فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
سوال (هدف حقيقي خود را سوال كنيد)
 • 180,000 تومان
 • با تخفیف: 180,000 تومان
خودت را همان‌گونه دوست بدار كه شايسته آني (معجزه دوست داشتن خود)
ترك عادت‌هاي كهنه
 • 185,000 تومان
 • با تخفیف: 185,000 تومان
5 تيپ شخصيتي سمي (راهنماي تقابل با آدم‌هاي خودشيفته منفي‌باف شكاك سلطه‌گر و فريبكار)
توفان در يك فنجان چاي (قوانين فيزيك در زندگي روزمره)
آفرو سامورايي
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
طراحي سرنوشت
 • 110,000 تومان
 • با تخفیف: 110,000 تومان
در دام ذهن مقلد (چگونه چرخه ترس و نگراني را متوقف كنيم)
هيچ چيز شخصي نيست
 • 80,000 تومان
 • با تخفیف: 80,000 تومان
آفرو سامورايي 2
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان

سوال (هدف حقيقي خود را سوال كنيد)

 • 180,000 تومان

اگر فرومايگان سخن حق تو را كج‌ و‌ معوج كنند و آن را دامي سازند براي بازي دادن بي‌خردان، و تو ديدنش را تاب بياوري، يا بناي زندگي‌ات فرو بنشيند و تو نظاره‌گرش باشي، سر تسليم فرود آوري و با ابزار‌هاي كهنه‌ات باز هم آجر روي آجر بگذاري، اگر هرچه برده بودي را يك‌جا در بازي روزگار ببازي، و باز بازيرا آغاز كني بي‌آن‌كه حسرتي در دل داشته باشي، اگر بتواني روح و جان گريزانت را به پيشگاه وجود بياوري، آن‌گاه كه آخرين ذره‌هاي وجودت تو را به ماندن فرا مي‌خواند، اگر در جمع عوام لب به سخن بگشايي و نجابت حفظ كني، هم‌قدم پادشاهان باشي و درد رعايا در دل داشته باشي، اگر؛ نه از دشمن آزرده باشي و نه از دوست. اگر آدمي در چشم تو يكسان باشد، نه بيش و نه كم، اگر لحظه‌هاي كينه‌جويي را تنها پر كني از شصت ثانيه ارزش جاري بودن، آن‌گاه زمين و زمان و هرچه هست از آن توست، ارزشمند‌تر اين‌كه آن‌گاه تو يك انسان هستي فرزندم.

خودت را همان‌گونه دوست بدار كه شايسته آني (معجزه دوست داشتن خود)

 • 110,000 تومان

دوست داشتن خودتان. همان چيزي كه مادرتان به شما مي‌گفت، همان موضوعي كه كتاب‌هاي خودآموزي آنقدر تكرار كرده‌اند كه كليشه شده است. اما اينجا تفاوتي هست. فقط لقلقه زبان نيست. يك روش خودياري نيست كه زود فراموشش كنيد. چيزي است كه از درونم آن را ياد گرفتم و باور دارم مرا نجات داد. از همه مهمتر، روش من براي انجام دادنش است. قسمت عمده آن به قدري ساده است كه احمقانه به نظر مي‌رسد. اما واقعيت و قدرت در سادگي نهفته است. مثل يك دوست عاقل علاقه‌مند به يادآوري بايد بگويم اين كار نياز به تمرين دارد. شما با يك بار به باشگاه رفتن فكر نمي‌كنيد كه به نتيجه رسيده‌ايد. در اين مورد هم همين‌طور است. مراقبه ممارست لازم دارد. ورزش كردن تمرين مي‌خواهد. احتمالا از همه اينها مهمتر دوست داشتن خودتان است كه آن هم با تمرين به دست مي‌آيد.

ترك عادت‌هاي كهنه

 • 185,000 تومان

آنچه عميقاً و به طور مثبت زندگي من و زندگي خيلي‌ها را تغيير داده است، درك اين واقعيت است كه تغيير ذهنيت و به موجب آن، به دست آوردن تجربه‌ها و بينش جديد، به‌سادگي مسئلۀ ترك عادت «خود بودن» است. هنگامي كه بر حواس خود غلبه كنيد، هنگامي كه درك كنيد به زنجيرهاي گذشته خود متصل نيستيد، هنگامي كه زندگي فراتر از جسم، محيط و زمان را تجربه كنيد، همه چيز ممكن مي‌شود. هوش جهاني كه به همه‌چيز جان مي‌دهد، مايه شگفتي و مسرتتان مي‌شود و چيزي نمي‌خواهد جز اينكه امكان دسترسي به تمام خواسته‌هايتان را به شما بدهد. خلاصه اينكه وقتي ذهن خود را تغيير دهيد، زندگيتان را تغيير خواهيد داد.

