فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
آرامش به سبك راهب جنگلي
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
كتابخانه نيمه‌‌شب (گالينگور)
 • 220,000 تومان
 • با تخفیف: 220,000 تومان
تاريخچه بلاهت (داستان‌هايي مختصر و مفيد از گند زدن بشر به همه‌چيز و همه‌جا)
 • 155,000 تومان
 • با تخفیف: 155,000 تومان
پديده‌هاي ناخودآگاه
 • 92,000 تومان
 • با تخفیف: 92,000 تومان
 • 180,000 تومان
 • با تخفیف: 180,000 تومان
روان‌درماني مثبت‌گرا
 • 320,000 تومان
 • با تخفیف: 320,000 تومان
مغز سازگار من
 • 68,000 تومان
 • با تخفیف: 68,000 تومان
دردسر متولد شدن
 • 78,000 تومان
 • با تخفیف: 78,000 تومان
پيش‌بيني‌هاي سياسي (كاربرد نظريه بازي‌ها در تحليل سياسي و مذاكرات بين‌المللي)
مغز هورمون‌ها و جنسيت (تفاوت‌هاي مطرح)
 • 68,000 تومان
 • با تخفیف: 68,000 تومان
 • 110,000 تومان
 • با تخفیف: 110,000 تومان

آرامش به سبك راهب جنگلي

 • 120,000 تومان

اين كتاب، بدون تعارف، چه بخواهيد چه نخواهيد، هميشه در ذهن شما مي‌ماند؛ نه فقط خردمندي با تاروپودش در هم تنيده است، بلكه لطيف و زيبا و شفاف هم هست؛ براي شما لذت مي‌آورد و آسايش بسيار. خردمندي بيورن ناتيكو ليندبلاد كه خودش پيش از اين راهب جنگلي بوده به كتاب غنا داده و پايان‌بندي غافلگيركننده كتاب شما را شگفت زده خواهد كرد. همه ما فكر مي‌كنيم مي‌توانيم مسير مورد نظرمان را به زندگي ديكته كنيم، اما زندگي به ندرت مطابق پيش‌بيني ما پيش مي‌رود. بيورن ناتيكو ليندبلاد در اين كتاب سفر فروتنانه‌اش و غافلگيري‌هاي زندگي را پيش چشم شما به تصوير مي‌كشد تا بياموزيم چطور با خودمان كنار بياييم، چطور عواطف خود را بپذيريم و تاب آوري خويش را افزايش دهيم.

كتابخانه نيمه‌‌شب (گالينگور)

 • 220,000 تومان

نورا احساس مي‌كند بي‌مصرف و بي‌فايده است. با تك تك سلول‌هايش درك كرده كه هيچ تاثير مثبتي بر زندگي اطرافيانش ندارد. برادرش جواب تلفنش را نمي‌دهد، پدر و مادرش مرده‌اند. دوست صميمي‌اش مهاجرت كرده! حالش اصلا خوب نيست و مي‌خواهد خودش را از اين زندگي خلاص كند؛ اما خبر ندارد كه ميان مرگ و زندگي كتاب‌خانه‌اي است و در آن كتاب‌خانه بي‌نهايت كتاب هست و هر كتاب يك زندگي است...

تاريخچه بلاهت (داستان‌هايي مختصر و مفيد از گند زدن بشر به همه‌چيز و همه‌جا)

