فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
كتاب جيبي براي تعادل هيجاني
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
سفر‌هايي همراه با اوديسئوس (9كهن الگوي شخصيتي انياگرام در اوديسه هومر)
سبك افراد در محل كار
 • 87,000 تومان
 • با تخفیف: 87,000 تومان
ما همه فروشنده‌ايم (حقايقي شگفت‌انگيز در مورد متقاعد ساختن ديگران)
مديريت رسانه (رويكردي راهبردي از نظريه تا عمل)
هنر ارتباط با ديگران (هوش ميان‌فردي)
 • 48,000 تومان
 • با تخفیف: 48,000 تومان
ذهن آرام تناسب آسان
 • 68,000 تومان
 • با تخفیف: 68,000 تومان
سازمان‌هاي نابغه (هنر رهبري نوآوري و شكوفا كردن نبوغ جمعي)
روشي ساده براي داشتن كودكاني شاد
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان

كتاب جيبي براي تعادل هيجاني

 • 95,000 تومان

نويسندگان اين كتاب با نگارش اين كتاب موفق شده‌اند راهكارهايي ساده اما در عين حال قدرتمندي را در جهت دستيابي و حفظ تعادل هيجاني در اختيار خوانندگان بگذارند. خوانندگاني كه به طور جدي و دايم تمرينات اين كتاب را انجام دهند، موفق خواهند شد مهارت‌هاي سازگاري روانشناختي را به سادگي آموزش ديده و به احتمال قوي به نوعي بهبود هيجاني كه در درمان رودررو با يك درمانگر متخصص در زمينه رفتاردرماني ديالكتيكي (DBT) حاصل مي‌شود، دست يابند. اين كتاب كوچك را در كيف دستي يا جيب لباس خود بگذاريد و در مواقع ضروري با مطالعه آن به خودتان كمك كنيد تا تعادل هيجاني خود را حفظ كنيد.

سفر‌هايي همراه با اوديسئوس (9كهن الگوي شخصيتي انياگرام در اوديسه هومر)

 • 280,000 تومان

آموزش همه‌چيز در مورد تيپ شخصيتي خودمان، سفري شگفت‌انگيز و ارزنده است كه مي‌تواند در تمام طول زندگي ادامه داشته باشد. براي يادگيري بيشتر در مورد تيپ‌شناسي انياگرام، منابع زير مفيد خواهند بود (تاليف، ترجمه و تحقيق: جعفر واعظي): . تغيير و تحول بر اساس آموزه‌هاي انياگرام: رهايي‌ها و تصديق‌ها براي رشد و بهبود تيپ شخصيتي شما . درك و دريافت انياگرام: راهنماي عملي براي شناخت تيپ‌هاي شخصيتي . سفري كوتاه همراه 9 تيپ شخصيتي انياگرام . انياگرام در كسب‌و‌كار: اوج پرورش مهارت‌هاي فردي در حوزه‌ي كاري . راهنماي رشد و توسعه بر اساس آموزه‌هاي انياگرام (7 جلد) . سفرهايي همراه با اوديسئوس: نه كهن الگوي شخصيتي انياگرام در اوديسه‌ي هومر . انياگرام كامل: 27 مسير براي خودشناسي بيشتر . ديدگاهي يكپارچه براي كاراكتر و روان‌رنجوري، ساختار‌ كاراكتر و پويش‌ها در پرتو انياگرام سارموني . موج و دريا: انيا _ تيپ‌ها در زندگي و ادبيات . ساختار‌هاي انيا _ تيپ‌ها: خودكاوي براي جست‌و‌جوگر . راهنماي انياگرامي فيلم و ويديو: چگونه سبك‌هاي شخصيتي را در فيلم‌ها تشخيص دهيم؟

