فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
مهارت‌هاي زندگي (بال‌هاي پرواز) به همراه كودك خود زندگي را تمرين كنيم
كار كردن با تو مرا مي‌كشد (از گرفتاري‌هاي احساسي محيط كار رها شويد)
6 قالب تفكر در جمع‌آوري اطلاعات (چگونه و به چه اطلاعاتي توجه و آنها را هدايت كنيم)
6 كفش عمل (روشي خارق‌العاده براي در اختيار قرار گرفتن هر كار يا موقعيت)
شكوفا‌سازي خلاقيت
 • 62,000 تومان
 • با تخفیف: 62,000 تومان
كي و چگونه نه بگوييم (نه بگوييد و مهرطلبي را براي هميشه رها كنيد)
خودشيفتگي و تاثيرات مخرب آن بر فرزندان
 • 29,000 تومان
 • با تخفیف: 29,000 تومان
وابستگي سالم
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
آموزش موثر والدين با روشي اجرا شده و دمكراتيك براي تربيت فرزنداني مسئول
مهرطلبي (بيماري راضي كردن ديگران)
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان

مهارت‌هاي زندگي (بال‌هاي پرواز) به همراه كودك خود زندگي را تمرين كنيم

 • 45,000 تومان

اين كتاب كاربردي با مثال‌هاي زيادي كه دارد، راهبردها و تكنيك‌هايي به شما ارائه مي‌كند كه مي‌توانيد به آساني آنها را ياد بگيريد و به فرزند خود كمك كنيد تا ياد بگيرد به خود اعتماد كند. شما مي‌توانيد: ياد بگيريد كه چگونه وارد دنياي فرزند خود بشويد. به فرزندتان كمك كنيد تا بر مسائل خود فائق شود. ارتباط قدرتمندي با فرزند خود برقرار سازيد. به گونه‌اي با او صحبت كنيد كه نتيجه‌بخش باشد. پدر يا مادري باشيد كه مي‌خواهيد.

كار كردن با تو مرا مي‌كشد (از گرفتاري‌هاي احساسي محيط كار رها شويد)

 • 7,200 تومان

تعامل با همكاران دردسرساز، سخت‌ترين بخش از هر كاري است. با خواندن اين كتاب، كار برايتان آسان‌تر مي‌شود. در اين كتاب مي‌خوانيد كه چگونه از: همكاراني كه رفتارشان مي‌تواند روز شما را خراب كند، دوري كنيد. در برابر آن‌هايي كه ايده‌هاي شما را به سرقت مي‌برند، از حق خود دفاع كنيد. از روابط مسموم و آزاردهنده دوري كنيد. از پرسنل و محيط كار خود حمايت كنيد. از محدوديت‌هاي شغلي كه شما را در منگنه قرار مي‌دهند، رها شويد. و اينكه چگونه به كارمندان خود كمك كنيد تا نتايجي مطلوب داشته باشيد....

6 قالب تفكر در جمع‌آوري اطلاعات (چگونه و به چه اطلاعاتي توجه و آنها را هدايت كنيم)

 • 30,000 تومان

در دنيايي كه بيش از هر زمان ديگري از اطلاعات اشباع شده است، چگونه مي‌توانيم توجه خود را متمركز سازيم تا بيشترين استفاده را از اطلاعات موجود ببريم. با استفاده از تكنيك 6قالب تفكر در جمع‌آوري اطلاعات، ادوارد دوبونو، پدر تفكر جانبي، به ما نشان مي‌دهد كه چطور توجه خود را به صورت خودآگاه هدايت كنيم تا مبادا جذب امور غيرعادي و شايد نامرتبط گردد و نگاه شما به اطلاعات را كاملا تغيير خواهد داد.

