فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
شرحي بر كهن الگوها (پديدآورندگان شانس)
 • 210,000 تومان
 • با تخفیف: 210,000 تومان
 • 105,000 تومان
 • با تخفیف: 105,000 تومان
روانشناسي و دين
 • 550,000 تومان
 • با تخفیف: 550,000 تومان
نوشته‌هاي بي سرنوشت
 • 105,000 تومان
 • با تخفیف: 105,000 تومان
علم ما به عالم خارج
 • 72,000 تومان
 • با تخفیف: 72,000 تومان
روان‌درماني در عمل
 • 160,000 تومان
 • با تخفیف: 160,000 تومان
نظريه روانكاوي
 • 105,000 تومان
 • با تخفیف: 105,000 تومان
تفسير خواب در روان‌درماني اگزيستانسيال از نظريه تا كاربست
تفسير ايد و اگو (روانشناسي تحليلي)
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
دنيايي كه من مي‌شناسم
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
معناي زندگي
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
اخبار (راهنماي مخاطبان خبر و آژانس‌هاي خبري)
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان

شرحي بر كهن الگوها (پديدآورندگان شانس)

 • 210,000 تومان

اين كتاب به شما كمك مي‌كند تا سرزمين جادويي ناخودآگاهي را، نيز بازي‌ها و قوانين حاكم بر آن را بشناسيد؛ همان بازي‌ها و قوانين حاكم بر آن را بشناسيد؛ همان بازي‌ها و قوانيني كه تحت عنوان «شانس» يا «بخت»، از آنها ياد مي‌كنيد؛ پس شناخت اين قوانين و بازي‌هاي ناخودآگاهي، شما را از بدشانسي، دور؛ و به خوش‌شانسي نزديك خواهد كرد.

يونگ آيين بودا و تجسد سوفيا

 • 105,000 تومان

يونگ، آيين بودا و تجسد سوفيا جايي است كه بينش‌هاي دو كاشف شگفت‌انگيز جهان درون، هانري كربن و كارل يونگ، به يكديگر مي‌رسند، منشوري خيره‌كننده در اطراف نفس اشراق يافته. كساني كه اين مجموعه درخشان از نوشتارهاي منتشر نشده هانري كربن درباره كارل يونگ و آيين بودا، سوفياي گنوسي و تصوف را موشكافانه بررسي كنند، پي‌ خواهند برد كه هانري كربن يكي از بزرگ‌ترين متفكران ديني قرن بيستم بوده است. فراست كربن نسبت به ريشه‌هاي عميق آموزه‌هاي يونگ، خواندن اين متن را براي كساني كه درباره پيوندهاي ميان روان‌شناسي و معنويت و ميان همه سنت‌هاي ديني بزرگ ژرف‌انديشي مي‌كنند، ضروري مي‌كند.

روانشناسي و دين

 • 550,000 تومان

اين كتاب كه از معروف‌ترين آثار كارل گوستاو يونگ، روانشناس و پزشك و فيلسوف سوئيسي است، شامل سه سخنراني كه در سال 1937 در دانشگاه ييل آمريكا ايراد گرديد و بعدا با اصلاحات و اضافات و تعليقاتي با عنوان روانشناسي و دين به چاپ رسيد، اما در لحن ساده و بيان گفتگووار آن تغييري داده نشد و بنابراين مي‌توان اين كتاب را در زمره آسان‌فهم‌ترين آثار يونگ شمرد كه در عين حال تا عمق پيچيده‌ترين عقايد او پيش مي‌رود و چكيده نظريات فلسفي او را به ساده‌ترين شكل عرضه مي‌كند.

