فیلتر‌ها

تولیدکننده
بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
شازده کوچولو (با جعبه) طرح سفید
 • 199,500 تومان
 • با تخفیف: 199,500 تومان
بازگشت به سرای اصلی (داستان‌هایی از نزدیک شدن به مرز مرگ )
در آغوش نور 7 (بازگشت از سوی نور)
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
ارمغانی از بهشت (داستان‌هایی واقعی از عالم باقی و برقرای ارتباط از سوی روح)
به سوی نور (10 مرحله‌ای که روح انسان پس از مرگ پشت سر می‌نهد)
در آغوش نور 5 (بازگشت از فردا)
 • 88,000 تومان
 • با تخفیف: 88,000 تومان
هدیه آکابار
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
نگهبانان آسمان 1 (پلی میان 2 عالم)
 • 31,000 تومان
 • با تخفیف: 31,000 تومان
3 پرسش (چگونه قدرت درونتان را کشف کنید و بر آن تسلط یابید)
مسیر پنهان (بازگشت جنگ‌جوی صلح‌جو)
 • 98,000 تومان
 • با تخفیف: 98,000 تومان
شازده کوچولو
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
فایل صوتی شازده کوچولو
 • 10,000 تومان
 • با تخفیف: 10,000 تومان

بازگشت به سرای اصلی (داستان‌هایی از نزدیک شدن به مرز مرگ )

 • 190,000 تومان


در این متون قدیمی آمده است که بهشت مکانی خارق‌العاده و سرشار از برکات و نعمت‌های آسمانی است. همه چیز آن مکان، خوشایند و مطبوع و چشم‌نواز و حاصلخیز و زیباست. در این متون به ما اطلاع داده شده است که به چه شکل و شیوه‌ای ، روح به سوی عالم باقی پر می‌کشد و سپس ناگزیر از بازگشتن به روی زمین می‌شود که این امر، خود نشان‌دهنده آن است که این پدیده‌ها با همان تجربه نزدیک به مرگ ، از دیرباز و از قرن‌ها و قرن‌هال پیش، از سوی مردان و زنان دوران اولیه شکل‌گیری این سرزمین شناخته شده بوده است.

در آغوش نور 7 (بازگشت از سوی نور)

 • 55,000 تومان

در رویا دیدم که در پایین یک پلکان بلند، به رنگ سپید هستم. در کنارم، شوهرم و دو پسرم حضور داشتند. همین‌طور هم والدینم، خواهرم، برادرم و بسیاری از عزیزانی که دیگر در میان ما نبودند و به عالم باقی شتافته بودند. نام خود را شنیدم که کسی بر زبان راند و سرم را بلند کردم. تختی سلطنتی که با نوری شدید، محصور می‌شد، در برابر دیدگانم شکل گرفت و مشاهده نمودم که شخصی بر روی آن تخت نشسته است. موجودی محصور از نوری شدید و خیره‌کننده. ناگهان احساسی سرشار از عشق و شفقت گرما و آرامش و اطمینان به قلبم راه یافت و من آهسته از پلکان صعود کردم و درست در پایین پای آن موجود، در پله‌ای پایین‌تر از مکانی که آن موجود پای خود را بر زمین قرار داده بود، توقف کردم و به حالت احترامی عمیق، سرم را به پایین فرود آوردم و سرشار از ترس و احترام بر جای ماندم. ناگهان دست‌هایی را دیدم که در برابر دیدگانم قرار گرفت. در آن دست‌های زیبا، یک نوزاد درخشان در لباسی سپید قرار داشت...

ارمغانی از بهشت (داستان‌هایی واقعی از عالم باقی و برقرای ارتباط از سوی روح)

 • 62,000 تومان

او گفت: « آن‌چه بعد از این وضعیت روی داد، به راستی جالب و شگفتی‌آور است. احساس کردم که سرم به سمت چپ چرخید و ناگهان چهار فرشته که رنگی بسیار سپید و درخشان و نیز بال‌هایی عظیم و پوشیده از پر داشتند، درست در کنار تخت بیمارستانم شروع به پرواز کردند! آن‌ها در هوا شناور بودند...» در آن لحظه، ناتاشا سرش را باری دیگر چرخانده بود و این بار، آن را به سوی راست گردانده بود و بازهم چهار فرشته‌ی زیبا و با ابهت دیگری را در آن سمت مشاهده کرده بود که در حال پرواز به سوی او هستند. آن‌ها همه تبسمی شیرین بر صورت داشتند و دست‌هایشان را پیش آورده بودند چونان که گویی می‌خواهند با او دست دهند یا به او درود بگویند.در این برهه از زمان، درجه‌ی حرارت اتاق بسیار بالا رفت و او احساس گرمای مطبوعی را در تمام وجودش تجربه کرد و سرشار از نوعی احساس عشق و پاکی و طهارت گردید.

