فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
رها زيستن (فراتر از مخمصه‌هاي انسان)
 • 149,000 تومان
 • با تخفیف: 149,000 تومان
من فردي وابسته هستم ولي مي‌خواهم مستقل شوم
 • 69,000 تومان
 • با تخفیف: 69,000 تومان
ترميم شكست عشقي عاطفي (پس از آن غروب رفتن اولين طلوع خود باش)
با چه كسي ازدواج كنم كه بدبخت و پشيمان نشوم
 • 57,000 تومان
 • با تخفیف: 57,000 تومان
تو بيش از آني كه تصور مي‌كني (روش ضميري عملي براي زندگي روزمره)
گلادياتور شكست‌ناپذير (قوانين موفقيت و ثروت‌آفريني به سبك آر جي بي)
تفاهم يعني پذيرش و احترام به تفاوت‌هاي يكديگر در زوج‌ها
شواليه توقف‌ناپذير (قوانين موفقيت و ثروت‌آفريني)
نابغه اقتصادي (قوانين به اوج رفتن و در اوج ماندن به سبك آر جي بي)
نه پررو باش نه كم‌رو
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
من استرس دارم اما آن را كنترل مي‌كنم
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
بر مسند فرمانروايي زندگاني بنشينيم
 • 39,000 تومان
 • با تخفیف: 39,000 تومان

رها زيستن (فراتر از مخمصه‌هاي انسان)

 • 149,000 تومان

اكنون پرفروش نيويورك تايمز كتابي كه نياز داريد سرانجام اينجاست! از معلم معنوي دوست‌داشتني، مايكل اي. سينگر -نويسنده‌ي كتاب پرفروش شماره‌ي 1 نيويورك تايمز با عنوان روح تسخير ناپذير-اين راهنماي دگرگون‌كننده كه افراد زيادي منتظرش بودند، در يك سفر هيجان‌انگيز جديد به‌سوي خود شناسي و شادي بي‌قيدوشرط، قطب‌نماي شما خواهد بود. اكنون بيش از هميشه، همه‌ي ما به‌دنبال اين هستيم كه لذت، شادي و معناي عميق‌تري را در زندگي‌مان احساس كنيم. اما آيا در مكان‌هاي اشتباه به‌دنبال اين‌ها مي‌گرديم؟ وقتي حس كامل بودنمان به چيزها يا افراد بيرون از خودمان وابسته است - يك شغل، يك خانه، يك سفر همراه با ولخرجي يا حتي يك رابطه‌ي جديد- دير يا زود به احساس نارضايتي محكوم هستيم. به ‌همين‌ دليل براي آزادي، عشق و انگيزه‌ي واقعي بايد به درون بنگريم. اما چگونه اين سفر دروني را آغاز كنيم؟ رها زيستن، كتابي است كه بايد بخوانيد. هم عميقا متعالي كننده و هم به صورت قدرتمندي عملي است. راهنمايي روشني براي فراتر رفتن از افكار، احساسات و عادت‌هايي فراهم مي‌كند كه شما را گرفتار مي‌كنند - پس مي‌توانيد درد گذشته را بهبود بخشيده و بگذاريد روحتان اوج بگيرد. در هر صفحه، درك عميق‌تري پيدا مي‌كنيد از اينكه افكار و عواطفتان از كجا مي‌آيند و چگونه بر جريان طبيعي‌تان اثر مي‌گذارند. سرانجام، آزادي از زخم‌هاي روان‌شناختي، سامسكاراها، را پيدا مي‌كنيد كه مانع شما شده و اجازه نمي‌دهند به بالاترين ظرفيت‌تان دست يابيد. زمان آن رسيده كه دست از كشمكش برداشته و تجربه را آغاز كنيد. اين كتاب، معجزه‌آسا به شما نشان مي‌دهد كه چگونه آموزه‌هاي معنوي مايكل اي. سينگر را هر روز به كار بسته و خود را به سمت زنگي همراه با رهايي، آرامش، باز بودن و خودشناسي سوق دهيد. آيا زمان آن نرسيده كه رها زندگي كنيد؟!

