فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
ميلياردر بزرگ پول‌هاي كوچك
 • 115,000 تومان
 • با تخفیف: 115,000 تومان
نفوذناپذير (راهكارهاي پيشگيري از مزاحمت‌هاي فكري روزمره براي موفقيت در كسب‌و‌كارتان)
 • 115,000 تومان
 • با تخفیف: 115,000 تومان
خطكش بازار
 • 63,000 تومان
 • با تخفیف: 63,000 تومان
تست مامان
 • 90,000 تومان
 • با تخفیف: 90,000 تومان
ساكت شو و گوش كن (حقايقي تله براي موفقيت در كسب و كار)
مغز نوروساينس و توسعه فردي بين‌المللي با پرسش‌گري (تعداد 1400 پرسش در سال 1400)
پايان بازاريابي
 • 105,000 تومان
 • با تخفیف: 105,000 تومان
سرسره متقاعدسازي (رويكردي نوين براي شناخت و بازاريابي نيازهاي خودآگاه ذهن مشتري)
تو در پول درآوردن معركه هستي (تسلط پيدا كردن بر ذهنيت خود نسبت به پولدار شدن)
ماركتينگ پلن نويسي (ارائه نويني از برنامه‌ها و استراتژي‌هاي بازاريابي)

ميلياردر بزرگ پول‌هاي كوچك

 • 115,000 تومان

فقدان سواد اقتصادي، آفت بزرگ معيشت همه ما است. اگر خود را به آن مجهز كنيم، فرصت‌هاي حال و آينده را بهتر درك كرده، زندگي بهتري براي خود و اطرافيانمان خواهيم ساخت. حتي شايد بتوانيم زندگي اقتصادي و رفاه نسل‌هاي بعدي خود را نيز بهبود دهيم. ارتقاي سواد اقتصادي هدف آكادمي ميداس است. كتاب حاضر برگرفته از پرفروش‌ترين كتاب‌هاي حوزه سواد اقتصادي و مالي به نوجوانان در فروشگاه معتبر آمازون است. گروه مولفان ميداس با اقتباس از اثر اصلي و حفظ چارچوب كلي، تصميم گرفت با رعايت اقتضاي فرهنگي ايران عزيز، نسخه‌اي بازنويسي شده و تاليفي را به خواننده ايراني ارائه كند. هدف ظاهري اين كتاب پاسخ به سوال «چگونه مي‌توان ثروتمند شد؟» است. اما در پشت اين هدف جذاب، تصويرسازي قوي‌‌اي از مفاهيم اقتصادي و سرمايه‌گذاري نهفته شده است. ما در اين كتاب خواننده را سوار قايق كوچكي مي‌كنيم و در درياي معاش اقتصادي به 10 جزيره زيبا خواهيم برد. تصويرسازي كتاب با زباني است كه از همان جزيره اول پله پله خواننده بيشتر و بيشتر جذب كتاب خواهد شد؛ ضرب آهنگ جذابيت كتاب از جزيره سوم پيوسته افزايش خواهد يافت و در نهايت جزيره آخر، تصويري جامع از چگونگي زيست اقتصادي براي داشتن رفاه به نوجوانان و جوان ايراني ارائه مي‌كند. قطعا بزرگسالان با خواندن اين كتاب به خود خواهند گفت اي كاش اين كتاب را در نوجواني خوانده بودم و چه خوب كه فرزندم شانس خواندن آن را دارد!

نفوذناپذير (راهكارهاي پيشگيري از مزاحمت‌هاي فكري روزمره براي موفقيت در كسب‌و‌كارتان)

 • 205,000 تومان

در دنياي مدرن و تكنولوژي محور امروزي، تمركز و تسلط روي كنترل زندگي و كسب‌و‌كار به دليل حواس‌پرتي‌هاي بيشمار بسيار سخت و مشكل‌زا مي‌باشد. بشر روز‌به‌روز در فناوري‌هاي پيچيده و دنياي ديجيتال غرق مي‌گردد تا جايي كه معتاد و وابسته آنها مي‌شود، و بسياري از امور روزمره خود را با اينكه به سادگي و سهولت انجام مي‌دهد، ولي در مقابل دچار پديده حواس‌پرتي، فراموشي و عدم تمركز مناسب بر كارها در طول شبانه روز مي‌گردد. شرط موفقيت انسان امروزي «نفوذناپذيربودن» است به عبارت ساده‌تر بايد بتوانيم بر امور جاري در زندگي و كسب‌و‌كارمان و آنچه كه ذهن ما را حتي در دقايقي در تسخير خود درمي‌آورد غلبه كرده و از مسير خود منحرف نگرديم.

