فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
شكوفا شو (5 نكته براي عبور از موانع و برخوردار از زندگي فوق‌العاده)
شهامت تو را مي خواند (بخت و اقبال شيقته دليران است)
رفتني‌ام يا ماندني (احساس بي‌ارزشي و درماندگي ثمره زندگي در كنار افراد نارسيست)
باورش كنيد (چگونه مي‌توان از فردي كه او را دست كم مي‌گيرند به فرد توقف‌ناپذير تبديل شد)
دنيايت را تغيير بده (چطور هر كسي در هر جايي مي‌تواند تفاوتي ايجاد كند)
ذهنيت بركت‌آفرين (موفقيت از اينجا آغاز مي‌شود)
زندگي ليمونادي (چگونه در كار و زندگي موفق شويم)
 • 159,900 تومان
 • با تخفیف: 159,900 تومان
 • 59,900 تومان
 • با تخفیف: 59,900 تومان
روانشناسي محيطي و بهزيستي انسان (تاثيرهاي محيط‌هاي مصنوع و طبيعي)

شكوفا شو (5 نكته براي عبور از موانع و برخوردار از زندگي فوق‌العاده)

 • 199,900 تومان

ما براي يك زندگي متوسط، بدون پاداش يا تحقق نيافته خلق نشده‌ايم. جوئل اوستين، نويسنده پرفروش نيويورك‌تايمز، در اين كتاب پويا، الهام‌بخش و ايمان‌ساز، شيوه‌هاي عملي و دلگرم‌كننده‌اي را ارائه مي‌دهد كه براي ايجاد يك زندگي بدون محدوديت لازم است. اين كتاب در شكوفايي و رهايي از بند‌ها كمكتان مي‌كند تا بتوانيد بهره‌‌وري خويش را افزايش دهيد، روابطتان را بهبود ببخشيد و باور داشته باشيد كه دستيابي به رويا‌هاي بزرگ‌تر امكان‌پذير است. اين كتاب كه سراسر نقل ايمان و الهامات گوناگون است، شما را براي ايجاد ديدگاه جديد به چالش مي‌كشد، اجازه نمي‌دهد چيزي مانعتان شود و هر گونه محدوديتي را رد مي‌كند. جوئل اوستين به شما اين انگيزه را مي‌دهد كه دريابيد نگرش تغيير‌دهنده زندگي از ذهن شما سرچشمه مي‌گيرد: «وقتي از نظر ذهني به اين باور برسيد كه پيروز خواهيد شد، موجب مي‌شود تا اعتمادبه‌نفس داشته باشيد و بينديشيد قادريد بالاتر برويد و موانع را پشت سر بگذاريد. در آن صورت، خداوند، درونتان قدرتي جاري مي‌سازد كه به شما امكان مي‌دهد كه از يك زندگي عادي فراتر برويد و به سوي زندگي خارق‌العاده‌اي كه برايش طراحي شده‌ايد قدم بگذاريد.»

شهامت تو را مي خواند (بخت و اقبال شيقته دليران است)

 • 179,900 تومان

شهامت نيرويي قدرتمند كه ما را توانمند مي‌سازد بر موانع فائق آييم، براي حقيقت مبارزه كنيم، به ديگران خدمت برسانيم، تغيير را سرلوحه امور خويش قرار دهيم و در نهايت همان كسي شويم كه بايد باشيم. ندايي كه تو را به شهامت مي‌خواند، در سراسر زندگي همه آدميان شنيده مي‌شود. اگر ما به اين ندا پاسخ ندهيم، چه كسي پاسخ خواهد داد؟ اگر اكنون پاسخ ندهيم پس چه زماني؟

رفتني‌ام يا ماندني (احساس بي‌ارزشي و درماندگي ثمره زندگي در كنار افراد نارسيست)

 • 139,900 تومان

از همه طرف با افراد نارسيستي (خودشيفته) كه فكر مي‌كنند دنيا بر مدار آن‌ها مي‌چرخد، محاصره شده‌ايم. هاكان منگوچ در كتاب رفتني‌ام يا ماندني روال معمول رمان را در هم شكسته و سبك متفاوتي از رمان‌نويسي ارائه مي‌دهد و در آن به دهليزهاي رواني روابط اشخاصي كه در سايه زندگي با افراد نارسيست، ناآرام و ناراحت هستند، مي‌پردازد و از آن‌ها پرده‌گشايي مي‌كند. در جدال ميان آلينا و ارتان، در ميداني به نام عشق، چيزهاي زيادي مرتبط با خودتان خواهيد يافت.