من فردي وابسته هستم ولي مي‌خواهم مستقل شوم

 • 69,000 تومان

بسياري از ما انسان‌ها، زماني كه در انجام كاري احساس ناتواني مي‌كنيم، براي پيشبرد امور خود، به افرادي روي مي‌آوريم كه نه تنها سودي براي ما ندارند، به ابعاد مختلف زندگي‌مان نيز آسيب مي‌رسانند و با وجود اين، باز هم به آن‌ها مي‌چسبيم و وابسته‌شان مي‌شويم. ما نمي‌دانيم كه براي حل اين قبيل مشكلات از چه راه‌حل‌هايي بايد استفاده كنيم و با ترديد باور مي‌كنيم كه در برابر امور و افرادي كه به آن‌ها وابسته‌ايم ناتوانيم؛ پس خود را تسليم اين وابستگي‌ها مي‌كنيم. من فردي وابسته هستم ولي مي‌خواهم مستقل شوم، با هدف آگاهي و اصلاح وابستگي و رسيدن به استقلال فردي، مهارت‌هايي را به شما مي‌آموزد كه به كمك آن‌ها مي‌توانيد از شر وابستگي‌هاي اين دنياي پرمشغله رها شويد؛ مهارت‌هايي چون: عزت‌نفس، اعتماد به ‌نفس و دلبستگي صحيح.

ترميم شكست عشقي عاطفي (پس از آن غروب رفتن اولين طلوع خود باش)

 • 97,000 تومان

در زندگي لحظاتِ پي در پي و به شدت تكرارشونده و ملال‌آوري وجود دارد كه خودمختار، و بي‌اراده آدمي، صرفِ نبشِ قبرِ ديروز و ديروزها مي‌شود و صاحب خود را با دروني آكنده از آه، اندوه و، خشم و، نفرت، بر سر چنين مزار متعفني مي‌ايستاند و مجبور به ژاژخايي و بيهوده‌گويي و بيهوده‌انديشي مي‌كند، به گونه‌اي كه بدين‌سان خواهد گفت: «ياد باد روزهاي خوشي كه با آن يار تمام عيار گذشت!» و يا، «اي دريغ از عمر رفته‌اي كه در كنار آن يار بي‌لياقت خيانت‌كار، به همين سادگي از كف برفت!» و آن‌گاه كه از سر مزار آن يار رفته، و آن رابطه‌ مرده و، آن ديروز در گذشته، اندوه‌بارتر از لحظات پيشين به دنياي واقعي بازمي‌گردد، زندگي خود را تاريك‌تر از قبل مي‌يابد؛ زندگي‌يي سوت و كور و تيره و تار، كه مدت‌هاست ديگر چنگي به دل نمي‌زند؛ تو گويي كه در نبود آن يار رفته، تار از پود زندگي برداشته شده است و اين جامه‌ي نخ‌نما شده‌ي زندگي، ارزش دوباره پوشيدن ندارد! اين روايت ملال‌آور و جان‌شكار، روايت زندگي همه‌ي شكست‌خوردگان عشقي عاطفي‌ست؛ همه‌ي آن كساني كه تا بخش تاريك، اما واقعي روايت عاشقانه خود، و آن يار رفته را نيابند و نبينند، نيز با نيمه‌ي روشن خود، ملاقاتي نداشته باشند و او را در آغوش نكشند، محال ممكن است كه دست از اين تكرار جان‌فرساي كشنده، بردارند. اين كتاب ضمن روايت نيمه پنهان آن حكايت عاشقانه و آن يار رفته، نقاب از چهره‌ي واقعيت‌هايي برخواهد داشت كه مواجهه با آن، لازمه‌ي ترميم شكست عشقي عاطفي خواهد بود؛ و بي‌گمان، خوانندگان ارجمند خود را به ترميمي از جنس «بزرگي» و رشدي از جنس «بشكوهي» خواهد رساند.

با چه كسي ازدواج كنم كه بدبخت و پشيمان نشوم

 • 57,000 تومان

از قديم مي‌گفتند: «ازدواج شتري است كه پشت در خانه هر كسي مي‌خوابد». براي اين كه از استرس و خطرات احتمالي در مسير ازدواج جلوگيري كنيم بهتر است قبل از هر تصميمي، مهارت‌هاي انتخاب همسر را بياموزيم. ما در اين كتاب، شما را با مراحل مختلف ازدواج؛ از مرحله آشنايي تا عروسي، ملاك‌ها و ستون‌هاي ازدواج، قواعد ازدواج موفق، فريب‌هاي پيش از ازدواج، باورهاي اشتباه در مورد ازدواج، و... آشنا خواهيم كرد و به شما ياد خواهيم داد كه چگونه اين مراحل را با موفقيت و آرامش پيش ببريد و يك ازدواج موفق و باثبات را تجربه كنيد.

