم، بايد چه تغييري در مسير حرفه‌اي خودم ايجاد كنم، چطور كيفيت ايده‌هايم را بسنجم، كدام طرح مناسب‌تر است، چطور با شكست‌ها كنار بيايم، چه زمان و چطور كسب‌ و كارم را شروع كنم و …». تعدادي از افراد براي رسيدن به پاسخي مناسب دست به آزمون و خطا مي‌زنند و عده‌اي نيز با منتورهاي باتجربه و مورد اعتماد مشورت مي‌كنند. اما ممكن است همه فرصت آزمون ‌و خطا يا امكان دسترسي به چنين منتورهايي را نداشته باشند. توني فادل كسي است كه در دوران مديريت استيو جابز در اپل حضور داشته و از او به‌ عنوان خالق آي‌پاد نام مي‌برند. او در اين كتاب به تازه‌كارها، مديرعامل‌ها، مديران، كارآموزها و تمام اشخاصي كه مي‌خواهند در دنياي كسب ‌و كار پيشرفت كنند توصيه‌هايي مطابق با هر مرحله از مسير شغلي ارائه مي‌كند.

مربي تريليون دلاري (دستورالعمل‌هاي رهبري بيل كمپل از سيليكون ولي)

 • 35,000 تومان


تيم پشت كتاب «گوگل چگونه كار مي‌كند»، اين بار با درس‌هايي از بيل كمپل بازگشته‌اند؛ كسي كه يك مربي و مدير اسطوره‌اي بود و تحت راهبردهاي او، افراد و نگرش‌هايي شكل گرفت كه به ساخت شركت‌هايي با ارزش بازار بيش از يك تريلين دلار منجر شد. بيل كمپل نقشي سازنده در رشد چندين شركت پيشرو و از جمله گوگل، اپل و اينتوييت و پرورش دادن قهرمانان سيلكون ولي نظير استيو جابز، لري پيج و اريك اشميت داشت. به علاوه، اين نابغه كسب و كار، با منتورينگ افراد زيادي از سرتا سر آمريكا (از كارآفرينان و سرمايه‌گذاران خطرپذير گرفته تا آموزش‌دهندگان و بازيكنان فوتبال و...)پس از مرگش در سال 2016، ميراثي از شركت‌ها در حال رشد، افراد موفق، دوستي، احترام و عشق به جا گذاشت. اريك اشميت، جاناتان روزنبرگ و آلن ايگل كه چندين دهه سابقه رهبري ارشد در گوگل را دارند، به صورت دسته اول مشاهده كرده‌اند كه چگونه مردي كه در گوگل با عنوان «مربي بيل» شناخته مي‌شود، روابط مبتني بر اعتماد را بنا نهاد، رشد فردي را پرورش داد و توسعه سازماني را به شكلي پايدار ممكن ساخت. نويسندگان كتاب، براي قدرداني از منتور و مربي‌شان، و همچنين آموزش و انگيزه‌دهي به نسل‌هاي بعدي، آموزه‌هاي بيل كمپل را در اين كتاب راهنما گردآوري كردند.

آرمان‌شهري براي واقع‌گراها

 • 45,000 تومان

كتاب آرمان‌شهري براي واقع‌گراها، جزو معدود كتاب‌هايي است كه همزمان شما را شگفت‌زده مي كند و افكار و ذهنيات‌تان را به چالش مي‌كشد. روتگر برگمن، با ارائه مثال‌هاي عملي از يك شهر كانادايي كه توانست كاملا بر فقر غلبه كند تا برنامه درآمد همگاني رئيس جمهور نيكسون كه قرار بود به ميليون‌ها آمريكايي پول پرداخت شود، ما را به يك سفر تاريخي مي‌برد كه ايده‌ها و چالش‌هاي جدي و فراجناحي در خود دارد، ايده‌هايي چالشي، كه به‌نظر مي‌رسد زمان اجرايي كردنشان فرا رسيده است. تك تك پيشرفت‌هاي تمدن (از پايان يافتن عصر برده‌داري تا دموكراسي)، همگي روياهاي دست نيافتني و آرمان‌شهر افرادي بود كه نه چندان قبل‌تر از ما زندگي مي‌كردند. كتاب برگمن، كه همزمان چالشي، و شوق‌انگيز است، ايده‌هاي آرمان‌شهريِ جديدي را مطرح مي‌كند؛ ايده‌هايي نظير ريشه‌كن كردن فقر و يك هفته كاري 15 ساعته، كه احتمال دارد حتي در دوره زندگي ما هم به حقيقت بپيوندد. به‌نظر مي‌رسد اين ايده‌ها، تنها راه‌هاي باقيمانده براي رسيدن به يك دنياي واقعا بهتر است.خلاصه‌اي از اين كتاب در پادكست فارسي بي‌پلاس ارائه شده است.

