فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
فرهنگ نظارت (رصد كردن به عنوان روش زندگي)
 • 159,000 تومان
 • با تخفیف: 159,000 تومان
اقتصاد براي مديران
 • 75,000 تومان
 • با تخفیف: 75,000 تومان
جهان كودكان مراكز شبانه‌روزي
 • 69,000 تومان
 • با تخفیف: 69,000 تومان
ما فرزند خوانده‌ايم (حقايقي درباره فرزندخواندگي و فرزندپذيري)
ماتريس الهي (پلي ميان زمان مكان معجزه و باور)
 • 119,000 تومان
 • با تخفیف: 119,000 تومان
باشعوري (چگونه ذهن ناخودآگاه شما بر رفتار شما حكمراني مي‌كند)
جدال جهان‌بيني‌ها (علم در برابر عالم ماورائي)
 • 150,000 تومان
 • با تخفیف: 150,000 تومان
از عشق تا طلاق (تاملاتي در چالش‌هاي زندگي خانواده ايراني)
ريشه‌هاي اقتصادي ديكتاتوري و دموكراسي
 • 250,000 تومان
 • با تخفیف: 250,000 تومان
روش‌هاي تدريس پيشرفته (مجموعه مقالات)
 • 110,000 تومان
 • با تخفیف: 110,000 تومان

فرهنگ نظارت (رصد كردن به عنوان روش زندگي)

 • 159,000 تومان

امروزه، شما هم رصد مي‌شويد هم رصد مي‌كنيد. نظارت والدين، نظارت بر دوستان، نظارت بر خود، و استقبال از رصد شدن شيوه‌هاي جديد نظارتند. رصد كردن به روشي از زندگي تبديل شده است. چرا مردم در دنياي تحت‌نظارت، اطلاعات شخصي خود را به راحتي رها مي‌كنند؟ خواسته ديده شدن،‌به عادي‌سازي و مشروع كردن همه انواع نظارت كمك مي‌كند. نظارت، ديگر حيطه صلاحيت دولت‌ها و شركت‌ها نيست، يك عنصر تشكيل دهنده زندگي است. نظارت، اجتماعي شده است؛ همه يكديگر را مي‌پايند. دامنه اعمال نظارت گسترده شده است_ از نگاه ناخواسته ناظر بيروني گرفته، تا استقبال از رصد شدن كه تمايلي دروني است. اين كتاب، تحليلي جامعه‌شناختي و سياسي درباره نظارت در دوران مدرنيته ديجيتال است. فرهنگ‌ نظارت، شناخت ما را از مشخصه‌ها و مناسبات فضاي مجازي ارتقا مي‌دهد.

اقتصاد براي مديران

 • 75,000 تومان

علم اقتصاد در زمره علوم اجتماعي و قدمت آن بيش از دو قرن است. اقتصاد، دانشي مفيد براي افرادي است كه مي‌خواهند در مورد سياست‌هاي اقتصادي دولت، كسب و كار و يا تصميم‌گيري و انتخاب‌هاي شخصي خود بهتر فكر و عمل كنند. از آنجا كه اقشار مختلف جامعه (دانشجويان، پزشكان، مديران و ...) با مسائل اقتصادي و تجزيه و تحليل آنها به‌طور روزمره سروكار دارند، شناخت و آگاهي دقيق از پديده‌هاي اقتصادي ضرورت مي‌يابد و اين امور به كمك علم اقتصاد امكان‌پذير مي‌باشد. بدين منظور در كتاب حاضر با عنايت به سرفصل مصوب درس اقتصاد براي مديران، عناويني از علم اقتصاد مطرح شده كه جنبه‌ پايه‌اي و كليدي داشته و به درك علمي علاقه‌مندان در رابطه با مفاهيم و اصطلاحات اقتصادي كمك خواهد كرد.

جهان كودكان مراكز شبانه‌روزي

 • 69,000 تومان

كودكاني كه روايت شدند و شنيده نشدند. اين كتاب، برآمد يك طرح مطالعاتي درباره «هويت، زندگي و روش‌هاي نگهداري كودكان در مراكز شبانه‌روزي» است. در اين كتابء هزارتوي زندگي مادي و فيزيكي و زندگي ذهني و فكري فرزندان مراكز شبانه‌روزي بررسي مي‌شود. اين بررسيء در دو زمينه انجام گرفته است كه عبارتند از: زندگي بيروني و زندگي ذهني - خيالي فرزندان اين خانه‌ها. همچنين دو نگاه يا دو نگرش را در اين پژوهش پي گرفته‌ايم: نگاه بيروني و نگاه دروني. نگاه بيروني، نگاهي است كه مديران، مددكاران، مربيان، سازمان‌هاي حقوقي و جامعه به اين بچه‌ها دارند و نگاه دروني، نگاهي است كه آنان خود به هويت، شخصيت، زندگي و آينده خود دارند.