 • 128,000 تومان

«در اتيوپي عنتر خانمي، يعني عنتر مؤنثي، به نام لوسي، تصميم گرفت با جهشي بزرگ زندگي‌اش را از اين رو به آن رو كند. ما نمي‌دانيم هدف او از اين جهش بزرگ چه بود. شايد در انديشه اين بود كه چيزي براي خوردن پيدا كند يا همسان مذكري تا با او جفت‌گيري كند. شايد هم در انديشه پريدن روي درخت ديگري بود كه تصور ميكرد درخت بهتري است. او مطمئناً نمي‌دانست اتفاقي كه آن روز با شكستن نيمي از استخوانهاي بدنش برايش رخ مي‌دهد، او را تبديل به مهم‌ترين و مشهورترين فرد گونه‌اش مي‌كند. چنين ماجراجويي‌هاي بزرگي معمولاً بهاي گزافي دارند كه براي لوسي جانش بود‌. البته اگر هم مي‌دانست، چندان فرقي برايش نداشت، چون سه ميليون و دويست هزار سال پيش براي كسي شهرت اهميتي نداشت.» كتابهاي زيادي درباره اقدامات بزرگ جامعه بشري، رهبران بزرگ، مخترعان و كاشفان نابغه و انسانهايي برخوردار از روحي والا و معنويتي سرشار نوشته شده است. اين كتاب اما درباره مصاديق حماقت در طول تاريخ بشريت و توان بالاي انسانها براي گند زدن است؛ از سرگذشت رهبران خودكامه‌اي كه با تصميمات ابلهانه كشور و ملت‌شان را به فنا دادند گرفته تا مردمي كه به خاطر باورهاي خرافي يا حرص و طمعشان با انتخاب‌هايي غلط دستي دستي خودشان را به خاك سياه نشاندند.

چيزهايي مانند عشق

 • 155,000 تومان

جهاني ديگر از جنس آثار جولين بارنز؛ منحصربه فرد، گيرا، پر از پيچيدگي و داراي معنايي عميق. بارنز، برنده جايزه بوكر كه سه بار نيز نامزد نهايي اين جايزه بوده است، در اين رمان، عشق و زناشويي را واكاويده و نشان داده است كه چگونه حسرت‌ها و رنج‌ها در روح و روان انسان تأثيري ماندگار به جا مي‌گذارند. او روح و روان شخصيت‌ها را بي‌پرده در برابر مخاطب مي‌گشايد و ذهن و ضمير آنان را برملا مي‌سازد. مدت‌ها پيش، در قلمرو رويا، وقتي جهان هنوز جوان بود و ما هم با آن جوان بوديم، وقتي شور عشق بنيان‌كن بود و قلب چنان خون پمپاژ مي‌كرد كه گويي هيچ فردايي در كار نيست، وقتي استيوئرت و آليور موقتا احساسي چون احساس رولان و آليور داشتند، طوري كه نيمي از يك منطقه پستي در لندن با كوبش چماق بر سينه زره به لرزه مي‌افتاد، قهرمان يادشده، به نام آليور، فكر روز خود را محرمانه با... خب، اگر بخواهم حقيقت را بگويم، با شما در ميان گذاشت. و البته حقيقت بايد گفته شود...

پديده‌هاي ناخودآگاه

 • 92,000 تومان

علي الوردي، جامعه‌شناس عراقي و تحصيلكرده جامعه‌شناسي در دانشگاه تگزاس، در پديده‌هاي ناخودآگاه سازوكار تفكر و انتخاب آزادانه و اراده را با نگاهي همزمان به جامعه‌شناسي و روانشناسي به چالش مي‌كشد و تصورات رايج درباره آنها را بازنگري مي‌كند. الوردي چنان از زمانه خود جلوتر بود كه هنوز هم آثارش در كشورهاي عربي پرمخاطب و پرفروش است. بي‌شك اين كتاب يكي از تأثيرگذارترين كتاب‌ها در زمينه تفكر نقادانه است كه طيف گسترده‌اي از مخاطبان را به خود جلب مي‌كند. آدم‌ها در هر جايي كه به دنيا آمده باشند، ناخودآگاه در چارچوب‌هايي ذهني محصورند؛ شبيه اسب باركشي كه براي آن كه از ديدن اطراف پريشان نشود، با چشمبندي دايره ديدش را تنگ مي‌كنند. همين تنگ بودن دايره ديد است كه آدمي را از ابداع و نوآوري بازمي‌دارد. و همين است كه وقتي كسي موفق به نوآوري و ابداع مي‌شود، او را نابغه مي‌دانيم و مي‌گوييم نابغه كسي است كه توانسته دنيا را از زاويه‌اي فراخ‌تر و گسترده‌تر از ما ببيند، طوري كه گويا به جهاني ديگر پا گذاشته يا به انساني ديگر بدل شده است.