سبك افراد در محل كار

 • 87,000 تومان

كسب موفقيت و شادي چه در محل كار و چه در زندگي به ارتباط و تعامل مناسب با ديگران بستگي دارد، ديگراني كه تفاوت‌هاي رفتاري و شخصيتي فراوان با ما دارند. تفاوت‌هاي بين فردي، منبع اصلي بروز تعارض هستند. بدون شك، شما هم در محل كار خود نمونه‌هايي از اين تفاوت‌ها را ديده‌ايد كه مي‌تواند همكاري تيمي را تحت تاثير قرار دهد، عملكرد را مختل كند و استرس فراواني در سازمان و محيط كار براي شما و همكاران‌تان ايجاد كند. اين كتاب نشان مي‌دهد چگونه اين شكل از تفاوت‌ها را مديريت كرده و ارتباطات را بهبود بخشيد. اگر بين اختلاف خود و ديگران بتوانيد پلي بزنيد، قادر خواهيد بود زندگي خود و حتي ديگران را شادتر، آسان‌تر و مفيدتر بسازيد. اين موضوعي است كه قصد داريم در اين كتاب راجع به آن صحبت كنيم...

ما همه فروشنده‌ايم (حقايقي شگفت‌انگيز در مورد متقاعد ساختن ديگران)

 • 95,000 تومان

دنيل پينك، يكي از مشهورترين نويسنده‌ها و محققان علوم رفتاري است. او در سابقه خود، سردبيري دو مجله مهم قانون و سياست ييل را دارد و چند سال دستيار وزير كار و سخنگوي اصلي معاون رييس‌جمهور در ايالات متحده بوده است. پينك براي اولين بار در سال 1998 تصميم گرفت كتابي در مورد تجربياتش در كار را منتشر كند كه با استقبال زيادي مواجه شد. اين تجربه شيرين، او را تشويق كرد كه نويسندگي را به عنوان حرفه اصلي خود برگزيند. دنيل كتاب‌هاي زيادي در مورد مديريت و كسب و كار دارد كه مورد توجه دانشجويان دانشكده كسب و كار هاروارد است. در حال حاضر از نگاه سايت thinker50، دنيل پينك جزو 10 متفكر برتر زنده مديريت دنياست.

چگونه در دام عشق 1 عوضي گرفتار نشويم (روشي مطمئن براي پيروي از احساس بدون از دست دادن منطق در انتخاب همسر)

 • 110,000 تومان

اين كتاب وسيله‌اي براي يافتن عشق واقعي زندگي شما مي‌باشد. دكتر جان اپ و مدل RAM اين امكان را براي شما فراهم مي‌كند تا در هنگام انتخاب همسرء پنج موضوع عمده را مورد بررسي قرار دهيد. (جان كارلسونء نويسنده كتاب «فرصتي براي ازدواج بهتر» كتاب چگونه در دام عشق يك عوضي گرفتار نشويم براي هر شخصي كه ازقرار ملاقات‌هاي پي در پي خسته شده و مي‌خواهد در نهايت شخص ايده‌آلش را پيدا كندء هوشيار كننده و كاربردي است. (جان گريء نويسنده كتاب «مردان مريخي و زنان ونوسي)

راهنماي جرات‌ورزي براي زنان (چطور با نيازهاي خود ارتباط بگيريم مرزهاي سالم تعيين كنيم و روابط خود را متحول سازيم)

 • 85,000 تومان

اولين چاپ كتاب (راهنماي جرات‌ورزي براي زنان) به عنوان يك پروژه ملي در ايالات متحده، در سال 2016 از سوي انتشارات نيوهاربينجر منتشر شد. جولي هنكس، روان‌درمانگر نويسنده اين كتاب، به چالش‌هاي رفتار جرات‌ورزانه براي زنان مي‌پردازد و به اين ترتيب درمي‌يابيم كه موضوع جرات‌ورزي، دغدغه روز زنان حتي در آمريكا نيز هست. هر چند اين كتاب يك خودآموز مستقيم مهارت جرات‌ورزي نيست، اما چه درباره جرات‌ورزي چيزي نشنيده باشيد، چه دوره‌هاي آن را طي كرده باشيد، مطالعه اين كتاب، عمق بيشتري به خودآگاهي شما مي‌دهد و راه را در كاربست مهارت‌هاي جرات‌ورزي هموار مي‌كند. باشد كه روزي تصميم بگيريد فلسفه جرات‌ورزي يعني رويكرد «بردابرد» را به عنوان يك فلسفه جديد و ارزشي محوري در زندگي خود به كار بگيريد.

