فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
از شكست نترسيد
 • 89,000 تومان
 • با تخفیف: 89,000 تومان
دفاع از عقلانيت (تقدم عقل بر دين سياست و فرهنگ)
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
تقابل منطق قديم و جديد (جستارهايي مقايسه‌اي در فلسفه منطق)
تنفس (دانشي نوين از هنري گمشده دم و بازدم و چگونگي نفس كشيدن چه تاثيراتي بر ذهن و بدن ما دارد)
زندگي (چگونه جان سالم به در ببريم)
 • 89,000 تومان
 • با تخفیف: 89,000 تومان
تربيت فرزند شما بر اساس تيپ شخصيتي (چگونه فرزنداني شاد سالم و مسئول تربيت كنيم)
4 رساله در باب زندگي (مجموعه روزگار نخست)
 • 59,000 تومان
 • با تخفیف: 59,000 تومان
لحظه برخاستن (تغيير جهان با توانمندسازي زنان)
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
رساله در باب خشم (مجموعه روزگار نخست)
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان
10 به ‌علاوه 100 را0 براي انگيزه دادن به خود (زندگي‌تان را براي هميشه تغيير دهيد)

از شكست نترسيد

 • 89,000 تومان

آيا تا به حال شده است طرح و پروژه‌اي را با كلي اميد و زحمت ارائه كنيد ولي مردود شود و مورد استقبال قرار نگيرد؟ دوباره طرح ديگري ارائه كنيد و آن هم رد شود و سومي نيز ... و آيا از اين رد شدن‌هاي پشت هم دچار دلسردي و نااميدي شده‌ايد؟ جيا جيانگ كه شرح حالش در بالا ذكر شده استاد شكست خوردن و رد شدن است؛ اما اين رد شدن‌هاي مكرر از وي انساني شكست‌ناپذير ساخت. در اين كتاب با آموزه‌هاي او، طي يك دوره صد روزه گام به گام ديگر از رد شدن‌ها نمي‌هراسيد، بلكه هر رد شدني مقدمه‌ي يك هشياري و پيروزي است. تهديد نيست؛ فرصت است...

دفاع از عقلانيت (تقدم عقل بر دين سياست و فرهنگ)

 • 120,000 تومان

فرهنگ غرب، در خطوط اصلي آن، دمكراسي، ليبراليسم، فردگرايي، حقوق بشر، سكسوئاليسم، گريز از پايبندي‌هاي آييني ـ خانوادگي، تعادل سوژه ـ شهروند…، فرهنگ غرب نيست. فرهنگي است كه هر جامعه‌اي بسته يا باز، دير يا زود به آن خواهد رسيد؛ چرا كه باز شدن طومار آدمي مركب از طبع خواهنده و عقل ابزارساز علي‌الاصول به همين چشم‌اندازها مي‌رسد. غرب از قضا زودتر به اين وضعيت رسيده است. هر فرهنگ و قوم ديگري نيز مي‌توانست (اگر بعضي علل معّده، چون آموزش، زودتر برايشان مهيا مي‌شد) پيش آهنگ اين راه باشد. به تعبير ديگر ريشه‌هاي هر فرهنگي، از جمله فرهنگ غرب، بسيار بيش از اينكه در عمق تاريخ و جغرافياي آن فرهنگ قرار داشته باشد، در طبيعت انسان قرار دارد. منتها به موازاتي كه انسان‌ها و جوامع در مسير آموزش و افسون‌زدايي پيش بروند، بي‌ريشگي آنان در تاريخ و جغرافيا، در زمين و زماني كه اشغال كرده‌اند، و نيز ريشه‌داري مشترك و عميق آنان در ساخت طبيعي‌شان و مقتضيات آن، خود آگاه‌تر مي‌شود. به همين دليل انسان‌ها و جوامع آموخته و افسون زدوده بيش از ديگر جوامع به هم شبيه مي‌شوند.

