فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
نوشابه زرد
 • 195,000 تومان
 • با تخفیف: 195,000 تومان
اسب سياه (رسيدن به موفقيت و كاميابي از مسيري متفاوت از آنچه همه به ما مي‌گويند)
بنويس و بعد از نوشتن بسوزان
 • 119,000 تومان
 • با تخفیف: 119,000 تومان
قدرت ما (به ‌كارگيري هويت جمعي براي ترويج همكاري و همبستگي اجتماعي)
توهم نبوغ (خطاهاي شناختي رايج چگونه هوشمان را به چالش مي‌كشند)
خود دوست‌داشتني من (ژورنال عشق ورزيدن به خود)
 • 165,000 تومان
 • با تخفیف: 165,000 تومان
در اهميت پرسيدن (از سوال كردن نترسيد و آن‌چه مي‌خواهيد به دست بياوريد)
چه كسي اينترنت را كنترل مي‌كند (توهم جهان بدون مرز)
بي‌عيب‌‌ونقص (نظر آدم‌هاي حسابي در مورد آدم حسابي بودن از ارسطو تا كامو)
پول و عقل (عادت‌هاي بد مالي‌تان را كنار بگذاريد و هوشمندانه‌تر خرج كنيد)
1 گام جلوتر (تلاشي براي حل مشكلات پيش از وقوع)
 • 130,000 تومان
 • با تخفیف: 130,000 تومان

نوشابه زرد

 • 195,000 تومان

وقتي نسل ما بچه بود، كانادا برايش بيشتر يك نوشابه پرتقالي خوشمزه بود كه با وقوع انقلاب ديگر پيدا نمي‌شد. ما كانادا را به عنوان يك كشور مهم و مستقل مي‌شناختيم. من اما وضعيتم فرق مي‌كرد. پدرم يك پسردايي داشت كه چند سال قبل از به دنيا آمدن من رفته بود به مونترال و آن‌جا پزشك شده بود. من هيچ‌وقت او را نديدم اما هراز چند وقتي يك نامه توي حياط خانه‌مان مي‌افتاد كه رويش يك تمبر زيبا بود. در ذهن من كانادا سرزمين تمبرهاي زيبا بود. آن‌ها را از روي پاكت نامه مي‌كندم و توي آلبوم تمبرم مي‌گذاشتم و مي‌شد مايه پز دادن به دوستان و هم‌كلاسي‌ها. من تنها كسي بودم كه توي آلبوم تمبرم تمبرهاي كانادايي داشتم.

اسب سياه (رسيدن به موفقيت و كاميابي از مسيري متفاوت از آنچه همه به ما مي‌گويند)

 • 115,000 تومان

انگار از همان آغاز زندگي انسان بر روي كره‌ي زمين دستورالعملهايي براي موفقيت وجود داشته‏، چون آموزه‌هاي مرتبط با (زندگي بهتر) قدمتي به اندازه‌ي فلسفه دارند و همين‌هاست كه بعدتر صاحب‌نظران آن را (ادبيات موفقيت) نام دادند. برنده‌هاي غيرمنتظره، چگونه موفق مي‌شوند؟ بسياري از افراد در اينستاگرام، از طريق كتاب، فيلم‌ها و سخنراني‌هاي انگيزشي و پلتفرم‌هاي ديگر، تلاش مي‌كنند ما را به موفقيت برسانند. آن‌ها براي اين كار، شيوه‌ها و فرمول‌هاي بسياري خلق و ابداع كرده‌اند. خيلي از صحبت‌هاي آنان درست است. بااين‌حال، آيا كساني هستند كه به صورت‌هاي غيرمنتظره به موفقيت رسيده باشند؟ آيا كساني هم هستند كه هيچ‌كس روي موفقيتشان حساب باز نكرده، اما موفق شده‌اند؟ آيا كساني هم هستند كه حتي قبل از رسيدن به موفقيت، كاميابي و خوشبختي را تجربه كرده باشند؟ هر جا سخن از اسب سياه مي‌شود منظور قهرمان و برنده‌اي است كه هيچ يك از شرايط برد را نداشته، طبق معيارهاي استاندارد پيش نرفته، ولي در روندي شگفت راه خودش را تا جايگاه اول بريده و رفته و همه را مبهوت گذاشته است. باور ما اين است كه فرديت و تفاوت هاي قردي بسيار حائز اهميت است و فرمول استاندارد و واحدي براي رسيدن به كاميابي و موفقيت وجود ندارد.