به سوی نور (10 مرحله‌ای که روح انسان پس از مرگ پشت سر می‌نهد)

 • 120,000 تومان

به سوی نور (10 مرحله‌ای که روح انسان پس از مرگ پشت سر می‌نهد)

در آغوش نور 5 (بازگشت از فردا)

 • 88,000 تومان

با نهایت حیرت، به شدت بیش از پیش افزایش یافته آن نور خیره شدم. آن نور از هیچ کجا نمی‌آمد، اما هم‌زمان، گویی در هر سو می‌درخشید! حتی همه لامپ‌های آن بخش نیز نمی‌توانستند چنین نور اعجاب آوری را به وجود بیاورند! آن نور، به طرز غریبی، درخشان و خیره‌کننده بود: به این می‌مانست که گویی میلیون‌ها فانوس بسیار درخشان، هم‌زمان، در نقطه‌ای روشن شده باشند! و درست در میان شگفتی و حیرتم، اندیشه‌ای بسیار منطقی به ذهنم آمد که از مطالعات من در رشته بیولوژی در دوران آموزشم در کلاس‌های پیش‌دانشگاهی، ایجاد می‌شد: با خودم اندیشیدم که چه شانس بزرگی دارم که در این لحظه، از بینایی فیزیکی برخوردار نیستم! در غیر این صورت، یقینا نابینا شدم! یقینا رتینای چشم‌هایم، در یک دهم ثانیه از میان می‌رفت... نه خود را بی‌درنگ تصحیح کردم. نه آن نور! بلکه او.

هدیه آکابار

 • 30,000 تومان

مردم آن قوم، همواره عادت به راهپیمایی و شکار در دشت بیکرانی داشتند که بیش از دویست هزار کیلومتر مساحت داشت و اساسا به عنوان منطقه‌ای غیرمسکونی و وحشی محسوب می‌شد...

نگهبانان آسمان 1 (پلی میان 2 عالم)

 • 31,000 تومان

این کتاب، سفر «ادیسه گونه» بانو اکو بدین (نویسنده اثر) ‌به قلمروهای روحانی ماورای مرگ و فرانسوی دنیای مادی انسان‌ها است. این کتاب به صورت دقیق و روشن، از ماهیت «روح» داد سخن می‌دهد و نیز از عالم ماوراء و این که چگونه انسان‌ها، در هنگام مرگ، این عالم خاکی را ترک می‌کنند تا به عالم باقی شتابند. همزمان، نویسنده کتاب، از طبقات گوناگون عالم برزخ و برخورد و واکنش انسان‌ها در «هنگام» و نیز «بعد» از مراحل سخت یا آسان مرگ سخن کی‌گوید. این توضیحات، به طرزبسیار حرفه‌ای و دقیقی نگاشته شده است و نویسنده آن که مدیوم بسیار معروفی در آمریکا است، نخست به نقل داستان زندگی خود و سپس برخورد روزانه‌اش با ارواح گوناگون می‌پردازد.فرایافت‌های معنوی و بسیار پیشرفته‌ای که او از آن‌ها سخن می‌گوید، به ما کمک می‌کند تا روند و مراحل تدریجی مرگ انسان را بهتر و عمیق‌تر درک کنیم. برای درک نوشته‌های خانم اکو بدین، نیاز به انجام دادن یک «پرش سرشار از ایمان» به قلمرو ارواح و دنیای پس از مرگ است. درست به مانند مجموعه دل‌انگیز و بسیار خواندنی «در آغوش نور»، این کتاب نیز از عالم مرگ و مراحل «پیش» و «پس» از مردن انسان سخن می‌گوید و لذا، برای کسانی که به تازگی، عزیزی را از دست داده‌اند، می تواند مرهمی بسیار قوی و موثر باشد، زیرا توصیفی که او از دنیای پس از مرگ به ما ارائه می‌کند، تصویری بس امیدبخش و سرشار از نور و عنایت و رحمت خاص الهی به بندگانش می‌باشد. مطالعه این کتاب برای افرادی که به مباحث ماورای طبیعی و عرفانی علاقه دارند، بسیار توصیه می‌شود.

