فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
تغييرات كوچك اتفاقات بزرگ
 • 99,000 تومان
 • با تخفیف: 99,000 تومان
خانه‌تكاني مغزي
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
اصل را نشانم بده (اصلي‌ترين توصيه رهبران براي ساختن رهبران جديد)
1 سال با نظم (365 ايده آگاه كننده براي كنترل نفس انعطاف‌پذيري ذهن و موفقيت)
كشف توانمندي‌ها
 • 150,000 تومان
 • با تخفیف: 150,000 تومان
دلايلي براي زنده ماندن
 • 48,000 تومان
 • با تخفیف: 48,000 تومان
حواست نيست
 • 49,000 تومان
 • با تخفیف: 49,000 تومان
لذت كار كردن (سر و سامان دادن به زندگي شغلي)
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان
مردي در شيب جاده
 • 28,000 تومان
 • با تخفیف: 28,000 تومان
عادت‌هاي انعطاف‌پذير
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
شخصيت‌سازي با نظم
 • 32,000 تومان
 • با تخفیف: 32,000 تومان

تغييرات كوچك اتفاقات بزرگ

 • 99,000 تومان

اين كتاب در مورد چگونگي تاثيرگذاري بر ديگران و ترغيب آن‌ها به روش‌هاي موثر و اخلاقي استء و اطلاعات قابل استفاده در مورد بيش از پنجاه مورد از تغييرات اندكء اما كليدي را كه مي‌توانيد بلافاصله به كار گيريدء ارائه مي‌دهد. به علاوه توصيه‌هاي به روزشده و خاصي را در مورد شيوه‌ي به كارگيري اين اصول و همچنين استراتژي‌هاي متعدد ديگري كه توسط علم ترغيب عنوان شده استء ارائه مي‌دهيم. تمركز اين كتاب بر موضوع تغييرات كوچك است كه منجر به تاثيرات بزرگ مي‌شود. اينكه چگونه ديگران را تحت تاثير قرار دهيم و آنها را متقاعد كنيم (با روش‌هاي كاملا اخلاقي) كه احتمالا كوچك‌ترين تغييرات منجر به ايجاد بزرگ‌ترين تاثيرات مي‌شوند. ما اين نوع تغييرات را كوچك بزرگ مي‌ناميم. بياييد سفر خود را به علم جديد ترغيب با نشان دادن اينكه چگونه تغييرات اندك در متن نامهء هزاران شهروند را به اقدام و پرداخت بدهي ماليات خود ترغيب مي‌كند و صدها ميليون پوند درآمد اضافي به دفتر دولت مربوط واريز مي‌شودء شروع كنيم. سپس پيامدهاي تلاش متقاعدكننده‌ي خود را خواهيم ديد.

خانه‌تكاني مغزي

 • 95,000 تومان

چرا با اين‌كه كليدهاي زيادي براي موفقيت وجود داردء اما آن‌ها هيچ دري را نمي‌گشايند؟ چرا قفسه‌هاي پري از پرفروش‌ترين كتاب‌هاي خودياري وجود دارند؟ چرا بسياري از مردم در عملي ساختن اين ايده‌هاي بزرگ موفق نشده‌اند؟ يا چنان‌چه اين ايده‌ها براي مدت‌زماني بازدهي داشته باشندء چه عواملي باعث توقف آن‌ها مي‌شود؟ در اين كتاب متوجه خواهيد شد كه چگونه تكنيك ساده و متحول‌كننده‌ي‌ واگويه مي‌تواند برنامه‌نويسي منفي را معكوس كرده و زندگي‌تان را سرشار از انرژي تازه و پرشور كند. با اين كتاب خانه‌تكاني مغزي، موفقيت را به رويكرد دائمي زندگي خود تبديل كنيد! با خودتان سخن بگوييد! كلمات مناسب را بياموزيد و به كار گيريد.