باورش كنيد (چگونه مي‌توان از فردي كه او را دست كم مي‌گيرند به فرد توقف‌ناپذير تبديل شد)

 • 189,900 تومان

جيمي كرن ليما در اين كتاب هم به زندگي حرفه‌اي و هم به زندگي شخصي‌اش مي‌پردازد و راه و رمزهاي ثروتمند شدن و كسب موفقيت مالي و موفقيت در زندگي شخصي را مي‌آموزد. كتاب باورش كنيد مناسب همه مردان و زناني است كه هميشه در ذهن روياي ثروتمند شدن را مي‌پرورانده‌اند، اما هرگزاعتماد به نفس و جرئت تحقق بخشيدن به روياهايشان را نداشته‌اند. اين كتاب براي همه كساني است كه با اين ديدگاه بزرگ شده‌اند كه سرنوشت از پيش تعيين شده و نمي‌توانند قدمي در جهت رشد مالي،‌حرفه‌اي و شخصي خود بردارند و تا آخر عمر محكوم به سازش با شرايط هستند. جيمي شركتش را در اتاق پذيرايي خانه‌اش تاسيس كرد و اكنون به يك چهره سرشناس و ثروتمند امريكايي تبديل شده است. اين اثر جزو پرفروش ترين‌هاي نيويورك‌تايمز، وال‌استريت ژورنال،‌ يو‌اس‌اي تودي و آمارون بوده و به زبان هاي مختتلفي ترجمه شده است.

دنيايت را تغيير بده (چطور هر كسي در هر جايي مي‌تواند تفاوتي ايجاد كند)

 • 139,000 تومان

اين كتاب براي شما نوشته شده اگر مي‌خواهيد خودتان را تغيير بدهيد. همان‌طور كه اين كتاب را مي‌خوانيد، تغيير خواهيد كرد. اين كتاب براي شما نوشته شده اگر مي‌خواهيد بخشي از جنبش دگرگون‌كننده باشيد. هنگام يادگيري، از آن الهام خواهيد گرفت...

ذهنيت بركت‌آفرين (موفقيت از اينجا آغاز مي‌شود)

 • 69,900 تومان

يكي از مهم‌ترين جنبه‌هايي كه ما خودمان را در مسير خدا ببينيم اين است كه ذهنيتي سرشار و بركت‌آفرين را پرورش دهيم. اين را بدانيد كه خداوند از قبل تجهيزات مورد نياز براي رسيدن به يك زندگي موفق را در اختيارتان قرار داده است. او دانه‌هايي درون شما نهاده است كه همگي از فرصت‌هاي گوناگون، استعدادهاي خارق‌العاده، ايده‌هاي خلاقانه و روياها سرشارند. اما اينكه اين دانه‌ها درون شما هستند به اين معنا نيست كه به خودي خود كاري برايتان انجام مي‌دهند. شما بايد آن‌ها را باور كنيد. به عبارت ديگر شما بايد آن سوي ترديدها باور كنيد كه ملزومات موفقيت را در اختيار داريد. شما بايد به خاطر داشته باشد كه بنده خداوند بلند مرتبه‌ايد و خلق شده‌ايد تا از موهبت‌هاي او بهره‌مند شويد. خدا شما را خلق نكرده است تا يك زندگي معمولي و متوسط داشته باشيد. هدف او از آفرينش شما اين بوده است كه بهتر باشيد و پيشرفت كنيد. بنابراين توانايي بينش، استعداد، دانش و قدرت ماورايي‌اش را در اختيار شما قرار داده است تا به آن دست يابيد. شما همين لحظه هر آنجه مورد نياز است را در اختيار داريد تا به سرنوشتي كه خدا باريتان مقدر كرده دست پيدا كنيد.

