فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
نسخه شادتر تو (7 راز عصب‌شناختي براي داشتن حس و حال خوش براساس تيپ مغزي افراد)
بدون ترس (روشي اثبات شده براي غلبه بر اضطراب وسواس خودبيمارانگاري و هرگونه ترس غيرمنطفي)
ثروت درون (نقطه شروع كاميابي)
 • 75,000 تومان
 • با تخفیف: 75,000 تومان
فراواني (مسير دروني به سوي ثروت)
 • 110,000 تومان
 • با تخفیف: 110,000 تومان
هيچ‌چيز آن‌قدرها هم وحشتناك نيست (فلسفه زندگي قوي‌ترين و شادترين انسان‌ها)
بازاريابي حسي
 • 170,000 تومان
 • با تخفیف: 170,000 تومان
عصر هوش مصنوعي و آينده ما انسان‌ها
 • 98,000 تومان
 • با تخفیف: 98,000 تومان
5 زبان عذرخواهي (راز داشتن روابط سالم)
 • 98,000 تومان
 • با تخفیف: 98,000 تومان
تولدي بنيادين (خود قديمي‌ات را بكش و زندگي جديدي خلق كن)
نداي شجاعت (جسورانه بر ترس‌هايت علبه كن بخت با شجاعان يار است)
براي رسيدن به موفقيت وسواسي باشيد يا معمولي باقي بمانيد
دوباره فكر كن (قدرت دانستن چيزهايي كه نمي‌دانيم)

نسخه شادتر تو (7 راز عصب‌شناختي براي داشتن حس و حال خوش براساس تيپ مغزي افراد)

 • 240,000 تومان

نسخه شادتر تو، كتابي است كه در آن، دكتر دانيل آمن، هفت راز علوم اعصاب را، براي شادتر زيستن در عرض 30 روز، صرف نظر از سن، تربيت، ژنتيك، يا وضعيت فعلي شما، فاش مي‌كند. دكتر آمن پس از مطالعه بيش از 200 هزار اسكن مغزي از افراد 155 كشور جهان، پنج تيپ اصلي مغز و هفت راز علوم اعصاب را كشف كرد كه بر شادي ما تاثير مي‌گذارند. در اين اثر، او كشفيات خود را توضيح مي‌دهد و استراتژي‌هاي عملي و مبتني بر علم را براي بهينه‌سازي شادي شما ارائه مي‌دهد. او به شما ياد مي‌دهد كه چگونه: .تيپ مغزي خود را براساس شخصيت خود كشف كنيد و بهترين راهكارهاي شادي را براي خود خلق كنيد. .سلامت كلي مغز خود را بهبود بخشيد تا همواه خلق وخوي خود را تقويت كنيد. با فاصله گرفتن از سروصدا در سر خود، از شادي خود محافظت كنيد. هفت تصميم ساده بگيريد و هفت سوال روزانه بپرسيد تا شادي خود را افزايش دهيد. خلق شادي مداوم سفري روزانه است و در نسخه شادتر تو، دكتر آمن شما را براي دستيابي به عادت‌هاي تازه، آيين‌ها و انتخاب‌هاي مبتني بر علوم اعصاب راهنمايي مي‌كند تا خلق‌وخوي شما را تقويت و به شما كمك كند كه هر روز با ارزش‌ها و اهداف كاملا تعريف شده زندگي كنيد. شادي يك عملكرد مغز است. با داشتن مغزي سالم‌تر زندگي شادتري داشته باشيد.

بدون ترس (روشي اثبات شده براي غلبه بر اضطراب وسواس خودبيمارانگاري و هرگونه ترس غيرمنطفي)

 • 160,000 تومان

بدون ترس جديدترين اثر از دكتر رافائل سانتاندرو و ادامه كتاب‌هاي هنر تلخ نكردن زندگي و هيچ‌چيز آن‌قدرها وحشتناك نيست مي‌باشد. اين كتاب به مردم كمك مي‌كند تا با ترس‌هاي خود كنار بيايند و دليل احساس ترس و روش صحيح مقابله با آن را درك كنند. رافائل سانتاندرو با نوشتن اين اثر مي‌خواهد به شما بياموزد كه بر حملات اضطرابي، وسواس، افسردگي، درد روان‌تني و بسياري موارد ديگر بدون هيچ دارويي غلبه كنيد. چرا كه او معتقد است آن‌ها بيماري‌هاي بدن نيستند، بلكه زاييده ذهن هستند. بدون ترس ابزاري است كه شما مدت‌ها در انتظارش بوديد تا به كمك آن به نسخه‌اي بهتر از خود تبديل شويد، فردي جديد كه در زندگي خود احساس آزادي، شادي، قدرت و آسايش مي‌كند. اين روشي اثبات شده است كه هر كسي مي‌تواند با پيروي از دستورالعمل‌هاي آن، زندگي بهتري را تجربه كند.