اصل را نشانم بده (اصلي‌ترين توصيه رهبران براي ساختن رهبران جديد)

 • 110,000 تومان

ماركوس باكينگهام در 1987 با مدرك كارشناسي ارشد در علوم اجتماعي و سياسي از دانشگاه كمبريج فارغ‌التحصيل شد. باكينگهام در طول هفده سال همكاري‌اش با موسسه‌ي گالوپء در هدايت پژوهش‌هايي در مورد بهترين رهبرانء مديران و محيط‌هاي كاري دنيا نقش داشته است. اين پژوهش‌ها اساس دو كتاب پرفروش او بوده‌اند: كتاب يكم: همه‌ي قوانين را بشكن: بهترين مديران دنيا چه كار متفاوتي انجام مي‌دهند. و كتاب دوم: كشف توانمندي‌ها. پاكينگهامء نويسنده‌ي مقالاتي پرمغز در نيويورك تايمزء فورچون و فست كامپنيء مشاوري مستقل و نويسنده و سخنران است و يكي از پيشروترين مراجع در مورد بهره‌وري و عمليات رهبري و مديريت دانسته مي‌شود. او عضو كميته‌ي مشاوره‌ي رهبري و مديريت وزارت امور خارجه است و با همسر و دو فرزندش در لس‌آنجلس زندگي مي‌كند.

1 سال با نظم (365 ايده آگاه كننده براي كنترل نفس انعطاف‌پذيري ذهن و موفقيت)

 • 150,000 تومان

مارتين ميدوز نام مستعار نويسنده‌اي است كه زندگي‌اش را وقف رشد شخصيتي خود كرده است. او به طور مداوم با ايجاد سختي‌هاي متفاوت و برگزيدن چالش‌هاي بزرگ سعي مي‌كند جنبه‌هاي مختلفي از شخصيت خود را نمايان كند. در طول سال‌ها تلاش او توانسته 40 ساعت بدون آب و غذا دوام بياوردء دو زبان خارجي را خودش به تنهايي ياد بگيردء در طول 12 هفته بيش از 13 كيلوگرم وزن كم كندء چندين كسب و كار موفق راه بيندازدء حمام يخ بگيردء چندين ماه در يك جزيره‌ي دورافتاده زندگي كند و در طول يك ماه كتاب داستاني 400 صفحه‌اي بنويسد. اما هدف او شكنجه دادن خود نيست. مارتين علاقه‌ي شديدي به عبور از مرزها و كشف نهايت وجود دروني خود دارد. يافته‌هايشء چه آن‌هايي كه خودش به شخصه تجربه كرده و چه آنهايي كه مطالب علمي هستندء كمك زيادي به بهبود كيفيت زندگي او كرده‌اند. اگر شما هم عللاقه داريد محدوديت‌ها را كنار بزنيد و به بهترين حالت خود تبديل شويدء‌ قطعا از اين كتاب لذت خواهيد برد.

آموزش خريد و فروش بيت كوين و ارزهاي ديجيتال كتاب اول (تعاريف پايه مبادلات رمزنگاري شده ابزار و راهنمايي‌هاي مفيد براي خريد و فروش ارز ديجيتال)

 • 42,000 تومان

اين كتاب به‌منظور ارائه‌ اطلاعاتي منتشر شده است كه تا حد ممكن دقيق و قابل‌اعتماد هستند. با اين وجود، خريد اين كتاب به‌ معني قبول اين واقعيت است كه ناشر و نويسنده‌ كتاب به‌هيچ‌وجه متخصصين موضوعات مورد بحث نيستند و توصيه‌ها و پيشنهادات ذكرشده در كتاب فقط ‌به‌منظور آگاهي خواننده مطرح شده‌اند. براي اقدام با توجه به اطلاعات كتاب، حتما با متخصصين حوزه‌ مربوطه مشورت كنيد. به‌علاوه، اطلاعات ذكرشده در كتاب، فقط اهداف آموزشي دارند و مي‌توانند در سرتاسر جهان مورد استفاده قرار گيرند.

كشف توانمندي‌ها

 • 150,000 تومان

كشف توانمندي‌ها به شما كمك مي‌كند تا كشف كنيد كه چطور با استفاده از قدرتمندترين استعدادهاي ذاتي‌تان موفق شويد. اين كتاب با ارائه‌ ابزارهاي علمي، بينشي سودمند و مثال‌هايي ملموس، به خوانندگان نشان مي‌دهد چرا توامندي‌ها اين اندازه براي موفق شدن اهميت دارند و به آن‌ها مي‌آموزاند كه چطور اين توانمندي‌ها را با استفاده از استعدادهاي ذاتي خود بسازند. اساس اين كتاب بر برنامه‌ انقلابي گالوپ استوار است كه با تحقيق بر جامعه آماري دو ميليون نفري از موفق‌ترين افراد در هر زمينه‌اي، به نقشه‌اي دست يافته كه به شما نشان مي‌دهد چطور استعدادها و توانمندي‌هاي منحصر به فرد خود را پرورش دهيد.