نوشته‌هاي بي سرنوشت

 • 105,000 تومان

شب گذشته خوابي ديدم. يا بايستي بگويم يك كابوس؟ كابوس چيزي است كه از ضمير نيمه‌آگاه برمي‌خيزد و به درون ضمير آگاه مي‌رود و انباشته از شوك و ناخوشايندي است تا ما را تنبيه كند يا بترساند. اما آنچه كه شب گذشته برايم پيش آمد يك پيش‌آگاهي با خوشبختي ديوانگي بود. اگر به آن، چون كابوس مي‌انديشم به اين خاطر است كه به وارونه خواب‌هاي عادي، كه در سايه برمي‌خيزند و سقوط مي‌كنند، اين يكي ژرف و روشن بود و به جاي كمرنگ شدن، هنوز با من است. به نظرم رسيد كه آخرين دژ دشمن سقوط كرده بود. پيرزن - كه از زمان كودكي‌ام هر روز بيش از پيش از او نفرت داشتم - مُرده بود. با چشمان خود او را ديدم كه در جعبه‌اي چوبين حبس گرديد و به درون سوراخي در زمين پوشيده از آهك افكنده شد. من در گورستان با گروهي از مردم تيره‌رنگ گريان بودم كه چهره هيچ يك از آنان - مگر چهره اليزابت، نيمه در آغوش گرفته در كنارم - را به روشني نمي‌ديدم. آيا اين خواب از ملاقات بدخواهانه ديروز هر دوي آنان با من ناشي مي‌شد؟ اين خواب از گورستان تا درون كالسكه‌اي كه خواهرم و مرا به خانه مي‌برد ادامه يافت (جايي كه من تنها مي‌توانستم بپرسم كجا بود). در اين سواري طولاني و پر سر و صدا حتا كلمه‌اي ميان ما رد و بدل نشد. ما چسبيده به يكديگر در كنار هم نشستيم و سال‌هاي تهي، تلخ و پوچي را كه برايمان خدشه‌آور بود با آن حضور ستمگرانه به حال خود رها كرديم تا به آخرين عناصر شيميايي خود كاهش يابند. من شيوه‌اي را حس مي‌كردم كه زمين بايستي احساس مي‌كرد، آنگاه كه يخ‌هاي زمستاني براي فرآورده نوين گياهان و روييدني‌ها جا باز مي‌كند، قلبم با پيش‌بيني درد گرفت.

علم ما به عالم خارج

 • 72,000 تومان

فلسفه از قديمي‌ترين ايام دعويش از هر علم ديگري بيشتر و نتيجه‌اش كمتر بوده است. از هنگامي كه طالس ملطي گفت كه: «همه چيز آب است» فيلسوفان به اظهار نظر درباره كل اشياء پرداخته‌اند و از روزي كه آنكسيماندر قول طالس را رد كرد فيلسوفان ديگري در مقام تكذيب اين اظهارات برآمده‌اند. به نظر من اكنون وقت آن رسيده است كه بتوان به اين وضع نامطلوب پايان بخشيد. در اين مجموعه خطابه‌ها، سعي من اين خواهد بود كه چند مسئله خاص را به عنوان مثال مطرح كنم و بازنمايم كه فيلسوفان در دعاوي خود كجا راه مبالغه رفته‌اند و چرا بيش از اين توفيق نيافته‌اند.

روان‌درماني در عمل

 • 160,000 تومان

در ميان ترجمه‌هاي آثار يونگ‏ جاي اثري كه به‌طور خاص و از زواياي گوناگون به مباحث مشاوره و روان‌درماني پرداخته باشد‏، خالي به‌نظر مي‌رسيد. كتاب روان‌درماني در عمل همان اثري است كه به منظور پر كردن اين جاي خالي، ترجمه شده‌است. كتاب را مي‌توان به دو بخش اصلي تقسيم كرد. يونگ در نه فصل اول كتاب، به مسائل كلي روان‌درماني پرداخته است كه عبارت‌اند از، تعريف روان‌درماني، اهداف و اصول و پرسش‌هاي بنيادي آن، مسائل آن در جهان مدرن، رابطه‌ي آن با دو رشته‌ي مهم مرتبط با‌ آن يعني فلسفه و پزشكي. بخش دوم كتاب هم از سه فصل تشكيل شده است كه هر‌كدام به يك موضوع خاص و بسيار مهم روان‌درماني پرداخته‌اند. موضوعات خاص اين سه فصل عبارت‌اند از، تخليه‌ي هيجاني، تحليل رويا و انتقال.

نظريه روانكاوي

 • 105,000 تومان

گرچه نظريه‌هاي ارائه شده در اين كتاب ، ويرايش 1915 از سخنراني‌هاي يونگ در دانشگاه فوردهام ، اكنون كاملا منسوخ شده است ، اين كتاب هنوز يك نگاه جذاب از ذهن يونگ در برهه حساس زندگي او است. فقط سه سال پيش ، او خود به خود حمله كرد و Wandlungen und Symbol der Libido خود را كه در انگليسي به عنوان روانشناسي ناخودآگاه شناخته مي‌شود ، منتشر كرد. آن كتاب نشان‌دهنده جدايي او از مدرسه وين به رهبري فرويد بود و همچنين نشان‌دهنده پايان رابطه عميقا عاطفي يونگ و فرويد بود. فكر يونگ اكنون در مسير خودش حركت مي‌كند. او ديگر فرويدي نيست ، اما هنوز يونگي نيست. توسعه نظريه روانشناسي خود راه طولاني در پيش دارد. بنابراين ، در اين كتاب ، ما او را در حال گذار مي‌بينيم ، فكرش كار در حال پيشرفت است ، نظريه او پروژه‌اي كه هنوز در دست ساخت است. ايده‌هايي كه ما او را به خاطر داريم در حال ريشه‌دار شدن است. تماشاي اين كار براي دانشجويان روانشناسي و تاريخچه آن تجربه‌اي جذاب است.