سيسو (هنر شجاعت فنلاندي)

 • 180,000 تومان

سيسو راز موفقيت فنلاندي‌هاست. مردم فنلاند هم رازدارند و آن را فاش نمي‌كنند. ولي هميشه راهي براي كشف پنهان‌ترين رازها نيز وجود دارد. در اين كتاب شيوه‌هاي مواجهه فنلاندي‌ها با مشكلات، راه‌هاي رسيدن به موفقيت و آرامش و شادي و البته روش آنها براي كشف و حفظ مسير درست، تحمل سختي‌ها و… بيان شده است. همه اينها را مي‌توان در مجموع در سيسو خلاصه كرد؛ اصطلاحي خاصِ فنلاندي‌ها كه هيچ‌گاه چيزي درباره آن از زبان خودشان نخواهيد شنيد.

روان‌درماني مثبت‌گرا

 • 320,000 تومان

روان‌درماني مثبت‌گرا يك رويكرد درماني جديد است كه مبتني بر كارهاي سليگمن، ميهالي، لوپز، اسنايدر و طيب رشيد رشد يافته و به عنوان جديدترين رويكرد درماني معرفي شده است. در اين رويكرد درماني، در فرمول‌بندي، نه تنها كاستي‌ها و مشكلات مراجعان در نظر گرفته مي‌شود، بلكه توانمندي‌ها و جنبه‌هاي مختلف مراجعان نيز لحاظ مي‌شود. كتاب حاضر دو بخش اصلي دارد. در بخش اول، چارچوب نظري روان‌درماني مثبت‌گرا و مفاهيم بنيادي اين رويكرد تبيين و معرفي شده‌اند و به توانمندي‌هاي بيست‌وچهارگانه اشاره شده است. اين بخش همچنين دربرگيرنده تمرين‌ها، فرايندها و مكانيزم‌هاي تغيير است. بخش دوم پانزده جلسه درماني گام‌به‌گام همراه با مفاهيم اصلي، رهنمودها، مهارت‌ها و كاربرگ‌هاي جلسه درماني است كه طيب رشيد و مارتين سليگمن آن را به نثري روان به نگارش درآورده‌اند.

مغز سازگار من

 • 68,000 تومان

اين كتاب بر آن است كه تا به ما در درك عملكردهاي مغزمان كمك كند. در واقع مي‌خواهد به ما نشان بدهد كه سربازاني منفعل نيستيم كه منتظر بارقه‌هاي خلاقيت مغز نشسته يا محكوم به تحمل سستي ناشي از پيري يا ناتواني حاصل از بيماري باشيم. بلكه مي‌گويد ما روي صندلي راننده نشسته‌ايم و فرمان عملكردهاي مغزمان را در دست داريم. ما امروز بيش‌تر از هر زمان ديگري برشكل‌دهي سرنوشت‌مان كنترل داريم. مغز ما پيوسته در حال تحول است و ما الهام‌بخش آن براي اين تحوليم. مغز با پيام‌هايي كه به سويش هدايت مي‌كنيم تغيير مي‌كند و خود را منتاسب با اولويت‌هاي ماء چه در فكر و چه در رفتارء منطبق مي‌سازد.

دردسر متولد شدن

 • 78,000 تومان

در اين كتاب كه بار ديگر بر درخشش سازش‌ناپذير ذهن چوران مهر تأييد مي‌زند، او وضعيت انساني را به اساسي‌ترين مؤلفه‌هايش، زندگي و مرگ، فرومي‌كاهد و مدعي مي‌شود كه فاجعه نه در دورنماي مرگ بلكه در واقعيتِ زاده شدن، «آن رخداد مضحك»، نهفته است. چوران در سبك زلال گزين‌گويانه‌اش كه مشخصه آثار اوست از زمان، مرگ، خدا و مذهب، خودكشي، رنج و وسوسه سكوت مي‌نويسد و از رهگذر مشاهده تيزبينانه و تأمل صبورانه به قلب تجربه انساني رسوخ مي‌كند. جانورشناسي كه گوريل‌ها را در زيستگاه بومي‌شان مطالعه كرده بود از يكنواختي زندگي و بيكاري گسترده آنها متحير شده بود. ساعت‌ها و ساعت‌ها بدون انجام هيچ كاري... آيا ملال برايشان ناشناخته بود؟ در واقع اين پرسشي است كه يك انسان مطرح مي‌كند؛ يك كَپيِ پرمشغله. حيوانات نه تنها از يكنواختي نمي‌گريزند، بلكه تمنايش را دارند و آنچه بايد از آن مرعوب شوند تماشاي پايان يافتن اين احساس است، چرا كه يكنواختي تنها با جايگزين شدن ترس (علت همه فعاليت‌ها) پايان مي‌پذيرد. بطالت امري الهي است. با اين حال عليه همين بطالت است كه آدمي طغيان كرده. در طبيعت فقط انسان توان تحمل يكنواختي را ندارد، فقط انسان مي‌خواهد به هر قيمتي اتفاقي بيفتد؛ چيزي، هر چيزي... در نتيجه او خود را نسبت به نياكانش ناشايست نشان مي‌دهد. نياز به تازگي خصلت يك گوريل ازخودبيگانه است.

