فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
زمان اشتباه مكان اشتباه
 • 189,000 تومان
 • با تخفیف: 189,000 تومان
برندگان
 • 330,000 تومان
 • با تخفیف: 330,000 تومان
بپريد (جرئت انجام كاري را داشته باشيد كه شما را مي‌ترساند)
آن دختر
 • 175,000 تومان
 • با تخفیف: 175,000 تومان
خانه‌اي در انتهاي هوپ‌ استريت
 • 165,000 تومان
 • با تخفیف: 165,000 تومان
سوسويي در تاريكي
 • 159,000 تومان
 • با تخفیف: 159,000 تومان
شروع دوباره (كشف خلاقيت و معنا در ميانه زندگي و سال‌هاي پس از آن)
كتاب شواهد
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
 • 139,000 تومان
 • با تخفیف: 139,000 تومان
ارتقا
 • 149,000 تومان
 • با تخفیف: 149,000 تومان
سنگ كاغذ قيچي
 • 139,000 تومان
 • با تخفیف: 139,000 تومان

زمان اشتباه مكان اشتباه

 • 189,000 تومان

چطور مي‌شود بعد از اين كه كسي به قتل رسيد از وقوع آن جنايت جلوگيري كرد؟ اواخر ماه اكتبر است، و ساعت از نيمه‌شب گذشته. پشت پنجره انتظار مي‌كشي تا پسر هفده‌ساله‌ات به خانه برگردد. دير كرده. ناگهان پسرت پيدا مي‌شود اما تنها نيست. دارد به سمت مردي قدم برمي‌دارد، و مسلح است. چيزي كه جلوي چشمت مي‌بيني باور كردني نيست. پسرت كه يك نوجوان بانمك و خوشحال است مردي را در خيابان، درست جلوي خانه به قتل رسانده. نمي‌داني مرد كه بوده، و چرا چنين اتفاقي افتاده. تنها چيزي كه مي‌داني اين است كه پسرت دستگير شده و آينده‌اش نابود شده است.

برندگان

 • 330,000 تومان

در ظرف فقط دو هفته همه‌چيز تغيير خواهد كرد. دو سال از اتفاقاتي كه هيچ‌كس دوست ندارد به آنها فكر كند مي‌گذرد. همه سعي كرده‌اند فراموش كنند و ادامه دهند، اما اينجا خاصيتي دارد كه به سختي اين اجازه را به كسي مي‌دهد. ويراني ناشي از يك طوفان كوبنده و وحشيانه، رقابتي قديمي بين دو شهر را دوباره شعله‌ور مي‌كند، رقابتي كه هميشه روي يخ و از طريق هاكي‌باز‌ها دنبال مي‌شده است.

بپريد (جرئت انجام كاري را داشته باشيد كه شما را مي‌ترساند)

 • 110,000 تومان

بپريد كتابي است كه شما را آماده پرش مي‌كند؛‌ پريدن به سوي روياهايي كه ممكن است حتي فكر كردن به آن‌ها را معقول ندانيد. چرا؟ چون نوميد و خسته‌ايد، چون امكاناتش فعلا مهيا نيست،‌ چون ديگر از سن ‌و ‌سال شما گذشته... و اين كتاب براي شماست. اين كتاب تجربه حركت و انجام دادن است، در زماني كه هنوز به «آمادگي كامل» نرسيده‌ايم. با تجربه‌هاي متعدد و فراز و نشيب‌هاي كيم پرل، اين اعجوبه كارآفريني معاصر، همراه مي‌شويم و مي‌بينيم كه «آمادگي كامل» فقط يك بهانه است. با تمريناتي كاربردي، جملاتي درخشان و در عين ‌حال، واقعي و برآمده از تجربيات جالب نويسنده، ذهني آماده در برابر انتقادات ديگران و قضاوت اطرافيان داريم و انرژي‌اي كامل و فزاينده براي رسيدن به رويا‌ها، ايده درون ذهن شما چيست؟ آينده‌اي كه رويايش را در سر داريد؟ تبديل شدن به يك فيلمنامه‌نويس، فريلنسر يا يك سرمايه‌گذار؟ فرقي نمي‌كند؛ با اين كتاب نيرو محركه‌اي قدرتمند در اختيار داريم و برنامه دقيق يك‌ساله‌اي كه با آن براي رسيدن به آن روهايا مي‌توانيم تلاش كنيم. كيم پرل مي‌داند كه چه عواملي در اين مسير يك ساله ممكن است آن نيرو و تلاش را كم‌رنگ و بي‌رمق كند؛ و به ما مي‌گويد با «منفي»هاي زندگي بايد چه‌ كار كنيم.

