فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
بهاي زندگي
 • 230,000 تومان
 • با تخفیف: 230,000 تومان
 • 140,000 تومان
 • با تخفیف: 140,000 تومان
نوشته‌هاي روي تن
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
بدرود طولاني
 • 170,000 تومان
 • با تخفیف: 170,000 تومان
اهميت بامزه‌بودن (چرا در زندگي به لطيفه بيشتري نياز داريم)
هنرمندان واقعي از گرسنگي تلف نمي‌شوند (استراتژي‌هاي ماندگار براي شكوفايي در عصر جديد خلاقيت)
جان‌هاي رنجور ذهن‌هاي سالم (چگونه ويليام جيمز زندگي‌تان را نجات مي‌دهد)
هنر ناممكن (مقدمه‌اي بر عملكرد حداكثري)
 • 190,000 تومان
 • با تخفیف: 190,000 تومان
نو‌آوري مشاركتي سياست‌گذاري‌ها
 • 115,000 تومان
 • با تخفیف: 115,000 تومان
درمانگري مولانا
 • 180,000 تومان
 • با تخفیف: 180,000 تومان
خرد نابه‌روال (نگاه اقتصادي نامتعارف به پديده‌هاي متعارف)
قانون پاركينسون و (ساير مطالعات درباره امور اجرايي)

بهاي زندگي

 • 230,000 تومان

آيا قابل‌قبول است كه افراد، فقط به فكر رفاه خودشان باشند؟ اگرپاسخ منفي است، در چه مرحله‌اي بايد نگران بودن براي خودشان را متوقف كنند و به فكر ديگران باشند؟ و درباره چه كساني بايد نگران باشند؟ اين سوالات و سوال‌هاي ديگري نظير اين‌ها، موضوع داغ بحث‌هاي اين روز‌هاي بسياري از ما هستند. اين سوال‌ها قرن‌هاست كه دغدغه مردم‌اند. ما در رابطه با ساير انسان‌ها و جامعه‌اي كه در آن زندگي مي‌كنيم چقدر مسئوليت داريم؟ رفتار شايسته انساني كدام است و چگونه بايد آن را به افراد القا كرد؟ آزادي فردي انسان‌ها چقدر بايد محدود شود، و از چه راه‌هايي؟ در كتابي كه پيش‌روي شماست، بري شوارتز همچون اثر ديگرش «تناقض انتخاب»، طرز فكر غالب باشندگان دنياي مدرن را وكاوي مي‌كند و تسلط اقتصاد بر تمام شئون زندگي ما را به چالش مي‌كشد. شوارتز با حركت از تجارت به پزشكي، حقوق، ورزش، تحصيلات، ازدواج، دموكراسي و دين، نشان مي‌دهد كه چگونه چيزهايي كه در زندگي بيش از همه برايشان ارزش قائليم، اكنون به‌شدت بازاري شده و از معنا تهي گشته‌اند. او اشاره مي‌كند كه چگونه ما همه‌چيز را تجاري كرده‌ايم و به همين دليل، ارتباط خود را با خويشتن خويش، و با يكديگر از دست داده‌ايم.

بزرگ فكر كن (غلبه بر موانع به كمك خوش‌بيني)

 • 140,000 تومان

زندگي سراسر تلاش كردن است. اينكه از خواب بيدار شويد و چيزي را بخواهيد راحت است، و اگر آن اتفاق بيفتد جاي شگفتي است. اما شهامت زيادي مي‌طلبد بخواهيم دست‌به‌كار شويم و تلاش كنيم كه آن اتفاق بيفتد. نشستن در حاشيه و كمتر خواستن بسيار راحت است. ولي نظر ما اين است كه جلو رفتن در مسير رسيدن به هدفت هر اندازه خطر داشته باشد ارزشش را دارد. بله، ممكن است شما از اسبتان بيفتيد. واقعاً ممكن است حتي از چرخ‌گردان به زمين بيفتيد. بي‌ترديد ممكن است موقعي كه بخواهيد دوچرخه‌سواري ياد بگيريد، دوچرخه‌تان را داغون كنيد. گاهي اگر به يك برنامة تلويزيوني مستند جواب مثبت دهيد، احتمال زيادي وجود دارد كه در پايان، زندگي شما احمقانه به نظر برسد. همواره اين احتمال وجود دارد كه فروشگاه جديد شما -فارغ از اينكه ايده‌اي كه تبديل به واقعيت مي‌شود چقدر خلاقانه و هوشمندانه است- با شكست مواجه شود. و شما ممكن است براي داشتن خانواده‌اي اميد داشته باشيد، برنامه‌ريزي و دعا كنيد، ولي ممكن است در نهايت هيچ‌كدام از اينها اتفاق نيفتد.