عادت‌هاي اتمي

 • 115,000 تومان

اين كتاب، به سبكي جالب و روان، به ما ياد مي‌دهد كه چگونه با شناخت عادت‌هاي كوچك و مديريت اين عادت‌ها، هر روز يك درصد بهتر شويم. هر روز يك درصد بهتر شدن، معادل سالي 37 برابر بهتر شدن است! به قول جيمز كلير (نويسنده كتاب)، همين رفتارها و عادت‌هاي كوچك است كه تعيين مي‌كند 5 سال بعد كجا هستيم و چقدر موفق شده‌ايم يا شكست خورده‌ايم! ياد مي‌گيريم چگونه: ـ سيستمي طراحي كنيم كه هر روز 1 درصد بهتر شويم. ـ عادت‌هاي بد را بشكنيم و به عادت‌هاي خوب بچسبيم! ـ از اشتباهاتي اجتناب كنيم كه اغلب افراد، موقع تغيير عادات مرتكب مي‌شوند. ـ بر نبود انگيزه و اراده غلبه كنيم. ـ هويت قوي‌تري بسازيم و به خودمان اعتقاد داشته باشيم. ـ براي عادت‌هاي جديد وقت بگذاريم (حتي وقتي زندگي با ما سر ناسازگاري دارد). ـ محيط‌مان را طوري طراحي كنيم كه در آن، موفقيت آسان‌تر باشد. ـ تغييرات كوچك و ساده‌اي ايجاد كنيم كه نتايج بزرگي به همراه دارند. ـ چطور وقتي در مسير اشتباهي قرار مي‌گيريم، مجددا به مسير درست برگرديم. ـ و مهم‌تر از همه، چگونه اين ايده‌ها را در زندگي‌مان به اجرا درآوريم. و بسياري موارد بيش‌تر...

اول سود (كسب و كار خود را از 1 هيولاي پول‌خوار به 1 دستگاه پول‌سازي تبديل كنيد)

 • 43,000 تومان

نويسنده كتاب‌هاي پرفروش «برنامه كدويي» و «كارآفرين دستمال توالت»، در اين كتاب راه‌حلي ساده و ساختارشكن براي مديريت مالي پيشنهاد مي‌كند تا كسب و كارهاي كوچك بتوانند با كمك آن از بحران مالي هميشگي خود خارج شده و به سودآوري برسند. حسابداري سنتي همواره از يك فرمول سنتي و منطقي استفاده مي‌كند: درآمد منهاي هزينه‌ها مساوي است با سود. مشكل اينجاست كه كسب و كارها توسط انسان‌ها اداره مي‌شوند و انسان‌ها لزوما منطقي نيستند! كارآفرين سريالي، مايك مخالوويچ، رويكردي رفتاري را توسعه داده است كه به اين فرمول مي‌رسد: درآمد منهاي سود مساوي است با هزينه‌ها! درست مانند رژيم گرفتن براي كاهش وزن، ميخالوويچ پيشنهاد مي‌كند كه ابتدا سود برداشت شده و مبلغ باقي مانده صرف هزينه‌ها شود. اين شيوه باعث مي‌شود كسب و كار كارآفرين‌ها از يك هيولاي پول‌خوار به يك ماشين پول‌ساز تبديل شود. با استفاده از سيستم اول سود ميخالوويچ، افراد ياد مي‌‌گيرند كه: - با پيگيري يك مدل 4 مرحله‌اي ساده، و با بالانس كردن حساب‌هاي بانكي، مي‌توان حسابداري را ساده و به راحتي كسب و كار را سودده كرد. - يك كسب و كار كوچك و سودده به مراتب از كسب و كار بزرگي كه به زحمت ادامه حيات مي‌دهد بهتر است. - كسب و كاري كه زودتر به سودآوري و ثبات مي‌رسد، در بلند مدت، پتانسيل بيشتري براي رشد دارد. اين كتاب با ده‌ها كيس استادي، راه‌حل‌هاي عملي و گام به گام و همچنين شوخ‌طبعي (كه به نوعي به امضاي ميخالوويچ تبديل شده)، نقشه راه موثري براي كارآفرينان است تا به روياي هميشگي «سودآوري» دست بايند.

صفحه‌ی 1