پارادوكس اشتياق (انگيزه و بي‌انگيزگي در اين جهان آشفته)

 • 99,000 تومان

چطور مي‌توانيم هم علاقه‌هايمان را حفظ كنيم و هم سالم و سازنده زندگي كنيم؟ شايد شما بدانيد چه رابطه‌اي با علاقه‌هايتان داريد. شايد دوست داريد راه خودتان را در زندگي دنبال كنيد، ولي گرفتار ترديدها و ترس‌ها هستيد. شايد هم در اين فكريد كه داروندارتان را خرج يك ايده كنيد؛ مثلا شركتي راه بياندازيد يا ورزشي را به صورت حرفه‌اي دنبال كنيد. شايد همين حالا هم يكي از علاقه‌هايتان را دنبال مي‌كنيد، ولي بعد از مدتي حس مي‌كنيد خسته شده، يا از دوستان يا خانواده غافل شده‌ايد. شايد فهميده‌ايد كه خوشي‌هاي زندگي در جاي ديگري است. شايد پيش‌تر در آغاز راهتان علاقه‌اي داشته‌ايد كه حالا كم‌رنگ شده است. اين كتاب به شما كمك مي‌كند راهتان را زودتر دنبال كنيد. ياد مي‌گيريد چگونه ارتباطتان با علاقه‌هايتان را مديريت كنيد و آن علاقه‌اي را پرورش بدهيد كه به جاي اينكه مايه فرسايش شما شود، روشنتان كند.

بنويس و بعد از نوشتن بسوزان

 • 119,000 تومان

كتاب "بعد از نوشتن بسوزان" (چقدر مي‌تواني با خودت صادق باشي وقتي كسي تماشايت نمي‌كند؟) موضوع تازه‌اي را مطرح مي‌كند كه شايد كمتر كتابي به آن پرداخته باشد. امروزه با بالا رفتن تعداد كاربران در فضاهاي اجتماعي، موضوعات و دغدغه‌هاي تازه‌اي نيز به وجود آمده است. مثلا همين تماشا شدن به واسطه ديگري خود يكي از چالش‌هاي امروزي است كه به طور شفاف نمي‌توان يك پاسخ واحد يا عكس‌العملي يكپارچه نسبت به آن از خود نشان داد. بحث‌ها متفاوت است و هركسي از چشم‌انداز شخصي خود به اين چالش نگاه مي‌كند. اما آنچه در حقيقت در حال رخ دادن است همواره از نظر‌ها دور باقي مي‌ماند. اين كتاب به شما كمك مي‌كند تا فهم واضحي از اين چالش‌ها بدست آوريد.

قدرت ما (به ‌كارگيري هويت جمعي براي ترويج همكاري و همبستگي اجتماعي)

 • 129,000 تومان

در اين كتاب، به قدرت نهفته در احساس «ما» بودن مي‌پردازيم و توضيح مي‌دهيم كه سازوكارهاي هويتي براي درك زندگي بشري چه نقش مبهمي دارند. ارسطو در سخن مشهوري مي‌گويد: «شناخت خويشتن، سرآغاز حكمت است.» اما ما معتقديم كه شناخت حقيقي خود ب معناي تلاش براي رسيدن به جوهري تغييرناپذير و ثابت نيست، بلكه شناخت خويشتن به معناي درك چگونگي شكل‌گيري و بازشكل‌گيري هويت از طريق تعامل با جهان اجتماعي پيرامون ماست كه جزئي تفكيك‌ناپذير از آن هستيم، و نيز درك چگونگي تاثير ما در شكل‌گيري هويت افراد ديگر. «مرزبندي‌هاي هويتي وقتي خطرناك مي‌شوند كه رهبران غيرخودي‌ها را تهديد تلقي و پيروانشان را مجاب مي‌كنند كه گروهمحبوبشان در معرض خطري جدي قرار گرفته و حتي موجوديتش به خطر افتاده است... مراحل آخر اين روند به‌سرعت اتفاق مي‌افتد. رهبران گروه خود را به‌عنوان تنها خير مطلق معرفي مي‌كنند... ازاين منظر معيوب، قتل هم به‌عنوان يك خير اخلاقي و حتي لازم به پيروان مغرفي‌مي‌شود... به اينترتيب است كه رهبران در طول تاريخ توانسته‌اند قساوت و خشونت را توجيه كنند.»