پيش‌بيني‌هاي سياسي (كاربرد نظريه بازي‌ها در تحليل سياسي و مذاكرات بين‌المللي)

 • 150,000 تومان

رهبران اقتدارگرا در عمل و كمابيش براي حفظ قدرت خود تنها به بخش كوچكي از جامعه نظير جمعي از ژنرال‌هاي ارتش، مديران عالي رتبه و همين‌طور فاميل و وابستگان خود متكي‌اند تا از حضور آن‌ها در قدرت حمايت كنند. از آنجا كه رهبران اقتدارگرا براي ماندن در قدرت تنها به حمايت جمع كوچكي از افراد جامعه محتاجند به راحتي و گشاده‌دستي مي‌توانند به آنها باج دهند و در مقابل آن جمع كوچك نيز به واسطه مزايا و ثروتي كه از اين طريق به دست مي‌آورند هيچ‌گاه حاضر نمي‌شوند رهبر اقتدارگرايشان از حكومت خلع شود چون در آن صورت آن‌ها نيز از آن مزايا محروم مي‌شوند. آن‌ها هر كاري از دستشان برآيد انجام مي‌دهند تا رئيس همچنان در قدرت بماند. به همين جهت شهروندان را به شديدترين وجه ممكن سركوب، مطبوعات آزاد را ساكت و معترضان را به شدت نتبيه مي‌كنند. آن‌ها با انواع شكنجه، قتل، آزار و اذيت تلاش مي‌كنند رئيس همواره در جايگاه رياست باقي بماند و اين روند مادام كه حق حساب آن‌ها برسد و سبيلشان چرب شود ادامه خواهد داشت.

مغز هورمون‌ها و جنسيت (تفاوت‌هاي مطرح)

 • 68,000 تومان

مارس 2010، در اوپسالاي سوئد، متخصصانِ زنِ اعصاب، روان‌شناسي و جامعه‌شناسي از كشورهاي گوناگون (استراليا، آلمان، كانادا، ايالات متحد، فرانسه، ايتاليا، سوئد و سوييس) شبكه بين‌المللي عصب‌شناسي جنسيت را به وجود آوردند. هدف اين شبكه دفاع از اخلاق توليدات دانش عصب‌شنـاسي و بيــدار كــردن حــس مسئـولـيت پژوهشــگران درباره تأثير كارهايشان در زمينه‌هاي اجتماعي و سياسي است. اولويت ديگر اين شبكه پخش خبرهاي درست نزد مردم عادي و همچنين ايجاد تصويري مثبت از پژوهش هاي مغز، جنسيت و جنس است. عصب‌شناسي اخلاقي در برابر عصب‌شناسي جنسيتي!

كاوشي در فلسفه فمينيستي ( معرفت اخلاق سياست )

 • 110,000 تومان

فلسفه‌هاي فمنيستي روح مشتركي دارند كه همان رويكرد انتقادي به زمان حاضر است. چنان‌كه فيلسوف فرانسوي فرانسواز دستور مي‌گويد: « بودن در زمان خود ... مخالفت با زمان خود است، بودن نقاد در زمان خود است، بيرون از قاب زمانه بودن است» و از آن‌جا كه نمي‌توان زمان حاضر را زماني آرماني دانست، در پرتوي زيستن در زمان حاضر به نحو انتقادي است كه پژوهشگران فمينيست جاي خود را براي ارائه‌ي خوانش‌هاي نوآورانه، ديدگاه‌هاي مخالف و رهيافت‌هاي دگرانديشانه يافته‌اند.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1