6 كفش عمل (روشي خارق‌العاده براي در اختيار قرار گرفتن هر كار يا موقعيت)

 • 45,000 تومان

بديهي است كه زندگي سالم در گرو مديريت بهينه‌ي انديشه و عمل است. اگرچه انديشيدن بسيار ارزشمند است، اما انسان‌ها نمي‌توانند فقط فكر كنند و بايد سرانجام دست به كار شوند. نويسنده‌ي كتاب (ادوارد دوبونو يكي از پيشگامان تفكر خلاق بيش از 70 عنوان كتاب به 40 زبان دنيا دارد) با استفاده از استعاره‌ي (كفش) كه به وسيله‌اي براي قدم برداشتن است و اقدام و عمل را تداعي مي‌كند، خواننده را براي انتخاب و انجام اعمال مناسب در موقعيت‌هاي مختلف راهنمايي و آماده مي‌كند.

يوگاي كوچولوها (برنامه‌اي 8 دقيقه‌اي براي كمك به كودك تا سريع‌تر رشد كند شادتر باشد و رفتار بهتري داشته باشد)

 • 4,000 تومان

كودكان به كمك بازي بهتر ياد مي‌گيرند و روزانه نيازمند دست كم نيم ساعت فعاليت جسمي هستند. يوگا به كودكان 18 ماهه تا 5 ساله شما كمك مي‌كند تا نحسي كمتري داشته باشند، خواب بهتر و بيشتري داشته باشند، هماهنگي حركتي‌اش افزايش يابد، مهارت گوش دادن او تقويت شود و بتواند مسيرها را بازشناسد، خويشتن را بهتر درك كند، اعتماد به نفس بيشتري داشته باشد، بهتر آرامش يابد، اندام سالم و متناسبي داشته باشد.

شكوفا‌سازي خلاقيت

 • 62,000 تومان

در جهان امروز خلاقيت يكي از ضرورت‌هاي زندگي است. خلاقيت در عرصه‌هاي مختلف معنا پيدا مي‌كند، در توليد، در يادگيري، در آموزش و... در واقع امروزه خلاقيت يك مهارت است كه براي ارتقاي زندگي بايد آن را كشف كرد و به شكوفايي رساند. در شكوفايي خلاقيت عوامل متفاوتي موثرند از جمله شرايط محيطي، نوع آموزش، نحوه سلوك، كمك‌هاي خانواده و ده‌ها مورد ديگر. در اين كتاب نويسنده تلاش كرده است تا با حفظ چارچوب‌هاي علمي و تجربي خواننده كمك كند تا اين نهفته و خفته را شكوفا كند و آن را به صورت يك مهارت درآورد.

كي و چگونه نه بگوييم (نه بگوييد و مهرطلبي را براي هميشه رها كنيد)

 • 45,000 تومان

جواب نه دادن به اشخاص به شدت ساده است، اما جواب آري دادن بيش از اندازه در شما ايجاد اضطراب، خشم، استرس، تاسف و احساس نداشتن قدرت مي‌كند. اين كتاب در زمينه‌هاي زير به شما كمك مي‌كند: اشخاصي را كه بر شما سلطه‌جويي مي‌كنند، شناسايي كنيد. بيش از اندازه تعهد نپذيريد. از دوستان و بستگانتان لذت ببريد. حد و مرزي براي خود در نظر بگيريد و كارهايتان را مؤثرتر انجام دهيد.

خودشيفتگي و تاثيرات مخرب آن بر فرزندان

 • 29,000 تومان

خودشيفتگان چه كساني هستند؟ آنان خود را مي‌فريبند تا از درياي پر آشوب ترديد و ترس از مورد انتقاد قرارگرفتن فرار كنند. با ژست‌هاي گوناگون احتياج دارند در چشم ديگران كامل به نظر آيند و نياز دارند ديگران آنان را تحسين كنند و برايشان كف بزنند. زندگي اين افراد به گونه‌اي است كه همواره تصوير برتري از خود نسبت به سايرين در ذهن مي‌پرورند. فرد خود شيفته نمي‌تواند فرزند را آنگونه كه هست بپذيرد، بكله مي‌خواهد او چيزي باشد كه ضمير ناخودآگاه والد ديكته مي‌كند. اين افراد وقتي با خوش‌بيني به فرزندانشان مي‌نگرند، استعدادهاي آنان را افسانه‌اي مي‌يابند و دچار تفاخر مي‌شوند. اما هنگامي كه از فرزندان خود متنفر مي‌شوند، شخصيت آنان را آن‌قدر غير قابل قبول مي‌شمارند كه تمام بيزاري خود را متوجه آنها مي‌كنند و اين چيزي نيست جز يك قضاوت شخصي و افراط‌ گونه و مانعي هولناك بر سر راه تربيت معتدل فرزندان.