تو بيش از آني كه تصور مي‌كني (روش ضميري عملي براي زندگي روزمره)

 • 110,000 تومان

با اين راهنماي روشن ضميري هرروزه، تمام بارهاي زندگي تان را از بين ببريد. بسياري از ما تصور مي كنيم كه كافي نيستيم. به اندازه ي كافي خوب نيستيم، به اندازه ي كافي زيبا نيستيم، به اندازه ي كافي ثروتمند نيستيم و به اندازه ي كافي شاد نيستيم. اما صرف اينكه فكري داشته باشيم به معناي درست بودنش نيست. اين كتاب به شما ياد مي دهد كه چگونه سيستم باورهايتان را اصلاح كنيد، به عميق ترين رؤياها و خواسته هايتان دست يابيد و زندگي حماسي، موفق و الهام بخشي بسازيد. باز كردن خود واقعي تان، كليد سطوح جديدي از لذت، زيبايي و آرامش است. اما خود واقعي چيست و چگونه مي توانيد ظرفيت نامحدود آن را درك كنيد؟ در اين كتاب ساده، كيمبرلي اسنايدر به اين پرسش ها پاسخ داده و به شما نشان مي دهد كه چگونه از اين نيروي توقف ناپذير بهره ببريد تا هر جنبه اي از زندگي تان را در راستاي بهبود يافتن دگرگون كنيد. كيمبرلي با الهام از آموزه هاي گوروي بزرگ، پاراماهانسا يوگاناندا، همراه با داستان هاي شخصي و آخرين پژوهش هاي علمي، تمرين هاي باستاني نيرومند و مراقبه هاي عميقي ارايه مي كند تا به شما كمك كند بر باورهاي منفي تان پيروز شده و خود را آنگونه ببينيد كه واقعا هستيد - يك الهه، يك جنگجو، يك عاشق و خالق سرنوشت شگفت انگيزتان.

گلادياتور شكست‌ناپذير (قوانين موفقيت و ثروت‌آفريني به سبك آر جي بي)

 • 160,000 تومان

كارآفرين، سرمايه‌گذار، مربي معنوي و روانشناس انگيزشي و آموزشي، متخصص بين‌المللي فروش و بازاريابي، سخنران درجه يك قوانين موفقيت و نويسنده ثروت‌ساز مجموعه كتاب‌هاي پرفروش، با توصيه‌هاي عملي و تئوري نشان مي‌دهد كه چگونه با دانشمندانه انديشيدن فكرهاي بكر، شادي، ثروت و خوشبختي را خلق كنيد. ابراهيم رجبي كويخي ( R.J.B) به شما كمك مي‌كند و تشويق‌تان مي نمايد كه به بالاترين قله‌ها صعود كرده و بهترين‌هاي‌تان را كشف كنيد تا در كمال تندرستي و كاميابي زندگي كنيد. وي به عنوان فيلسوف علم موفقيت سال‌ها تحقيق كرده و فرمول موفقيت را كشف نموده و نتيجه كار گرانبهايش را در مجموعه آثار جادوي اثر مكتوب برايتان هويدا كرده است و هم اكنون آموزه‌هايش منبع رشد و الهام بسياري از انسان‌هاي دنياست. مهم نيست چه اتفاقي در گذشته برايتان افتاده يا چه داريد و چه نداريد، بلكه نحوه تفكر و تصميماتي كه مي گيريد اهميت فراوان دارد نه موقعيت‌تان. او ماهرانه شما را متوجه مي‌كند كه چطور با خلق انديشه‌هاي ناب، همه چيز به نفع شما پيش مي‌رود و اگر با وجود تمام چالش‌هاي زندگي، يقين داشته باشيد كه مي توانيد رشد كنيد و روش انديشمندانه را پيش بگيريد آنگاه پيشرفت مي‌كنيد و اقبالات بلندمرتبه و اتفاقات متحير كننده به نفع شما رقم خواهد خورد. او به دنبال يكپارچگي است تا فنوني ممتاز بيشتر از هر زمان ديگري ارايه بدهد تا اينكه همه بتوانند موفق بشوند و اين وجهه متمايز او سبب شد كه مجموعه آثارش همه گير شود و در صدر تاثير گذارها و پرفروش‌ترين ها قرار گرفته است.

تفاهم يعني پذيرش و احترام به تفاوت‌هاي يكديگر در زوج‌ها

 • 32,000 تومان

بدون شك انتخاب همسر مهم‌ترين تصميم زندگي است و مي‌تواند زندگي ما را بسيار تغيير دهد. داشتن شناخت و آگاهي از جنس مخالف يكي از مهارت‌هاي مهم در همسرداري است. متاسفانه در اكثر زوج‌ها علت بيشتر اختلافات، نداشتن آگاهي و شناخت از تفاوت‌هاي زن و مرد در مسائلي مانند: ابراز احساسات، حل مشكلات و ... است. به‌سبب همين تفاوت‌ها لازم است زوج‌ها پيش از ازدواج، از آنها آگاه شوند و به آنها احترام بگذارند، چون هيچ زن و مردي شبيه هم نيستند. محتواي اين كتاب براساس تجربه نويسندگان در مشاوره و آموزش مهارت‌هاي انتخاب همسر در طول بيش از يك دهه و با استفاده از كتاب‌هاي موجود در اين زمينه نگاشته شده است و اميدواريم زوج‌هاي ايراني با خواندن و عمل كردن به پيشنهاد‌هاي آن بتوانند تفاوت‌هاي خود با همسرشان را بپذيرند و به آن احترام بگذارند.

