فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
نامحدود (قدرت تمركز و حافظه خود را چند برابر كنيد و زندگي خارق‌العاده‌اي خلق كنيد)
ماتريكس الهي (پلي ميان زمان مكان معجزه ايمان)
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
قدرت باور (ذهنتان را به ماده تبديل كنيد)
 • 145,000 تومان
 • با تخفیف: 145,000 تومان
كمال ذهن
 • 195,000 تومان
 • با تخفیف: 195,000 تومان
بيولوژي باور
 • 99,000 تومان
 • با تخفیف: 99,000 تومان
اثر ماه عسل
 • 115,000 تومان
 • با تخفیف: 115,000 تومان
از ذهن تا ماده (دانش حيرت انگيز چگونگي خلق واقعيت مادي توسط مغز)
شكست عادت‌هاي كهنه
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
ماوراي طبيعي شدن
 • 190,000 تومان
 • با تخفیف: 190,000 تومان
قانون 5 ثانيه
 • 39,500 تومان
 • با تخفیف: 39,500 تومان

نامحدود (قدرت تمركز و حافظه خود را چند برابر كنيد و زندگي خارق‌العاده‌اي خلق كنيد)

 • 120,000 تومان

كتاب نامحدود نقشه‌اي است براي ارتقاي مغز، اين كتاب نه تنها به شما ياد مي‌دهد كه سريع‌تر، بهتر و كارآمدتر ياد بگيريد، بلكه به شما مي‌آموزد كه مغز فيزيكي‌تان را با تغذيه، مصرف مكمل‌ها، ورزش، مراقبه، خواب و چيزهاي ديگر ترميم كنيد تا مغزتان سلول‌هاي جديد بسازد و پيوندهاي جديدي ميان سلول‌هايش ايجاد كند. كتاب نامحدود دفترچه راهنمايي است براي داشتن مغزي بهتر و آينده‌اي درخشان‌تر. بعد از خواندن اين كتاب، يادگيري و زندگي شما ديگر مانند قبل نخواهد بود.

ماتريكس الهي (پلي ميان زمان مكان معجزه ايمان)

 • 120,000 تومان

دنيايي كه در آن زندگي مي كنيمء مانند مومي است در دستان خودمان. اين مسئله قدرت زيادي به انسان مي‌دهد و البته ممكن است به نطر برخي افرادء كمي ترسناك باشد. توانايي ما در استفاده خلاقانه از ماتريكس الهيء ما را قادر مي‌سازد كه نگرش‌‌مان را نسبت به نقشي كه در جهان داريم تغيير بدهيم. كمترين چيزي كه اين نگرش به ما نشان مي‌دهدء اين است كه زندگي فقط مجموعه‌اي از اتفاقات تصادفي و هم‌زماني‌هاي گاه و بي‌گاه نيست كه ما ناچار باشيم با آن‌ها كنار بياييم. رابطه ما با ماتريكس الهي كه ما را به همه چيز پيوند مي‌دهدء آفريننده بودن انسان را به ما يادآوري مي‌كند. ما مي‌توانيم تمايلات عميقي مانند شفا يافتنء فراوانيء شادي و آرامش و روابط‌مان. مي‌توانيم اين كار را به صورت آگاهانه در زماني كه دوست داريم و به شيوه‌اي كه مي‌‌خواهيمء انجام بدهيم.

قدرت باور (ذهنتان را به ماده تبديل كنيد)

 • 145,000 تومان

اين كتاب درباره يكي از اصول اصلي فيزيك كوانتوم صحبت مي‌كند اينكه ذهن و ماده از هم جدا نيستند . اين كه افكار و احساسات ناخودآگاه و خودآگاه ما نقشه‌اي هستند كه تقديرمان بر اساس ان رقم مي‌خورد براي تحقق آينده‌اي كه به صورت بالقوه وجود دارد. لازم است ذهن انسان و ذهن امكان‌هاي لايتناهي ميدان كوانتومي با هم كار كنند. كاربرد تكنيك‌هاي اين كتاب فقط به مسئله شفاي جسم محدود نمي‌شود مي‌توانيد از اين تكنيك‌ها براي بهبود تمام جنبه‌هاي زندگي‌تان استفاده كنيد.

كمال ذهن

 • 195,000 تومان

كمال ذهن در اصل براي دانشمندان، محققين و دانشگاهيان نوشته نشده است، بلكه براي انساني عادي نوشته شده است كه مي‌خواهد درك كند كه علم، توانايي تغيير ما را تاييد مي كند و ما به عنوان ابناء بشر قابليت‌هاي فوق‌العاده‌اي داريم. شما نيز مي‌توانيد مدارهاي مغزتان را تغيير دهيد. شما قدرت انتخاب كوانتومي را در اختيارداريد. كتاب كمال ذهن به شما كمك مي‌كند از قدرت خود براي انتخاب و تغيير استفاده كنيد. اگر اين كتاب را بخوانيد و از ايده‌هاي آن در زندگي خود استفاده كنيد. استعدادهايتان شكوفا خواهند شد.