ثروت درون (نقطه شروع كاميابي)

 • 75,000 تومان

همه ما از زندگي خودمان تصوري داريم. تصورات شما از زندگي چه شكلي است؟ آيا خود را در حال رشد، غلبه بر موانع و زندگي در فراواني مي‌بينيد؟ يا خودتان را در حال مبارزه، شكست خوردن، معتاد بودن و اضافه وزن داشتن تصور مي‌كنيد؟ تصوري كه در ذهن‌تان به آن بال و پر مي‌دهيد تعيين كننده‌ي نوع زندگي شماست، اما آنچه خداوند و جهان خلقت براي شما مي‌خواهند اين است كه در بركتي زندگي كنيد كه ديگران در آن زندگي مي‌كنند. جرات داشته باشيد و براي يك زندگي پربار، چشم‌اندازي وسيع رسم كنيد و به خدا اعتماد كنيد تا آن را تحقق بخشد. جول اوستين در كتاب ثروت درون به شما كمك مي‌كند تا طرز فكر شكست خورده‌تان را تغيير دهيد و به جاي داشتن يك رويا، خودِ رويا را زندگي كنيد. پس از خواندن اين كتاب، تفكر شما به واقعيت تبديل خواهد شد. «جايي كه رويا و خيال نباشند بشر نابود مي‌شود.»

فراواني (مسير دروني به سوي ثروت)

 • 110,000 تومان

بسياري از ما با ذهنيت و محدوديت زندگي مي‌كنيم و تمركزمان بر چيزهايي است كه نداريم، چيزهايي از قبيل امنيت مالي، اعتماد بع نفس، يك رابطه صميمي و... كه به احساس ناامني و ناكافي بودنمان دامن مي‌زند. ما مي‌پنداريم كه اگر فقط مي‌توانستيم فلان چيز را داشته باشيم، خوشحال بوديم؛ اما اندازه‌گيري ثروت با پول يا دارايي‌هاي مادي سبب احساس تخليه روحي رواني ما مي‌شود. تلاش مداوم براي بيشتر داشتن به اين معناست كه نفس ما افكار، اعمال و واكنش‌هايي از قبيل احساس واقعي آرامش دروني، پذيرش و رضايت را هدايت مي‌كند، احساساتي كه ما را از رسيدن به چيزي بزرگ‌تر باز مي‌دارند.

هيچ‌چيز آن‌قدرها هم وحشتناك نيست (فلسفه زندگي قوي‌ترين و شادترين انسان‌ها)

 • 150,000 تومان

وقتي يك احساس منفي شعله‌ور مي‌شودء مي‌توانيم به خود بگوييم: «من متوقف نمي‌شوم. من فرصتي عالي براي ايجاد دريچه‌اي جديد و تبديل شدن به فردي عاقل‌ترء قوي‌تر و شادتر دارم.» هيچ‌چيز آن‌قدرها هم وحشتناك نيست اثري ديگر از دكتر رافائل سانتاندرو است كه شامل ابزارها و تكنيك‌هاي بهترين روانشناسان جهان است؛ ابزارهايي مانند: - رها كردن تمام نگراني‌ها. - نهايت لذت بردن از زندگي. - نداشتن پيچيدگي ذهنيء احساس حقارت نسبت به ديگران و داشتن عزت نفس. - به‌دست آوردن كاريزما. حذف افراد نامطلوب از زندگي. و پايان دادن به تمام ترس‌ها. و همچنين برخي بخش‌هاي ويژه براي فراگيري بهتر از بين بردن سريع و دائمي حملات اضطرابيء و توقف گفت‌وگوهاي بيهوده و بي‌اساس دروني با كمك ذهن آگاه و مدرن نسل سوم را در بر مي‌گيرد. اين اثر نتيجه تجربه‌ها و اندوخته‌هاي جديد اين نويسنده و روانشناس در حوزه روانشناسي شناختي است كه با حكايت‌هايي پندآموز به مذاق خواننده خوش مي‌نشيند.