3 پرسش (چگونه قدرت درونتان را کشف کنید و بر آن تسلط یابید)

 • 120,000 تومان

برای نوبتی دیگر، این نویسنده محبوب و این عارف مدرن که با واژگانی ساده و بی آلایش، به بیان ساده‌ترین حقایق هستی و دنیای مدرن امروزی می‌پردازد، پیام جدیدی را در کتابی دیگر، به خوانندگان خود ارائه می‌کند. او به عنوان راهنمایی ژرف‌اندیش، ما را بیش از پیش به سوی آموزش تعالیم حکیمانه و خردمندانه سنت (تلتک‌ها) هدایت می‌کند و به ما کمک می‌کند که از قدرت درونی‌ای که در وجود هر یک از ما نهفته است، بهترین و بیش‌ترین استفاده و بهره را ببریم تا هستی‌مان را به کامل‌ترین شکل ممکن به انجام رسانیم و بر اساس نقشه‌ای که در عالم هستی ترسیم شده است، به درستی گام برداریم.

مسیر پنهان (بازگشت جنگ‌جوی صلح‌جو)

 • 98,000 تومان

در این کتاب چهارم. دن میلمن داستان زندگی خود را تکمیل می‌کند. این اثر، پس از بیست و هفت سال انتظار از سوی خوانندگان «جنگجوی صلح‌جو» «سفر مقدس» و «قوانین روحانی» در سال 2017 منتشر گردید. در این قسمت. دن، با دفتر خاطراتی که استاد عزیزش: سقراط برایش بر جای نهاده است، ناگزیز می‌شود به جنوب غربی آمریکای شمالی سفر کند تا در بیابان‌ها یی لم یزرع و داغ، دفتر خاطرات دیگری را که استادش سال‌ها پیش آن را گم کرده بود بازیابد. او با کمک مردی نابینا اما بسیار تیزهوش، به جستجوی آن دفتر خاطرات ارزشمند در انواع اماکن عجیب می‌پردازد و روزهایی سراسر آکنده از ماجراهایی خواندنی را سپری می‌کند. سپس به طرزی ناگهانی ...

شازده کوچولو

 • 25,000 تومان

شازده کوچولو ساکن سیاره کوچکی به اندازه یک خانة معمولی است و در آن‌جا گل بی‌همتایی دارد که مایه همه عواطف و دلخوشی‌ها و رنج‌های اوست. خواننده اندک اندک با سرگذشت این موجود کوچولوی دوست‌داشتنی آشنا می‌شود و پی می‌برد که چرا او روزی تصمیم به ترک وطن می‌گیرد و پس از عبور از شش سیاره به سیاره هفتم، یعنی کره زمین می‌رسد. در این جا با روباهی آشنا می‌شود که مهم‌ترین راز زندگی را بر او آشکار می‌کند. این اثر تا کنون به بیش از صد زبان، و در بعضی زبان‌ها چندین بار، ترجمه شده است و پس از انجیل پرخواننده‌ترین کتاب در سراسر جهان است. بر طبق یک نظرسنجی که در سال 1999 در فرانسه به عمل آمد و در روزنامه پاریزین به چاپ رسید، شازده کوچولو محبوب‌ترین کتاب مردم در قرن بیستم بوده و از این رو «کتاب قرن» نام گرفته است.

فایل صوتی شازده کوچولو

 • 10,000 تومان

شازده کوچولو ساکن سیاره کوچکی به اندازه یک خانة معمولی است و در آن جا گل بی‌همتایی دارد که مایه همه عواطف و دلخوشی‌ها و رنج‌های اوست. خواننده اندک اندک با سرگذشت این موجود کوچولوی دوست‌داشتنی آشنا می‌شود و پی می‌برد که چرا او روزی تصمیم به ترک وطن می‌گیرد و پس از عبور از شش سیاره به سیاره هفتم، یعنی کره زمین می‌رسد. در این جا با روباهی آشنا می‌شود که مهم‌ترین راز زندگی را بر او آشکار می‌کند. این اثر تا کنون به بیش از صد زبان، و در بعضی زبان‌ها چندین بار، ترجمه شده است و پس از انجیل پرخواننده‌ترین کتاب در سراسر جهان است. بر طبق یک نظر سنجی که در سال 1999 در فرانسه به عمل آمد و در روزنامه پاریزین به چاپ رسید، شازده کوچولو محبوب‌ترین کتاب مردم در قرن بیستم بوده و از این رو «کتاب قرن» نام گرفته است.

1  2  صفحه‌ی 1