بيولوژي باور

 • 99,000 تومان

آيا آماده‌ايد كه با استفاده از ذهن خودآگاه‌تان و بدون نياز به كمك مهندسان ژنتيك و بدون اينكه خود را به داروهاي مختلف معتاد كنيد، زندگي‌اي سرشار از سلامتي، شادي و عشق براي خود به وجود بياوريد؟ آيا آماده‌ايد كه به جاي واقعيت برآمده از مدل پزشكي (كه بدن انسان را ماشيني بيوشيميايي مي‌داند)، به يك واقعيت جايگزين فكر كنيد؟ لازم نيست چيزي بخريد يا در طرحي ثبت نام كنيد. فقط كافي است مدتي باورهاي كهنه‌اي را كه از موسسات و رسانه‌هاي علمي ياد گرفته‌ايد، به حالت تعليق در بياوريد تا بتوانيد به هشياري جديد و جالبي كه علم پيشرو ارائه مي‌دهد، فكر كنيد. بيولوژي باورها كتابي است براي توانمندسازي خود. اطلاعات موجود در اين كتاب شما را با خود آشنا مي‌كند و آشنايي با خود به شما قدرت مي‌دهد تا زندگي‌تان را كنترل كنيد. اين اطلاعات قدرت‌مند هستند. مي‌دانم كه هستند. من با استفاده از اين هشياري براي خودم زندگي غني و رضايت بخشي به وجود آورده‌ام و ديگر از خودم نمي‌پرسم كه « اگر مي‌توانستي هر كسي كه دلت مي‌خواهد باشي، چه كسي مي‌شدي؟» زيرا ديگر براي پاسخ به آن نيازي به فكر كردن ندارم. مي‌خواهم خودم باشم!

اثر ماه عسل

 • 115,000 تومان

با مطالعه اين كتاب به حالتي از خوشي، وجد، انرژي و سلامتي دست خواهيد يافت كه از يك عشق عظيم ناشي مي‌شود. در اين حالت زندگي شما آنقدر زيباست كه نمي‌توانيد صبر كنيد تا روز جديدتان شروع شود و به خاطر زنده بودن از كائنات تشكر كنيد. پس از چند دهه ناكامي و شكست، بالاخره به چنين چيزي رسيدم! افراد زيادي سوال مي‌كنند كه ما چگونه اين كار را كرده‌ايم؛ به همين دليل من و مارگارت تصميم گرفته‌ايم كه در پس‌گفتار اين كتاب توضيح دهيم كه چگونه به مدت 17 سال اثر ماه‌ عسل را ايجاد كرده‌ايم و هنوز هم اين كار را مي‌كنيم. ما مي‌خواهيم داستان عشق خودمان را با شما در ميان بگذاريم، زيرا عشق قوي‌ترين عامل رشد انسان است. همچنين بدانيد كه عشق مسري است! وقتي اثر ماه عسل را در زندگي خودتان ايجاد كرديد، خواهيد ديد كه افراد ديگري را به سمت خود جذب مي‌كنيد كه آن‌ها نيز مانند شما عاشق‌اند – و هر چه تعداد بيشتر باشد، لذتش بيشتر است. بياييد نصيحت هشتصد ساله‌ي مولانا را آويزه‌ي گوش‌مان كنيم و از عشقي كه نسبت به هم داريم، لذت ببريم تا سياره‌مان جاي بهتري شود و تمام ارگانيسم‌ها بتوانند در بهشت روي زمين زندگي كنند. اميدوارم همانطور كه آن لحظه‌ي دگرگون كننده در كارائيب من را در اين مسير قرار داد، اين كتاب نيز شما را در مسير ايجاد اثر ماه عسل قرار دهد و بتوانيد هر روز عمرتان از اثر ماه عسل بهره‌مند شويد.

از ذهن تا ماده (دانش حيرت انگيز چگونگي خلق واقعيت مادي توسط مغز)

 • 120,000 تومان

با مطالعه اين كتاب خواهيد فهميد كه شما خالق زندگي‌تان هستيد و افكارتان به اشيا راه مي‌برند. خواهيد آموخت كه چگونه از ذهن خود به مثابه‌ي ابزاري خلاق براي تجلي افكارتان استفاده كنيد. خواهيد ديد كه مي‌توانيد واقعيت مادي را بدون هيچ زحمتي به سمت تمايلات خود ببريد. قدرت واقعي خود را درك خواهيد كرد و خواهيد ديد كه مي‌توانيد فقط با تغيير ذهن‌تان، در دنياي بيرونتان تغيير ايجاد كنيد. همچنين پي خواهيد برد كه اين فرآيند در مقياسي گسترده چگونه كار مي‌كند، از مولكول و سلول و بدن گرفته تا خانواده، جامعه، كشور، گونه‌ها، سياره و بالاخره كيهان. خواهيم ديد كه خلقت چگونه در مقياس آگاهي كيهاني به رقص درآمده است و ذهن فردي شما نيز در اين رقص شركت مي‌كند.