ذوق‌زدگي (چگونه مشتريان دائمي داشته باشيم)

 • 115,000 تومان

مشتريان ذوق زده تمايل بيشتري دارند كه از تجربيات مثبت خود با همتايان و نزديكانشان صحبت كنندء آنها نسبت به تبليغات رقبا توجه چنداني ندارند و همچنين حساسيت بالايي نسبت به افزايش قيمت‌هاي برند مورد علاقه خود نشان نمي‌دهندء. وقتي اين جملات و عبارت را موشكافانه بررسي مي‌كنيم در مي‌يابيم بهتر است مشتريان ذوق‌زده بسازيمء آنها همچون صدف كه مرواريد را در دل خود نگه مي‌دارند به شما وفادار خواهند ماند.

خطكش بازار

 • 63,000 تومان

كتاب پيش رو توسط مترجمين به «خط كش بازار» ترجمه شده است: زيرا معتقديم كه تحقيقات بازار، ريشه درخت كسب و كار و زيربناي تمام شركتهاست.از اين رو نياز به اندازه‌گيري و ارزيابي دقيق عناصر بازار داريم كه بتوانيم تصميمات و استراتژي‌هاي مناسبي اتخاذ نماييم. لذا «خط كش بازار» ؛ يعني اندازه‌گيري صحيح تمام عناصر و بخش‌هاي بازار كه برخي از آنها در نمونه نمادين خط كش روي جلد آورده شده است.

تست مامان

 • 90,000 تومان

كتاب تست مامان اثر راب فيتز پاتريك به صورت كاملا عملي تدوين شده تا شما بتولانيد بهترين صياد پاسخ‌ها از سمت مشتريان خود باشيد. علاوه بر اين ما با مطالعه اين كتاب متوجه مي‌شويم كه كجاي كارمان را اشتباه رفته‌ايم و مي‌توانيم اين اشتباهات را تصحيح كنيم. كتاب تست مامان (the mom test) ‌گنجينه‌اي است شامل سوالاتي مثل: از كجا مشتري‌هاي مد نظر‌مان را جهت طرح سوال پيدا كنيم؟ در جلسه طرح سوال چگونه رفتار كنيم؟ و ... . اگر هميشه علاقه داشتيد كه كسب و كار شخصي خودتان را راه اندازي كنيد و مي‌خواهيد همين امروز دست به عمل بزنيد، باور كنيد كه اين كتاب حكم كليد دستيابي به گنج را براي شما دارد.‌‌

ساكت شو و گوش كن (حقايقي تله براي موفقيت در كسب و كار)

 • 68,000 تومان

كتاب ساكت شو و گوش كن از كتاب‌هاي پرفروش سايت آمازون در دنيا است كه علاوه‌بر طرح مباحث كاربردي و امروزي در حوزه‌ي رفتارشناسي مشتري و جذب سهم بازار بالاتر، بيشتر روي صحبت خود با مديراني است كه تمايل به تغيير در كسب و كار خود ندارند و مدام در حال گله و شكايت از وضع موجود و نسبت دادن شكست‌هاي خود به قضا و قدر مي‌باشند و به جاي تلاش و پشتكار براي عبور از بحران به‌دنبال تلاش و پشتكار براي عبور از بحران به دنبال يافتن مقصر و شكستن تمام كاسه و كوزه‌ها بر سر وي مي‌باشند. لذا توصيه مي‌كنيم اگر مي‌خواهيد از شرايط بد و نابهنجار كسب و كار خود خلاص گرديد، به توصيه‌هاي تيلمن فرتيتا نويسنده‌ي اين كتاب به ‌طور جدي گوش فرا دهيد.

مغز نوروساينس و توسعه فردي بين‌المللي با پرسش‌گري (تعداد 1400 پرسش در سال 1400)

 • 70,000 تومان

نوروماركتينگ كه علم فروش با مغز انسان است در طي دو دهه اخير به ويژه در كشورهاي آمريكاء ژاپنء آلمانء انگليسء چين و... با اهميت و اولويت رشد و توسعه جهاني مي‌نمايند. بنابراين يادگيري و الگوبرداري اين مجموعه‌ها از اين كشورها جهت توسعه يافتگي براي ما نيز ضروري است! به عبارتي توسعه فردي جهاني با پرسش‌گري مناسب و پاسخ‌هاي درست بسيار مفيد و ارزشمند هستند.

پايان بازاريابي

 • 105,000 تومان

اين كتاب به تغيير در سبك زندگي، عادت و سليقه انسان‌ها در عصر جديد پرداخته و نسخه هاي قديمي بازاريابي را منسوخ و مرده قلمداد مي نمايد. شعار اصلي كتاب حضور پر رنگ در شبكه هاي اجتماعي با رويكرد فروش كمتر، توجه و ارتباط بيشتر با مخاطبان مي‌ باشد. بايد به خاطر داشته باشيم مخاطبان ما در شبكه‌ هاي اجتماعي بر افراد تمركز دارند نه محصولات، چهره‌ها را زود تر به ياد مي آورند تا لوگوها را، به دنبال تجارب ديگر مشتريان هستند نه خريد آني از شما. برندها لازم است شخصيت انساني و تعاملي بگيرند نه هويت سازماني و فروشي. اينها ادبيات بازاريابي نوين است و روش هاي قديمي امروزه مرده است. هدف رسانه هاي اجتماعي در وهله اول و مهم تر از همه اين است كه با انسان ها معاشرت كنيد به عبارت بهتر محتوا ملكه و مخاطبان پادشاه هستند.