5 تيپ شخصيتي سمي (راهنماي تقابل با آدم‌هاي خودشيفته منفي‌باف شكاك سلطه‌گر و فريبكار)

 • 120,000 تومان

« همه ما با شخصيت‌هاي پرتعارض مواجه شده‌ايم؛ در زندگي شخصي، محل كار و در محله‌هاي‌مان. افرادي كه مي‌توانند زندگي ما را خراب كنند. اين كتاب نقشه و ابزار لازم براي زنده ماندن در مقابل اين افراد را در اختيار خواننده قرار مي‌دهد. ما نمي‌توانيم شخصيت افراد را تغيير دهيم، اما با اين كتاب مي‌توانيم ياد بگيريم كه چگونه آن‌ها را به طور موثري مديريت كنيم.» هدف كتاب حاضر اين است: «يادگيري و تشخيص علائم هشداردهنده‌اي كه اكثر مردم ناديده مي‌گيرند يا نمي‌بينند تا در پس آن، با انديشه‌اي كه درباره نحوه ارتباط با اشخاص ناسازگار به دست مي‌آورند، بتوانند نسبت به اين افراد واكنش‌هاي طبيعي نشان دهند و نگذارند ديگر زندگي‌شان خراب شود.»

هدف‌گذاري قدم ‌به قدم (نحوه تمركز بر كارهاي مهم ناديده گرفتن حواس‌پرتي‌ها و مديريت درازمدت توجه و دقت خود)

 • 50,000 تومان

چرا تصور جامعه ما بر اين است كه همه‌چيز خوب و درست است؟ داستان زندگي هر فردي متفاوت است؛ ولي همه‌چيز از فرهنگ ما نشـئت مي‌گيرد، فرهنگي كه به اشيا و چيزها بيش از انديشه بها مي‌دهد. بسياري از گناهان‌مان در چشم جامعه مصرف‌گرا با داشتن ماشيني آخرين مدل بخشيده مي‌شود. نجابت مانعي براي محبوب بودن نيست ولي براي دوست‌داشتني بودن نياز به يك خانه اعياني، قايق بادباني و يك مرسدس بنز داري. افراد خردمند، هزاران سال پيش دريافتند كه منبع موفقيت و شادي درون خود ماست.

گله ببرها (رهبري شايسته براي كارمندان خلاق باشيد)

 • 120,000 تومان

اگر به كاري كه انجام مي‌دهيد احساس قلبي داشته باشيد، احتمالا مدام آرزو مي‌كنيد كه در حرفه خود پيشرفت كنيد. تعداد كمي از افراد بااستعداد هستند كه حاضرند سال‌ها در يك نقش در شغل خود بمانند. بااين‌حال، بهترين راه براي گسترش نفوذ شما اين است كه شايستگي خودتان را با كارهايي كه پيش از اين به شما سپرده شده ثابت كنيد. اگر شما پيوسته به كارهاي خود توجه داشته باشيد و يك چشم‌انداز براي آينده كاري كه مي‌خواهيد انجام دهيد داشته باشيد، درنهايت شروع به رسيدن به هدف خود خواهيد كرد. با اينكه خود را متعهد به انجام كامل و سريع كاري مي‌كنيد كه به شما محول شده است، هروقت كه توانستيد در طول كار خود مهارت‌هاي جديدتان را پرورش دهيد و نشان دهيد كه درعين‌حال به سازمان و ماموريت آن وفادار هستيد، حتي اگر لازم باشد از هزينه شخصي استفاده نماييد. سپس خود را براي موقعيت‌هاي تازه آماده كنيد.

توفان در يك فنجان چاي (قوانين فيزيك در زندگي روزمره)

 • 150,000 تومان

چه چيزي باعث بقاي يك عقرب و يك دوچرخه‌سوار مي‌شود؟ وجه اشتراك تخم‌مرغ خام و ژيرسكوپ در چيست؟ و اينها اصلا چه اهميتي دارد؟ «توفان در يك فنجان چاي» درباره پيوند بين چيزهاي كوچك و به‌ظاهر كم‌ارزشي است كه در دنياي بزرگي كه در آن زندگي مي‌كنيم، همه‌روزه مي‌بينيم. اين كتاب نوعي ماجراجويي در جهان فيزيكي يرامونمان است تا نشان دهد سروكار داشتن و كلنجار رفتن با چيزهايي مثل ذرت بوداده، لكه‌هاي قهوه و آهن‌رباي يخچال چطور مي‌تواند به اكتشافات اسكات‏، آزمايش‌هاي پزشكي و برآورده‌كردن نياز‌هاي ما به انرژي در آينده كمك كند.