شكست عادت‌هاي كهنه

 • 120,000 تومان

همه ما بارها اين جمله را شنيده‌ايم: دنياي درون ما دنياي بيرون ما را شكل مي‌دهد. اما فكر نمي‌كنم كه بيش‎تر افراد واقعاً از ته دل به اين جمله اعتقادي داشته باشند. اگر ما كاملا اين مفهوم را مي‌پذيرفتيم كه افكارمان تأثير ملموسي در زندگي‌مان ايجاد مي‌كنند، آيا اجازه مي‌داديم فكري كه نمي‌خواهيم تجربه كنيم وارد ذهن‌مان شود؟ و آيا تلاش نمي‌كرديم به جاي اين‎كه دائماً درگير مشكلات‌مان باشيم، روي آن چيزي تمركز كنيم كه واقعاً مي‌خواهيم؟ به اين فكر كنيد: اگر به درستي مي‌دانستيد كه اين اصل حقيقت دارد، آيا ممكن بود كه حتي يك روز را هم عمداً در مسيرخواسته و اهداف‌تان از دست بدهيد؟ مي‌خواهم يادآور شوم كه تمام چيزهاي مادي از ميدان ناديدني كه در وراي مكان و زمان قرار دارد، نشات مي‌گيرند. به بيان ساده، اگر در اين دنياي غير مادي بذري بكاريد، به مرور زمان به ثمر نشستن آن را خواهيد ديد. اگر بتوانيد رويايي را از نظر ذهني و احساسي به طور كامل در دنياي دروني خود تجربه كنيد، آنگاه اين رويداد در زندگي بيروني‌تان جوانه خواهد زد. اين يك قانون است. اميدوارم اين كتاب بتواند ديدگاه شما را در مورد شيوه عملكرد دنيا تغيير دهد شما را متقاعد كند كه بيش از آن‌چه فكر مي‌كنيد قدرت داريد و باعث شود اين نكته را درك كنيد كه افكار و باورهاي شما تاثير ژرفي بر دنياي‌تان دارند. بنابراين از شما دعوت مي‌كنم آن‌چه را دراين كتب مي‌آموزيد به بوته آزمايش بگذاريد و بي‌طرفانه نتايج را بررسي كنيد.

ماوراي طبيعي شدن

 • 190,000 تومان

كتاب «ماوراي طبيعي شدن» توسط يك دانشمند نخبه و يك آموزگار عاشق نوشته شده است. اين كتاب نشان مي‌دهد چگونه فراتر از زندگي عادي قدم برداريم و وارد يك زندگي خارق‌العاده شويم. جو با استفاده از حوزه‌هاي متنوع علمي مانند اپي‌ژنتيك، بيولوژي مولكولي، نوروكارديوگرافي و فيزيك كوانتومي، مرزهاي سنتي‌اي را كه بين انديشه‌ي علمي و تجربه‌ي بشري فاصله افكنده‌اند، در مي‌نوردد. در طول تاريخ بشر بسيار پيش آمده است كه افراد عادي تجربه‌هايي را از سر گذرانده‌اند كه آنها را به وراي محدوده‌ي آن چيزي رسانده است كه ما ممكن مي‌پنداريم. جو ديسپنزا با سبكي ساده، سليس و قابل فهم كشفيات تحول آفرين علم كوانتومي و آموزه‌هاي عميق گذشته را كه عرفا عمر خود را وقف تسلط بر آن مي‌كردند در يك كتاب گرد هم آورده است – او به ما نشان مي‌دهد كه چطور ماوراء طبيعي شويم.

قانون 5 ثانيه

 • 39,500 تومان

من قانون 5 ثانيه را زماني ايجاد كردم كه همه‌چيز در زندگي‌ام داشت از هم مي‌پاشيد. و وقتي مي‌گويم همه‌چيز، منظورم همه‌چيز است: زندگي زناشويي، اوضاع مالي، مسير شغلي و عزت نفسم، همگي در معرض خطر بود. مشكل من آن‌قدر بزرگ به نظر مي‌رسيد كه هر روز صبح بيرون آمدن از رختخواب برايم مسئله شده بود. در واقع اين‌طور بود كه قانون پنج ثانيه شروع شد ـ من اين قانون را اختراع كردم تا عادت زدن دكمه «چرت» يا Snooze ساعت را ترك كنم. آن زمان نمي‌دانستم كه تكنيك فراشناختي قدرت‌مندي ابداع كرده‌ام كه همه‌چيز را در زندگي‌ام تغيير خواهد داد. اتفاقاتي كه از زمان كشف قانون 5 ثانيه برايم افتاده است و قدرت اين تصميمات 5 ثانيه‌اي باور نكردني است. در اين كتاب تمام چيزهايي را كه در مورد تغيير و قدرت شجاعت روزمره ياد گرفته‌ام، با شما در ميان مي‌گذارم. بدون شك عاشق چيزهايي خواهيد شد كه قرار است بخوانيد..

صفحه‌ی 1