مديريت رسانه (رويكردي راهبردي از نظريه تا عمل)

 • 68,000 تومان

مديريت رسانه، در نگاه كلي، حوزه مطالعاتي براي پاسخ‌گويي به چگونگي اداره فرايند توليد، بازاريابي و فروش محصولات رسانه‌اي در شرايط جديد بازار رسانه‌اي است. طبيعي است كه اين مديريت براساس نوع رسانه متفاوت باشد و به همين دليل، هر پژوهشگري به جنبه‌هايي از آن توجه داشته و تعريفي عرضه كرده است. برخي از تعاريف ناظر بر رسانه‌اند و مثلا به جنبه‌هاي طراحي، هدايت و توسعه سيستم‌هاي رسانه‌اي مي‌پردازند كه اين در نوشته‌هاي «لوسي كونگ» كه متعاقبا خواهد آمد نمايان است.

هنر ارتباط با ديگران (هوش ميان‌فردي)

 • 48,000 تومان

هر انساني در خلال زندگي همواره با انسان‌هاي ديگر ارتباط و سر و كار دارد. به همين علت خواندن توصيه هاي ارايه شده در اين كتاب مي‌تواند بسيار سودمند باشد. در اين كتاب 8 نوع مهارت در زمينه مردمداري و روابط ميان‌فردي ارايه شده اند كه با فرا گرفتن اين مهارت‌ها مي‌توان روابط خود را در هر زمينه‌اي در ارتباط با مديران، همكاران، همسر، بستگان و دوستان بهبود بخشيد. نويسنده اين كتاب براي بهبود توانمندي‌هاي شخصي، برنامه واقع‌گرايانه‌اي ارايه مي‌دهد. با خواندن اين كتاب به مهارت هايي كه از آن‌ها برخورداريد پي خواهيد برد. رهنمودهاي ارايه شده در اين كتاب، در واقع تمرين‌هايي براي كسب مهارت و آماده شدن براي داشتن روابط سازنده ميان‌فردي است كه با تمرين هاي خلاق و نوآور همراه است.

ذهن آرام تناسب آسان

 • 68,000 تومان

براساس تحقيقات علمي جديد، EFT از اثربخشي بالايي در كمك به افراد در دستيابي به وزن مطلوب و حفظ آن برخوردار است؛ زيرا EFT وابسته به محدوديت‌ها و رژيم غذايي نيست،‌ بلكه هدف آن حل و فصل مشكلات هيجان است كه در پوشش ولع غذايي، پرخوري و كم‌اشتهايي رخ مي‌نمايد. اين كتاب با آموزش پايه EFT و چگونگي اجراي آن متدي كارآمد در زمينه درمان اختلالات خوردن را در اختيار شما خوانندگان مي‌گذارد.

سازمان‌هاي نابغه (هنر رهبري نوآوري و شكوفا كردن نبوغ جمعي)

 • 35,000 تومان

چه تفاوتي ميان سازمان هاي «نوآور و تحول آفرين» و سازمان هاي «عادي» وجود دارد؟ چه چيزي سازمان هايي نظير پيكسار، گوگل، فايزر و آكيومن را قادر ساخته است دست به خلق تكنولوژي هاي پيچيده زنند و دنياي پيرامون خود را تغيير دهند؟ چگونه پنتاگرام، به عنوان يكي از برترين شركت هاي طراحي جهان قادر است بزرگ ترين سوپر استارهاي طراحي، معماري و گرافيك دنيا را سال ها و سال ها در شركت خود نگه دارد و خالق خلاقانه ترين، چشم نوازترين و تحسين برانگيزترين طراحي هاي جهان باشد؟ رهبران اين سازمان هاي نوآور دقيقا چه مي كنند كه باعث مي شود سازمان هاي شان بارها و بارها اقدام به نوآوري كنند؟ كتاب «سازمان هاي نابغه، هنر رهبري نوآوري و شكوفا كردن نبوغ جمعي» كتاب تحسين شده اي است كه حاصل پژوهش هاي عميق و چند ساله ليندا هيل و تيم او بر روي رهبران سازمان هاي نوآور و تحول آفرين جهان است. اين كتاب پس از انتشار، با استقبال فراواني از سوي جامعه مديران و همچنين جامعه دانشگاهيان رو به رو شده است، به گونه اي كه در ليست بيست كتاب برتر «بيزينس اينسايدر» قرار گرفته، جايزه «وارن بيزينس» (جايزه مشترك دانشگاه هاروارد و دانشگاه كاليفرنياي جنوبي)» را به دليل گشودن درك جديدي از ماهيت رهبري نوآوري از آن خود كرده، و مدال طلاي جايزه برترين كتاب «آكسيوم» را براي بهترين كتاب رهبري در سال 2015 دريافت نموده است. علاوه بر اين، ليندا هيل به دليل نگارش همين كتاب، در سال 2015، جايگاه برترين متفكر حوزه نوآوري را از موسسه مشهور Thinkers 50 كسب نموده است.