شواليه توقف‌ناپذير (قوانين موفقيت و ثروت‌آفريني)

 • 95,000 تومان

موفقيت هم مثل هر مقوله ديگري اصول و قاعده خود را دارد و براي نائل آمدن به مدارج عاليه موفقيت، ابتدا بايد فلسفه موفقيت را بشناسيم و ابراهيم جاناتان (R.J.B) بنيان‌گذار جنبش (فكرنو) مجموعه منشور قدرتمندش را برايتان به ارمغان آورده است و آنچه در اختيار شماست معياري گرانبها براي كساني است كه به دنبال آموزش و كاميابي هستند. همه كتاب‌هاي بي‌مانندش براي كساني است كه مي‌خواهند به روياهاي شخصي خود، رنگ واقعيت ببخشند و با تمرين و تلاش آگاهانه، قدرت دروني خود را آزاد كنند. جوهر و سبك گفته‌هاي او تركيبي مي‌سازد كه ذهن هر شنونده و خواننده آثارش را به تصرف درمي‌آورد و به عنوان رساله‌اي كاربردي و جامع، براي شما راهگشاست.

نابغه اقتصادي (قوانين به اوج رفتن و در اوج ماندن به سبك آر جي بي)

 • 74,000 تومان

با مطالعه اين كتاب، قدرت باور و شادي در شما تزريق مي‌شود و متوجه مي‌شويد كه شرايط و موقعيت‌هاي دشوار و بحراني نمي‌توانند شما را از پاي دربياورند بلكه اين شما هستيد كه با نگرش درست و باورهايتان، زندگي مورد علاقه خودتان را مي‌سازيد.

نه پررو باش نه كم‌رو

 • 55,000 تومان

اگر در ارتباط با ديگران مشكل داريد، يعني نمي‌توانيد به راحتي با ديگران ارتباط بگيريد و در جمع صحبت كنيد يا در مواجهه با دوست، همكاران يا همكلاسي‌ها، همسايه‌ها و... خواسته‌ها و احساسات خود را بيان كنيد و به درخواست‌هاي غيرمنطقي آنها «نه» بگوييد و يا در شروع ارتباط، ادامه و حفظ آن دچار مشكل مي‌شويد؛ خواندن و عمل كردن به توصيه‌هاي اين كتاب را به شما پيشنهاد مي‌كنيم.

من استرس دارم اما آن را كنترل مي‌كنم

 • 40,000 تومان

دنيا هيچ‌وقت بدون استرس نخواهد بود! مگر اينكه هيچ تحريك‌كننده بيروني وجود نداشته باشد و اين امر زماني اتفاق مي‌افتد كه فرد مرده باشد!! در واقع استرس، واكنش ما انسان‌ها به اتفاقات مختلفي است كه در زندگي‌مان روي مي‌دهد. اين واكنش شامل علائمي در رفتار، جسم، ذهن، و عواطف ما مي‌شود. بنابراين هدف ما از مديريت استرس، از بين بردن آن نيست، زيرا نمي‌توان آن را حذف كرد، ولي مي‌توان استرس مخرب را به استرس سازنده تبديل كرد. اميدواريم افرادي كه از استرس رنج مي‌برند با خواندن اين كتاب و يادگيري مهارت‌هاي ارائه شده بتوانند استرس خود را مهار كنند.

بر مسند فرمانروايي زندگاني بنشينيم

 • 39,000 تومان

خداوند ما را به پادشاهي برگزيده و حكمراني زندگاني را بر ذمه ما استوار كرده است. در هجوم رنجش‌ها و ناخوشايندي‌ها به ياد داشته باشيم كه اين تنها ماييم كه بر زندگاني خود فرمان مي‌رانيم و خداوند هر آينه همنشين بي‌چون و چراي ماست. جول اوستين در كتاب حاضر با نقل داستان‌ها و روايات زيبا به‌گونه‌اي دلنشين كه خاصه كلام سحرآميز اوست، بيان مي‌كند كه كليد فرمانروايي زندگاني در دستان ماست. او با شش راهكار عملي به ما مي‌آموزد كه از قلمروي روح و جانمان در برابر انديشه‌هاي منفي پاسداري كنيم؛ آن‌گاه تاثير شگرف آن را در جان‌مايه خود به‌نظاره خواهيم نشست و شاهد رويش هر چه بيشتر جوانه‌هاي موفقيت در سراسر زندگاني‌مان خواهيم بود.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1