توهم نبوغ (خطاهاي شناختي رايج چگونه هوشمان را به چالش مي‌كشند)

 • 132,000 تومان

چه بخواهيد تصميم بگيريد كدام گوشي هوشمند را بخريد يا حرف كدام سياست‌مدار را باور كنيد، هميشه فكر مي‌كنيد موجودي عاقليد كه برپايه‌ي منطقي خالص و ستايش برانگيز تصميم مي‌گيريد. اما حقيقت اين است: شما چندان هم باهوش نيستيد. شما هم درست به‌اندازه‌ي بقيه‌ي ما فريب خورده‌ايد، اما اشكالي ندارد، چون فريب‌خوردگي جزئي از انسان‌بودن است. كتاب حاضر كه از دل وبلاگ مشهور ديويد مك‌ريني زاده شده است، اين حقيقت را برملا مي‌كند كه هر تصميم، هر فكر و هر احساس با خود داستاني به‌همراه دارد كه براي توجيه خودمان سرهم مي‌كنيم. اما اين داستان‌ها اغلب حقيقت ندارند. هركدام از فصول كوتاه كتاب همچون يك كلاس روان‌شناسي جذاب و پركشش است كه اشتياق يادگيري را برمي‌انگيزد، كلاسي كه در آن موضوعاتي بحث مي شود كه سبب ايجاد توهم نبوغ شده‌اند. اين كتاب علم روان‌شناسي روز را با شوخ‌طبعي و زيركي ادغام كرده ست و رفتارهاي غيرعقلاني و كاملاُ انساني‌مان را گرامي مي‌دارد.

خود دوست‌داشتني من (ژورنال عشق ورزيدن به خود)

 • 165,000 تومان

ممكن است فكر كنيد عشق‌ورزي به خود يعني اينكه جلوي آينه بايستيد و به خودتان بگوييد دوستت دارم. اما باور داشتن به آن از صميم قلب كار ساده‌اي نيست. عشق به خود آنجا آغاز مي‌شود كه خود واقعي‌تان را ستايش كنيد. اين كتاب راهنماي گام به گام در مسير پذيرش كامل دوست داشتن خود است. وقتي خود را آن گونه كه هستيد دوست بداريد، به شادكامي دست پيدا مي‌كنيد و در نتيجه آن روابط شما و ديدگاهتان به مسائل جهان اطرافتان تغيير خواهد كرد. فعاليت و تمرين‌هاي اين كتاب به شما مي‌آموزد تا درك، پذيرش و عشق بيشتري به خود واقعي‌تان داشته باشيد، كمك مي‌كند تا خودتان را تمام و كمال با تمام ضعف‌ها و قوت‌ها ببينيد و ارزش‌هايتان را به رسميت بشناسيد.

در اهميت پرسيدن (از سوال كردن نترسيد و آن‌چه مي‌خواهيد به دست بياوريد)

 • 99,000 تومان

«در جهاني مادي‌گرا كه بخش بزرگي از كارهايمان را بر اساس واكنش به ديگران يا تمركز بر آن‌ها انجام مي‌دهيم سوال كردن از خودمان شايد غيرعادي به نظر برسد. خيلي از ما در تمام شغل‌ها ياد گرفته‌ايم مهارت مذاكره و رهبري به توانايي صحبت كردن برمي‌گردد يا حتي چيزي فراتر از توانايي صحبت كردن ... اين‌كه مذاكره موفق يعني جواب همه سوال‌ها را بداني.» در اين كتاب به جاي راهكار هميشگي يعني جستجو براي يافتن پاسخ تمامي سوالات رويكردي متفاوت در پيش مي‌گيريم: پرسيدن. «ظاهرا آلبرت اينشتين گفته است اگر يك ساعت براي حل مشكلي وقت داشته باشد پنجاه و پنج دقيقه آن را به فكر كردن درباره آن مشكل و پنج دقيقه‌اش را به راه‌حل‌ها اختصاص مي‌دهد.» اما در اين مدت بايد به چه چيزي فكر كرد؟ سوال اساسي براي يافتن مشكل و راه‌‌حل آن چيست؟

چه كسي اينترنت را كنترل مي‌كند (توهم جهان بدون مرز)

 • 98,000 تومان

فناوري‌هاي نوين «پاي تمام افراد را... به قلمروي ارتباطات بي‌ميانجي و آسان با ديگران» مي‌كشد؛ به‌ويژه، جغرافياي سياسي را «محو» و تجارت آزاد را جهاني مي‌كند. به لطف پيشرفت‌هاي فناورانه، «ديگر هيچ بيگانه‌اي در ميان نيست» و مي‌توانيم چشم‌انتظار «به‌كارگيري تدريجي زباني مشترك» باشيم. اختراع تلگراف الهام‌بخش اين سخن بود. صد سال بعد، انقلاب فناورانه ديگري الهام‌بخش نوزايي آن شد. در دهه 1990، دانشگاهيان، مديران شركتي و كارشناسان مختلف، اينترنت را خط مقدم جهاني‌سازي نوين مي‌ديدند؛ جهاني‌سازي‌اي فرساينده براي اعتبار و اهميت دولت‌هاي ملي. گويي ورود اينترنت معرف نظم نويني در امور انساني باشد، نظمي كه براي هميشه ما را از ستم حكمرانان سرزميني رها مي‌سازد.

