فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
موضوع مرگ و زندگي
 • 145,000 تومان
 • با تخفیف: 145,000 تومان
درست‌انديشي (اصول ثابت شده براي رسيدن به ثروت بيشتر سلامت بيشتر و خوشبختي)
هنر درمان (گالينگور)
 • 180,000 تومان
 • با تخفیف: 180,000 تومان
روانشناسي براي بازيگران (تئوري‌ها و تمريناتي براي پروسه بازيگري)
ذهن درگير مناقشه
 • 160,000 تومان
 • با تخفیف: 160,000 تومان
عشق و نفرت در قاب تحليل
 • 90,000 تومان
 • با تخفیف: 90,000 تومان
كودكي برباد رفته (چطور با وجودي كه خير بچه‌مان را مي‌خواهيم به او ظلم مي‌كنيم)
الكترا در برابر اديپ (درام رابطه مادر دختري)
 • 135,000 تومان
 • با تخفیف: 135,000 تومان
سقاء‌ها
 • 74,000 تومان
 • با تخفیف: 74,000 تومان

موضوع مرگ و زندگي

 • 145,000 تومان

زمان نگارش جملات پاياني اين كتاب مصادف است با آغاز پاندمي كشنده سده بيست و يكم كه دنيا را بيش از هر زماني با اضطراب از دست دادن و اضطراب مرگ روياروي كرد. كتاب اما به مرور زندگي و رويارويي با فرآيند مرگ در زوج عاشق مشهور و توانايي مي‌پردازد كه كوشيده‌اند آگاهانه زندگي را به تمامي زندگي كنند. لحظه‌اي فرامي‌رسد كه هر دو درمي‌يابند يكي قرار است به حكم طبيعت برود و آن ديگري بماند و در سوگ بنشيند. و از اين لحظه كتاب موضوع مرگ و زندگي زاده مي‌شود. دو نويسنده تصميم مي‌گيرند آنچه قرار است در اين فرآيند از سر بگذرانند را با صداقت تمام به تصوير بكشند و به اين ترتيب اروين يالوم - روانپزشك، روان‌درمانگر اگزيستانسيال و نويسنده برجسته - و مريلين يالوم - مورخ، نويسنده، پژوهشگر و استاد دانشگاه - با تكيه بر دانش و چيره‌دستي‌شان در نوشتن، چنان ما را با خود همراه مي‌كنند كه نه تنها خود را كنار آن‌ها و در خانه‌شان حس مي‌كنيم كه تا پنهان‌ترين پستوهاي ذهن خلاقشان راه مي‌بريم و با ژرف‌ترين ترس‌ها، حسرت‌ها و آرزوهاي بشري چشم در چشم مي‌شويم. كتاب بيش از هر چيز راز چگونه زيستن را با ما در ميان مي‌گذراد و اين شاهد همان چيزي است كه هم‌اكنون كه زندگي بيش از هر زمان ديگري شكننده و آسيب‌پذير مي‌نمايد و مرگ بيش از هر زمان ديگري قد برافراشته و خود مي‌نماياند، سخت به آن نيازمنديم.

هنر رهاسازي (نحوه رهاسازي گذشته انتظار مشتاقانه براي آينده و نهايتا حظ از آزادي عاطفي كه سزاوارش هستيد)

 • 90,000 تومان

بيشتر ما آدم‌ها با افكار و عواطفي منفي رو‌به‌رو مي‌شويم كه ريشه در خاطرات ناشي از فقدان‌هايي دارند كه عميقا احساس كرده‌ايم. ما آدم‌ها اين افكار و عواطف منفي را در وجودمان نگه مي‌داريم و مادامي كه چنين مي‌كنيمء اين حالات منفي بر رويكرد و سلامت و روابط‌مان اثر مي‌گذارند. اين حالات منفي به‌سان مانعي سد راهمان مي‌شوند تا نتوانيم بهترين كاري را كه از دست‌مان برمي‌آيد انجام دهيم. به محض اينكه خودمان را از يأس و حسرت و خاطرات زجرآوري رها كنيم كه بر وجودمان سنگيني مي‌كنندء رهايي احساسي را تجربه مي‌كنيمء به محض اينكه فضاي ذهني سرد و بي‌روح و شكست‌گرايمان را رها كنيمء چنين فضايي ديگر نمي‌تواند مانع پيشرفت ما شود. با رهاسازي چنين فضاييء آزاد مي‌شويم تا بر امور مهمي متمركز بشويم كه به واقع برايمان اهميت دارند. اماء به طور دقيق چگونه عمل رهاسازي را انجام دهيم؟ در اين كتابء كل روند گام‌به‌گامي را طي مي‌كنيم كه جهت آموزش «رهاسازي» به شما پي‌ريزي شده است. شما فرا مي‌گيريد كه چارچوب تفكري ناوابسته را اتخاذ كنيد. مطالب كتاب هنر رهاسازي نه يك مباحثه‌ي پنداشتي بلكه يك طرح عملي است جهت فائق آمدن بر موانع ذهني و عاطفي‌اي كه هم‌اكنون مانع پيشرفت‌تان شده. در كتاب حاضرء محور تمركز بر راهكارها و روش‌هايي است كه نتايج سريع و اتكاپذيري را سبب مي‌شوند.