بازاريابي حسي

 • 170,000 تومان

شركت‌ها براي برقراري ارتباط با مخاطب بايد بتوانند با بدن و ذهن او در ارتباط باشند و روابط شناختي، عاطفي و رفتاري نزديك‌تر و قدرتمند‌تري با او برقرار كنند تا در نتيجه آن بتوانند افراد را با استفاده از يك چهارچوب بازاريابي حسي به برندها، محصولات و خدمات خود جذب كنند. بازاريابي حسي يك الگوي بازاريابي نوظهور و زباني جديد در نظريه‌ و عمل است كه در ارائه ارزش مصرف‌كننده، تجربه‌هاي مصرف‌ كننده و برند، رويكرد جديدي را به شركت‌ها و بازاريابان ارائه مي‌دهند. اين دانش رويكردي چند‌ رشته‌اي است كه آموخته‌هاي رشته‌‌هايي چون رفتار‌شناسي مصرف‌كننده ، روان‌شناسي مصرف‌كننده، بازاريابي مصرف‌كننده، برندسازي و خرده‌فروشي را ادغام مي‌كند. برتيل هولتن با نوشتن اين كتاب به دانشجويان، محققان و متخصصان كمك كرده است تا ايده‌هاي نوين بازاريابي حسي را بهتر درك كنند. او مشهور‌ترين مباني فلسفي و نظري بازاريابي حسي را ر اساس ارتباط آن‌ با ديگر رشته‌ها در اين اثر گنجانده است. نويسنده در اين كتاب، بسياري از متداول‌ترين مفاهيم و نظريه‌هاي موجود را در پاسخ به سوالات تحقيقاتي يا كسب‌و‌كارهاي مختلف، در اختيار محققان و متخصصان قرار داده و بازاريابي حسي «پيشرفته» را ارائه كرده است.

عصر هوش مصنوعي و آينده ما انسان‌ها

 • 98,000 تومان

سه تن از متفكرترين و موفق‌ترين افراد جهان گرد هم آمده‌اند تا هوش مصنوعي (AI) و روشي را بررسي كنند كه جامعۀ بشري را متحول مي‌كند. آن‌ها در اين كتاب بررسي كرده‌اند كه چگونه هوش مصنوعي روابط ما را با دانش، سياست و جوامعي كه در آن‌ها زندگي مي‌كنيم تغيير مي‌دهد. عصر هوش مصنوعي نقشۀ راهي ضروري براي حال و آيندۀ ماست، دوراني كه شبيه به هيچ دوره‌اي نيست. و اما سؤالاتي كه پس از مطالعۀ اين كتاب، به آن‌ها پاسخ داده خواهد شد عبارت است از: هوش مصنوعي براي حوزۀ سلامت، بيولوژي، فضا و فيزيك چه نوآوري‌هايي به وجود آورده‌ است؟ هوش مصنوعي چه سرگرمي‌هايي را، به‌ويژه براي كودكان، خلق كرده است؟ رقابت‌هايي كه هوش مصنوعي زمينه‌ساز آن‌ها بوده چيست؟ آيا هوش مصنوعي ابعادي از واقعيت را درك ‌مي‌كند كه انسان‌ها دركي از آن ندارند؟ وقتي هوش مصنوعي ارزيابي و تغيير شكل رفتار انسان‌ها ‌را برعهده مي‌گيرد، انسان‌ها چه تغييري ‌مي‌كنند؟ در اين صورت، انسان بودن چه معنايي دارد؟ از نظر نويسندگان، اين كتاب تلاشي است براي توجه به عصر جديد و سخن از آيند‌ه‌اي كه در آنجا ماشين‌ها مي‌آموزند و منطقي را به كار مي‌گيرند كه فراتر از حد و حدود عقل و قوۀ تعقل انسان امروز است. دراين‌صورت، جوامع انساني نه‌تنها بايد براي درك و شناخت آن‌ها با يكديگر مشاركت كنند، بلكه براي استفاده و به كارگيري‌شان نيز بايد با يكديگر همكاري كنند. نويسندگان در اين كتاب چهارچوبي را به خوانندگان ارائه مي‌دهند كه با كمك آن مي‌توانند براي آيندۀ خود تصميم بگيرند، بر آن كنترل داشته باشند و آن را مطابق ارزش‌هاي خود شكل دهند.