تفسير خواب در روان‌درماني اگزيستانسيال از نظريه تا كاربست

 • 95,000 تومان

روانكاوي در معناي كلي نوعي درگير شدن با دنياي ديگري در ژرفاي زياد است. اينكه ببيني انساني ديگر چگونه مي‌انديشدء چگونه زندگي مي‌كندء از چه چيزهايي زجر مي‌كشد و به چه اميد و آرزويي زنده است. نگاهي عميق از منظري نزديك به هستي ديگري و اضطراب‌هاي بنيادين آن. خواب‌ها همانطور كه فرويد گفته است جاده شاهنشاهي به ناخودآگاه هستند و يك ميانبر در دسترس براي رسيدن به آن ولي مي‌توان آن را اين‌طور هم بيان كرد روياها جاده شاهنشاهي براي نزديكي عميق و فهم هستي‌شناسانه درمان‌جو و درمان‌گر نيز هستند. اينكه شما تماشاچي ويژه ژرف‌ترين رويه‌هاي ذهن درمان‌جويان باشيد جايگاه ويژه‌اي در زندگي و ذهن او براي خود يافته‌ايد. شما يك ديگري مهم و شايد مهم‌ترين ديگري در لحظه حال براي او هستيد و اين كليد درمان است.

تفسير ايد و اگو (روانشناسي تحليلي)

 • 55,000 تومان

آنچه در اين كتاب به‌طور خلاصه از نظر مي‌گذرد براي اين است كه اصول عقايد روانكاوي به طرزي دقيق و بياني روشن و صريح براي طالبان اين علم تعريف شود و حقايق آن براي دوستداران اين دانش روشن گردد. وادار كردن خواننده به قبول عقايد نويسنده هرگز منظور اين كتاب نيست. تعاليم اين مكتب مبتني بر تعداد بي‌شماري مشاهدات و تجربيات است كه تا كسي به شخصه اين مشاهدات و تجربيات را در مورد خود و يا ديگران به كار نبرده باشد نمي‌تواند نظر مستقلي پيدا كند.

دنيايي كه من مي‌شناسم

 • 55,000 تومان

يكي از بزرگ‌ترين متفكرين عصر حاضر كه انديشه‌هاي علمي و خصوصا اجتماعي او در مسائل روز حائز اهميت است فيلسوف مشهور معاصر انگليسي برتراند راسل است. كتاب حاضر كه حاصل مصاحبه‌اي با اوست شايد بهترين و منجزترين تفسيري از عقايد او باشدء و دردنياي كنوني معرفت و اطلاع به عقايد محققين اجتماعي ضروري است.

معناي زندگي

 • 55,000 تومان

«معناي زندگي» از جمله مفاهيمي است كه انسان گاه و بيگاه درگير آن مي‌شود و انديشيدن به آن مي‌تواند در عين سادگي بسيار پيچيده و دشوار باشد و ذهن آدمي را براي روزها، ماه‌ها و حتي سال‌ها مشغول خود سازد. با اين حال يافتن پاسخي مناسب براي هر شخصي ضروري است تا خود را از پوچي و روزمرگي رها سازد و معنا و هدفي براي حيات خويش قائل گردد. كتاب پيش رو دربر دارنده طيف وسيعي از مباحثي است كه ممكن است ما به دنبال يافتن معناي زندگي در آن باشيم از جمله: عشق، خانواده، دوستي، كار، خودشناسي يا جهان پيرامونمان. و در خلال آن مي‌آموزيم كه چرا برخي چيزها براي ما معنا دارند و بسياري ديگر نه و اين كه چگونه معناي بيشتري به كارها و زندگي‌مان ببخشيم.

اخبار (راهنماي مخاطبان خبر و آژانس‌هاي خبري)

 • 55,000 تومان

تقريبا همه ما هر روزه در معرض بمباران خبري قرار مي‌گيريم و بسياري از افراد بي‌اختيار مرتبا به صفحه رايانه يا گوشي تلفن همراه خود خيره مي‌شوند تا در جريان جديدترين اخبار قرار گيرند ولي اين جريان عظيم خبري با روح و روان ما چه مي‌كند؟ معمولا هرگز به ما ياد نمي‌دهند كه چطور اخبار را تحليل نماييم و از نتايج آن در زندگي روزمره خود بهره ببريم. در اين كتاب، آلن دوباتن با تحليل بيست و پنج سرخط خبري كه كم و بيش به طور روزانه با آن‌ها مواجه مي‌شويم مانند سقوط هواپيما، قتل، مصاحبه افراد مشهور، جدال‌هاي سياسي و غيره كه به افزايش بينش و فهم ما در درياي مواج و پرطلاطم اخبار كمك مي‌كند.

1  2  3  4  5  صفحه‌ی 1