تقابل منطق قديم و جديد (جستارهايي مقايسه‌اي در فلسفه منطق)

 • 22,000 تومان

تقابل منطق سنتي و منطق جديد يكي از مباحث فلسفي-منطقي گرم و پرشوري بود كه در نيمه اول قرن بيستم در ميان مدافعان اين دو نظام منطقي درگرفته بود.با اين حال، در جامعه فلسفي- منطقي ما بحث چندان نظام‌مند و جامعي در باب تقابل‌هاي اين دو منطق وجود ندارد. مي‌توان پرسيد كه مدافعان منطق قديم (منطق ارسطويي-قرون وسطايي) در غرب چه پاسخ‌هايي به چالش‌هاي بر‌آمده از ظهور منطق جديد دادند؟ آشنايي با نظرگاه منطق دانان ارسطويي- توماسي معاصر مواد فكري لازم را براي تامل درباره تقابل منطق قديم و جديد فراهم مي‌كند. مكتوبات اين دفتر در خدمت چنين هدفي است. هنري بابكاك ويچ،منطق دان ارسطويي-توماسي معاصر، مفاهيم و مسائل فراموش‌شده منطق قديم را بار ديگر به صحنه مي‌آورد و يادآوري مي‌كند كه روزگاري منطق‌دانان نگاه ديگري به «مفهوم»، «گزاره«، «استدلال»، «حمل»، «هستي‌مند عقلي»، «صورت»، «ماده»، «قصديت» و ... غيره داشتند.ديدن اين دو نظام منطقي در آينه يكديگر شناخت دقيق‌تر ويژگي‌هاي هر يك را ممكن مي‌كند.

مغز آشفته (روش 7 گام براي پايان دادن به ذهنيت خودگويي منفي آزارندهي ذهن و راهنمايي به سوي انديشه‌هاي نيك احساسات نيك و نظم مثبت)

 • 45,000 تومان

شايد كوشيده‌ايد خودتان را از شر انديشه‌هاي منفي رها كنيد، ولي ديده‌ايد نمي‌توانيد به جايي برسيد. مشكل هرچه باشد، يك سري رازهايي هستند كه مي‌توانند به حل آن كمك كنند و در اين كتاب به بررسي آنها مي‌پردازيم. اين سري رازها «روش 7 گام» نام دارد. روش 7 گام سامانه‌اي است كه براي پايان دادن به انديشه‌هاي منفي و راهنمايي ذهن و زندگي به سمت يك مسير مناسب و مثبت نياز داريد. من براي اطمينان از درك آسان، اين كتاب را دو بخش كرده‌ام؛ بخش اول آماده‌سازي شماست براي روش 7 گام كه موضوعات مهمي مانند ريشه‌ها و پيامدهاي خودگويي منفي و كژانديشي را شامل مي‌شود. در بخش دوم با نگاهي عميق‌تر به خود گام‌ها خواهيم پرداخت و روش‌هاي هر يك را بيان خواهيم كرد. شما بايد همين امروز روش 7 گام را اجرا كنيد؛ منتظر فردا نشويد چون هر چه وقت بيشتري از دست بدهيد، انديشه منفي آسيب عميق‌تري وارد مي‌كند و رهايي از آن نيز دشوارتر مي‌شود. شما شايسته زندگي سرشار از لذت و شادي هستيد، نگذاريد افكار منفي چيز ديگري به شما ديكته كند. هنوز علاقه‌منديد؟ پس به مطالعه ادامه دهيد.

تنفس (دانشي نوين از هنري گمشده دم و بازدم و چگونگي نفس كشيدن چه تاثيراتي بر ذهن و بدن ما دارد)

 • 89,000 تومان

براي سلامتي و تندرستي ما چيزي ضروري‌تر از نفس‌كشيدن وجود ندارد: هوا را وارد و سپس آن را خارج مي‌كنيد و اين كار 25000 بار در روز تكرار مي‌شود. با اين حال، انسان به عنوان يك گونه، توانايي تنفس صحيح را از دست داده است و اين امر عواقب بدي به دنبال دارد. جيمز نستور، روزنامه‌نگار، به همه جاي دنيا سفر مي‌كند تا دانش فراموش‌شده‌ شيوه‌هاي تنفس باستاني را كشف كند و متوجه مي‌شود كه با تغييراتي جزئي در نحوه‌ دم و بازدم مي‌توانيم عملكرد ورزشي را ارتقا دهيم، اندام‌هاي داخلي‌مان را جوان‌سازي كنيم، خروپف، آلرژي، آسم و بيماري‌هاي خودايمني را متوقف، و اسكوليوز ستون فقرات را درمان كنيم. هيچ يك از اين‌ها نبايد امكان‌پذير باشد ولي هست. كتاب تنفس با تكيه بر هزاران سال حكمت باستاني و مطالعات پيشرفته در ريه‌شناسي، روان‌شناسي، بيوشيمي و فيزيولوژي، تمام دانسته‌هايمان را در مورد اساسي‌ترين عملكرد بيولوژيكي خود متحول مي‌سازد.خلاصه‌اي از اين كتاب در پادكست فارسي بي‌پلاس ارائه شده است.