زندگي ليمونادي (چگونه در كار و زندگي موفق شويم)

 • 159,900 تومان

همه مردم به دنبال شادي و مفهوم بخشيدن به زندگي و تحقق هدف‌هايشان هستند. هر سال حداقل 365 روز فرصت داريد تا مسير زندگي‌تان را كنترل كنيد. بسياري از مردم اين فرصت طلايي را ناديده مي‌گيرند. هر روز يكي از اين دو نوع زندگي را انتخاب مي‌كنيد: زندگي ليمويي يا زندگي ليمونادي. در زندگي ليمويي، وضع كنوني را به طور دائم مي‌پذيريد و فعالانه مسير زندگي‌تان را كنترل نمي‌كنيد و به ديگران اجازه مي‌دهيد كنترل سرنوشت‌تان را در دست بگيرند. در زندگي ليمويي به جاي تلاش فعال و واقعي براي ايجاد تغييرات مثبت براي رسيدن به نتيجه مطلوب، بر بهانه‌ها، دنباله‌روي‌ها و تظاهرها تمركز مي‌كنيد. اين كتاب مي‌گويد چگونه زندگي غيرفعال ليمويي را به زندگي فعال ليمونادي تبديل كنيد. آيا مي‌خواهيد خودتان سرنوشت زندگي‌تان را تعيين كنيد يا ديگران سرنوشت‌تان را رقم بزنند؟ آيا مي‌خواهيد زندگي ليمويي داشته باشيد يا زندگي ليمونادي؟ جواب به اين پرسش به توانايي شما براي انجام دادن پنج تغيير بستگي دارد: چشم‌انداز، ريسك، استقلال، خودآگاهي و حركت. اين كتاب ياد خواهد داد كه چگونه با پنج تغيير ساده مي‌توانيد از زندگي ليمويي خلاص شويد و زندگي ليمونادي را آغاز كنيد.

اگر فقيري برايت متاسفم

 • 59,900 تومان

زمان چيست؟ زمان تجزيه و فرسايش است و هر وقت تجزيه و فرسايش را متوقف كنيم، زمان را متوقف كرده‌ايم. اين كتاب را به كسي تقديم نمي‌كنم. اين كتاب را به تمام زمان‌هاي از دست رفتۀ متوقف نشده و تمام زمان‌هايي كه هنوز هدر نرفته‌‌اند تقديم مي‌كنم. اينجا چه خبره؟ اين كتاب چكيده‌ايه از حرف‌هاي فقرايي كه از هيچ و پوچ و بدون هيچ پشتوانه‌اي خودشون رو به همه‌چيز رسوندن و به بالاترين جايي كه مي‌خواستن، رسيدن و هنوز هم دارن بالاتر ميرن و خيلي‌‌ها رو هم با خودشون بالا مي‌كشن. اين فقرا لاك‌پشت‌هايي هستن كه مي‌دونن هدفشون كجاست و لاك‌پشتي كه بدونه هدفش كجاست، خيلي زودتر از خرگوشي به مقصدش مي‌رسه كه ندونه هدفش چيه و كجاست. اين فقرا با هر گاوي سرشاخ نمي‌شن تا انرژي كافي براي رقباي اصليشون داشته باشن. اين كتاب يه نگاه حرفه‌اي و كاربرديه به گل‌واژه‌هاي تكراري و خسته‌كننده كه از زبان استاد‌هاي انگيزشي و كلاس‌‌ها و برنامه‌هاشون شنيدي؛ البته اگه از اين روش‌هاي انگيزشي خسته شدي كه فقط به تو يه انرژي موقتي و يه دوپينگ سهمناك سمي تزريق مي‌كنه تا با اين كار فقط جيب شومن‌هاي بي‌سوادي پر بشه كه شما‌ها اون‌ها رو استاد صدا مي‌كنين. كساني كه هميشه سرت كلاه گذاشتن و لقمة آماده دادن دستت تا تو هميشه نگاهت به دست‌هاي اون‌ها باشه. هيچ‌وقت فوت و فن استادي رو بهت ياد ندادن، چون اون‌ها فقط شومن‌هاي خوبي هستن و خوب تشويق مي‌كنن و اگه كاري بيش از اين از دستشون برميومد، الان روي اون استيج‌‌ها ناايستاده بودن و براي شما دلقك‌بازي درنمي‌آوردن. هيچ‌كس دلش براي تو نسوخته كه فرمول‌هاي زندگيش رو مفت و مجاني در اختيار تو بذاره، اونم اگه كلاهبردار و خالي‌بند نباشه و اصلاً فرمولي چاره‌ساز داشته باشه كه بخواد ارائه بده. تو در زندگيت بيشتر از تشويق به حمايت نياز داري، خيلي‌‌ها تو رو تشويق مي‌كنن كه تو سريع‌تر بدوي، اما چند تاي اون‌ها وقتي زمين مي‌خوري، مي‌دَوَن سمتت و دستت رو مي‌گيرن و از زمين بلندت مي‌كنن و ازت حمايت مي‌كنن؟ براي تغيير زندگيت فقط به يه نفر احتياج داري؛ خودت. فرمول خود تويي و راه‌حل هم خود تويي.

