�������� ���������� ������


تولیدکننده


بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
روانشناسی احساس و ادراک
  • 200,000 تومان
  • با تخفیف: 200,000 تومان
عصب روان‌شناسی در مدرسه (راهنمای کاربران)
  • 195,000 تومان
  • با تخفیف: 195,000 تومان
تفسیر نقاشی‌های فرافکن (رویکردی مبتنی بر روانشناسی خود)

روانشناسی احساس و ادراک

  • 200,000 تومان

دلایل مطالعه ادراک به موضوع‌هایی فراتر از امکان کاربردهای مفید آن گسترش می‌یابد. از آنجا که ادراک موضوعی است که شما همواره در حال تجربه کردن آن هستید، دانستن چگونگی کار آن به خودی خود جالب است. برای فهم چرایی این امر، آنچه را که هم‌ اکنون در حال تجربه کردن آن هستید در نظر بگیرید. همان‌طور که به اطراف می‌نگرید، یا شاید صفحه این کتاب را لمس می‌‌کنید، احتمالا احساس می‌کنید که شما دقیقا در حال تجربه کردن چیزی هستید که در محیط قرار دارد...

عصب روان‌شناسی در مدرسه (راهنمای کاربران)

  • 195,000 تومان

این کتاب آخرین اطلاعات را درباره روابط مغز- رفتار ارائه می‌کند و روش‌هایی را توصیف می‌کند که براساس آن متخصصان مدرسه می‌توانند اصول عصب روان‌شناختی را در کارشان با کودکان به کار ببرند. این کتاب با پل زدن روی شکاف میان نظریه عصب روان‌شناختی، ارزیابی و مداخله عناوین پیچیده‌ای را به سبک سرراست و آسان برای فهم بررسی می‌کند. این نویسندگان مفاهیم پیشین درباره کارکردهای مغز را به چالش می‌کشند و مدل فرضیه‌آزمایی شناختی را ارائه می‌کنند. روش نوینی که به کاربران کمک می‌کند که درک درستی از ویژگی‌های دانش‌آموز شکل دهند و مداخله‌های انفرادی معنی‌دار و ارزشمندی را برای کودکان با دامنه گسترده‌ای از اختلال‌های یادگیری و رفتاری به کار ببرند. این کتاب با گنجاندن مطالعات موردی و مثال‌هایی که شرح می‌دهند که کاربران در عمل چه چیزهایی را در کلاس ببینند و انجام دهند، تعدادی از فرم‌ها و کاربرگ‌های قابل تکثیر مفید را هم ارائه می‌کند. در این کتاب کاربران، پژوهشگران و دانشجویان انواع گوناگونی از مطالعات موردی، شکل‌ها، فرم‌ها و نمودارها را خواهند یافت که در موضوع‌های پیش روی روان‌شناسی مدرسه مفید واقع خواهد شد. این متن به سبکی کاربر دوست نوشته شده است، دامنه‌ای از اطلاعات اساسی عصب روان‌شناختی را ارائه می‌کند، فعالیت‌های ارزیابی مربوط را به طور کامل مرور می‌کند و در عین حال روی مداخله‌ها تمرکز می‌کند. به طور خلاصه، این کتاب دانش پایه آغازینی را ارائه می‌کند که در بسیاری از برنامه‌های روان‌شناسی مدرسه نادیده گرفته شده است. دکتر جیمز هیل خدمات روان‌شناختی در مرکز ارزیابی و توان‌بخشی کودکان واقع در برزنکس نیویورک ارائه می‌کند. او عضو هیأت علمی گروه کودکان در کالج پزشکی آلبرت انیشتین و دانشکده روان‌شناسی فرکوف دانشگاه یشیو است. دکتر کاترین فیورلو دانشیار دانشکده روان‌شناسی در دانشگاه تمپل است و اکنون در آنجا به عنوان مدیر برنامه روان‌شناسی مدرسه خدمت می‌کند. او قبل از اتمام دوره دکتری خود به عنوان روان‌شناس مدرسه کار می‌کرد و هنوز هم به کار خصوصی ارزیابی تشخیصی ادامه می‌دهد.

تفسیر نقاشی‌های فرافکن (رویکردی مبتنی بر روانشناسی خود)

  • 95,000 تومان

استفاده از نقاشى‌‌ها براىکشف هیجان‌ها، نگرش‌ها و رگه‌هاى شخصیتىکه در کلام مراجع بیان نمىشود، فنى ارزشمند است که کاربرد گسترده‌اى در تحلیل ‌روانى و روان‌درمانى دارد. در این کتاب، نویسنده به صورت کاربردى کاربست و تفسیر نقاشى‌هاى ‌فرافکن را معرفی می‏کند. دکترلایبوویتز رویکرد خود را بر روان‌شناسى‌ خود بنا کرده و اطلاعات دقیقى درباره چگونگى تفسیر نقاشى‌هاى خانه، درخت، مرد، زن وحیوان فراهم مى‌کند. در پیوست کتاب راهکارهایى براى آزماینده و راهکارهایى براى اجراى خود و نیز فهرست صفت‌هایى که به تفسیرکمک مى‌کنند آمده است . تفسیر نقاشى‌هاى‌ فرافکن مجموعه اثرگذارى از نقاشى‌ها به همراه بیش از 175 شرح را ارائه مى‌کند. تقریباً نیمى از نقاشى‌ها حاصل موردپژوهى‌هاى جامعى است که مراجعان بزرگسال را از مرحله آغازین درمان تا یکسال ( یا بیشتر ) بعد از درمان پیگیرى مى‌کند. معرفی موردهاى بالینى همراه با راهنمایى‌هاىکلی برای تفسیر، کتاب را متن ارزشمندى براى مبتدى‌ها و مرجع مهمى براى متخصصان باتجربه ساخته است. درباره نویسنده: دکترماروین لایبوویتز، مدرس و سرپرست ارشد مرکز معاصرمطالعات روان‌تحلیل‌گرى‌پیشرفته در لیوینگستون، ان.جى است. او همچنین در ریگوودان.جى، در مطب خصوصى خود، تحلیل ‌روانى و روان‌درمانى انجام مى‌دهد. دکتر لایبوویتز بورد روان‌شناسى ‌حرفه‌اى در روان‌شناسى ‌بالینى دارد و عضو آکادمى روان‌شناسى‌ بالینى است.

صفحه‌ی 1