روشي ساده براي داشتن كودكاني شاد

 • 25,000 تومان

مي‌خواهيد كودكان‌تان شاد باشند؟ شما هم مانند بسياري از والدين شادي كودكان والاترين آرزوي‌تان است؟ آيا اين يك اميد واهي است؟ يا شادي حقيقت دارد؟ ممكن است والدين قادر به انجام كاري سودمند جهت شاد نمودن كودكان باشند؟ بله، مي‌توانند! والدين آگاه و ماهر مي‌توانند تفاوت فوق‌العاده‌اي ايجاد نمايند! طي سال‌ها تجربه، و رصد نسل‌هاي مختلفي از والدين و فرزندان آن‌ها از تولد تا بزرگسالي، تجربه اثبات مي‌كند كه تربيت خوب مي‌تواند منجر به ساختن كودكاني شاد شود. «فرمولي ساده براي داشتن كودكاني شاد» مراحل دستيابي به خوشبختي را بيان داشته و 9 گام ارائه شده براي دستيابي كودكان به شادي را تضمين مي‌نمايد. هيچ‌كس ادعا ندارد كه اين 9 گام در عمل آسان هستند. ولي اگر والدين با جديت به اين مراحل پايبند باشند، كودكان شادي خواهند داشت. و كودكان شاد معمولا در بزرگسالي هم افراد خوشبختي خواهند بود. و اين دقيقا همان چيزي است كه شما مي‌خواهيد، اين‌طور نيست؟

كسب و كار اجتماعي (شيوه جديدي از كسب و كار كه منجر به تامين نيازمندي‌هاي بشر در دنياي سرمايه‌داري خواهد شد)

 • 25,000 تومان

وقتي زندگي يك نفر تباه شود، همه‌ي مردمك دنيا متضرر خواهند شد. چه بسا فردي كه زندگي او تباه شده، مي‌توانست پزشكي شود كه زندگي نوه‌ي من خود من را نجات مي‌داد، يا دانشمندي كه براي جلوگيري از گرم‌تر شدن كره زمين دستگاهي اختراع مي‌كرد. چرا چنين فرصتي مي‌بايست تباه شود؟ كسب و كار اجتماعي فرصتي فراهم مي‌كند كه ما از تباه شدن زندگي اين افراد جلوگيري كرده و زمينه‌اي براي شكوفايي استعدادهايشان فراهم كنيم. پس از خواندن اين كتاب، ممكن است از راه‌هاي متعددي كه در اين كتاب مورد چگونگي استفاده از قدرت كسب و كار اجتماعي در ارائه خدمات بهداشتي و درماني به مردم معرفي شده است، هيجان‌زده شده باشيد. اما اگر شما در حوزه‌اي مشغول به فعاليت هستيد كه ارتباط واضح و مشخصي با مسائل و مشكلات جامعه بشري ندارد، آيا باز هم مي‌توانيد از استعدادها و توانايي‌هايتان براي برطرف نمودن معضلاتي كه دنيا با آن مواجه است استفاده كنيد؟ در بسياري از موارد، پاسخ به اين سوال مثبت است. من به شدت معتقدم كه با استفاده از خلاقيت و ابتكار، مي‌توان هر نوعي از علاقه و اشتياق افراد را، به ابزاري براي تبديل دنيا به مكان بهتري براي زندگي تبديل نمود.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1