نوشته‌هاي روي تن

 • 120,000 تومان

چرا معيار اندازه‌گيري عشق فقدان است؟ به آن ماه سپتامبر فكر مي‌كنم: كبوتر جنگلي، پروانة درياسالار سرخ، كشتزار زرد، آسمان نارنجيِ غروب. گفتي «دوستت دارم.» چرا تكراري‌ترين حرفي كه مي‌توانيم به هم بگوييم هنوز حرفي است كه مشتاق شنيدنش هستيم؟ «دوستت دارم» هميشه نقل‌قول بوده، نه تو اولين نفري هستي كه به زبان آوردي‌اش، نه من؛ بااين‌حال به زبان كه مي‌آوريمش همچون وحشياني حرف مي‌زنيم كه واژه‌هايي را يافته‌ايم و مي‌پرستيمشان. من هم آن واژه‌ها را مي‌پرستيدم اما حالا تنهايي روي تخته‌سنگي ايستاده‌ام كه با بدن خودم تراشيده‌امش.

بدرود طولاني

 • 170,000 تومان

هيچ‌چيزي مرا براي از دست داد مادر آماده نكرده بود. حتي دانستن اينكه در حال مرگ است هم باعث نشده بود آماده رفتنش باشم. هرچه نباشد، مادر دليل ورودمان به اين دنياست. او صدفي است كه از درونش جدا مي‌شويم و پا به اين دنيا مي‌گذاريم. بيدار شدن در دنيا بدون او مانند اين است كه در دنيايي بدون آسمان چشمانت را باز كني: غيرقابل‌تصور است.

اهميت بامزه‌بودن (چرا در زندگي به لطيفه بيشتري نياز داريم)

 • 80,000 تومان

شوخ‌طبعي نوعي سوگواري و تمسخر شرايط انساني است. آدم شوخ‌طبع، غم‌انگيزي و ترسناكي شرايط انساني را مي‌پذيرد و سپس درباره‌اش حرف مي‌زند، با آن تفريح مي‌كند، به آن مي‌خندد و واكنش‌هاي ضعيف و عاجزانه بشر به آن را به ريشخند مي‌گيرد. اين كار ما را از وحشت رهايي مي‌بخشد. شوخ‌طبعي، درماني براي زندگي نيست، بلكه مي‌تواندنوعي بي‌حسي موقت و موثر باشد! خنده انسانيت ما را نشان مي‌دهد و تقويت مي‌كند، اميد را برمي‌انگيزد و به ما امكان مي‌دهد كه زندگي را موقرانه تاب بياوريم. هم جديت و هم خريت، از اجزاي ضروري يك زندگي بامعنا هستند.

هنرمندان واقعي از گرسنگي تلف نمي‌شوند (استراتژي‌هاي ماندگار براي شكوفايي در عصر جديد خلاقيت)

 • 105,000 تومان

قانون سرقت خلاقيت اين است كه مي‌گويد عالي بودن اثر از يك ايده عالي يا جرقه‌اي ناگهاني در ذهن سرچشمه نمي‌گيرد؛ بلكه از قرض گرفتن ايده‌هاي ديگران و ساخت و پرداخت كردنشان نشئت مي‌گيرد. ما براي عالي بودن، دزدي مي‌كنيم...