ما فرزند خوانده‌ايم (حقايقي درباره فرزندخواندگي و فرزندپذيري)

 • 49,000 تومان

فرزندخواندگي، مسئله كساني است كه پس از تولد يا به هنگام خردسالي به دلايلي از خانواده خود جدا شده و از طريق سازمان بهزيستي يا ديگر مراكز نگهداري از كودكان بي‌سرپرست، به آغوش پدر و مادري سپرده مي‌شوند تا در محيط گرم و صميمي يك خانواده، شرايط لازم براي رشد و پرورش آنان فراهم شود. اين كتاب، نگاهي است به فرزندخواندگي و كاوش كارشناسي درباره پرسش‌ها، نقطه‌هاي تاريك، دغدغه‌ها و شناخت واقعيت‌هاي فرزندخواندگي، فرزندپذيري و زدودن احساس‌هاس منفي از آنان؛ و پاسخي است به پرسش‌هايي از قبيل: فرزندخواندگي چيست؟ چه ويژگي‌هايي براي پذيرش فرزندخوانده الزامي است؟ حقوق فرزندخواندگان، انتظارات و خواسته‌هاي آنان چيست؟ فرزندخوانده‌ها و خانواده‌هاي فرزندپذير، در برقراري ارتباط با يكديگر و رابطه با جامعه، چه محدوديت‌ها و مشكلاتي دارند و به چه حمايت‌هايي نيازمندند؟

ماتريس الهي (پلي ميان زمان مكان معجزه و باور)

 • 119,000 تومان

در روزگاري كه سرخط خبرها از جنگ و نفرت و اختلافات مذهبي و نژادي و قومي و ملي مي‌گويند و تيتر اول روزنامه‌ها از فقر و بيماري و فساد و آزار و اذيت مي‌نويسند؛ در روزگاري كه نوع بشر بيش از هر زمان ديگر به دست خود در معرض نابودي است و نسبت به بقاي خود، حس كوچك و غير موثر بودن و احساس نااميدي و ترس دارد؛ در روزگاري كه ترس انسان‌ها از تغيير شرايط و بدتر شدن اوضاع، به سكوت آنان در برابر ظلم آشكار منجر شده و در بهترين حالت به نام تسليم در برابر تقدير، رداي تقدس به تن مي‌كند؛ اگر به آرامش افيوني روزمرگي عادت نكرده و گمان مي‌كنيد زلال چشمه حقيقت، جايي در ميانه راه گل‌آلود شده است؛ اگر راهكارهاي ارائه شده توسط دولت‌ها، احزاب، فرقه‌ها، و مكاتب براي رشد و تعالي بشر سيرابتان نمي‌كند؛ اگر مي‌پنداريد كه داستان انسان و جهان بايد چيزي غير از واقعيتي باشد كه تاكنون براي ما تصوير شده است و از ترسيم دور باطل بايدها بر چهارديواري سرنوشت آزرده و در جستجوي معنايي برتر در زندگي هستيد، اكنون نوبت آن است كه پنجره را به سوي شايدها بگشاييم، باشد كه طرحي نو دراندازيم. اين كتاب تلاشي است براي استفاده از اين فرصت و ايجاد تحولي در نگرش ما نسبت به جايگاه انسان در هستي از طريق آشتي مكاتب باستاني و دانش نوين با اهداف بقاء و تكامل بشريت. تلاشي براي از خداي بيرون، دل بريدن و به نداي درون، دل بستن؛ تلاشي براي از خود شروع كردن.