بي‌عيب‌‌ونقص (نظر آدم‌هاي حسابي در مورد آدم حسابي بودن از ارسطو تا كامو)

 • 132,000 تومان

يك راهنماي مسرت‌بخش و تامل‌برانگيز براي يك زندگي اخلاق مدارانه كه به مرور تاريخ 2500 ساله تفكرات عميق بشري در سراسر جهان مي‌پردازد. اكثر آدم‌ها فكر مي‌كنند «خوب‌اند»‏، اما تشخيص اينكه چه چيزي «خوب» است و چه چيزي «بد»، هميشه كار آساني نيست‎؛ به‌خصوص در دنيايي كه سرشار است از انتخاب‌هاي پيچيده، دام‌ها، تله‌ها و نصايح نابجا. خوشبختانه، فيلسوفان آگاه بسياري از هزاره‌هاست كه به تفكر عميق در باب اين مسئله بغرنج پرداخته‌اند و قادرند راهنمايي‌مان كنند. كتاب بي‌عيب‌و‌نقص با ذكاوتي موشكافانه و بينشي ژرف، مفاهيمي از جمله اخلاقيات وظيفه‌گرايانه، فايده‌گرايي، اگزيستانسياليسم، اوبونتو و معاني بسيار ديگري را برايمان شرح مي‌دهد و كاري مي‌كند هم در مجالس و مهماني‌ها بدرخشيم و هم آدم بهتري شويم.

پول و عقل (عادت‌هاي بد مالي‌تان را كنار بگذاريد و هوشمندانه‌تر خرج كنيد)

 • 132,000 تومان

به اين سوال‌ها فكر كنيد: فرقي دارد از كارت اعتباري استفاده كنيم يا پول نقد؟ آيا به قدر كافي براي بازنشستگي‌مان پس‌انداز مي‌كنيم؟ بهتر است مغازه به مغازه به دنبال جنس‌هاي ارزان بگرديم، يا نه، بانك به بانك به دنبال وام‌هاي كم بهره باشيم؟ فكر كردن به پول اعصاب آدم را به هم مي‌ريزد. البته زياد فكر كردن درباره پول هيچ اشكالي ندارد، به شرط آنكه صرفا با فكر كردن درباره آن بتوانيم تصميمات بهتري بگيريم. ولي واقعيت غير از اين است. واقعيت ماجرا اين است كه آدم‌ها ذاتا تصميمات مالي بدي مي‌گيرند. در كتاب حاضر قصد نداريم به كسي سواد مالي ياد بدهيم يا به آدم‌ها بگوييم چطور خرج كنند. قصد داريم نشان بدهيم چرا وقتي پاي پول به ميان مي‌آيد، تصميم‌هاي مالي غلطي مي‌گيريم و مرتكب اشتباهاتي‌ مي‌شويم. آيا بعد از خواندن اين كتاب پولمان را عاقلانه‌تر خرج مي‌كنيم؟ بي‌شك. شايد. كمي. احتمالا.

1 گام جلوتر (تلاشي براي حل مشكلات پيش از وقوع)

 • 130,000 تومان

اين تفكر بالادست است، ما با كمي فكر و برنامه‌ريزي مي‌توانيم قبل از وقوع مشكلات، از آن‌ها پيشگيري كنيم و حتي اگر نتوانيم كاملا جلويشان را بگيريم، مي‌توانيم تاثيرشان را كم كنيم. خيلي وقت‌ها در زندگي روزمره در چرخه پاسخ گير مي‌افتيم. با مسائل دست و پنجه نرم مي‌كنيم و بحران‌ها را از سر مي‌گذرانيم. يكي‌يكي به مشكلاتمان رسيدگي مي‌كنيم، اما هيچ‌وقت فرصت نمي‌كنيم به اصطلاح سيستمي بپردازيم كه مشكلات را ايجاد كرده است. قطعا همه ما دوست داريم در دنياي بالادست زندگي كنيم و به جاي اينكه به مشكلاتمان واكنش نشان بدهيم، از آن‌ها پيشگيري كنيم. اما چه مانعي سد راهمان مي‌شود؟ در اين كتاب از اقدامات بالادست مي‌گوييم كه هدفشان پيشگيري از مشكلات و در نهايت كاهش اصولي آسيب‌هاي آن‌هاست.

1  2  3  4  5  صفحه‌ی 1