فیلتر‌ها

تولیدکنندهبازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
پزشک و روح
  • 99,000 تومان
  • با تخفیف: 99,000 تومان
راه رفتن و مراقبه (راه درازی که به شادی می‌انجامد)
چگونه خدا را بشناسیم
  • 88,000 تومان
  • با تخفیف: 88,000 تومان

پزشک و روح

  • 99,000 تومان

- نقش لوگوتراپیست وسعت بخشیدن به میدان دید بیمار است، تا آنجایی که معنی و ارزش‌ها در میدان دید و حیطه خودآگاه بیمار قرار گیرد. - کسی که چرایی زندگی را یافته است، با هر چگونه‌ای خواهد ساخت. - رنج وقتی معنا یافت، معنایی چون گذشت و فداکاری، دیگر آزارهنده نیست. - لوگوتراپی با در نظر گرفتن گذرایی هستی و وجود انسانی به جای بدبینی و انزوا، انسان را به تلاش و فعالیت فرا می‌خواند.

راه رفتن و مراقبه (راه درازی که به شادی می‌انجامد)

  • 70,000 تومان

در کتاب راه درازی که به شادی می‌انجامد، تیک نات‌هان رهبان بودایی و کاندید جایزه صلح نوبل در باب اساسی‌ترین روش مراقبه (مدیتیشن) یعنی مراقبه ضمن راه رفتن آموزش می‌دهد و طی آن راه رفتن و چگونگی لذت بردن از هر قدم، هر نفس، آسمان آبی و مناظر و زیبایی‌های طول راه را آموزش می‌دهد. تیک‌نات‌هان در این کتاب شرح می‌دهد که چگونه این روش ساده به او کمک کرده است تا در لحظات دشوار زندگی به آرامش و صمیمیت برسد. مدیتیشن با راه رفتن به احساس شادی، تعادل و آرامش می‌انجامد. این کتاب کوچک را ضمن راه رفتن می‌توان در جیب گذاشت و مطالعه کرد.

چگونه خدا را بشناسیم

  • 88,000 تومان

نویسنده در این کتاب سیر شناخت خدا و واصل شدن را در هفت مرحله و با مطرح کردن هفت پاسخ نشان می‌دهد. در هر یک از این مراحل، انسان به خدایی دست می‌یابد که متناسب با سوالات مطرح شده در آن مرحله و جایگاه قرارگیری آدمی است و، به همین نسبت، پاسخ‌ها نیز در هر مرحله متفاوت است. چنان که خودش می‌نوسید: پاسخ‌های هفت‌گانه مغز انسان راه‌هایی برای دست‌یابی به برخی از صور خدا است. در هر مرحله‌ای، وجود خدا را در آن مرحله، ثابت می‌کند.

صفحه‌ی 1