دلايلي براي زنده ماندن

 • 48,000 تومان

من بودن را مي‌خواهم. دوست دارم آن را بخوانم بنويسم احساس كنم. دلم مي‌خواهد بودن را زندگي كنم. دلم مي‌خواهد در اين عمري كه به يك چشم برهم زدن تمام مي‌شود تا مي‌توانم لحظه‌ها را به احساس كردن و لمس كردن بگذرانم. احساس كردن هر آن‌چه احساس شدني‌ست. از افسردگي بيزارم از آن واهمه دارم يا در حقيقت وحشت زده‌ام. ما در عين حال اين او بود كه مرا اينچنين صيقل داد. دست كم براي من اگر افسردگي بهايي بود كه براي احساس كردن زندگي بايد مي‌پرداختم ارزشش را داشت. همين كه هستم خرسندم.

حواست نيست

 • 49,000 تومان

در حقيقت منزلت گوش سپردن بس فراتر از سخن گفتن است. همين دل ندادن به سخن هاست كه آتش جنگ‌ها را افروخته، دارايي‌ها را به باد داده و دوستي‌ها را تباه كرده است. كالوين كوليج در گفته مشهور خود ابراز داشته: «اگر اجبار و الزام نباشد، هيچ كس به خود نيز گوش فرا نمي‌دهد.» اپيكتيتوس نيز به زيبايي گفته: «طبيعت به آدمي دو گوش و يك زبان عطا كرده است؛ باشد كه دو برابر سخن گفتن، به ديگران گوش فرا دهد.» كتاب حاضر ستايشي ست از موهبت گوش سپردن و نيز سوگواري ست بر فرهنگ رايج كنوني كه گويي كمر به محو اين عطيه‌ي نيكو بسته است…

لذت كار كردن (سر و سامان دادن به زندگي شغلي)

 • 50,000 تومان

ماري كندو يك متخصص مرتب‌سازي، نويسنده پرفروش، ستاره تلويزيوني، كانديداي امي و بنيان‌گذار كن‌ماري كديا است، كه به مردم كمك مي‌كند خانه‌هاي نامرتب خود را به فضاهاي آرامش‌بخشي تبديل كنند. او به عنوان يكي از 100 فرد بانفوذ مجله تابم انتخاب شده است.

مردي در شيب جاده

 • 28,000 تومان

از همين قلم منتشر شده است: جاده‌ي زندگي دست سرنوشت نيمه‌ي گمشده الفباي رويش آيا مي‌دانيد راز تندرستي و طول عمر چيست؟ فانوس سبز به دنبال آرزوها خانه‌ي پدري (مجموعه داستان)

عادت‌هاي انعطاف‌پذير

 • 55,000 تومان

انعطاف‌پذيري به معناي «تاب‌آوري» است: توانايي تحمل فشار. هدف‌گذاري‌هاي معمول به خوبي كار مي‌كنند تا اينكه فشار زندگي مدرن پوسته خشك و غير قابل انعطافشان را در هم مي‌شكند. عادت‌هاي انعطاف‌پذير سيال‌اند: مي‌توانند شكل و شدتشان را تغيير دهند تا مناسب هر روز خاص شوند. آن‌ها در روزهاي پرمشغله، خسته و بد هم دوام مي آورند؛ و البته در روزهاي بهتر، شكوفا مي‌شوند. عادت‌هاي انعطاف‌پذير نسبت به خرده‌عادت‌ها گام بزرگ‌تري براي ساختن عادت است، نه لزوما به اين خاطر كه انقلابي‌تر است (با اينكه ممكن است باشد)، بلكه چون كامل است.

شخصيت‌سازي با نظم

 • 32,000 تومان

انضباط هر فرد اسپارتان هم در صحنه نبرد و هم در زندگي روزمره خود، حاكي از تأثير اقتدار در موفقيت است. با پيروي از فرهنگ انضباط فردي اين تمدن، شما نيز قادر خواهيد بود قله‌هاي دست نيافتني نگرشي موفق را زير پا بگذاريد و تبديل به افسانه زندگي خودتان شويد.

1  2  3  4  صفحه‌ی 1