رها از اضطراب (راه‌حل‌هاي عملي و قدرتمند براي پيش‌گيري و غلبه بر هراس‌ها نگراني‌ها و فوبياهاي كودكي)

 • 6,700 تومان

كودكي بايد دوراني خوش و بي‌دردسر باشد و با اين حال امروزه هزاران كودك نشان‌هاي اضطراب را به نمايش مي‌گذارند، نشانه‌هايي كه طيف وسيع دارد: شب ادراري، دل‌درد، ديدن كابوس و حتي خودداري از رفتن به مدرسه. همه بچه‌ها هراس‌ها و نگراني‌هايي دارند، اما پدر و مادر در چه شرايطي بايد نگران شوند و براي رهانيدن فرزند خود از اضطراب كاري صورت دهند؟ اين كتاب راهنماي براي اين والدين محسوب مي‌شود.

وابستگي سالم

 • 55,000 تومان

در اين كتاب كم‌نظير، نويسندگان درباره وابستگي سالم و مهارت‌هاي مربوط به آن صحبت مي‌كنند. براي رسيدن به مهارت‌هاي لازم وابستگي سالم برنامه‌اي عملي پيشنهاد شده است. اين كتاب شكواييه‌اي بر عليه اين باور مرسوم است كه وابستگي را چيز بدي مي‌داند. اين باور انسان‌هاي بالغ بايد تنها خودشان متكي باشند، كنا زده مي‌شود. بيش از بيست سال بررسي و پژوهش در اين زمينه مشخص كرده است كه وابستگي بيش از اندازه و كم‌تر از اندازه هر دو بد هستند. اين گونه است كه نويسندگان كتاب به مفهوم وابستگي سالم اشاره دارند و اين سياست را به همه توصيه مي‌كنند.

آموزش موثر والدين با روشي اجرا شده و دمكراتيك براي تربيت فرزنداني مسئول

 • 60,000 تومان

دكتر «توماس گوردون» روان‌شناس برجسته‌اي است كه در تمام مدت زندگي كاري‌اش به بهبود روابط در خانه، محل كار و مدرسه توجه داشته است. الگوي او براي برقراري روابط مؤثر كه به الگوي گوردون مشهور است، موضوعات مهمي از قبيل گوش دادن پويا، عبارات با فاعل ”من“ و حل اختلاف بدون بازنده را شامل مي‌شود. دكتر گوردون معتقد است وقتي اشخاص اين رو‌ش‌ها و مهارت‌ها را مي‌آموزند، روابط‌شان بيش از پيش دموكراتيك مي‌شود و اين روابط دموكراتيك، موجد سلامتي و حال خوب بيشتر است.

مهرطلبي (بيماري راضي كردن ديگران)

 • 35,000 تومان

مهر طلب‌ها صرفا آدم‌هاي خوبي نيستند كه مي‌خواهند همه را راضي و خشنود نگه دارند بلكه كساني هستند كه وقتي مي‌خواهند به كسي جواب "نه" بدهند جواب "آري" را انتخاب مي‌كنند. مهرطلب‌ها به تاييد و تصديق ديگران اعتياد دارند. ترس آن‌ها از اين كه مبادا كسي را از خود ناراحت و خشمگين سازند سببي است تا پيوسته و به هر قيمت كه شده در مقام راضي كردن ديگران باشند.اين كتاب در بخش بوي كاغذ در سايت متمم معرفي شده است.

1  2  صفحه‌ی 1