آفرو سامورايي

 • 85,000 تومان

تنها قدرتمندترين و شكست‌ناپذيرترين مرد سرزمين اجازه بستن سربند شماره يك را داشت و با اين سربند مي توانست بر كل مردمان حكمراني كند و هيچ‌كس اجازه نافرماني نداشت و اما سربند شماره دو تنها متعلق به كسي است كه توان مبارزه با شماره يك را دارد. هيچ كس حق مبارزه با شماره يك را ندارد اما همه براي تصاحب شماره دو مي جنگند چراكه مجوز براي رسيدن به قدرت مطلق يعني سربند شماره يك است.

طراحي سرنوشت

 • 110,000 تومان

پرسش اساسي راجع به تقدير هميشه اين بوده است كه: «چه چيزي ثابت و چه چيزي قابل تغيير است؟ آيا تقدير بر زندگي ما حاكم است، يا در تعيين سرنوشت خود آزادي اراده و اختيار داريم؟» رساله‌ها و مباحثات بي‌شماري در طول هزاران سال وجود داشته است كه تاثير كار ما، نجوم، خدايان، تقدير و اختيار بر زندگي ما را مورد مطالعه قرار داده‌اند. عده‌اي به تقدير اعتقاد دارند، در حالي كه بقيه فكر مي‌كنند اختيار و آزادي انتخاب، حق مادرزادي ماست. بيشتر آدم‌ها تركيبي از اين دو را قبول دارند: نه اختيار را قطعي مي‌دانند و نه تقدير را. زندگي جايي ميان اين دو ديدگاه افراطي است.

در دام ذهن مقلد (چگونه چرخه ترس و نگراني را متوقف كنيم)

 • 92,000 تومان

كتاب حاضر براي آن دسته از افرادي كه به رام ساختن اضطراب و غم‌هاي سركش خود تمايل دارند، جواهري ارزشمند است. جنيفر شنون براي تحقق بخشيدن به ايده خود، استعاره ساده «ميمون ذهن» را در نظر گرفته و معتقد است با گام‌هايي ساده، در عين حال خردمندانه، مي‌توان به اين مهم واقعيت بخشيد. به زبان ساده، در اين كتاب مجموعه مراحل جامعي وجود دارد كه باعث مي‌شود دوره اضطراب سپري و پس از آن محو گردد. اين كتاب با شرح مختصري از نگرش‌ها و عادات ذهني كه اضطراب را در ذهن تثبيت مي‌كنند و به منظور غلبه اصولي بر اضطراب، مجموعه‌اي از تغييرات واضح و مختصر در استراتژي‌هاي ذهني و رفتاري را دنبال مي‌كند. مفهوم «ميمون ذهن»، مفهومي شايسته و بديع است. نمونه‌هايي از نكات ارائه شده توسط نويسنده و نيز اشارتي به داستان شخصي وي، باعث مي‌گردد كه اين كتاب براي همه خوانندگان مناسب باشد».

هيچ چيز شخصي نيست

 • 80,000 تومان

جذابيت نيرمالا در فروتني و فقدان تظاهر او نهفته است، اين‌كه به هر چه در قلمرو تجربه ظاهر مي‌شود خوش آمد مي‌گويد، در بطن اين خوش‌آمدگويي يك دعوت وجود دارد به تحقيق عميق دروني به سوي هسته كيستي و چيستي‌مان. نيرمالا در اين كتاب بارها پرسش و پرسش‌گر را در آغوش بي‌زمانيش جاي مي‌دهد معطوف مي‌كند. زيبايي اين كتاب در آن است كه بخش بزرگي از طيف بيدار معنوي را پوشش مي‌دهدء از تجربه ابتدايي شخص از ذات حقيقي‌اش گرفته تا چالش‌هاي عملي كه همواره ما را به نگاهي نافذتر و دركي عميق‌تر فرا مي‌خواند از اين كه روح چگونه به شكل زندگي و فراسوي آن تجلي مي‌يابد. خواننده درمي‌يابد كه مولف در اين سخنراني‌ها و گفتگوها با تواضع دعوتش مي‌كند كه به درون خود نگاه كند و حقيقت وجودش را كشف نمايد. مولف مطابق شناختي كه از او دارم يك آموزگار صادق است كه براساس تجربه‌ها و دريافت‌هاي خود سخن مي‌گويد.

آفرو سامورايي 2

 • 85,000 تومان

تنها قدرت‌مندترين و شكست‌ناپذيرترين مرد سرزمين اجازه بستن سربند شماره يك را داشت و با اين سربند مي‌توانست بر كل مردمان حكمراني كند و هيچ‌كس اجازه نافرماني نداشت و اما سربند شماره دو تنها متعلق به كسي است كه توان مبارزه با شماره يك را دارد. هيچ‌كس حق مبارزه با شماره يك را ندارد. اما همه براي تصاحب شماره دو مي‌جنگند چرا كه مجوز براي رسيدن به قدرت مطلق يعني سربند شماره يك است.

1  2  3  4  5  6  صفحه‌ی 1