آن دختر

 • 175,000 تومان

هانا جونز در آكسفورد، پيش از همه با آپريل كوتس - كلايودن آشنا شد. آپريل دختري پرانرژي و باهوش كه گاهي هم بي‌رحم مي‌شد. در ترم اول، آن‌ها در كنار ويل، هيو، رايان و اميلي گروهي جدانشدني و خاص را تشكيل دادند. اما آخر ترم دوم، آپريل به قتل رسيد. حالا يك دهه گذشته و هانا و ول منتظر اولين فرزندشان هستند. همزمان قاتل آپريل و دربان سابق آكسفورد، جان نويل، در زندان مي‌ميرند. هانا خوشحال است كه بالاخره مي‌تواند گذشته را پشت سر بگذارد. اما يك خبرنگار به سراغش مي‌آيد و با شواهد جديد روي بي‌گناهي نويل پافشاري مي‌كند.

خانه‌اي در انتهاي هوپ‌ استريت

 • 165,000 تومان

خانه‌اي در انتهاي هوپ استريت رماني فريبنده و شيطنت‌آميز راجع به اميد و خردمندي زنانه است. آلبا، جوان‌ترين دانشجوي دكتري دانشگاه كمبريج كه از بدترين اتفاق زندگي‌اش رنج مي‌كشد، بدون آن‌كه بداند كجاست، خودش را مقابل خانه‌اي در انتهاي هوپ استريت مي‌يابد....

دود توي چشم‌هايتان مي‌رود و درس‌هاي ديگر از مرده‌سوزخانه

 • 129,000 تومان

ماتا هاري، رقصنده معروفي كه در جريان جنگ جهاني اول به جاسوس تبديل شد، حين اعدام نه اجازه داد دست‌هايش را ببندند و نه موافقت كرد كه چشم‌بند به چشم‌هايش بزنند. او ايستاد و صاف به جوخه آتش نگاه كرد، در حالي كه كشيش، راهبه‌ها و وكيل مدافعش از او فاصله گرفته بودند. ترس از مرگ همان چيزيست كه باعث مي‌شود ما كليسا بسازيم، بچه‌دار شويم، اعلان جنگ كنيم و ساعت سه نيمه‌شب كليپ‌هايي از گربه‌ها را در فضاي آنلاين تماشا كنيم.

سوسويي در تاريكي

 • 159,000 تومان

كلويي ديويس در دوازده‌سالگي شاهد ناپديد شدن شش دختر نوجوان در شهر كوچك محل اقامتش‌ بوده؛ رخدادي كه زندگيش را تا ابد تغيير مي‌دهد. حالا پس از بيست سال از آن واقعه، كلويي فرار و نشيب‌هاي زندگي را پشت سر گذاشته و روانشناسي موفق در آستانه ازدواج است. روياي خوشبختي و رهايي از آن گذشته تلخ واقعي‌تر از هميشه به نظر مي‌رسد كه دختر نوجواني از ميان بيمارانش ناپديد مي‌شود. خاطره آن تابستان هولناكِ بيست سال پيش در ذهنش زنده مي‌شود. شباهت‌هاي اين دو واقعه تصادفي است و كلويي دچار توهم شده يا قاتلي سنگدل باز هم در جست‌وجوي دختران نوجوان است؟ امكان دارد قاتل به زندگي‌اش رخنه و از او استفاده كرده باشد؟ گذشته او مي‌تواند انگيزه‌اي براي قاتل باشد؟

شروع دوباره (كشف خلاقيت و معنا در ميانه زندگي و سال‌هاي پس از آن)

 • 149,000 تومان

هيچ‌وقت براي شروع دوباره دير نيست. اين جمله برايتان آشناست، اين‌طور نيست؟ در فارسي هم ضرب‌المثل مشابهي داريم: «ماهي را هر وقت از آب بگيري تازه است.» اما به‌راستي چه وقت براي چه كاري دير است؟ زندگي ما منحصربه‌فرد است و خودمانيم كه تعيين مي‌كنيم براي چه چيز دير شده و براي چه چيز نه. اين كتاب انگار درست براي ما نوشته شده: نسل متولدان دهه‌هاي پنجاه و شصت خورشيدي كه حالا به آستانه ميانسالي رسيده‌ايم. جوليا كامرون بيست و پنج سال پيش با كتاب خلاقانه راه هنرمند بر ميليون‌ها نفر تاثير گذاشت و حالا عصاره ربع قرن تجربه افزون‌تر او در «شروع دوباره» در انتظار ماست. اين كتاب از جنس كتاب‌هايي نيست كه شعار مي‌دهند و شما را به قانون جذب و... فرامي‌خوانند. چنانچه واقعا از بي‌هدفي و بي‌انگيزگي خسته شده‌ايد،‌ كامرون با يك برنامه دوازده هفته‌اي خلاقانه و كاربردي كمك مي‌كند تغيير «عملي» را تجربه كنيد و موهبت‌هاي آن را دريابيد. اگر دل به كار بدهيد، خيلي زود نتيجه‌اش را در زندگي خود و اطرافيانتان خواهيد ديد. «شروع دوباره» كتابي است براي كشف خلاقيت و معنا در ميانسالي. كسي چه مي‌داند؟ شايد بشود پرده دوم زندگي را سرشار از تجربه‌هاي تازه كرد و لذت برد.