سرسره متقاعدسازي (رويكردي نوين براي شناخت و بازاريابي نيازهاي خودآگاه ذهن مشتري)

 • 45,000 تومان

پورفسور راجر دالي يك مدل نوين با رويكرد بازاريابي عصبي تحت عنوان سرسره متقاعدسازي يا مدل G-N-A-F كه در چهار مرحله مي‌تواند مشتري بالقوه را به مشتري بالفعل تبديل كند، ارائه كرده است. اولين مرحله از اين سرسره جاذه يا GRAVITY مي‌باشد، كه تعريف آن انگيزه اوليه مشتري براي خريد از محصولات شماست. مرحبه دوم سقلمه يا NUDGE در واقع اهرمي براي هل دادن مشتري به سمت پايين سرسره است كه مشابه تخقيق‌هايي است كه در فروشگاه شما ديده مي‌شود. مرحله سوم از مدل سرسره، شيب سرسره يا همان ANGLE است، كه هر چقدر سرسره شيب‌دارتر يا زاويه‌دارتر طراحي گردد، مشتري با لذت وسرعت بيشتري به پايين انتقال مي‌يابد. در مرحله پاياني سرسره از اصطكاك ياد شده است كه شامل دو بخش اصطكاك واقعي واصطكاك درك شده مي‌باشد.

تو در پول درآوردن معركه هستي (تسلط پيدا كردن بر ذهنيت خود نسبت به پولدار شدن)

 • 72,000 تومان

كتاب «تو در پول درآوردن معركه هستي!» كمك مي‌كند تا شما از ترس‌ها و موانعي كه در سر راه شما براي رسيدن به موفقيت‌هاي مالي وجود دارند، عبور كنيد. جن سينسرو به وسيله مهارت‌هاي خود و همچنين با استفاده از تجربه تبديل شدن از فردي با حساب بانكي خالي و ساكن در گاراژ، به فردي كه به سفر به دور دنيا مي‌پردازد، توانست مجموعه كتاب‌هايي را بنويسد كه تبديل به كتاب‌هاي پرفروشي شدند. او داستان‌هاي سرگرم‌كننده شخصي را با مفاهيم قابل درك تركيب مي‌كند تا منجر به دست آوردن نتايج بالقوه و واقعي شود. در نهايت اين كتاب به شما كمك مي‌كند تا توجيهات پيش افتاده و بي‌منطق را كنار بگذاريد و رابطه خود را با پول بهبود ببخشيد تا تبديل به يك ماشين پول‌سازي شويد.

بازاريابي مغناطيسي (چگونه مي‌توانيد انبوهي از مشتريان را جذب كنيد كه محصول شما را بخرند با شما همراه باشند و آن را به ديگران معرفي و توصيه كنند)

 • 60,000 تومان

اين كتاب قصد دارد يك نظريه و ايده كاملا چالش‌برانگيز و ريشه‌اي ارائه دهد كه آنچه را كه شما خيال مي‌كنيد مي‌دانيد، و يا نسبت به اعتقاد به آن شرطي شده‌ايد، در مورد رشد و پيشرفت كسب و كار خود اشتباه بوده است. بسياري از كسب و كارها محصولات و خدمات خوب دارند، اما شكست مي‌خورند. چون آن‌ها نمي‌توانند فرصت هاي فروش كافي در اختيار خود قرار دهند. اين كتاب تصوير اينكه چگونه صاحب يك كسب و كار موفق و واقعي شويد را به شما ارائه خواهد نمود.

ماركتينگ پلن نويسي (ارائه نويني از برنامه‌ها و استراتژي‌هاي بازاريابي)

 • 35,000 تومان

حقيقت اين است كه موفقيت فقط با محصولات عالي به‌دست نمي‌آيد. بلكه موفقيت از تمايز به وجود مي‌آيد و تمايز هم از طريق ارتباط با بازار و مشتريان به دست مي‌ايد. اين كتاب با بررسي مدل‌ها و قالب‌هاي تركيب‌شده از چندين مدل كاربردي و همچنين ارائه جداول و نمودارهايي جديد كه با ارزش‌گذاري و ارزيابي درست بازار و مشتريان شما همراه است مي‌كوشد به عنوان سندي راهنما براي تدوين برنامه بازاريابي عمل نمايد.

1  2  صفحه‌ی 1