فيلتر‌ها

توليدكننده


بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
عقل لحظه و بهبود (كتاب كار رفتاردرماني عقلاني هيجاني وقوف بنيان)
برداشتن صورتك (اختلال شخصيت نمايشي و مرزي)
  • 33,000 تومان
  • با تخفیف: 33,000 تومان
زندگي شادمانه
  • 95,000 تومان
  • با تخفیف: 95,000 تومان
هيچ‌چيز نمي‌تواند ناراحتم كند آره هيچ‌چيز
  • 90,000 تومان
  • با تخفیف: 90,000 تومان

عقل لحظه و بهبود (كتاب كار رفتاردرماني عقلاني هيجاني وقوف بنيان)

  • 24,000 تومان

كتاب "عقل، لحظه و بهبود" آميزه‌اي از مفاهيم رفتاردرماني عقلاني هيجاني (REBT) آلبرت اليس و مفهوم شرقي وقوف (mindfulness) است كه خاستگاه آن به بيش از 2500 سال قبل برمي‌گردد. اين كتاب به تعبيري از معدود كتاب‌هايي است كه آرا و نظريه آلبرت اليس (REBT) را با مفهوم شرقي وقوف درآميخته است. كتاب، تلفيقي از ABC آلبرت اليس و فنون تغيير تفكر مشكل‌ساز، و مراقبه و در لحظه زيستن است. كتاب "عقل، لحظه و بهبود" به شما مي‌آموزد كه گذشته را با همه مشكلاتش و آينده را با همه نگراني‌هايش از ذهن خود بيرون كنيد و تا حد امكان در اين مكان و در اين لحظه زندگي كنيد.

برداشتن صورتك (اختلال شخصيت نمايشي و مرزي)

  • 33,000 تومان

انجمن روان‌پزشكي آمريكا، اختلال شخصيت نمايشي را اختلالي مي‌داند كه مشخصه‌اش توجه‌طلبي‌هاي افراطي كه از اوايل كودكي (و در برخي موارد از اواخر كودكي) شروع مي‌شوند و رفتار اغواگرايانه و تمايل به تاييد شدن است. اختلال شخصيت مرزي كه يكي ديگر از اختلالات خوشه B اختلالات شخصيت است، با دوره‌هاي تكانشگري همراه با مشكلات ميان‌فردي و خودانگاره مشخص مي‌شود. گروهي از مرزي‌ها كه از طرد شدن مي‌ترسند، بسيار تحريك‌پذير و ترسو هستند. هم‌چنين درگير بي‌ارزش كردن يا آرماني كردن ديگران مي‌شوند. آن‌ها گاه يك نفر را مي‌پرستند و گاه از او متنفر مي‌شوند. اين افراد، حد وسط ندارند.

زندگي شادمانه

  • 95,000 تومان

دكتر اليس يكي از مشهورترين روان‌شناسان باليني مطرح در جهان است. او در اين كتاب نشان مي‌دهد كه موانع اصلي زندگي شادمانه، تصورات نامعقول و افكار مخرب هستند. باورهاي نامعقول موجب بروز هيجانات منفي نامناسبي مثل كم‌رويي افراطي، احساس گناه، عدم تحمل ناكامي، احساس بي‌عرضگي، كمال‌گرايي افراطي، عصبانيت، آزردگي شديد از همسر و موارد مشابه مي‌شوند. بنابراين اگر مي‌خواهيد زندگي شادمانه داشته باشيد، بايد نخست با استفاده از فنون درمان عقلاني- هيجاني باورهاي نامعقول‌تان را كشف كنيد تا با كنار گذاشتن آنها به شيوة همان درمان، شرط اصلي زندگي شادمانه را به دست آوريد.

هيچ‌چيز نمي‌تواند ناراحتم كند آره هيچ‌چيز

  • 90,000 تومان

دكتر آلبرت اليس، روانشناس ارشد مركز تشخيصي ايالت نيوجرسي و استاديار روانشناسي دانشگاه راجرز بوده است. وي حدود 50 سال سابقة روان‌درماني، خانواده‌درماني و زناشويي‌درماني دارد و در حال حاضر رئيس مؤسسة آلبرت اليس است. در اين كتاب، دكتر اليس به زباني ساده ثابت مي‌كند كه اكثر ناراحتي‌ها و مشكلات رواني، محصول باورهاي نامعقول و واكنش‌هاي افراطي هستند. او مي‌گويد چون اين خود شما هستيد كه ناراحتي‌ها و مشكلات‌تان را ايجاد مي‌كنيد پس خودتان هم مي‌توانيد آنها را برطرف كنيد. براي اين كار لازم است اصول درمان عقلاني- هيجاني را كه در اين كتاب معرفي شده به كار گيريد و توصيه‌ها و تمرين‌هاي آن را با دقت اجرا كنيد.

صفحه‌ی 1