كتاب شواهد

 • 95,000 تومان

كتاب شواهد داستاني معمايي با الهام از حادثه‌اي واقعي است. رماني حيرت‌انگيز و دلهره‌آور كه راوي آن با آرامش تمام، ماجراي بي‌نظير آن را بازگو مي‌كند. مجله پابليشرزويكلي در نقد اين كتاب، بنويل را با آلبر كامو و فئودور داستايوفسكي مقايسه كرده است. كتاب شواهد در فهرست نهايي جايزه بوكر قرار گرفته و همچنين برنده جايزه جي‌پي‌اي شده است. منتقدان بنويل را استاد صاحب سبك در زمينه ادبيات انگليسي مي‌دانند و نوشته‌هايش را كارهايي استادانه، زيبا و درخشان توصيف مي‌كنند.

مهمان نيمه‌شب

 • 139,000 تومان

زني در توفاني برفي و مرگبار از يك مهمان ناخوانده پذيرايي مي‌كند. او فكر مي‌كرد كه تنهاست... براي وايلي لارك، نويسنده رمان‌هاي جنايي، اهميتي ندارد كه در ميان برف و توفان در يك خانه روستايي متروك باشد، جايي كه در كنار آتش و سكوت كامل براي نوشتن كتاب جديدش خلوت كرده است. همه چيز مي‌توانست عالي باشد، اگر اين واقعيت وجود نداشت كه سال‌‌ها قبل، در اين خانه، دو نفر در كمال خونسردي به قتل رسيدند و يك دختر بدون هيچ ردي ناپديد شده بود. با شديدتر شدن توفان وايلي خود را در داخل خانه گرفتار مي‌بيند تسخيرشده با اسرار پشت ديوارهاي آن و همين‌طور تسخيرشده با رازهاي خودش. او يك كودك را در برف‌هاي بيرون خانه پيدا مي‌كند. خيلي زود معلوم مي‌شودكه اين خانه روستايي آن‌قدرها كه او فكر مي‌كرده متروك نيست و يك نفر براي پيدا كردن آن‌ها دست به هري كاري مي‌زند.

ارتقا

 • 149,000 تومان

«تو قدم بعدي براي تكميل بشريت هستي... » اگر اين حرف درست باشد چه؟ چه مي‌شود اگر تمركز بهتر داشته باشيد، بتوانيد در آن واحد كارهاي مختلفي را با سرعت زياد انجام دهيد، حافطه قوي‌تر داشته باشيد و به خواب كمتر احتياج پيدا كنيد؟ لوگان رمزي در حال تجربه همين اتفاقات است. محيط پيرامون و مهم‌ترين اشخاص زندگي‌اش، جلوه جديد براي او پيدا كرده‌اند. شايد توالي ژنتيكي‌اش هك شده باشد؛ شايد در معرض يك ارتقا قرار گرفته شده باشد.

سنگ كاغذ قيچي

 • 139,000 تومان

آدام و آمليا به اسكاتلند سفر مي‌كنند تا در هتلي كنار درياچه بلك‌واتر، دور از هياهوي لندن، مشكلاتشان را حل كنند. اين هتل زيبا درواقع كليسايي قديمي است، با منظره‌اي خيره‌كننده در دل طبيعتي دست‌نخورده، اما اوضاع آن‌طور كه اين زوج انتظار دارند پيش نمي‌رود: آب و برق قطع مي‌شود، سروصداهاي عجيبي از گوشه‌وكنار كليسا به گوش مي‌رسد، درها بي‌جهت باز و بسته مي‌شوند، امكان تماس با هيچ‌كس وجود ندارد و انگار كسي اين زوج را زير نظر گرفته است. به‌علاوه، مشخص مي‌شود سرداب كليسا محل دفن جادوگران بوده و ارواح آن‌ها مدام در آن اطراف پرسه مي‌زند...

1  2  3  4  5  6  7  صفحه‌ی 1