راهنماي مهارت‌هاي اجتماعي (خجالت خود را مديريت كنيد گفتگوهاي خود را بهبود ببخشيد و بي آنكه خود واقعي‌تان را پنهان كنيد دوستان جديد پيدا كنيد)

 • 80,000 تومان

مشكلات اجتماعي راه حل دارند مفهوم عبارت دير شكوفا به همين خاطر به وجود آمده است. خيلي از افراد براي مدت طولاني طي زندگي خود حس خجالت و تنهايي را تجربه كرده و تقويت مهارت‌هاي ميان‌فردي و رها شدن از خجالت و تنهايي براي‌شان زمان‌بر بوده است شما نيز مي‌توانيد حس اعتماد به نفس‌تان را افزايش دهيد و خجالت و اضطراب و هر گونه افكار و رفتار مخرب مرتبط با آنها را در خود مديريت كنيد. شما مي‌توانيد براي مهارت گفتگوي خود تمرين كرده و آن را تقويت كنيد و براي داشتن دوستاني جديد و زندگي اجتماعي كارآمد فرايندي قابل اعتماد را فرابگيريد.

زندگي (چگونه جان سالم به در ببريم)

 • 89,000 تومان

زندگي: چگونه جان سالم به در ببريم با تاكييد بر عوامل موثر در سلامت خانواده‌ها شروع مي‌شود، و درباره مسائل فراتر ار مشاهدات باليني، يعني تحقيقات جديد منتشر نشده درباره خانواده‌هاي كاملا سالم، كه به تازگي در دسترس قرار گرفته‌اند، بحث مي‌كند، آن گاه اين فكر را به خارج از محدوده خانواده تعميم مي‌دهد، يعني رفتارهاي ما حين انجام كار، رفتارهاي شركت‌ها و سازمان‌ها، اداره و رهبري جوامع و گروه‌هاي اجتماعي و مهم‌تر از آن ارزش‌هاي مادي و معنوي كه موجب ارتباط ما با ديگران و با جهان است را تجزيه و تحليل مي‌كند. اين كتاب همچنين درباره سلامت روان افراد و گروه‌هايي است كه در سطوح مختلف مشغول به كارند.

تربيت فرزند شما بر اساس تيپ شخصيتي (چگونه فرزنداني شاد سالم و مسئول تربيت كنيم)

 • 90,000 تومان

همه ي پدرومادرها مي دانند كودكان حتي نوزادان‌شان شخصيت خاص خود را دارند. نيز هر پدر و مادري كه بيش از يك فرزند دارد به تفاوت آن‌ها آگاه است و مي داند كه حتي خواهر با خواهر و برادر با برادر، چه برسد به خواهر با برادر از حيث شخصيت فرق دارند. بنابراين راهبرد موثر كاركردن با يك كودك چه بسا براي كودك ديگر بي تاثير يا مشكل آفرين باشد. چگونه مي توانيد بفهميد آيا روشي را كه براي تربيت فرزندي به كار مي بريد مناسب فرزند ديگرتان هست يا خير؟ با روش تحليل شخصيت، ابزار منحصر به فرد روان شناسانه‌ي نيرومندي براي تربيت كودكان‌تان به كار مي‌بريد تا والدين بهتري باشيد و بفهميد: كدام يك از 16 تيپ شخصيتي با فرزندان تان سازگارتر است. كدام يك از تيپ هاي شخصيتي در مراحل سه گانه‌ي رشد فرزندتان ( پيش دبستاني،دوران مدرسه و بزرگسالي) در فرزند شما ظهور بيشتري دارد. چگونه شما والدين روش سازگارتري با تيپ شخصيتي فرزندتان در تربيت او به كار گيريد تا در روابط و برخوردهاي‌تان، انگيزه دادن‌هايتان و نظم‌بخشي‌تان به رفتار او نتيجه بهتري به دست آوريد. چگونه انرژي مهارنشدني فرزندتان را پيش از دبستان مهار كنيد به نحوي كه بتوانيد احساسات و افكار پنهان وي را درك كنيد. چگونه با فرزند بزرگسال‌تان كه اهميتي به رفتارش نمي‌دهد و در برابر هر تغييري مقاومت مي‌كند طوري تعامل كنيد كه افق گسترده‌تري پيش رويتان بگشاييد...