پيامي از ماورا (پيام‌هايي خردمندانه براي آنهايي كه تشنه معرفت‌اند)

 • 149,900 تومان

در زندگي امروزي گاهي با زمان رقابت مي‌كنيم. انگار هر كه مشغول‌تر باشد، زندگي بهتر، مهم‌تر يا پرمعناتري دارد. انگار هرچه فهرستمان را كامل‌تر كنيم، بيشتر زندگي كرده‌ايم، اما ما كالبدي خاكي و روحي معنوي داريم. اين جسم و جان در هم تنيده شده‌اند. وقتي نيازهاي جسم و روح را سركوب مي‌كنيم، با انساني مواجه مي‌شويم كه كامل نيست، اصالت ندارد و قلبش آواز سر نمي‌دهد. مضطرب، خسته و بداخلاق است. جسم اين شخص فرسوده و كرخت است و مقاومت مي‌كند. روحش فقداني عظيم را حس مي‌كند، از عالم و آدم بريده و كلافه است. در تمام اين لحظات، از سرشت معنوي خود جدا مانده‌ايم. گاهي نيز زمان بسياري را هدر مي‌دهيم. زيرچشمي به هدف خود نگاه مي‌كنيم و اطرافش پرسه مي‌زنيم. نمي‌دانيم واقعا به ما تعلق دارد يا نه. اگر حواسمان نباشد، به چنين آدمي تبديل مي‌شويم: نويسنده‌اي كه نمي‌نويسد. نقاشي كه نقش نمي‌زند. پزشكي كه ديگران را درمان نمي‌كند. ماجراجويي كه هيچ ماجرايي ندارد. مخترعي كه هيچ اختراعي نمي‌كند و الهام‌بخشي كه به هيچ‌كس انگيزه نمي‌دهد. بسياري از ما بيشتر عمرمان را در خواب به‌سر مي‌بريم، اما دير يا زود روزي مي‌رسد كه بيدار مي‌شويم. تمام حواس‌پرتي‌ها و هيجان‌ها ناپديد مي‌شوند و حضور محض را تجربه مي‌كنيم. اين آگاهي آن‌قدر منحصربه‌فرد و كامل است كه قلب را منفجر مي‌كند. وقتي شهد نور ناب را مي‌چشيم، چه مي‌شود؟ قلبمان مشتاق‌تر مي‌شود. رمزش چيست؟ بايد خود حقيقي‌مان را به خاطر بياوريم. بايد پيام ماورا را بشنويم.