جان‌هاي رنجور ذهن‌هاي سالم (چگونه ويليام جيمز زندگي‌تان را نجات مي‌دهد)

 • 95,000 تومان

انسان‌هاي بسياري با اين تصميم دست ‌به ‌گريبان‌اند كه روحشان را بفروشند يا نه. به قيمت خوبي مي‌توانند دست به چنين كاري بزنند، اما گويا بايد بهاي سنگيني برايش بپردازند. جيمز اين نكته را مي‌دانست. بعدها در نامه‌اي چنين نوشت: «اخلاقياتي سست كه زاييده پرستش بي‌چون‌و‌چراي الهه پتياره موفقيت است. اين تفسير ماديِ پلشت كه به واژه موفقيت چسبانده‌ايم بيماري ملي ماست.» اين مرض چنان ريزريز و يكنواخت رشد مي‌كند كه قربانيان حتي نمي‌دانند بيمارند. به عبارت ديگر، آن هنگام كه به پايان زندگي مي‌رسند مي‌فهمند تا آنجا كه قادرند به ياد بياورند به‌شدت مريض بوده‌اند. ديگر در آن زمان پادزهري نيست، علاجي وجود ندارد و نمي‌توان به تعويقش انداخت. فقط مرگ است و پشيماني.

هنر ناممكن (مقدمه‌اي بر عملكرد حداكثري)

 • 190,000 تومان

همه ما قادر به انجام كارهايي هستيم كه بسيار فراتر از حد تصورمان است. اين مهم‌ترين درسي است كه پس از يك عمر سر‌و‌كار داشتن با عملكردي حداكثري گرفته‌ام. هر يك از ما همين حالا و در همين موقعيتي كه هستيم، مي‌توانيم شگفتي خلق كنيم. اين قابليت شگفت‌انگيز يك دارايي در حال تكوين است و تنها زماني ظاهر مي‌شود كه با تلاش، خودمان را به سرحدات توانايي‌هايمان برسانيم. به دور از كنج عافيت خود، جايي است كه مي‌فهميم كي هستيم و مي‌توانيم چه باشيم. به عبارت ديگر، تنها شيوه ممكن براي پي بردن به اينكه آيا قادر به انجام كاري ناممكن هستيد يا نه، تلاش براي انجام كار ناممكن است؛ اين كار مي‌تواند براي شما هر چيزي باشد.

نو‌آوري مشاركتي سياست‌گذاري‌ها

 • 115,000 تومان

همكاري پژوهشي در يك كشور كليد اصلي رقابت ملي در فناوري است كه از رشد اقتصاد ملي حمايت مي‌كند. براي درك كامل از دليل موفقيت برخي كشو‌ها در حوزه نوآوري نسبت به سايرين، بايد ساختار، روند ايجاد و استفاده از سياست علم و فناوري كشورهاي توسعه يافته را بررسي كرد. زيرا علم، فناوري و صنعت حاصل همكاري بخش‌هاي مختلف تصميم‌ساز و تصميم‌گير در يك كشور است. فردريك بتز با 30 سال سابقه در پژوهش و مديريت نوآوري، در اين كتاب پس از مرور نوآوري در سطح ملي و تبيين فرآيند نوآوري و ساز و كارهاي رشد علم و فناوري، پنج الگوي اصلي در جهان را براي توسعه نوآوري مشاركتي بين دانشگاه، صنعت و دولت مرور كرده است، براي خواننده ايراني مرور اين الگوهاي همكاري در نوآوري الهام‌بخش سياست‌گذاري و طراحي ابزارهايي خواهد بود كه مي‌تواند در سطح ملي موجب گسترش كسب و كارهاي فناورانه نوپا و همچنين فناوري‌هاي جديد شود. از اين‌رو كتاب حاضر از اهميت فراوان در بحث توسعه ملي برخوردار است.