4 رساله در باب زندگي (مجموعه روزگار نخست)

 • 59,000 تومان

مجموعه «روزگار نخست» تلاشي است در جهت آشنا ساختن خوانندگان فارسي زبان با ميراث فيلسوفان غيرمعاصر، به ويژه در قالب نوشته‌ها و رساله‌هاي كوتاه. اين مجموعه كوششي است براي در هم شكستن سد ناهم‌زماني، گاه از طريق همدل كردن خواننده با مضمون يك نوشتار، گاه از طريق برانگيختن مخالفت سنجيده در او.

لحظه برخاستن (تغيير جهان با توانمندسازي زنان)

 • 35,000 تومان

چطور مي‌توانيم در زندگي انسان‌ها، به خصوص زنان، لحظه برخاستن پديد آوريم؟ چون هنگامي كه باعث پيشرفت زنان شويد جامعه بشريت ارتقا مي‌يابد. من اين كتاب را نوشتم تا داستان انسان‌هايي را كه به زندگي‌ام هدف بخشيدند با شما در ميان بگذارم. مي‌خواهم روش‌هاي كمك به رشد را از هم بياموزيم. موتورهاي هواپيما روشن شده‌اند، زمين در حال تكال خوردن است و ما در «برخاستن» هستيم. اين كتاب بيانه‌اي ضروري و فوري است، براي جوامعي كه برابري را به رسميت شناخته‌اند و زن‌ها در آن داراي ارزش و اعتبار در همه حوزه‌ها هستند. ما به چنين پيامي بيش از هميشه نيازمنديم.

رساله در باب خشم (مجموعه روزگار نخست)

 • 60,000 تومان

مجموعه «روزگار نخست» تلاشي است در جهت آشنا ساختن خوانندگان فارسي زبان با ميراث فيلسوفان غيرمعاصر، به ويژه در قالب نوشته‌ها و رساله‌هاي كوتاه. اين مجموعه كوششي است براي در هم شكستن سد ناهم‌زماني، گاه از طريق همدل كردن خواننده با مضمون يك نوشتار، گاه از طريق برانگيختن مخالفت سنجيده در او. اثر حاضر ترجمه‌اي است از رساله نسبتا مفصل «درباره خشم» نوشته سنكا، فيلسوف رواقي قرن نخست ميلادي. سنكا در اين اثر كوشيده است از طريق تبيين خشم و بحث در چيستي آن، راهي براي «تسكين خشم» پيش پاي ما بنهد...

10 به ‌علاوه 100 را0 براي انگيزه دادن به خود (زندگي‌تان را براي هميشه تغيير دهيد)

 • 49,000 تومان

ـ در اين كتاب 100+10 راه علمي و مؤثر براي «مبارزه با بي‌انگيزگي» و «ايجاد تغيير مثبت در فكر و عمل شما معرفي شده است. ـ روش‌هاي عملي اين كتاب به شما مي‌آموزند كه چطور عادت‌هاي قديمي تفكر خود را كنار بگذاريد و با فراگرفتن تكنيك‌هاي ذهني و روحي كارآمد روياهاي‌تان را تحقق بخشيد. ـ اين كتاب به شما كمك مي‌كند تا با يك برنامه عملي كارآمد، بر موانعي كه سر راه‌تان قرار گرفته و شما را نااميد و بي‌انگيزه كرده‌اند، غلبه كنيد و در كار و زندگي روزمره به اهداف‌تان برسيد. ـ روش‌هاي اين كتاب بر اساس تجربيات و بازخوردهاي هزاران نفر است كه در سمينارهاي انگيزشي نويسنده شركت داشته‌اند. ـ هيچ‌كس نمي‌تواند مانند خود ما به ما انگيزه بدهد؛ پس آموختن روش‌هاي علمي و مؤثر براي «انگيزه دادن به خود» براي هر كسي كه به دنبال موفقيت است، ضروري‌ست..

1  2  3  4  صفحه‌ی 1