درست‌انديشي (اصول ثابت شده براي رسيدن به ثروت بيشتر سلامت بيشتر و خوشبختي)

 • 75,000 تومان

اين يك رودخانه‌ي خيالي نيست. اين يك رودخانه‌‌ي واقعي است. اين ذهن انسان استء قدرت ذهن انسان كه شما روي آن كنترل داريد. مي‌توانيد كليد آن را به سمت مثبت بچرخانيد تا در عرض كمتر از يك ثانيه از گروه منفي خارج شويد و به سمت موفقيت برويد كه در اين ميان فكرء فرايندهاي ذهني و نگرش‌هاي شما نقش اساسي را ايفا مي‌كنند. همه شكست و ناكامي را تجربه مي‌كنيمء اما كسي كه آموخته با اين رودخانه مذاكره‌ي درستي داشته باشد و در جانب مثبت بايستد مي‌تواند خود را از ناحيه‌ي شكست جدا كند و به سوي موفقيت برود.

هنر درمان (گالينگور)

 • 180,000 تومان

مخاطبان هنر درمان، كه از تازه‌ترين نوشته‌هاي يالوم و چكيده تجربه باليني منحصر به فردش در زمينه روان‌درماني اگزيستانسيال و گروه‌درماني است، پس مخاطبان عادي و متخصص را با هم فرا مي‌خواند، قصه نمي‌گويد كه سرگرمتان كند. درس زندگي، درمانگري و ارتباط مي‌دهد، ولي با كلامي چنان جذاب كه در غير روان‌درمانگران و غير بيماران هم وسوسه‌ي قدم نهادن به دنياي بيمار درمانگر را پديد مي‌آورد. كتاب، حاصل دانش عميق، سال‌ها كار باليني، استعداد، ذكاوت و طنازي نويسنده‌ي آن است.

روانشناسي براي بازيگران (تئوري‌ها و تمريناتي براي پروسه بازيگري)

 • 120,000 تومان

روانشناسي براي بازيگران مطالعه‌اي است در روانشناسي مدرن كه مخصوصا براي بازيگراني كه وظيفه‌ ساخت كاراكتر را بر عهده دارند و افرادي كه در حال آموزش بازيگري هستند طراحي شده است. اين مطالعه زمينه‌هاي مجزايي از تئوري‌هاي روانشناسانه را پوشش مي‌دهد كه بازيگران مي‌توانند در پروسه خلاقه خلق و برقراري ارتباط با كاراكترهاي دراماتيك از آنها استفاده كنند. اين كتاب ايده‌هاي پسا - استانيسلاوسكيايي زيادي درباره روان انساني ارائه مي‌كندء ايده‌هايي كه توسط درخشان‌ترين اذهان قرن بيستمء از زيگموند فرويد و كارل يونگ گرفته تا آبراهام مازلو و كن ويلبرء مطرح شده‌اند و تمرينات مرحله به مرحله‌اي را پيشنهاد مي‌كند كه در درك كاراكترها به بازيگران كمك مي‌كنند تا بتواننند بر روي صحنه يا در مقابل دوربين به شكلي موثر به كاراكترها زندگي ببخشند. همچنين كتاب روانشناسي براي بازيگران به شما ياد مي‌دهد چگونه بر استرس‌ها و فضاي رقابتي اين رشته غلبه كنيد و به طور كلي ابزارهايي را براي شما فراهم مي‌آورد تا بتوانيد به خودآگاهي عميق‌تري دست پيدا كنيد.