روانشناسي محيطي و بهزيستي انسان (تاثيرهاي محيط‌هاي مصنوع و طبيعي)

 • 229,900 تومان

اين كتاب به درك بهتري از اثر محيط‌هاي مصنوع بر بهزيستي جسمي و رواني افراد كمك مي‌كند. علاوه بر آن، اين كتاب بينشي درباره روش‌هاي بهينه كردن طراحي اين محيط‌ها در راستاي ارتقاي سلامت ارائه مي‌دهد. كتاب حاضر در مورد زمينه‌هاي تاريخي اين رشته و مولفه‌هاي نظري آن در پژوهش و طراحي بحث مي‌كند و جديدترين يافته‌ها را در اين زمينه ارائه مي‌دهد. مولفه‌هاي اصلي روانشناختي مانند فضاي شخصي، احساس قلمرو، حريم خصوصي، تاب‌آوري، فشار رواني و ديگر مقوله‌ها در تمام انواع محيط‌هاي معرفي شده در اين كتاب گنجانده شده‌اند. اصلي‌ترين مباحثي كه اين كتاب ارائه مي‌دهد عبارتند از: ـ بينش مبتني بر پژوهش درباره اينكه چگونه يك محيط مي‌تواند بر سلامت و بهزيستي رواني و جسمي تاثير بگذارد. ـ ادغام ساختارهاي روانشناختي اصلي، مانند مقابله، دلبستگي به مكان، حمايت اجتماعي و كنترل ادراك‌شده در محيط‌هاي مورد بحث. ـ بحث در مورد نظريه بازيابي توجه كاپلان و نظريه كاهش فشار رواني اولريخ. ـ بررسي محيط‌هاي آموزشي، محيط‌هاي اداري، محيط‌هايي براي زندگي فعال، مسكن براي سالمندان، محيط‌هاي طبيعي، مراكز اصلاح و تربيت، مراكز خريد و غيره.

موعد مقرر (هر چيز منتظر موعد مقرر خود است نه گل پيش از موعد خود غنچه مي‌دهد و نه خورشيد پيش از موعد مقرر خود طلوع مي‌كند)

 • 99,900 تومان

شاگرد شمس شدن، كاري دشوار است؛ قاطعيت، نظم و جرئت مي‌خواهد. شمس خورشيدي تابناك است كه هم مي‌تواند گرمابخش باشد و هم بسوزاند و خاكستر كند. حاضري خاكستر بشوي و دوباره از خاكسترت جوانه بزني؟ حاضري شاخه‌هايي را كه به آن عادت كرده‌اي، رها كني و وقتش كه رسيد، بروي؟ حاضري به يك‌باره دانسته‌هايت را به كناري بگذاري؟ اين بار تو را براي شاگرد مكتب شمس بودن دعوت مي‌كنم، هم‌سفر من! براي هيچ‌چيزي دير نيست؛ چرا كه هر چيزي منتظر موعد مقرر خود است. شايد موعد مقرر، اكنون باشد.

ان ال پي روانشناسي تاريك (تكنيك‌هاي برنامه‌ريزي عصبي كلامي راهنماي ضروري در قانع‌سازي و تاثيرگذاري بر ديگران)

 • 59,900 تومان

در اين كتاب با جنبه‌اي از روانشناسي تاريك تحت عنوان «مثلث تاريك» آشنا مي‌شويد كه بعضي از مردم براي رسيدن به خواسته‌هايشان به آن متوسل مي‌شوند. ان ال پي شاه‌راهي است براي نگاه به اعماق انسان‌ها تا از درون آن علت منحصر به فرد بودن هر شخص را دريابيد. آموختن روش درست و صحيح استفاده از دستكاري روان‌شناختي به معناي ورود به الگوهاي غيراخلاقي و سوء استفاده از اطرافيان نيست بلكه به اين معناست كه به روشي ناب دست پيدا كرده‌ايد تا از آن در راستاي رسيدن به خواسته‌هايتان استفاده كنيد. به علاوه ان ال پي براي كساني كه مي‌خواهند از شر بيماري‌هايي چون افسردگي، اضطراب و برخي بيماري‌هاي روحي ديگر رهايي پيدا كنند بسيار عالي و كارآمد است.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1