درمانگري مولانا

 • 180,000 تومان

مانايي مولانا و خيل عظيم شيفتگان او در عصر حاضر، اتفاقي نيست. اشعار مولانا با والاترين ارزش‌هاي موسيقائي در‌آميخته و با اينكه در جايگاه شعري خود يگانه و بي‌مانند است، گاه گويي به موسيقي محض نزديك مي‌شود. اين اشعار حتي بدون موسيقي و ترجمه، وراي زمان و مكان طنين‌انداز است، با نيرو و خواسته‌اي غريب با وجود وحداني ما سخن مي‌گويد و از زبان، فرهنگ، نژاد و مذهب در مي‌گذرد. انديشه و نگاه مولوي به معشوق، كه با نام‌هاي متعددي همچون: خدا، حقيقت، نور، طبيعت،زيبايي و جهان شناخته مي‌شود، به گوهر و جوهر يگانه و ناسفتني( دست‌نيافتني و بكر) عشق باز مي‌گردد. از اين رو، معشوق هوس يا خواهشي تنانه و نفساني نيست كه در پي آن برآييم؛ بل ميراث و وديعه‌اي قدسي است در ضمير يكايك ما كه همواره با ما در سخن است و اگر به پژواك آن گوش فرا دهيم، ازخواب رخوتناك غفلت بيدارمان خواهد ساخت. اين كتاب داستان و روايتي است كه نشان مي‌دهد چگونه به ياري و پايمردي پدرم و مولانا بيدار و آگاه شدم... . فرقي نمي‌كند شما مولوي پژوه باشيد يا نخستين‌بار است كه نام او را مي‌شنويد؛ براي فهم مولانا تنها يك شرط لازم است و آن <<عشق>> است... .

خرد نابه‌روال (نگاه اقتصادي نامتعارف به پديده‌هاي متعارف)

 • 85,000 تومان

كتابي كه در دست داريد، تلاشي براي اثبات امكان‌پذير بودن تغيير طرز فكر يا شيوه استدلال است. اين كتاب تلاشي است كه با وجود همه كاستي‌هايش به ما مي‌فهماند شيوه قضاوت ما درباره پديده‌ها، به ويژه پديده‌هاي اقتصادي تاچه حد كليشه‌اي و تنگ‌نظرانه است. در اين كتاب، نويسنده، خرد متعارف در حوزه‌هاي مختلف اجتماعي، سياسي و اقتثصادي را به چالش مي‌كشد و سعي مي‌كند براي مسائل مختلف بر مبناي اصول اقتصادي و به ويژه عقلانيت متعارف اقتصادي و به طور خاص تحليل هزينه، فايده راه‌حل‌هايي جديد وناآشنا ارائه دهد.

قانون پاركينسون و (ساير مطالعات درباره امور اجرايي)

 • 29,000 تومان

قانون پاركينسون كتابي است كه تا بوروكراسي هستء كهنه نخواهد شد. اين كتاب وارونه‌فهمي‌هاي ما درباره مفهوم ديوانسالاري و كارآيي آن را آشكار مي‌كند و با تركيبي از طنز و طعن و يافته‌هاي پژوهي، به ما مي‌فهماند كه وجود عقلانيت تمام عيار يا حتي ناقص در سازمان‌ها يا روال مديريتي پر زرق و برق آن‌ها، فريب يا مبالغه‌اي بيش نيست. قانون پاركينسونء رساله‌اي است كه پوسيدگي جلال و جبروت ساختمان‌هاي بزرگ و لشكر بي‌شمار كاركنان آن‌ها را به مخاطب مي‌شناساند و با طنزي شيرين به ما مي‌آموزد كه چرا ديوانسالاري حكومتي و بودجه‌هايش از سوراخ سوزن رد مي‌شود ولي در دروازه خير. پاركينسون در اين كتاب به ما ياد مي‌دهد كه چرا وقتي براي پايان رساندن يك كار، فرصت فراوان و كارمندان پرشمار در نظر مي‌گيريم، آن كار در فرصت مقرر تمام نمي‌شود و چرا كارآيي يك كميته يا كابينه، به تعداد اعضايش ربط دارد.

1  2  صفحه‌ی 1