ذهن درگير مناقشه

 • 160,000 تومان

برنر در كتاب ذهن درگير مناقشه به مولفه هاي مناقشه ي رواني و پيامد‌هاي هم در شكل مصالحه‌هاي بهنجار و هم پاتولوژيك، مي پردازد. وي با بحثي پيرامون مولفه هاي مناقشه رواني سخن خود را آغاز مي كند، رانه‌ها، عواطف، دفاع‌ها و تروماهاي دوران كودكي عناويني هستند كه انگيزه دفاع در برابر مشتقات رانه را فراهم مي كنند. برنر از مصالحه‌هايي ياد مي كند كه ناشي از مناقشه‌اند و بيانگر اين ديدگاه كه مصالحه‌هاي برآمده از مناقشه اصلي‌ترين بخش زندگي رواني را تشكيل مي‌دهند. همچنين او به شكل‌گيري و عملكرد سوپرايگو مي‌پردازد كه هم آن را نوعي مصالحه در نظر گرفته و هم مولفه‌اي از مناقشات بعدي و مصالحه‌هاي مرتبط با آن‌ها مي‌داند. در ادامهء موضوع مصالحه‌اي پاتولوژيكء از جمله نوروزها و اختلالات شخصيت نوروتيكء مطرح مي‌شود. روياها و كنش‌پريشي‌هاء همچنين انتقال و انتقال متقابلء از ديگر عناويني هستند كه به عنوان شكلي از مصالحه‌ مرتبط با روانكاوي مورد بررسي قرار گرفته‌اند. او كتاب را با گفتاري در مورد مصالحه‌هاي بهنجار به پايان مي‌رساند كه اهميت و قدرت تبييني نظريات برنر را در مورد مفاهيم منقاشه‌ي رواني و پيامدهاي آن روشن مي‌كند.

عشق و نفرت در قاب تحليل

 • 90,000 تومان

سوالات شما در باب عشق و در قاب تحليل در اين كتاب پاسخ داده مي‌شوند؛ عشق و نفرت دو روي يك سكه! آيا عشقي كه بيمار يا روانكاو تجربه مي‌كند «واقعي» است؟ روانكاو چگونه بايد به بيماري كه به عشق اقرار مي‌كند پاسخ دهد؟ چه ميزان از اين عشق «واقعا» معطوف به شخص روانكاو است و چه ميزان با ديگر چهره‌هاي گذشته‌ي بيمار جايگزين شده است؟ چگونه يك فرد مي‌تواند به بيماري كه با عشق انتقالي درگير است كمك كند؟ مفهوم‌سازي عشق به عنوان «مقاومت» در كار تحليلي به چه معناست؟ «عشق» روانكاو به بيمار تا چه اندازه مي‌تواند نقش ايفا كند؟

كودكي برباد رفته (چطور با وجودي كه خير بچه‌مان را مي‌خواهيم به او ظلم مي‌كنيم)

 • 138,000 تومان

اين كتاب با جلب توجه خواننده به مشكلات فرزندپروري در روزگار ما نشان مي‌دهد چگونه امروزه پدر و مادرها اغلب همچون آونگي گناه‌آلوده ميان دو قطب كم‌پروري و بيش‌پروري فرزند خود سرگردان‌اند. دكتر ارنسافت راه‌هاي تازه‌اي را پيش روي‌مان مي‌نهد تا از كارهاي خطرناكي كه براي ايجاد تعادل ميان شغل و خانواده انجام مي‌دهيم پرهيز كنيم. او ما را فرا مي‌خواند تا به جاي پدر و مادري كامل بودن صرفا پدر و مادري بسنده باشيمء خودآزاري را فرو بگذاريمء به سازگاري برسيمء و به فرزندانمان محيطي سالم‌تر اهدا كنيم تا در آن ببالند. دكتر دايان ارنسافت يك روان‌شناس برجسته‌ي باليني در حوزه‌ي فرزندپروري و استاد مؤسسه‌ي رايت در بركلي است. او به روان‌درمانگري اشتغال دارد و مادر دو فرزند است.

كتاب كار مهارت‌هاي مقابله با اضطراب (راهبردهاي ساده مبتني بر ذهن‌آگاهي و رويكرد شناختي رفتاري براي غلبه بر اضطراب ترس و نگراني)