باشعوري (چگونه ذهن ناخودآگاه شما بر رفتار شما حكمراني مي‌كند)

 • 67,000 تومان

ما انسان‌ها تا چه اندازه از تاثير جهان ناخودآگاه بر رفتارهايمان آگاهيم؟ اين كتاب درباره نيروهاي حيرت‌انگيزي است كه در اذهان ما ايفاي نقش مي‌كنند. درباره تاثير جهان ناخودآگاه بر رفتار ارادي عقلائي ما، تاثيري بسيار قدرتمندتر و قوي‌تر از آن‌چه كه در گذشته مي‌پنداشتيم. در اين كتاب لئونارد ملودينو آزمايش‌هاي شگفت‌انگيز و آموزنده‌اي را ارائه مي‌دهد كه از نحوه تاثير ذهن ناخودآگاه بر شكل‌گيري تجارب روزمره ما از جهان پرده برمي‌دارد. او با ارائه اين آزمايش‌ها نشان مي‌دهد كه ما چگونه تحت تاثير ذهن ناخودآگاه، در روابط‌مان با خانواده، دوستان، و همكاران دچار اشتباه مي‌شويم، چگونه با اين‌كه براي انجام يك سرمايه‌گذاري خاص دلائلي را ارائه مي‌دهيم اما درك درستي از آن نداريم، و چگونه رخدادهاي مهم گذشته را اشتباه به ياد مي‌آوريم.

جدال جهان‌بيني‌ها (علم در برابر عالم ماورائي)

 • 150,000 تومان

در اين كتاب، ديپاك چوپرا و لئونارد ملودينو پاسخ‌هاي مهيج و ماهرانه‌اي را در مورد مهم‌ترين پرسش انسان ارائه كرده‌اند: آيا ما به طور ساده ماشين‌هايي زيستي هستيم كه سرنوشت ما فراموشي و مرگ است، يا موجوداتي فنا ناپذيريم كه موقتا جسم مادي را تجربه مي‌كنيم؟ نويسندگان اين كتاب حق منازعه را به جا آورده‌اند و آن گونه به اين موضوع پرداخته‌اند كه شما نمي‌توانيد خواندن كتاب را متوقف كنيد. اين كتاب فصل تازه‌اي در جدال بين علم و دين گشوده است. ارزش اين كتاب، با گذشت زمان، بيشتر خواهد شد.

از عشق تا طلاق (تاملاتي در چالش‌هاي زندگي خانواده ايراني)

 • 5,500 تومان

اين كتاب گزارش‌هايي است از اين گونه رخدادها در زندگي خانواده‌هاي ايراني و بررسي و ريشه‌كاوي اين دشواري‌ها. تلاشي است نخست براي نشان دادن درد و سپس جستجو براي درمان.

ريشه‌هاي اقتصادي ديكتاتوري و دموكراسي

 • 250,000 تومان

اين كتاب امروزه يكي از مراجع اصلي براي درس توسعه‌سياسي در دانشكده‌هاي علوم سياسي دنيا به شمار مي‌آيد و انتظار مي‌رود كه دانشجويان علوم سياسي در ايران نيز به طور خاص استفاده ويژه‌اي از آن نمايند و گامي نخست در برانگيختن دانشكده‌هاي علوم سياسي كشور براي حركت به سمت شناخت و آموزش گرايش اقتصاد سياسي و هدايت تحقيقات آكادميك در اين زمينه باشد. پيرامون دموكراسي به طور كلي و دموكراسي سازي به طور خاص، كتاب‌هاي علمي معدودي به فارسي وجود دارد و اين اثر مي‌تواند تا حدي اين كمبود را جبران كند.

روش‌هاي تدريس پيشرفته (مجموعه مقالات)

 • 110,000 تومان

اين كتاب مجموعه‌اي از ده مقاله و گزارش تحقيقي از صاحب‌نظران تعليم و تربيت است كه سير تحول و ديدگاه‌هاي گوناگون دربارة تدريس و روش‌هاي آن را با توجه به شرايط و ويژگي‌هاي فلسفي و معرفت‌شناختي دوران معاصر به تصوير مي‌كشد. عناوين مقالات بدين شرح مي‌باشند: دربارة تدريس، ترديد پست‌مدرن و فلسفة تعليم و تربيت، آيا تدريس يك مهارت است؟، به كارگيري روش‌هاي تدريس گوناگون، دربارة عوامل تعيين كننده كيفيت تدريس، بازنگري باورهاي اساتيد دربارة تدريس و يادگيري، روش‌هاي استقرايي تدريس و يادگيري، ارزيابي آموزش توسط دانشجويان در آمريكا، نقش يادگيري دانشجويان در كيفيت اعتباريابي دانشگاه‌ها، تحقيق دربارة اثرات تدريس.

صفحه‌ی 1