5 زبان عذرخواهي (راز داشتن روابط سالم)

 • 98,000 تومان

در اين اثر گري چاپمن به شما كمك مي‌كند تا روابطي را كه به دست خود خراب كرده‌ايد بازسازي كنيد. او به شما مي‌آموزد شفاي واقعي زماني حاصل مي‌شود كه شما پنج زبان عذرخواهي را ياد بگيريد: . ابراز پشيماني: «متاسفم!» . قبول مسئوليت: «من اشتباه كردم.» . جبران خطا: «چگونه مي‌توانم آن را درست كنم؟» . تغيير هدفمند: «من براي جلوگيري از تكرار، كاري خواهم كرد.» . درخواست بخشش: «آيا مي‌توانم از صميم قلب تقاضاي بخشش كنم؟»

تولدي بنيادين (خود قديمي‌ات را بكش و زندگي جديدي خلق كن)

 • 98,000 تومان

رندي گيج با نوشتن آخرين اثرش طوفاني به پا كرده است. فلسفه منسجم و فاقد گزافه‌گويي او همچون جعبه ديناميت به‌هم فشرده‌اي عمل مي‌كند كه شما را وا مي‌دارد تا دوباره به فرضياتي فكر كنيد كه سال‌ها در ذهن انباشته‌ايد. او در تولدي بنيادين دوباره تمام قوانين را زير پا مي‌گذارد و شما را در يك كشتي ذهني غوطه‌ور مي‌كند تا هر بخش جداگانه‌اي از باورهايتان را به چالش بكشيد، از پرده‌برداري از خاموشي گرفته تا تمايل به مهم بودن و حتي ادعاي بخشش خود. گيج شما را به يك بازجويي هيستريك و بديع مي برد تا از فكر ناخودآگاه به تفكر خودآگاه روي آوريد.

نداي شجاعت (جسورانه بر ترس‌هايت علبه كن بخت با شجاعان يار است)

 • 120,000 تومان

رايان هاليدي در آخرين كتاب خود، كه اولين اثر از مجموعه جذاب جديدش درباره فضايل فلسفه باستان است، اساسي‌ترين فضيلت را بررسي مي‌كند: شجاعت. تقريبا هر عمل معنوي و فلسفي به ترس آغشته است و هر انساني با آن دست و پنجه نرم مي‌كند. عبارت «نترس» بارها در كتاب مقدس آمده است. يونانيان باستان از ترس و وحشت سخن مي‌گفتند و رواقيون معتقد بودند كه احساس ترس طبيعي‌ست. اما نمي‌تواند بر شما حكومت كند. بنابراين شجاعت اين است كه بتوانيد از ترس فراتر رويد و آنچه را درست است انجام دهيد. در كتاب نداي شجاعت، رايان هاليدي عناصر ترس و مفهوم ترس، عناصر شجاعت و مفهوم شجاعت و در نهايت عناصر قهرماني و مفهوم قهرمان را تجزيه و تحليل مي‌كند. او به كم داستان‌هايي جذاب از رهبران تاريخي و معاصر، به ما نشان مي‌دهد كه چگونه مي‌توانيم بر ترس غلبه و شجاعت را در زندگي روزمره خود تمرين كنيم.

براي رسيدن به موفقيت وسواسي باشيد يا معمولي باقي بمانيد

 • 92,000 تومان

2هدف من در شروع هر روز كاري اين است كه افراد تيمم به جاي اينكه هزاران كار نصفه و نيمه انجام دهند، يك كار را انجام دهند، ولي به بهترين شكل ممكن! گرنت كاردون

دوباره فكر كن (قدرت دانستن چيزهايي كه نمي‌دانيم)

 • 110,000 تومان

اين كتاب به شما كمك مي‌كند تا كه با درونيات خود بدون واسطه مواجه شويد و اعتقادات خود را مدام زير سوال ببريد. اين عمل باعث رشد شخصيت شما خواهد شد. شما خواهيد توانست كه انعطاف بيشتري داشته باشيد و ذهن خود را پرورش بدهيد.خلاصه‌اي از اين كتاب در پادكست فارسي بي‌پلاس ارائه شده است.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1