 • 80,000 تومان

كتاب كار مهارت‌هاي مقابله با اضطراب به قلم استفان هافمن، كارشناس متبحر و شناخته‌ شده در حوزه‌ي اضطراب، نوشته شده است كه با تكيه بر تجربه‌ي باليني خود و همكارانش و نيز بر اساس پژوهش‌هاي معتبر در زمينه‌ي درمان اضطراب به رشته‌ي تحرير درآمده است. در اين كتاب، راهبردهاي مفيدي در زمينه‌ي رسيدگي به اضطراب ارائه شده است كه مي‌تواند براي افراد مختلفي كه با چالش‌هاي اضطرابي دست و پنجه نرم مي‌كنند مورد استفاده قرار گيرد. در اين كتاب، به طور مفصل به مشكلات و نيز راهبردهاي شناختي (مرتبط با تفكر) و رفتاريِ مربوط به اضطراب پرداخته شده است و با توضيح مسائل نسبتا رايجي چون تظاهرات جسماني اضطراب، به تعويق انداختن امور، فاجعه‌سازي و غيره، راهكارهاي كاهش اين موارد نيز به تفصيل ارائه شده است. مي‌دانيم كه به دليل شخصيت متفاوت افراد، نمي‌توان رويكرد يكساني را براي رسيدگي به اضطراب در همه‌‌ي افراد اتخاذ كرد؛ در همين راستا، در اين كتاب، مدل‌هاي مداخلاتي مختلفي ارائه شده است كه هريك به جنبه‌‌ي متفاوتي از مشكل اضطراب مي‌پردازد. بنابراين، شما مي‌توانيد بنا به مشكلات خود به بخش‌هاي مختلف اين كتاب مراجعه كنيد. در عين حال، اين مدل‌ها با يكديگر مرتبط‌ هستند، پس مي‌توانيد شروع به خواندن كتاب كنيد و مرحله به مرحله همراه با آن پيش برويد و مهارت‌هاي مقابله با اضطراب را ياد بگيريد و تمرين كنيد.

الكترا در برابر اديپ (درام رابطه مادر دختري)

 • 135,000 تومان

مادر در زندگي هر زني جايگاهي دائمي و مركزي را به خود اختصاص داده است. نخستين رابطه عاشقانه دختران بيشتر رابطه‌اي همجنس‌گرايانه است تا دگرجنس‌گرايانه. هرچه باشد، اولين ابژه عشق آن‌ها، مادر، همجنس است. او كسي است كه دختر در درجه اول با وي همانندسازي مي‌كند.

خلق‌شدگان 1 روز (داستان‌هاي روان‌درماني ديگر) گالينگور

 • 148,000 تومان

دكتر يالوم در خلق‌شدگان يك روز، با نقل قول از فيلسوفي به نام ماركوس اورليوس، «يك روز» را به عنوان نماد فناپذيري انسان و محدود و موقتي بودن زندگي او برمي‌گزيند. او با شيوايي خاص كلامش و با طرح ساده و به دور از تكلف مكالمات بين درمانگر و بيمار، داستان را طوري پيش مي‌برد كه گويي خود خواننده در آن حضور دارد؛ پس از اتمام اين تجربه، خواننده آن دگرگوني شگرف و گشوده شدن پنجره زيبايي از اميد به سوي شخصيت‌هاي داستان را با تمامي وجود خود حس مي‌كند.

سقاء‌ها

 • 74,000 تومان

رمان سقاءها نوشته عتيق رحيمي كه در 2019 به زبان فرانسه و در پاريس منتشر شده، درواقع سرگذشت متفاوت دو مرد سرگشته افغان است كه فقط در طي يك روز اتفاق مي‌افتد: روز 11 مارس 2001، روز تاريخي كه نيرو‌هاي متعصب و بنياد‌گراي طالبان دو مجسمه بزرگ بودا در باميان افغانستان را تخريب مي‌كنند؛ داستان دو زندگي موازي در دو نقطه دور از هم روي كره خاكي. قهرمان فصل‌هاي فرد كتاب توم نام دارد، پناهنده افغان‌تباري كه از سال‌ها قبل به همراه رعنا، همسرش و لولا، تنها دخترشان مقيم پاريس است ولي اينك با شوري كه در سر دارد تصميم مي‌گيرد به اين زندگي يكنواخت براي هميشه خاتمه دهد. قهرمان فصل‌هاي زوج كتاب يوسف سقا ساكن كابل است كه ناخواسته وظيفه مراقبت و حفظ ناموس شيرين، زن برادرش، را به دوش مي‌كشد و به رغم تلاش براي پايبندي به اخلاق و عرف جامعه سنتي افغانستان، دل در گروي او دارد و براي نيل به مقصود و وصال او، خود را به آب و آتش مي‌زند. رمان سقاءها داستان درهم تنيده و منقلب كننده دو انسان محكوم به زندگي است كه هر كدام بيهوده مي‌كوشد از دست تقدير بگريزد و سرنوشت ديگري را براي خود رقم بزند.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1