فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
همه چيز به فنا رفته (هنر ظريف اميدواري) ميني بوك
قدرت محتوا (داستان تاثيرگذار بازاريابي كمتر مشتري بيشتر)ميني‌بوك
آسوده‌گرايي (ميني بوك)
  • همراه با تخفيف
  • 16,000 تومان
  • با تخفیف: 15,520 تومان

همه چيز به فنا رفته (هنر ظريف اميدواري) ميني بوك

  • 30,000 تومان

منسون در كتاب همه چيز به فنا رفته، از چاشني طنز خاص خود استفاده كرده تا به خواننده بگويد اگرچه دنياي امروز ما وضعيت خرابي دارد اما مي‌توان با اين چالش هم كنار آمد. او نظريات فيلسوفان و متفكران بزرگي همچون افلاطون، كانت، تام ويتس و نيچه را دستمايه قرار مي‌دهد تا خواننده را با مفاهيم و معاني جديد و درك متفاوتي از مفهوم اميدء از دل پرتگاه و تاريكي‌هاي افسردگي و نااميدي ذهن عبور دهد. منسون اميد را انگيزه و اشتياقي مي‌داند كه هر فردي براي مستحكم و بهتر زيستن به آن نياز دارد. او در اين كتاب به مباحثي همچون پارادوكس پيشرفت، آيين‌هاي ايدئولوژيك جعبه پاندورا و غيره نيز پرداخته است.

قدرت محتوا (داستان تاثيرگذار بازاريابي كمتر مشتري بيشتر)ميني‌بوك

  • 20,000 تومان

از نشر علمي، بازاريابي محتوايي واقعا هنر بازاريابي بيشتر با فروش كمتر است. شما با مشتريان بالقوه ارتباط برقرار مي‌كنيد و به جاي فروش به آنها بيش‌تر به آنها كمك مي‌كنيد. اطلاعات ارزشمند ارائه مي‌دهيد كه در نهايت پاداش شما، خريد و وفاداري آنهاست.

آسوده‌گرايي (ميني بوك)

  • 16,000 تومان

لازم نيست همه‌چيز بيش از حد دشوار باشد. آيا تا‌به‌حال اين احساس را داشته‌ايد كه در مرز فرسودگي شغلي قرار گرفته‌ايد؟ بي‌شك، شما تنها كسي نيستيد كه چنين شرايطي را تجربه مي‌كنيد. با وجود تمامي اتفاقاتي كه در سراسر جهان رخ مي‌دهد، بسياري از افراد سعي دارند مادامي كه بين زندگي كاري و شخصي تعادل ايجاد مي‌كنند، رفاه و موفقيت خود را حفظ نمايند. كتاب پيش‌رو خلاصه‌اي از كتاب پر‌فروش جديد گرگ مك‌كوين با عنوان ((آسوده‌گرايي)) است. مك‌كوين رهنمودهايي را براي انجام تمرين‌هاي اساسي ارائه مي‌دهد كه كمتر خواهان عمل به آن هستيد، به اين معنا كه مي‌توانيد به نتايج مورد انتظار خود دست پيدا كنيد بدون آنكه توان خود را از دست بدهيد. او توضيح مي‌دهد كه لزوما نبايد همه‌چيز بيش از حد دشوار باشد. اين كتاب روش آسان زندگي و دستيابي به اهداف با داشتن كمترين تلاش را در اختيار شما مي‌گذارد.خلاصه‌اي از اين كتاب در پادكست نوآنس ارائه شده است.

صفحه‌ی 1